Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość =Monroe
Karolciaaaaaaaaa-przeczytaj forum kilka stron lub nawet postow wczesniej... Tribiotic jest antybiotykiem... powinnas go uzywac tylko w ''nagłych wypadkach'' 2, gora 3 razy dziennie i to do tygodnia najwyzej... :/ Marilyn666- jeszcze raz dzieki ;) Pozdrowionka dla wczystkich!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauliśka
Ja dzisiaj jade sobie przebic pempuszek:):) mam nadzieje ze nie bedzie az tak mocno bolala bedzie przy mnie przyjaciolka heheh wiem ze bedzie spoko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natu, proszę Cię nie wciskaj tu o kosmetyczkach bo dopiero MI się robi słabo czytając co nabazgroliłaś. Proszę Cię jeszcze o jedno, poczytaj sobie kilka stron wstecz i może skumasz, że po 100 razy nie trzeba pisać, że ból to sprawa indywidualna. Co jakiś czas trzeba to powtarzać, ale nie co stronę! Ja napisałam to na poprzedniej stronie, dla przypomnienia. Przyjdzie taka jedna z drugą i zaczną się popisywać czego to one nie wiedzą. Słów brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 10 sierpnia robilam sobie kolczyka w pepku.. I chcialabym wiedziec kiedy bede mogla kapac sie w wannie..bo w studiu powiedzialo mi zebym na poczatku nie kapala sie w wannie tylko pod pryszncem.. ;P Kiedy bede mogla w wannie?? NIc mnie nie boli jest tylko lekka zaczewienione.. :P Zapomnialam zapytacc w studiu kiedy bede mogla.. :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkk
Apple90: ja sie kapie w wannie a mam niecale 2 tyg. poprostu jak lezysz w wannie to miej tyle wody zeby brzuszek byl suchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonka666
no wczoraj wyciagnelam tego kolczyka. poczekam az sie zagoi i zrobie profesjonalnie. narazie obszar po kolczyku jest jakis twardyy . ehh . ale pewnie dziurka szybko zaraosnie. dzisiaj jej prawie nie widac tylko mam czerwona plamke. jakby . xD i juz nic nie moge wlazyc w ta dziurke bo jest jakby troszke zaropiala. no normalnie przezyc nie moge co zrobilam idac przebic pepek do kosmetyczki pistoletem . normalnie trzeba byc mna. heh . dzieki za odpowiedzi laskii :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Mogło się skończyć jeszcze gorzej Sonka,po pierwsze pistoletu nie można wysterylizować i narażasz się na zakażenie,a poza tym jakby ci się zaczął bardzo wrzynać w skórę ten kolczyk to dopiero by był ból i nieciekawie by to wyglądało,dobrze że zdjęłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonka666
wlasnie mojej kumpeli troszke wrastal sie w skore. tez zdjela bo jej kazalam . i troszke trudno miala . mi tez bylo widac troche ciala bez skory . ahh ;/ kosmetyczki nie mysla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neotalia
Ja też mam problem żeby zdjąc kolczyk i go zmienic na nowy: nie portafie gornej kulki odkrecic! ..Moze bo sie boje za mocno pociagnac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dj Edziu
Przebiłam dzisiaj sobie sama pępek :/ No... Jak na razie wygląda ładnie... Trochę mnie boli, ale nie dużo. Co mam z tym zrobić żeby się szybciej zagoiło? I moja mama nie wie. Jakie mam podać argumenty jak zobaczy i będzie mi kazał wyjąć. Mi sie tak to podoba Łiiii :] Wiem że to nierozsądne przebić sobie pępek bez zgody rodziców, ale ja ją znam i mi na pewno by mi nie pozwoliła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Nierozsądnym a raczej całkowicie kretyńskim pomysłem jest robienie kolca samemu,bo można zrobić bez zgody rodziców ale profesjonalnie a nie samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Neotalia jak nie możesz odkręcić,nie szarp tylko załóż gumowe rękawice i wtedy napewno odkręcisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dj Edziu
wiem, wiem... ale co mam zrobić żeby sie szybciej zagoiło ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Jak już zrobiłas tego kolca sama(a najprawdopodobniej zrobilaś to nie tak jak trzeba)przemywaj szałwią solą fizjologiczną,tribiotic tylko w razie konieczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej edziu wystarczy kliknąć myszką na wcześniejsze strony i będziesz miała odpowiedzi! Jeżeli jesteś taka mądra żeby sama przekłuć sobie pępek to i bądź tak mądra żeby poszukać odpowiedzi na swoje pytanie które padło tu już 200 raz. Oj dziewczyny misiek wrocił i nie moge się nim nacieszyć dlaego na forum mnie nie ma :D za kilka dni szkółka...;(;(;(buuu a ja mam doła przez to bo jeszcze pamiętam jak wcoraj koniec roku...a tu już początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ Edziu
No tego pytania praktycznie nikt nie zadał (a może nie znalazła). Wszyscy piszą, że smarowali to tą maścią na T i że przemywali wodą utlenioną, albo wodą z solą. Ale co da? I tak mi sie zagoi po 6 miesiącach, albo dłużej. Ale nie wiem, nie ma żadnej maści przyspieszającej gojenie. Czy co? Pz:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj w szkole bylam, bomusze cos tam prowadzic dla pierwszych klas lol2 ja na tym forum to zadko pisze bo nie chce mi sie odpowiadac po raz tysięczny na te same pytania :P Pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzOrneeea
