Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Hej dziewczyny :) widzę, że tamacik dalej się rozrasta;) Jej...mam doła bo w poniedziałek a właściwie we wtorek już do bu8dy ;( wczoraj poszłam z Miśkiem sprawdzić o której jest rozpoczęcie i jak blizej niej się zbliżałam to niedobrze mi się robiło :o też tak macie hehe;) odzwyczaiłam się od niej...a jak pomyślę o rannym wstawaniu......bleee w ogóle nie będe w tym roku za bardzo czasu nie miała (maturka).. A wiecie co zauważyłam? Zawsze wieczorem już po całym dniu jk poruszę kolczykiem to na nim (na dolnym pręcie) jest taka jakby ropka zaschła, a jak bardziej poruszam to mi troszkę leci... tak już mam od 4 dni ale myślałam, że przejdzie...i troszkę zaczerwieniło mi się przy górnej kulce..eh:| chyba TRIBIOTIC kupię. Kurde wiedzialam, że tak będzie :> POZDRÓWKA Dla Kamci:* (nie ma Cię na gg!! nie mogę Cię złapać:> tylko, że mnie też prawie nie ma bo od rana z Pyśkiem się spotykam;)) i Marilyn:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Fruti też kiedyś tak miałam,bo czasem się wydaje że się pępek zagoi a jak szarpniesz czy zaniedbasz to znowu się odezwie,przemyj szałwią no i tribiotic też możesz użyć jak szałwia nie wystarczy;pozdro;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milciaaaa
hejka:) Mam 15 lat i marze o przebiciu pepka... Nie boje sie bolu ani tego ze moze mi sie paprac. Jedyny problem to mama... Powiedziala ze pod zadnym pozorem mi nie pozwoli przebic nawet jak skoncze 18 lat!!!! Bo jej sie to nie podoba! Mowilam jej ze to nie jej pepoek ale ona nie rozumie ze nie robie tego zeby szpanowac, ale dlatego ze baaaaaaardzo mi sie podobaja tego rodzaju ozdpby. jak am ja przekonac? Pomocccccy!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz jak skończysz osiemnastkę to niewiele już będzie miała do gadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Powiedz że ci bardzo zależy,że kolczyk zawsze można zdjąć,powiedz że zrobisz profesjonalnie w studiu i że wszystko będzie bezpieczne,powiedz że zrobisz na swój koszt itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja Ciebie tez złapac nie moge:D Zajebiscie duzo czasu z kotkiem spędzam, bo jak sie szkola zacznie to przesrane :( Do Kika1515 czy chuj wie jak: No nic dziwnego ze Ci sie nie paprze jak masz kolczyk kilka dni... Inteligencja górą.. Pozdro dla Fruti i Marilyn :D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamcia ja też ze swoim spędzam :P jeszcze poniedziałek jest w sumie wolnym dniem ;) tak jakby. Wczoraj byłam kupić zeszyciki, on mi później torby dźwigał (sam chciał) :) oj jutro ostatni dzień laby. Hehe ale Ty to masz fajnie mieszkacie nad sobą :D więc prawie jak razem, bo ja do swojego mam 5 min ale 5 min to zawsze coś ;D Kamciu a Ty tak pilna uczennica jesteś, że ciągle się uczysz, że na K. nie będziesz czasu miała?:P hehe Marilyn dzięki :) to sprubuję z tą szałwią. Może pomoże :] ja właśnie ostatnio kilka razy zachaczyłam o n pępek :| raz bluzką, i 2 razy ręka..wrr...i może to dlatego. Narazie przemywam solą bo Tribioticu nie mam w tej chwili w domu. Ale zakupię:) Qrchid wcale nie jest tak, że jak ma się 18 lt to starzy się nie trącają :D niestety się też wtrącają zawsze muszą swoje 2 gr dołożyć :) Pozdrówkaaaaaaaa:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duska132
a kto by mi pomogl ? Bardzo chce kolczyk w nosie mam 13 lat moje kumpele tez juz maja abardzo mi sie to podoba nawet mam juz pieniadze na przebicie ale... rodzice sie nie zgodzili jak mam ich namowic zeby sie zgodzili? prosze pomozcie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duska nikt nie zna Twoich rodziców i nikt nie wie jak możesz ich przekonać...Ty powinnaś to wiedzieć. Po pierwsze to nie dzwnię, się im, że się nie zgadzaj masz 13 lat...taka dziewczynka mała z kolczykiem...dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monroe
Ha ha ha!!! i mam kolca... jest za***isty!!! taka malutka śliczniutka kuleczka nad górną wargą. ;) Zrobiłam tak jak mi radziłaś Marilyn666, piercerka zalozyła mi kolczyk z bioplastu 1,2 mm ;D. Faktycznie przekłucie nie bolało ;) miałam ciągle zamknięte oczy, krwi dużo nie było... tylko kropelka ;P Na drugi dzien obudzilam sie z zapuchnietą wargą, ale juz teraz (po 3 dniach) jest dobrze. 2 razy dziennie płuczę ranke szałwia i jest jak narazie dobrze. Dzięki dziewczyny za rady i BIG BIG pozdro :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
