Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość ANIA1995
a czy wybiera sie kolczyka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
No w studiu się wybiera tytanowego kolca,oni ci powiedzą który się nadaje do przekłucia,ale możesz wybierać tam jaki chcesz,w studiu zawsze wiedza który się nadaje i ci podpowiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qrchid
ANIA1995 a czy wybiera sie kolczyka ??? Tak, mi osobiście pokazali caaałąą półkę z kolczkami do pępka i wybierałam. Kamcia, głowa do góry. Mam nadzieję, że nie jest tak źle i wszystko się ułoży ^^* Babcia dobra rada nadchodzi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest zle :( Ale nie chodzi o to ze mnie nie kocha itp, tylko cos powazniejszego :( po prostu sie o niego martwie :( A co do kolczyków to mi tez pokazali calutenką półke, tylko powiedzieli, zebym na razie nie brała zadnych wiszących itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =EmYlKa=
siemka Laseczki dzisiaj na 13 miałam robionego kolczyka jest super nic się nie dzieje:):):):) prawie nic nie bolało a trawało to zaledwie kilka sekund polecam fajnie to wygląda i nie zapłaciłam wcale duzo dzięki ze mnie wspierałyscie nie było wcale strasznie polecam wszystkim dziewczyną bo to super wyglada i nie jest wcale drogo:) papa i pozdrowienia dla was:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, z ciekawosci przejzalam 2 strony wstecz i sobie poczytałam ... ja pierdziele co za dzieci sie rodzą na tym swiecie ( nie chodzi mi o wiek tylko o inteligencje) KURWA CO WAM DO TEGO, ZE KILKA OSÓB MA OD CHUJA POSTÓW ? zazdrosne ? to sie wciskac do rozmowy i jest gitez, a nie kurwa rozpaczac, ze rządzimy forum i pierdolimy od rzeczy... az sie normalnie wkurwiam.. szukacie kogos na kim zły dzien mozecie odreagowac ? idzcie kurwa na zapasy, albo najebcie sie pod klatką......... Pozdro dla Marilyn i Fruti: rząąąądzimy sięęę dalej lol2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qrchid
Ah...właśnie dostałam przesyłkę z wild cata ^^* kolczyk jest booski xD k**wa mać dzieci się czepiają, że ktoś im doradza na konkretny temat. Boże święty trzymajcie mnie! Głupota ludzka nie zna granic. pozdrowienia dla: Fruti, Marylin i Kamci ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NatU
Widzę,że każda z Nas ma inne poglądy na temat "kolczyka w pępku". Każdy lubi coś innego.W kwietniu zapragnęłam mieć kolczyka nie miałam kasy i kumpela młodsza ode mnie mi zrobiła.Po 2 miechach zaczęło mi to ropieć.Kolczyk był srebny , ale nie było to fachowo zrobione.Dlatego też radzę iść do studia tatuaży lub do specjalnych salonów:) Ja to zrobię nie bawem - Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
No bo kto mądry zakłada na świeże przekłucie srebrny kolczyk!Każdy kto chociaż trochę słyszał o piercingu wie że się zakłada tytan albo bioplast,to już stal chirurgiczna jest lepsza a nie srebro które można założyć dopiero po wygojeniu,eh głupota pierwszej wody,a jeszcze gorsza głupotą jest przekłuwanie u koleżanki,teraz już wiesz że o przekłuwaniu trzeba mieć pojęcie zanim się zacznie kłuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy zrobienie kolczyka u kosmetyczki nie jest dobrym pomyslem? A i czy ktoras z was robila go wlasnie u kosmetyczki a nie w profesionalnym studiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Love Piercing.