ej dziewuszki mam straszną ochote na kolczyczka w pękpku. Kolczyka juz mam.. ale boje sie tego przekłucia a najbardziejjj to chyba tego ropienia itp itd lojj ale zajebiscie to wygląda.. aaa i jeszcze powiedzcie mi dziewuszki czyyy jak mi sie znudzi juz ten kolczyczek noo i se go wyjme to zarosnie sie ta dziureczka czy jak ? POZDRAWIAM WAS :* :* heh.. i zazdroszcze tym które juz mają to male cudeńko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Zarośnie się ale ślad zostanie mały,wogóle po co kupować kolczyka zanim się przekłuje pępek,jak ktoś przekłuwa w studiu to tam wybiera a nie kupuje na zapas nie wiem po co,żeby zmienić kolec na inny i tak trzeba czekać 2 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxmagdersxxxlll
Hej! mam juz kolczyk w pepku od dwoch miesiecy i jeszcze mi sie goi, czasmi mnie boli i leci ropa.Przebijalam w studiu i tam polecam!Nie radze przebijac u kosemtyczki, poniewaz moja siostra tam przebila i po paru dniach ba blona jej sie rozerwala!!Po samym przekuciu nalezy miec kolczyk ze stali hirurgicznej. A co do samego przekucia to jest sekunda tylko bolu!polecam naprawde warto!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziubeek
Ja mam kolczyka w pepku a mam zaledwie 11 lat. Mnie to nic nie bolalo i zaplacilam 75 zl razem z kolczykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gówno prawda ,nalezy miec z tytanu( nie uczula, stal zawiera nikiel), ale jak sie nic nie wie, a leci przekluwac pępek no to tylko współczuc.. co do 11 latek z kolczykiem ( 4 klasa podstawówki ????????!!!) - jak to wygląda u takiego dziecka , ja pierdziele, ten swiat na psy schodzi. Pozdro i szacunek dla dziewczynek ;];] WY przynajmniej wiecie ocb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
No właśnie Kamcia,z ust mi to wyjęłaś o tytanie,stal to jakiś złom i badziew,a te nieznające się dziewuszki myślą że stal jest na początek najlepsza(bo nie znają innych kolców niż ze stali)stal jest wogóle chyba najgorszym materiałem na kolca i już jej się nie używa w dobrych studiach bo to tandeta tania za parę złotych,ciężka i uczulająca.Do ucha by się co najwyżej jeszcze nadawała a nie do poważnych przekłuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic nie mówie juz , mam kolczyk ze stali po 2 dniach noszenia brzuch mnie napierdala jak po przebiciu, zaloze tytan i po dniu wszystko do normy wraca ;) to chyba cos znaczy :):):) Pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayla26
A ja wam dziewczynki powiem ze i tu sie mylicie:P....bo w wiekszosci salonach gdzie sie robi takie zabiegi uzywa sie kolczykow ze stali hirurgicznej do przeklucia pepka:)....a wiem cos o tym bo sama mam kolczyk w pepku od 6 lat(teraz mam 26 lat)i przeklowalam sobie pepek w salonie u "liroya"w Gdyni i dostalam kolczyk ze stali hirurgicznej:P....siostra 2 lata pozniej przkula sobie w zupelnie innym salonie i taki sam kolczyk dostala,a na dokladke to powiem Wam ze obecnie od 2 lat mieszkam za granica i kolezanka tutaj te sobie rok temu kolczyk w pepku zrobila i tez kolczyk ze stali hirurgicznej dostala,wiec cos w tej stali musi byc skoro i w wiekszych i w mniejszych studiach takie kolczyki do przekucia pepka daja:P....i nic a nic ani mi ani siostrze ani kumpeli sie nie papralo....a goic to wiadomo sie dlogo goilo gdyz skora na brzuchu nie jest identyczna skorze na uchu;).....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Jak tak dawno temu przekłuwałaś to nie znali jeszcze tytanu,ale ja robiłam w bardzo nowoczesnym studiu gdzie wszystko jest jednorazowe a kolce tytanowe albo z bioplastu,wszystko w 100% bezpieczne,niektóre studia oszczędzają i dają stal chirurgiczną bo jest o wiele tańsza ale nie każdy organizm dobrze przyjmuje stal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klusia1515
Siemka wszystkim:)widze ze dziewczyny nie które tak naprawde nic nie wiedza o tym 3 dni temu przekułam sobie pępek starsznie bylam zdenerwowana:/Poszłam z kumepla:)ja poszłam jakos pierwsza cały czas sie pytalam faceta czy to boli bo strasznie sie bałam:P Gdy sie połozylam chwyciły moj pepek szczypcami (wogole to nie boli)i doslownie to byla sekunda poczułam tylko lekkei ukucie wbijajacej sie igly:)i tylko pózniej 2 sekundy bolu jak wyciaga igłe i po sparwie:)mi to robił wsyztsko 8 sek. z załozeniem kolczyka:)jestem strasznie zadowolona tego zajebiscie to wyglada:)Moj pepek wyglada tak jak bym miała ten kolczyk juz rok czasu zadnego babrania a ni ropy dosłownie nic:)i płaciłam tylko 60zł Gdy juz sie zdecydujecie na kolczyk to nie mozecie :przez 2 tygodnie pic alkoholu,przec 2 miesiace nie mozecie korzytsac z basenu ani soalrium;/A kolczyk mozecie zmienic po 2 miesiach:)najepiej kupic mydło ono ksoztuje 2 zł z groszami PROTEX i przemywac 4-5 razy dziennie:)zadnej masci tribotic bo ona jest jaki ci sie paskudzi rana;) Jak macie jeszcze jakeis pytania piszcie na gg 5830194:)pozdrawiam i całuje:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×