Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość daa
czesc chciałambym zrobic kolczyk w pepku a w moi rodzice sie nie zgadzają a mi sie to podoba jak ich przekonac?? mam 12 lat nie jestem za młoda?? co o tym sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daa moim zdaniem jesteś trochę za młoda żeby zrobić sobie kolczyk dlatego nie dziwię się Twoim rodzicom...I niestety nie wiem co masz powiedzieć żeby ich przekonać...rodziców nie zawsze każdym argumetem się weźmie. Zwłaszcza, że masz 12 lat więc mało do powiedzenia. (dla nich)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti chodzi mi o pitny :p Zobaczysz, że Ci przejdzie szybko tylko 3 x na dzien przemywaj ;) niech Ci wypali tego wrednego bąbla :P Au mnie dobrze, tylko przewalone bo mam przygotowania do bierzmowania... zaliczac te wszystkie msze itp... I testy gimnazjalne... Ale moje kochanie mnie wspiera i jest dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEHE pamięęętam bierzmowanie (ochyda) ;) To takie w ogóle nie wiadomo po co :D i tak tam nie słuchałam nic :P Testy gimnazjalne łatwizna, nawet nie trzeba się do nich uczyć:) w ogóle wątpię żeby ktoś się do nich uczył :] Dobrze Ci pójdzie zobaczysz. No przemywam 3 razy dziennie to coś już nie wygląda jk bąbel tylko jest takie bradziej spłaszczone i czerwone :> Nie wiem czy to tak ma być :> a co z Tribioickiem? Kamcia a Ty co masz teraz zamiast tego bąbla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola1991
hej ja mam prawie całe ucho w kolczykach(nawet w chrzastce mam)i sama sobie je robiłam nie bolało teraz chce sobie zrobic w pepku tzn.kolezanka mi zrobi i nie wiem czy to boli poradzcie mi cos dziewczyny prosze:) moje gg.10953800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanka Ci zrobi.... to potem się nie zdziw jak będziesz miała go odrzuconego przez skórę, bo tak się kończy robienie kolczyka przez koleżanke, jak szkoda jest 100zł i cieszyć się nim dłuugo długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Karolinka..
hej Wam ;* :) 3 dni temu zrobiłam kolczyk w pępku .... byłam w salonie tatuażu ... koszt 90 zł ... przekłucie bardzo bolało ale to akurat zależy od każdego z nas . Na drugi dzień normalnie się zginałam i prawie nic nie boli , nawet nie wydziela się z tego żadna wydzielina ;) Wygląda zajebi*cie :) broń Boze nie róbcie tego u kosmetyczki, ponieważ to nie ich specjalność i tylko zbijają na tym kasę ... nie przemywać wodą utlenioną ani spirytusem .... najlepiej solą fizjologiczną ... cena 1zł ;) kolczyk ze stali hirurgicznej i najlepiej zwykły banan, żeby o nic się nie zaczepiało . Jeśli ktoś z Was chce zrobić kolczyk w pępku to dwa razy się zastanówcie aby nie pochopnie ... a ogólnie to polecam ;) pzdro :* :)) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powiem że jestewm przeciwna kolczykom ale mi sie tak fatalnie goiło że drugi raz bym sei bała... Rana ciągle ropiała, bolała a dziura robiła sie coraz większa... koniec końców rozerwało mi skóre ;/ i do tej poty mam małą blizne. Gdybym miała gwarancje ze wszystko będzie oky to zrobiłabym to drugi raz, bo bardzo o to dbałam, kolczyk był ze stali chirurgicznej.. niestey nie wyszło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bijou18- to pewnie na nikiel jesstes uczulona ;] Było miec kolczyk z tytanu :P Fruti mi z bąbelka została taka skórka ,ale nie widac jej, jak sie splaszcza i czerwone robi to dobrze ;) Buzka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamcia no to dobrze :P ostatnio żeby włożyć kolczyk trochę się męczyłam przez tego bąbla bo on zakrywał mi dziurkę i zamiast w dziurkę w niego trafiałam blee... aż mi niedobrze było. Oby mi to dziadostwo zniknęło. Ale z tego co się dowiedzialam, dużo osobom tak się dzieje, moja kumpela mowiła ,że miała jeszcze większy i, że smarowała to ALANTANEM..:| no dziwne...ale jejeprzeszło. buź:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxxKAMCIAxxx heh no żebym ja wiedziała ze tak można... Zastanawiam sie czy znowu sobie nie sprawić takiego kolczyka. Tylko nie wiem co zrobić z blizną... Znacie jakś maść na blizny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iSSSka