Oh, jak mnie tu długoo nie było. Net poszedł się jebać. O xxKamciaxx :D już jest.:P Kurcze, też właśnie czytałam wypowiedzi wcześniej, to myślałam, że mnie trafi szlak;/ co za szmaty jebane. A gdzie Fruti?:( Wpadne potem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Asiulek lepiej idz do studia wo wiedza kosmetyczki na temat piercingu jest wątpliwa,a poza tym one oszczędzają na kolcach i dają jakiś badziew,w studiu jest bezpieczniej i profesjonalna piercerka się o wiele lepiej zna na przebijaniu niż jakaś tam kosmetyczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, dzieki to chyba zrezygnuje z kolczyka bo nie ma u mnie w poblizu jakiegos profesionalnego studia tylko wiele kosmetyczek, a poza tym pewnie w szkole by mi przeszkadzal, ale i tak juz wlasnie za pozno bo juz koniec wakacji (a niektorzy pisza ze dosc dlugo ich boli) to ja juz nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Nie przeszkadzałby ci raczej w szkole chyba że byś w niego dostała na wf albo przeszkadzałby ci jeżeli trenujesz jakiś sport,boli dosyć długo,ale koniec wakacji jest dobrym momentem na kolca bo jak masz kolec to się nie można w basenie,jeziorze kąpać itp,a kolczyk goi się kilka miesięcy,ja jakbym bardzo chciała i nie było studia to bym chyba zaryzykowała kosmetyczkę od biedy,to już lepsze niż samemu przekłuwać no ale wiadomo że najlepiej iść do studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie, gdzie mój Dysiek sie podział ? ( znaczy sie Fruti :D) Love piercing, wystarczy \"Kamcia\" :P xx jest dlatego, ze nick byl taki wolny :D :P Pozdro dla tych co zawsze ( super trójeczki lol2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie, gdzie mój Dysiek sie podział ? ( znaczy sie Fruti :D) Love piercing, wystarczy \\\"Kamcia\\\" :P xx jest dlatego, ze nick byl taki wolny :D :P Pozdro dla tych co zawsze ( super trójeczki lol2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem :D wczoraj mnie nie było ale musiaam cosik pozałatwiać i się zeszło :P Kamcia przykro mi z powodu K...chociaż nie wiem co się stało:* A Twoja wypowiedź pełna **** był super :D hehe jak my nie będziemy odpowiadać tym dziewczynką to kto im odpowie?:> Bo jak narazie tu jest więcej pytających niż odpowiadających :] Kiedyś byłam na takim jednym forum i właśnie przypomniało mi się, że był tam cholerny wyścig o posty :D ktoś miał 890 to ktoś inny musiał go dogonić i pisał we wszystkich tematach, w których się dało nawety jakiś starych sprzed roku, poprostu ŻAŁOSNE! Qrchid i jaK przymierzyłaś już kolczyk?:) długość dobra? Kurczę jest fajny...ale dlaczego ma 10mm prętu też bym sobie zamówila. Kurczę ja tak kupuję te kolczyki a rzadko kiedy je zmieniam :D ale kupuję, bo ładne i szkoda mi aż nie kupić :P NatU no jakaś jedna mądra która napisała, że to była głupota zrobienie u koleżanki :) szkoda, tylko, że po fakcie, i że musiał Ci się spaprać pępek żebyś to zrozumiała :) A dziurka już Ci zarosła?? Właśnie po jakim czasie dziurka zarasta? Bo wiem, że w języku to migiem. Marilyn ja nie wiem czy niektóre dziewczyny to mają troszkę mózgu. Mają komputer, można na[pisać \"kolczyk w pępku\" i zawsze znajdzie się jakiś temat w necie, forum gdzie można przeczytać coś na ten temat. Ja tak zrobiłam jak chciałam sobie pępek przekłuć i przez to teraz nie mam takich problemów... Asiulekk jakbyś cofnęła się parenaście stron dalej to byś przeczytała, że to nie jest DOBRY pomysł... W czym w szkole miałby Ci przeszkadzać? Bo przecież nie w myśleniu. A koło Ciebie nie ma żadnych miast dużych?? Mogłabyś pojechać. Asiulek nic nie boli! jedynie co to troszkę po przekłuciu no godzinkę... nie wiem kto taką głupotę Ci powiedział. Love Piercing tutaj jestem :P dobrze, że już masz net, sszkoda, że Cię nie było jak się do nas czepiły :P BUZIA DLA KAMCI MARILYN I LOVCI :) :******** będę poźniej :) nadszedł czas kupowania książek... BLEEEEEEEEEEEEEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qrchid
