Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Fruti mój chłopak nie ma bo zgubił gdzieś przypadkiem,bo mu się odkręcał i tak jakoś wyszło,ze teraz nie nosi,ale ogólnie z gojeniem nie miał problemów,ogólnie fajnie mu się goiło. Oj troszke nie miałam dostępu do neta a tu juz tyle zaległości:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkk
Hej. Dokładnie tydzień temu zrobiłam sobie kolczyka.. Przez pierwsze 2dni było spoko.. Mogłam sie schylać, siadać, ruszać kolczykiem - nic nie bolało... ale potem raz spotkalam sie z chlopakiem, przytulilam go pare razy a nie mialam zaklejonego i od tamtej pory sie zaczelo :(:(:( Ropieje mi i wokol górnej i dolnej dziurki jest bardzo zaczerwienione... Nawet Tribiotic tak nie pomaga jak myślałam... A moze to normalne ze sie ropi i potem samo przestanie?? Już chyba wszystkiego próbowałam.. Przemywam Spirytusem, rumiankiem , a na noc Tribiotic... eh.. Czy da sie cos zrobić żeby przestało ropieć? i to okropne zaczerwienienie.... i mam zaklejać dalej? (bo prawie caly czas mam zaklejone)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Opatrunek zakłada się tylko w pierwszy dzień,pózniej trzeba go zdjąć,bo jak nie dochodzi powietrze do rany to będzie się paprać,opatrunku nie zakładaj,przemywaj szałwią,ale na początku to normalne że ropieje,no i nie dotykaj rany,uważaj żeby nie trącać za często kolca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIA1995
dziś sobie zrobić kolczyka w pępku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIA1995
a gdzie sobie robicie na gurze czy na dole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skóry za malo na pewno nie mam wziete, wrecz przeciwnie, czasem zdaje mi sie, ze piercer mogl go zrobic troszke za gleboko;P. Dzisiaj pierwszy raz poszla mi dopiero limfa, no i ogolnie jezeli chodzi o ten pret to czasem siedzi sobie, ze tak powiem normalnie, a potem znowu mi wychodzi, cos dziwnego:| (mam nadzieje, ze nie migruje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iSSSka
hej ;) przemywam rane dwa razy dziennie samą solą fizjologiczna .. czy to wystarczy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qrchid
Fruti, ale ja właśnie mam 8. trochę uwiera, ale naprawde minimalnie. żałuję, że nie wzięłam 10 ale trudno. nie jest źle ^^*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka199212
Witam ;* Ja mam kolczyka w pepku od roku ;)) Jak miałam zabiek nic a nic nie bolalo (a bylo bez znieczulenia) musze przyznac ze przez pierwsze 2 dni mialam klopot z wiazaniem butow ;/ Zagoilo sie pieknie trwalo to ok 2,2-3 tygodni Pozdrowionko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra i karolina
Ja mam kolczyk w pempku i tez strasznie mi sie goi ale juz llepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrenia
Dlaczego zadna z Was nie chce uzywac Octeniseptu...przeciez to najlepszy srodek jaki moze byc.Nie potrzeba soli, ani szalwi... Pozdrawiam i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrchid moje 3 kolczyki które mam mają po 10mm a ja mam 12. I tak szczerze Ci powiem, po dłuższym noszeniu to trochę mi się górna kukla wżyna w ciało i mnie uwiera. Potem jak zdejmuję kolczyk to to miejsce mam całe obolałe :( W ogole to mmnie to wkurza, że najwięcej jest kolczyków 10mm a bardzo mało 12!!! Dlaczego?! Wytłumaczy mi ktoś? Szkoda, że mam 10mm mogła bym przebierać w kolczykach. Kamcia Ty też