hej dziewczyny .. :) nie wiem co sie dzieje z mooim pepkiem ale strasznie ostatnio mi ropieje ... i to z dolnej dziurki .. z gorna jest wszystko oki nawet zaczerwienienia nie ma. a z dolnej ciagle krew i ropa leci .. :(:( przemywam 2 razy dziennie rumiankiem albo solą fizlologiczna i smaruje tribiotikiem ale to nic nie daje .. :(:( nie wiem juz co robic .. chyba jakas bakteria sie wdala albo cos .. buu .. poradzcie mi czos :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nie trzeba tribiotikiem?? Takie miejsca trzeba raczej osuszać, a nie natłuszczać. A tribiotic natłuszcza raczej. I mi sie po onim pogorszyło. Może spróbuj takiej żółtej zasypki? Tak mi sie wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isssska ja bym lepiej poszła do tego salonu co Ci pępek przebili.... Kurczę nie mam pojęcia co Ci się dzieje, to, że ropa to normale, a wypływa z dolne kulki (bo tak zawsze jest) ale skąd ta krew? To nie wiem:( A ile masz już kolczyk? A może ostatnio naruszyłąś pępek i dlatego? Mam nadzieję, że nie masz żadnych migracji ani odrzucenie kolczyka, ja też ostatnio bałam się, że to mam jak mi się taki bąbel zrobil... Odstaw Tribiotic moim zdaniem, jeżeli nie masz już czerwonego... Tribiotic na ropę i krew nie pomożę...raczej... Jeżeli mżesz jakoś skonsultować się z tym salonem to zrob to oni Ci najlepiej powiedzą, co masz zrobić!!! a tak w piątek zrobiłam. Powodzenia i aby już wszytsko było wporządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj a wymieniałaś ostatnio kolczyk? Na jakiś nowy? Moja koleżanka miała tak od kolczyka złego bo niby był ze stali chir... a tak naprawde był ze srebra!!! chociaż na opakowaniu pisało co innego! I też jej krew leciala i ropa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iSSSka
noo zmienialam jais miesiac temu na krutszy . tez tytanowy a przynajmniej w sklepie gdzie kupywalam tak mi powiedziano .. byl owszystko ok jak zalozylam ten nowy dopiero teraz cos sie pieprzyc zaczeło .. :/ ale naszczescie nie migruje wszystko na swoim miejscu . .jedynie ta krwew i ropa .. moze faktycznie odstawie tribiotic i pojde do tego salonu .. jak robiłąm kolca to piercerka dala mi taki spray (tribactic sie nazywa) pisze ze dziala antybakteryjnie i wysuszajaco ale jeszcze go nie uzywalam .. dzieki wielkie dziewczynki :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne te wasze kolczyki w pępk
na starość będziecie miały gdzie zawiesić choinkę zapachową 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam prośbe;) jezeli ktos wie jak zrobic sobie samej kolczyk w pepku to czy moglby dokladnie to pisac? toznaczy jaka igla w ktorym miejsu i ile skory \\\"wziasc\\\" i czemy ta igle przemyc itd.? z gory tnx;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iSSSka
