Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Zuzax ok niech ci będzię, że kosmetyczki są takie \"super\" ale proszę nie przybiegaj za jakiś czas z płaczem że coś ci się babrze bo przekłuwałaś u komsetyczki. A po za tym co ci przeszkadza, że piercerzy są okolczykowani i otatuowani, zgadzam się z Marilyn, to znaczy, że się znają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka_ja
E tam...Ja sobie zrobiłam kolczyk w pępku i nawet nie bolało(tylko trochę przy przebijaniu). I nie patrzałam czy to sie chłopcom podoba czy nie i czy przeszkadza im to w seksie.Ja zrobiłam to dla siebie i w ogóle nie interesuje mnie czy to jest w modzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkasiullla
ja mam kolczyka w pepku od ok pol roku. przebijalam sobie sama i mnie wogole nie bolalo bo najpierw go "zamrozilam" przykladajac kostki lodu. przebijalam welflonem(czy jakos tak to sie pisze) tym najgrubszym a kolczyl mam za 15zl. tani ale dobry- ze stali chirurgicznej. teraz wyszedl mi nawet dobrze ale nie radze samej sobie przebijac.... ja przebijalam sobie juz ok 5 razy.... zawsze sama i swoją iglą... :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuKreCja *
Witam wszystkich :) Ja mam kolczyk w pępu od 2 dni :D A przebijała mi to kumpela. Jak narazie to nie mam nawet tego zaczerwienienia tak jak niektóre dziewczyny :P Troszke boli jak sie zginam ale jakoś ujdzie :) tylko zabardzo niewiem czym to mam przemywać.. ;/ jesli chcecie jakiś porad ode mnie to piszcie na gg :D 11324514 Buźka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Kkasiullka i lukrecja.to żałosne że same przebijałyście i bardzo dziecinne,a ty kkasiullka jak przebijałaś aż 5 razy to nie rozumiem po co się tak katować,jak można przebić profesjonalnie,raz a porządnie.Lukrecja,jakich porad od ciebie,przecież ty nawet nie wiesz czym przemywać,jak zwykle ,,mądre'' dziewczynki które gówno wiedzą a się biorą za przebijanie,eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agać
No ja mam kolczyk tak juz z miesiąć, troche ropieje ale nie tak bardzo ;) przekuwałam sobie sama bo uwielbiam to xD troche bolało ale da się przeżyć. pozdrawiam. ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci czy wy naprawde nie umiecie czytać? x_0 Boże drogi strzeż to takie przed nimi samymi bo się jeszcze poprzekłuwają na wylot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neotalia69
hej, Mój kolczyk w pępku ma 2 miesiące. W tym roku w szkole będę miała pływanie na Wf-ie. Czy to sprawia problem dla mojego kolczyka? czy po 2 miesiącach jest niewskazane chodzić na basen? Boję się o infekcje.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Miałam ten sam problem bo po 1,5 miesiąca od przekłucia musiałam chodzić na basen,miałam w szkole obowiązkowy,ale nic mi się nie działo,piercerka mi powiedziała że najlepiej odczekać min 2 miesiące albo więcej i po tym czasie można chodzić na basen ale trzeba bardziej dbać o higienę pępka,przemywać itp,nie powinno się nic dziać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neotalia63
Oki super. dziekuję za odpowiedż. A cyzm czyściłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Przemywałam szałwią,myślę że szałwia jest dobra bo naturalna,a tribioticu nie można używać często,myślę że nie powinno się stosować chemicznych środków za często i pozwolić ranie się goić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neotalia69
Co to jest szałwia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
No kupujesz w aptece szałwię w torebkach,zaparzasz i przemywasz wacikiem nasączonym szałwią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweetdevil15 Anita