masz 12mm no własnie ale kupujesz kolczyki na wild cat?? Bo jak tam to nie masz problemu a ja mam :P bo nie wszystkie z tamtąd mi się podobają i jakby tak wyslkcjonowac te co mi się podobają było by ich mało...A niektóre z nich mają 10mm właśnie :| powiescić się można, czemu i ja nie mam 10:( Aarletka to głupie uczucie jak \"pępek\" boli :D ja musiałam się pod brzuch trzymać bo to takie dziwne uczucie, że mialam coś w skórze...aż się wystraszyłam, że teraz tak cały czas będzie :D ale po jakiejś godzinie przeszło. A wiesz ten pręcik to Ci pewnie wystaje bo tak się ułożył, ja też tak czasem mam, coś się tam zasklepiło może, popchnij lekko w dół i będzie dobrze :) Love, pogadałyśmy dziś trochę na gg :P i co stwierdziłyśmy, że podobne jesteśmy :D a o tej Twojej bezsenności to już wiem :P Kika15- właśnie zawsze się zastanawaiłam , jak ta kulka się sama odkręca:> bo tutaj też słyszałam, jak kilka osób mowiło, że zgubiło kolczyk bo się kulka odkręciła. Ja czasami nie mogę dokładnie tą kulkę w ten sztyft nacelować i mam krzywo zakręcone, i wtedy faktycznie można zgubić :) A tak sobie myślałam, że może jednak ne zrobię sobie kolca w brwi tylko jakieś fajne tatoo na plecach, takie nie za duże, nie wyzywające ale sexowne :) ale to dopiero tak za rok :) Isska wystarczy, ale możesz jeszcze użyć Tribioticku chyba, że się nic nie dzieje. Dorotka jak się mogła w 3 tyg zagoić jak pępek najkrócej się goi 2 MIESIĄCE!? :> ciekawe :P nrenia a tego to nie wiem dlaczego nikt nie używa :) chyba Tribiotic bardziej znany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIA1995
a czy są klipsy na pempek czy coś takiego ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =EmYlKa=
czesc dziewczyny z ciekawosci zapytałam w studiu jak robiłam kolczyka czym mam smarowac rane i w ogóle... no i kobieta mi powiedziałą ze najlepiej solą fizjologiczną a ja sie zapytałam o tą maść tribiotic a ona powiedziałą ze tez mozna ale nie odraz i powiedzała tak... "niektóre dziewczyny mysla ze tribiotic jest mascia odkarzającą i uzywaja ją na rane bez przemycia a najpierw powinno sie przemyc rane sola fizjologizna a dopiero na oczyszczona rane nałozyc tribiotic" więc nie wierzcie nikomy co piszą na stronach bo to kazdy inaczej pisze. Radze się samemu zapytac podczas przekuwania i byc pewnym bo kazdy moze uzywac czegos innego i jednej osobie moze to pooc a drugiej nie. Więc wiecie jak jest, Kazdy jest innym i ma inna skóre. Ja mam kolczyka od poniedziałku i jest super. Na poczatku troche bolało podczas schylania na drugie dzien nic nie czułam a na 3 dzien się zaczeło dopiero zaczerwienienie i pobolewa podczas schylania. Mam nadzieje ze to szybko zejdzie i bedzie wszystko ok. wiecie cos tak się nieraz zastanawiałam co to niektórym ludzią przeszkadza ze ktos ma okolczykowane całe ciało. Przecioesz to jest kogos ciała a nie tej osoby co się czepia. Dzuo osób mi mówiło a poco ci to a tylko się szpecisz. To ma mi się podobac a nie komus.. nie powinno to nikogo interesowac..:P A miałam zapytac bo zastaawiam się ciągle kiedy bedzie odpowiedni czas na zmiane kolczyka. Kupiłam sobie takiego ładnego kolczyka i juz bym chciała go odrazu załozyć.. i nie moge bo się boje i ogólnnie nie moge bo miałam niedawno robionego... No więc jak mozecie to napiszcie mi kiedy jest odpowiedni czas na zmiane kolczyka i czy to cos boli..?jeli tak czy bardzo...?!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