Fruti, długość pręta dobra, ale trochę żałuję, że nie wzięłam 10mm zamiast 8mm. Kolczyk jest boski! ^^* Jak tylko go zobaczyłam od razu zamówiłam {niedziela} i przyszedł już po dwóch dniach {wtorek} przyszedł. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neotalia
hej, Ja mam kolczyk w pępku od miesiąca (jestem bardzo zadowlona i ogółlnie jest zajefajnie itd itd...). Powiedzcie po jakim czasu można zmienić kolczyk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
No najlepiej poczekać kilka miesięcy,minimum 2 żeby się chociaż trochę zagoiło,im dłużej poczekasz tym lepiej bo po co ruszać kolec jak jeszcze nie jest zagojomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neotalia63
Pircer mi mówił abym poczekała min. półtora miesiąca. Ale chciałam się upewnić pisząc na forum. Nie mogę się doczekać kiedy go zmienię! Dziewczyny, kolczyk w pępku jest extra. Ja nabrałam wiary w samą siebie. Juz nie jestem wstydliwa gdy pokazuje brzuszek... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chii
Eh znowu siadłam poczytałam posty i załamke złapałam ;p może jeszcze ja walne tysięczne pytanie czy przekłucie pępka boli ;P bony podziwiam Was za tą cierpliwość :) bo wystarczy sie cofnąć o kilka postów i piszecie ze nie boli i trwa krótko tylko trzeba kilka razy myszke nacisnąć..... Szacunek dla Waszej cieprliwości ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neotalia, ja po miesiącu i tygodniu zmieniłam coś takiego. Na początku trochę się z górną kulką męczyłam bo nie mogłam jej odkręcić, ale jakoś poszło późnej :) Wiecie co dziewczyny nie wiem jak wy ale jak wymieniam kolzyk i chcę założyć nowy to ciężko mi go włożyć. Muszę najpier pod wodą pręt opłukać żeby był mokry i wtedy, na sucho ciężko idzie i nie mogę natrafić w ten kanał tak prosto. Też tak macie?? Qrchid, lepiej, że masz 10mm, 8 mogło by Cię uwierać. Ale strasznie mało masz skórki wzięte jeżeli 8 by Ci weszlo :) mi w życiu. ten pret nawet nie wystaje... Chii dzięki za wyrazy współczucia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja mam 12 i idealnie jest :D Co do wymiany,ja czekałam dłuuugie 4 miechy i jest gitez :D:D Pozdro :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:). Wczoraj zrobilam sobie kolczyk w pepku. Jesli chodzi o bol - znosny, poczulam tylko mocne uklucie:). Pepek bolal mnie tylko przez godzine, potem juz w ogole (nawet gdy siedze czy kucam:). Pojawilo mi sie tylko lekkie zaczerwienienie, ale to naprawde lekkie.. No i mam pytanie, bo cos jakby mi nie pasuje. CZy to normalne, ze Caly ten precik wystaje mi praktycznie przez ta gorna dziurke...?(nie wiem czy napisalam to zrozumiale)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
A gdzie robiłaś tego kolca jeśli można wiedzieć?U kosmetyczki czy w studiu?A przyczyny wystawania sztangi mogą być różne,na przekłucie daje się dłuższy kolczyk bo pępek puchnie potem,jeżeli masz za długi kolec to nie masz się czy przejmować bo na początek ma taki być,gorzej by było jakbyś miała za mało skóry wzięte do przekłucia i dlatego by ci wystawał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
No i kamcia dobrze zrobiłaś że tyle czekałaś żeby zmienić kolczyk a nie zmieniłaś od razu,po co od razu podrażniać przekłucie jak jest świeże,lepiej poczekać aż się zagoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Love Piercing.
OoO...Kurcze, jak tak to wszystko czytam, to sie boję swoich przyszłych problemów. Szczerze mówiąc nie podobają mi się pępki z "bardzo" wystającą sztangą. Ale zawsze na początku jest albo za ciasno...albo za luźno. Czasem jest tak, że piercer weźmie za mało skóry:/ tak jak mojej kuzynce. Sztanga jej wisi jak na włossku, i tak ma od 3 lat. Jeszcze jej się nie zerwał xD Dobrze Kamciu:P nie będę dodawała tych xxxx:) bo troche rzeczywiście tu utrudnia:/ EeE! Fruti:P wejdź dzisiaj na gg po południu;]? wejdziesz?? powiec, że tak:)) Bo ja dzisiaj na bezsenność cierpię i nie śpię od 5 ranoo... a tak po za tym, jak byś już nie weszła, to jak tam Pan M. pseudoo Maciuś? mam nadzieję, że dobrze:) Tęsknię:* Za wami wszystkimi:) wiadomo o kim mowa:D pa;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×