Kate92 - głupie pytanie .. ! jestem pewna ze nikt ci tu nie powie jak sie samemu pepek przekluwa bo po to jest to forum zeby pomagac a nie radzic jak sie samemu kaleczyc ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate tutaj nikt Ci tegho nie powie a jak powie to i tak tego sama nie zrobisz. Ja nei rozumiem co to za glupota robic sobie samemu jak się na tym nie zna kompletnie...a potem są przypadki.. odrzucenia i skóra się przebija FU!! Wygląda to obrzydliwie widzialam zdjęcia. Ale rób co chcesz....powodzenia. Isska powiedz, gdzie kupiłaś ten kolczyk? Co to za sklep, z biżuterią czy co?? Kurczę wiesz co, wyjmij ten kolczyk, i wsadź ten od przekłucia ten leczniczy!!! Dopóki i nie przejdzie to krwawienie z ropą to noś go nie, wyjmuj niech Cię ręce nie swędzą, choćby nie wiem co.. i idź do salonu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciooolllka
ja bym chciala miec kolczyka w pepku niedlugo wyjezdzam na oboz dokladnie 17 pazdziernika .... ma mi go robic kolezanka ... troche sie boje ... prosze o wszelkie razy na temat kolczykow i przeklowania pozniejszej pielegnacji ... piszcie do mnie na gadu ... 6814442 wazne ... prosze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj nikt nie odpowiada na głupie pytania :] a zwłaszcza na odpowiedzi któe były zadawana już 100 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaRkNeSanGeL
ja mam kolczyk od zeszlego czwartu i narazie jest ok......ale mam taki problem bo ja chodze do Liceum sportowego i jezdzimy na basen....wiec co jaj mam teraz zrobic.....jezdzic nie przejmujac sie pepkiem????PROSZE POMOZCIE DLA MNIE TO BARDZO WAZNE?????.......ODPOWIEDZCIE MI SZYBKO PROSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaRkNeSanGeL
ja mam kolczyk od zeszlego czwartu i narazie jest ok......ale mam taki problem bo ja chodze do Liceum sportowego i jezdzimy na basen....wiec co jaj mam teraz zrobic.....jezdzic nie przejmujac sie pepkiem????PROSZE POMOZCIE DLA MNIE TO BARDZO WAZNE?????.......ODPOWIEDZCIE MI SZYBKO PROSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam zamiar (jednak) zrobic sobie kolczyk u kosmetyczki....tylko mam problem ze jestem bardzo wrazliwa na bol bo raz np. przy wyrywaniu zeba(mleczaka...) zemdlalam i jak mi krew pobieraja to tez mi sie zawsze slabo robi...wiec nie wiem jakbym kolczyk w pepku przezyla?;p jak myslicie?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie będzie aż tak źle, to nie jest aż taki ból. Troszke nieprzyjemny jest moment kiedy wkłada Ci szczypce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj co ja przeżyłam maj gad ;( chciałam sobie włożyć nowy kolczyk rano, no i okej wkładam wkładam a tu nagle coś w śródku mnie zabolało, i nie mogłam włożyć! ;( teraz z tego bąbla mam taką skórkę przezroczystą, która mi zmiejsza trochę dziurkę jak wyjmę kolczyk i naprawdę muszę się namęczyć żęby go wlożyć, jeszcze na dodatek chyba w tym kanaliku sobie coś podrażniłam bo krew mi lecieć zaczęła, nie mogłam włożyć kolczyka, zdenerwowałam się ręce zaczęły mi się trząś bożeee! Ledwo co go włożyłam bo nie mogłam nacelować w tą chlerą dziurkę przysłonięta tą skórką!!! Jak tak ma dalej być to ja dziękuję. Włożyłąm w końcu kolzyk od przekłucia i już go nie zdejmuję (przynajmniej na 2 tygodnia) Ale wczopraj wymienialam kolczyk i było Ok ;( Eh....... nie wiem co mam zrobić żeby tak nie było, w końcu zmienie kolczyka mi zbrzydnie jak będzie się kończyło to tak jak dzisiaj ;( miał ktoś podobne problemy?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
DarknessAngel nie możesz iść od razu na basen,musisz odczekać minimum 1,5 lub 2 miesiące,to minimalny czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Kate92 jak jesteś taka wrazliwa na ból to nie wiem jak zniesiesz przekłucie,lepiej idz do studia niż do kosmetyczki,tam ci zrobią lepiej i profesjonalniej więc ból powinien być mniejszy,zaciskanie szczypiec na pępku nie należy do przyjemnych ale da się przeżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×