To super że zrobiłaś,zrobiłaś z tej strony na której masz pieprzyka czy z drugiej?A kolca masz w srebrnym kolorze pewnie,nie?No mówiłam że nie ma się czego bać bo nie boli.Fruti myślę że wiek 15 lat to minimum na robienie kolczyków a jak takie dzieci sobie same robią to głupota jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __Olcia
Co mam cisnąć żeby nie otrzymywać potwierdzenia na poczcie o nowym wpisie na tym forum ? bo zapycha mi skrzynkę a ja już tego nie potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti troche pilna, ale teraz z kolezanką na basen 2x w tygodniu, no i do tego siatkówka, kosz, teatralne i biologiczne itp ;) gdyby nie dobre oceny starzy by mi na nic nie pozwolili, a tak to argument mam :P pozdro :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patinkaaaaa
siemanko mam 12 lat ale co do kolczyka w pępku wiem dużo mimo że go nie mam moja koleżanka niedawno była sobie przekłuć i mowi ze ja nic nie bolalo juz sie zagoiłło mimo ze to tylko 2 msc ... ja tez chce miec ale nie moge bo mama nie pozwala a ja tak bardzo chce....,. i tak mysle ze niedługo pujde sobie przebić i mamie nic nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkk
___olcia: mam niestety ten sam problem :|:|:| eh.... jak to cofnąć ?! bo mnie szlag jasny trafi ! :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkk
Juz wiem ! juz wiem ! :P:P:P ha! wejdziesz na poczte, jak dostanies zjakies powiadomienie to wejdź w to, i tam na dole bedzie pisdać: "Kliknij na poniższy link, jeśli nie chcesz otrzymywać więcej powiadomień z tego tematu, bądź wymazać swój mail z wątku:" no i klikniesz w linka i sie wylaczy :):) Dziewuchy jak tam szkola?? ja mam na 2 zmiane.... bd konczyc o 19:10.... a z kolcem coraz lepiej :):) Pozdrawiaaam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iSSSka
wszystko bylo ok .. a teraz mi cos ciknac zaczelo z dziurki .. :/:/ znaczy nie tak ze cieknie tylko jak przy czyszczeniu nacisne to poleci cos .. nie wiem co to .. chyba ropa .. :/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoła ....no jak szkoła :D jeszcze wszyscy wakacjami żyją ;) paru nauczycieli mi się zmieniło, jescze nie zdązyłam zamienić słowa z niektórymi z klasy ;) hehe po wakacjach klasa jakaś głupia się wydaje ;) naszczęście w szkole mam M ;]... to mi odrazu lepiej :D Znalazłam chwilkę teraz bo teraz to będę nieźle zakuwać, robić testy i w ogóle. W poniedziałek mam np 8 lekcji bo 2 ostatnie to fakultety. No Kamcia jak się ma dobre ocenki to fajnie, bo starzy na wszystko pozwalają wtedy :D w tym roku szczególnie musze się przyłożyć, a już mi się nie chceee :P ale mam kilka postanowień ;) zobaczymy jak to będzie, wpadnę za jakiś czas na forum to napisze, coś więcej, narazie biorę się za czytanie lektur POZDRÓWKA!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isssska ja też tak mam teraz...Nie przejmuj się, przemyj się , zrób tak jak Marilyn poradziła, przemywaj szałwią :) mi już zaczyna mijać..:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti, ja też muszę zacząć używać szałwii xD jakaś mała forowa epidemia ^^* wiem, że starsi się czepiają, oni nawet się wtrącą jak będziemy miały po 40. Czasami mam wrażenie, że nawet któregoś dnia z grobu wstaną, żeby nam zwrócić uwagę na nasze błędy xD ja i tak kocham moich staruszków x**** Patinko {czy jak ci tam} nie wciskaj nam kitu, że dużo wiesz. Monroe i znowu to powiem: zazdroszczę Ci ^^*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulincccia
ja ma kolczyk do 2 miesięcy.Nic nie bolało przekucie.........Naprawdę!do tej pory przemywam spirytusem kosmetycznym i jest dobrze. Już po 2 tygodniach zmieniłam kolczyk;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzulka81