No najlepiej poczekać ze 2 miesiące na zmianę kolca,minimum 1,5 miesiące,jak będzie w miarę zagojone to nie powinno boleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka199212
Fruti kazdy ma inne cialo ja mam juz kilka kolczykow i kazdy mi sie szybko goi wiec jak nie wiesz nic na temat ludzkiego ciala to nie gadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia=
cześć;* nie wiem czego tu sie bać.. =) ja przebiłam pepek w maju i samo przekłucie nie bolało tak bardzo:) a gojenie.. hmm.. zalerzy od skóry.. jak skóra jest poddatna na kolczyki to sie w krótkim czasie zagoi.. mi osobiscie goiło sie w ciagu 1,5 miesiaca.. zeby nie ocierac bluzkami nalpiej jest zakleic pepek duzym lepcem i wtedy kolczyk nie bedzie ocierał o ubranie) tylko sie wydaje ze bedzie bolało ale tak naprawde to nic strasznego ja jestem bardzo zadowolona z kolczyka bo ślicznie wyglada w moim pepku:) najlepiej jest zrobic kolczyk wiosna lub zima kiedy najmniej sie człowiek rusza.. POLECAM wszystkim:) :* pzdr=*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia2314
moj kolczyk ma niecale 2 tygodnie!!!! jestem bardzo zadowolona!!!robilam kolczyk w profesjonalnym studiu tatuazy!!! kosztowalo to 15 funtow, bylo to zrobione sterylnie, a bol bym minimalny!!! juz na nastepny dzien robila brzuszki i biegalam!!!! kolczyk jest zrobiony ze stali chirurgicznej ktora nie zrosnie sie z cialem!! kolczyk trzeba przemywac od 4 do 6 razy dziennie po kilku tygodniach wystarczy tylko rano i wieczorem!!!pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulek
hej mam prośbe czy ktoś moż podac mi numer telefonu do salonu w suwałkach??? będe bardzo wdzięczna. jak coś to mój nr. GG 10684962

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka1992 czy jak Ci tam naprawdę?:! Każdy ma inne ciało?! Nie no poprstu odkrycie roku!!!!!! Radziła bym się zgłoscić do jakiegoś programu dla geniuszy może nobla dostaniesz dziecko za tą wypowiedź :D ale kompromitacja normalnie. A na temat ludzkiego ciała wiem naprawde sporo, zresztą niebedę ci sie tłumaczyła. A jak jesteś taka \"mądra\" to przeczytaj sbie ile się pępek najkrócej goi. Kamcia napiszę :D i dzięki za obronę :D dzieciaki na nas napadają :P A jak chcą nas zjeżdzać to niech dają chętnie poczytam :P a kiedy sobie tatoo chcesz zrobić?:) ja planuję za rok ale jeszcze nie wiem jaki chcę motyw :) napewno jakiś sexowny :) ahhhhhhhhhhhhh:D Emylka t co napisałaś to zabrzmiało tak jakby nam nie wierzyć co piszemy..;/ ja pisze tu co pricer mowił, i sobie tego nie zmyśliłam, ani Marilyn , ani Kamcia... Aniulek niestety ja Ci nie podobam bo nie wiem gdzie jest w Suwałkach jakiś salon..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka 15
jak na mowic mame i tate na kolczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatianka8
Martynka15: JA rodziców namówilam w prosty sposób najpierw sie zapytalam mamy gdy mi powiedziała że od taty to zalezy to zapytałam sie taty:) Odrazu padla odp. "nie" ale ja niedalam za wyghrana i się spytalam dlaczego nie?? a on mi a to gdzie sobie ptem zrobie a ja że wciagu roku nigdzie :)( ale wkret robilam w tatmty miechu a jutro kolczyk w jezyku:) ) . Oczywiście byłam przygotowana na aergumenty i powiedzialam że jak morzna robic w uszach w nosie dlaczego nie w pepku?? nie dajac mu dojść do słowa kontynuowałam że kolczyk ładnie