Siemka... ja tez mam kolczyka w pepku juz prawie 2 miesiace. Przed przekluciem czytalam wasze wypowiedzi i myslalam a tam u innych... mi sie powinno szybko zagoic jesli bede robila to, co powie mi kosmetyczka. przeklucie nie bolalo bo wczesniej spryskala mi brzuch zamrazaczem :P Troszke mnie to laskotalo :) Wszystko robilam zgodnie z zaleceniami babki... przemywalam pepek spirytusem i woda utleniona a takze smarowalam mascia Tribiotic. Wszystko niby goilo sie ladnie... Potem zaczela ciec mi ROPA i krew;/ Nie wiem laczego... podejrzewam jednak ze to przez nieostroznosc z mojej strony... Zawsze jak wychodzilam z wanny i wycieralam sie recznikiem pare razy zachaczylam i tak jakby ta dziurka sie powiekszyla... naprawde nie mam pojecia dlaczego tak sie dzieje;/martwi mnie to strasznie ;/ :( MAm zamiar isc do kosmetyczki i zapytacx sie czego tak jest i co zrobic zeby sie zagoilo... Jesli ktos chce moge wyslac WAm zdj jak teraz strasznie wyglada moj pepek... :( piszcie na e-mail- ANITQA-92@O2.PL POzdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuje, ale jak świeże przekłucie podrażniłaś recznikiem to sie nie dziwie.. po prostu teraz staraj sie nie zachaczac ;) Ja najpierw przemywałam chusteczkami \"Leko\" , potem sól fizjologiczna, później woda utlenionia, a teraz zostałam przy spirytusie, choć szczerze mówiąc rzadko juz przemywam, bo nie widze potrzeby.. tylko co jakis czas ;) Pozdro Jbc 7597042 gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Nie powinno się tak ,,wyżerać'' rany ciągłym przemywaniem wodą utlenioną albo spirytusem bo to dość mocne środki tak samo jak Tribiotic i nie używa się ich od tak sobie,lepiej pozwolić ranie się goić,a przemywać ze 2 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzykawkaaa
hey !!! ja mam kolczyka w pepku od niedawna przeklucie nic nie bolalo lekkie ukucie tylko przez sek poczułam i nic wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolza1990
Mam kolczyka od 11 wrzesnia, przebijala mi znajoma na obozie, bylo fajnie kolczyk wyglada dobrze troszke boli ale to normalnie nie jestem przyzwyczajona i ciagne o cos zachaczam i tak jest milo xD mam w nosie, w lewym uchu jednego kolczyka, w prawym teraz 4 a mialam 9 znudzilo mi sie jeszcze chce zrobic na brodzie, nad ustami, jezyk i ... domyslcie sie xD pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baracuda
hej. Ja miałam kolczyka i nie polecam. trochę bolało ale potem ni chciło się goić , cały czas sie robił ropa i to było ochydne . W końcu go wyjęlam i została blizna. a taki kolczyki bez przekłuwania sa świetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja157
a po jakim czasie można zmienić kolczyka?? bo mi w studiu powiedzieli ale byłam wtedy pod takim wrazeniem że zapomniałam...:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweetdevil15 Anita
Witam ponownie:D KOlczyka mozesz zmienic jak ci sie rana zagoi... ja jednak wczoraj przemywalam to i kolczyk mi sie sam wyciagnal... wlozylam go bez problemu... takze mozesz go tez zmienic po ok 1-1,5 miesiaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja157
dzięki=) no to myślę że już niedługo będę mogła zmienic bo wczoraj minął miesiąc jak zrobilam=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicolcia
Ja mam kolczyk ok 3 tyg. ku mojemu ździwniu od samego początku nic mnie nie bolało i nie ropiało ;P. Przekówałam w salonie w arkadii i zapłaciłam 110zł.;) widziałam taniej... na kasprowaicza za 60zł. pozdro :]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =Monroe