Tak sobie siedzę i czytam wasze opinie na temat kolczyka w pępku i o bólu, który towarzyszy przekłuciu (jeśli można to nazwać naprawdę bólem). Osobiście przekłuwałam pępek w salonie tatuażu i piercingu i uczucie to nie tyle ból co ukłucie. W tym samym salonie wcześniej robiłam tatuaż jedno i drugie da się przeżyć. Jak by wszystko tak \"bolało\" to było by super. Co do kolczyków to w dobrym salonie piercingu zaraz po przekłuciu polecą tylko kolczyk z chirurgicznego tytanu G23 (szybciej się goi nie zawiera niklu). Natomiast stal chirurgiczna na własną odpowiedzialność(na wygojony pępek owszem jak najbardziej). Wbrew pozorom nie są aż takie drogie kolczyki z G23, a można je kupić na stronie sprawdzonej firmy www.wildcat.pl już wysterylizowane.Dodam, iż mają bardzo duży wybór biżuterii i to nie tylko do pępka. Jeśli ktoś jeszcze ma wątpliwości co do pielęgnacji miejsca po przekłuciu to polecam przemywanie płynem dostępnym w aptekach, a nazywa się OCTANISEPT. Sama go stosowałam więc naprawdę polecam. Pozdrawiam i miłego pielęgnowania brzuszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati=
Hej:)kolczyk mam dopiero do kilku dni:)goi sie bardzo dobrze i powiem,ze przebujalam u kosmetyczki...przebijala igla i prawie wcale nie bolalo:)zalezy do jakiej sie idzie kosmetyczki,ta u ktorej ja bylam byla dobrze przeszkolona i znala sie na tym co robila:))dziurka sie dobrze goi,ale fakt trzeba dbac,przemywac i smarobac mascia(Tribiotic)pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzulka81...ja juz nie raz proponowalam OCTENISEPT ale dziewczyny jakby nie sluchaly...wola szalwie, wode utleniona, spirytus itp..jednak uwazam ze masz w 100% racje..gdyz tez uzywalam go i od poczatku do dzis(a minelo juz 4 miesiace)nie mialam ani troszke problemu z pepkiem.. .Pozdrawiam i mam nadzieje ze wszystkie pepuszki beda goily sie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoooooo jak pusto jak się szkoła zaczęła :D ja prawie do neta nie wchodzę :) teraqz to mam inne sprawy na głowie. No i codzennie po 7 lekcji oprócz 2 dni :P raz mam nawet 8. Padnięta jestem :) A z M. po szkole to widziałam się ostatnio w poniedziałek. W ciągu tygodnia to nawet nie mam kiedy...:|ubolewam nad tym strasznie, bo choć chodzimy do jednej szkoły i się widzimy to jednak \"spotkanie\" w szkole to nie to samo, co po...:(:( BUuuuu Buuu nie lubię szkoły :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic nie mówie na temat szkoły, mam zjebanie bo na jutro z dnia na dzien facet zadał 3 strony z fizyki do zrobienia i z matmy 19 zadan a ja książkę zgubiłam ;( Z K. nie najlepiej nie wiem, jakos sie kłucimy strasznie ostanio... Do dupy z takim życiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iSSSka
zmienilam kolca na krotszy i przestało mi ropiec .. hihi taki w sam raz kolczyk teraz jest :D:D miesiac od przebicia dopiero minął .. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzax
Cześć!!! Ja mam kolczyk w pępku, przekłuwałam u kosmetyczki... Było dobrze chociaż trochę bolało, wiadomo... Niektórzy piszą żeby iść do studia tatuaży i percingu, ale to czy wybrać się do kosmetyczki czy studia to twój wybór!:) Nie każdy ma ochotę chodzić do jakiegoś beznadziejnego studia gdzie wszyscy mają kolczyki i są wytatuowani od stóp w górę, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Zuzax twoja wypowiedz jest żenujące,to że piercerzy są zazwyczaj wytatuowani i mają kolce(co też nie jest regułą) to raczej dobrze bo to znaczy że kochają piercing,sami tego spróbowali i mają doświadczenie!A kosmetyczki które normalnie przebijają tylko nosy(a niektóre przebijają wszystko pistoletem:-/) i zabierają się jeszcze za pępek lub język a nie mają żadnej wiedzy i umiejętności stanowią zagrożenie,nie mówię że każde studio jest dobre i profesjonalne,ale jest większe prawdopodobieństwo tego że kosmetyczka spieprzy nam przekłucie niż tego że trafimy na beznadziejne studio,tam się muszą znać na rzeczy bo zajmują się tylko tym a nie maseczkami upiększającymi i tipsami jak kosmetyczki:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzax ok niech ci będzię, że kosmetyczki są takie \"super\" ale proszę nie przybiegaj za jakiś czas z płaczem że coś ci się babrze bo przekłuwałaś u komsetyczki. A po za tym co ci przeszkadza, że piercerzy są okolczykowani i otatuowani, zgadzam się z Marilyn, to znaczy, że się znają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×