wyglada tyle osób mlodszych ode mnie ma i nawet rodziców sie nie pytało a ja się pytam a to moje cialo i mnie to bedzie bolec i wogóle. Tata sie nie zgodzil iwtedy kupilam kolczyk i poprostu mu go pokazałam i eytłumaczylam wszystko jak to robia i mi pozwola i dzis nawet mu sie podoba:) pozdrowionka dla: Fruti i Kamci:) Bo tlko one wiedza najwiecej:) A tak apropo ej ja mam kolczyk miesiac i mi się "hyba" zagoilo wszystko nie mam juz czerwonego i nic mi nie wylatuje gdy wyciagam kolczyk i wkladam to mnie nic nie boli:0 pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychodela
hm, ja kolczyka posiadam od od tygodnia i musze przyznac ze wszyscyc sie dziwia bo juz mnie wogole nie boli, z reszta wogole mnie nie bolalo heh :D:D wszystko sie pieknie prawie zagoilo , jest tylko drobne zaczerwienienie przy gornej kulce i to wszystko ! :D A samo przeklucie nie bolalo ani troche ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatianka dzięki, za pozdrowionka :) nawięcej to my nie wiemy hehe :) mówimy raczej to CO wiemy :) ale dzięki. No właśnie z tymi ojcami to.. matki są bardziej ugodowe. Ja naprawdę nie wiem co im zależy... Mój to odraz, ze ja już naprawdę mam pomysły...i w ogole, i jak będzie mnie bolało to jego to nie interesuje...eh DZIĘKI :P I tak ze mną nie wygra ;) o tato jeszcze nie wie bo zaraz by zaczął swoje mądrośći mówić, idąc w przyszłość i mówić jak to potem będzie wyglądało...on zawsze ma czarne myśli.. Pozdrówka!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novica
dziewczyny mam pytanie mam kolczyk juz od 2 miesiecy nic mnie nie boli tylko ze jest troszke zaczewieniony...czy moge jutro isc do solarium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz ;) Fruti ta Dorotka, to w moim wieku jest wiec nie jest az takim dzieckiem, no chyba jezeli chodziło Ci o inteligencje :D Pozdro dla Was dziewczynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkk
Hej mam wazne pytanie... bo slyszalam ze zimne oklady redukuja opuchlizne.. a ja mam strasznie spuchniete (aż jest odciśnieta górna kuleczka na ciele ) czy moge zrobic jakis zimny oklad? :P moge to glupie pytanie ale strasznie spuchniete i chce sietego pozbyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mkk niestety nie wiem...:( ale nie zaszkodzi spróbować, bo napewno od odkładu nic sie nie stanie a może pomóc :) Kamcia no właśnie o inteligencję mi chodziło BO NIĄ NIE GRZESZY ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mkk tak sobie pomyśałam jak napisałaś o tej górnej kulce, że ona jest odciśnięta to może poprostu masz za krótki kolczyk i dlatego? wystaje Ci trochę prętu czy nic? jaką masz dł tego prętu i czy to kolczyk od przebicia czy jakiś który sama sobie kupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkk
Fruti: Długosć mam oki.. ta babka co mi przebijała wziela tyle ile trzeba, nawet o 1,5mm mniej bo mam troche inny wkręt (na kulce jest małły pręcik ktory wklada sie do śroidka pręta i sie wkręca, a nie tak jak zwykle ze kuleczke nakręcasz na pręt) a kolczyk ze stali sama kupowalam.. ale niby kolczyk oki.. Jak wróciłam od kosmetyczki to przez pierwsze 2 dni widac było pręcik na dole, było oki. Ale dopiero potem mi spuchło i juz go nie widać.. i jest czerwone eh:( moze dlatego ze jestem alergikiem i moja skora jest troche wrażliwsza niż normalnie.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×