Ehhh!! Ludziska... Kiedy ja tu byłam ostatnio...;p Powiem tak; Kolec się miewa doskonale. Nie chce zapeszać czy coś ale myśle że siem już zagoił. Zrobiłam go po drugiej stronie, bo piercer powiedział że nie będzie przekłuwał pieprzyków... ;p Kolczyk mam Taki zwykły, z bioplastu- mala srebrna kuleczka z oczkiem. Teraz myśle nad kolcem w nosie, ale takie nieduże kółeczko w przegrodzie. ;P Piercing wciąga... Ha ha ha!! Pozdro dla lasek, które znają się na piercingu i go kochają!! :* Do reszty... Dziewczyny... litości!!! Czy nie lepiej by było dla wszystkich jakbyście zamiast powtarzać po raz setny rutynowe pytania, poklikały kilka stron wcześniej...?? przecież to nie boli...:/ a nie męczyłybyście innych... bo to sie robi naprawde denerwujące... :/ To forum przestaje być fajne... BuZiOlE!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naciczek691
wiekszosc moich kolezanek ma kolczyk w pepku mowia ze to kje bolalo.. moja jedna kolezanka sobie przebijala to nic ja nie bolalo .. chce sobie zrobic kolczyk w pepku ale sie boje ze mog zemdlec jak mnie to bedzie bolalo .. moje kolezanki ktore mowia ze to je bolalo to sa bardzo delikatne i moze dlatego to je az tak bardzo bolalo .. moja kolezanka o ktoej mowilam wczesniej mowi ze ja to nic nie bolalo bo ona i ja jestesmy wytrwale i nas to ni cnie boli .. :):):) niewiem co teraz mam robic .. !! jak mozecie to mi doradzcie bo my dziewczyny sie na tym znamy .. :):):) pliska pomozcie mi .. moja mama sie zgadza na kolczyk w pepku .. :):):)!!! jak ym chciala miec to by mi przebijala kolezanka o ona umie przebijac wszystko .. :)::) doradzcie mi pliska .. :) natala !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naciczek691
wiekszosc moich kolezanek ma kolczyk w pepku mowia ze to kje bolalo.. moja jedna kolezanka sobie przebijala to nic ja nie bolalo .. chce sobie zrobic kolczyk w pepku ale sie boje ze mog zemdlec jak mnie to bedzie bolalo .. moje kolezanki ktore mowia ze to je bolalo to sa bardzo delikatne i moze dlatego to je az tak bardzo bolalo .. moja kolezanka o ktoej mowilam wczesniej mowi ze ja to nic nie bolalo bo ona i ja jestesmy wytrwale i nas to ni cnie boli .. :):):) niewiem co teraz mam robic .. !! jak mozecie to mi doradzcie bo my dziewczyny sie na tym znamy .. :):):) pliska pomozcie mi .. moja mama sie zgadza na kolczyk w pepku .. :):):)!!! jak ym chciala miec to by mi przebijala kolezanka o ona umie przebijac wszystko .. :)::) doradzcie mi pliska .. :) natala !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gówno prawda, ze umie przebic wszystko.. ja pierdziele co to sie teraz rodzi, nawet sie nie wypowiadam.. Pozdro dla Marilyn, Monroe i Fruti.. a co do reszty.. no comment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapeec
Witam! Już od dawna szykuję się do przekłucia sobie pępka, ale ostatnio dowiedziałam się od koleżanki, że gdy w przyszłości zajdę w ciążę malutka dziurka zacznie się powiększać po czym zostanie mi obwisła skóra. Nie jestem pewna co do tej wiadomości, bo przecież różne rzeczy się słyszy od koleżanek które przecież nie zawsze mówią prawdę lub powtarzają to co usłyszały od innych. Czekam na odpowiedz ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wert5
ja nie radze przebijać samemu można przebic sobie przepone i dlatego ja poszłam do kosmetyczi nawet nie bolało poczułam tylko lekkie ukucie tak jak przy pobieraniu krwi i tyle nic strasznego a zato ofekt jest niezły goiło mi sieokoło mieśiąca ale od czasu przebića zaraz po 2 tygodniach poszlam na basen chciaż jeszcze mi się nie zagojiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×