Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Fruti on powiedzial ze cie nie kochał i nie pokocha?? poza tym to nie był powod zeby cie blokowac na gg i wyzywać . Słuchaj z tego co piszesz wynika ze widocznie znalazł pierwszy lepszy powód zeby z toba zerwac. Moze wczesniej chciał ale byliscie długo i nie potrafił ale nadarzyla sie okazja i ja wykorzystał. tak sie nie zachowuje kochajacy facet. ale z drugiej strony obroc to na dobre. teraz widzisz jaki jest naprawdei potrafi byc. wiem ze trudno ale dałabym sobie z nim spokoj. i co jak kiedys znowu zrobisz mu awanture to cie wyzwie ?? przestan. zlej sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weźcie w ogóle ja to pierdole facetów ..... Ostatnio mój sie do mnie nie odzywał 3 dni, a potem mi awanture zrobił, ze nie przyszłam do niego i sie nie odezwałam.......... `SZOK` .. Ale mi to i tak wisi, jak nie ten to inny ;] Fruti nie przejmuj sie nim, po takim traktowaniu ja bym mu w pysk dala i tyle . Nie załamujj sie :* Nie ma co sie stresować przed maturą jeszcze... :*:*:* Buziaki dziewczyny :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"człowiek człowiekowi wilkiem\" a jak się nim przejmować będziesz, to tylko sobie krzywdę robisz... Wiem, łatwo nam mówić ... teraz powinnaś zająć się sobą, a nie rozmyślać o jakimś palncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"człowiek człowiekowi wilkiem" a jak się nim przejmować będziesz, to tylko sobie krzywdę robisz... Wiem, łatwo nam mówić ... teraz powinnaś zająć się sobą, a nie rozmyślać o jakimś palncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyneczki co ja bym bez Was zrobiła:* dziękuję, że mnie rozumiecie i za wszystkie słowa otuchy. Zawsze to ja za nim latałam zawsze... on nigdy nie umiał, teraz on wie, że co by nie zrobił ja mu zawsze przebaczę...Chociaz pewnie jakbym jutro do niego poszla tak o... to niechciał by ze mną rozmawiać, powiedziałby żebym się od niego odwaliła...zresztą powiedział mi,zebym dała mu spokój i nie podchodziła w szkole... Alka pewnie masz i rację, ale widocznie człopak Twojej koleżanki kochał ją... i nie dał tak szybką za wygraną... A Ten to ma chyba straszną dumę... To sie chyba by nie kalkulowało, zerwać ze mną a później za mną latać spowrotem prawda? zerwał żeby mieć spokój jak to sam napisał, to po co miałby do mnie wracać..???? madzia, a moja koleżanka ktora go zna powiedziała, ze on mnie kocha ale na swój sposob... ze w końcu nie byłby tyle ze mną... czesto ze mną zrywal a ja latałam za nim i mowlam przepraszam przepraszam...z takiego podowdu zerwac z jakiego on zrobił...to jest chore.. Tylko dlatego, że powiedzialam,ze jej cos powiem bo przegięła pałę...jemu zalezy na jej znajomosci bo ona mu zeszyciki daje, i pracki domowe itd... wiec wiecie nie mam prawa do niej sie odezwac!!! Kamcia my już przez smski rozmawiałysmy :)) dziękuję:*:* bzzzium... no wiem, ale niestety nie mam takiej silnej woli.. kiedyś bym umiala tak sie do niego nie odzywać, a teraz aż sama ręka swedzi, a jak wchodze na gg i widze szlaban...to szlag mnie trafia... chyba go usunę zeby tego nie widzieć... angelikaxD zrobił CI sie taki bąbelek?? Bo nie do końca rozumiem jaka skóra :( ale jak tak to weź go przypal spirytusem takim normalnym...wtedy on wyschnie aż końcu zrobi się z niego strupek i odpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti przeczytalam to co napisalas i mam wrazenie jakbym czytala po czesci moja historie:/... Z moim bylym bylam 2 lata i tez sie czesto klócilismy, czepial sie mnie o wszystko, nawet jak byla jego wina, to ja pierwsza musialam sie odezwac, bo on oni slowa przepraszam nie potrafil powiedziec. I czasami wydawalo mi sie ze wiekszy szacunek mial do kolegow i kolezanek niz do mnie... Podlota normalnie =/ do mnie czasami jak do psa, a jak kolega cos powiedzial to juz lecial i taki milutki jak nie wiem... A mówia ze kobiet nie mozna zrozumiec... To faceci sa niezrozumiali, a nie kobiety !.. Nie przejmuj sie nim, skoro Ci tak powiedzial ze cie nie kochal to znaczy ze podla swinia z niego i tak jak mowila Madzia, pewnie znalazl pierwsza lepsza okazje zeby zerwac. Nie pisz do niego, nie odzywaj sie, jesli cie kochal i kocha to sie sam odezwie... ale musisz mu dac czas... O ile wogole warty jest tego=/ swinia nic wiecej... brak mi slów... Olej go, moze lepiej ze teraz zerwal niz zebys sie pózniej jeszcze miala z nim meczyc... Dzisiaj zamówilam sobie przez internet 3 kolczyki do nosa z Bioplastu :P jeszcze nigdy nie mialam bioplastu wiec chce go \'wypróbować\' xD zobaczymy jak to bedzie wygladac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria 17
Ja mam kolczyka od 3 stycznia. zagoił mi sie po ok 3 tygodniach ..(ogołem wszystko goi sie u mnie okey nos zagoil mi sie w 2 tyg) ,ale pozniej kumpel pociagnol mi za kolczyka i strasznie spuchnol dawalo sie ze bede musiala go wyciagnac ,ale przyemuwalam woda utleniona i smarowalam tribiotykiem i wszystko zagoilo sie elegancko. Ładnie wyglada i jestem zadowolona. Samo przebijanie nie bolalo tylko naciaganie skury szczypcami-pozniej mialam siniaka. Kolczyk mozna wyciagnac po miesiacu i przemyc rane woda utleniona. przez okres 7dni trzeba nosic opatrunek i unikac kapieli (sam prysznic). Pozdrawiam. Warto trochu pocierpieć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej byłoby gdybyś przelała na kogoś, albo na cość swoją miłość :) na początku w ogóle nie będzie Ci się nic chciało, ale przy chwili słabości znajdziesz coś i w końcu wpadniesz w rutyne ... będzie Ci się śnił, będziesz myślała o nim, jak będziesz chciała coś zrobić, bedziesz słyszała jego słowa, będziesz odnajdywała go w innych ludziach ... Nie żebym Cię straszyła :) ale zapomnieć jest najtrudniej... łatwiej jest się nie odzywać ... trzymajcie się cieplutko ;) ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
my dziewczyny po prostu chyba z natury już takie jesteśmy ze nam bardziej zależy na związku....jak kiedys chodziłam z jednym chłopakiem to naprawdę ja się bardziej starałam niż on...wkońcu później stało się to męczące.On zerwał...nawet powodu nie znam do dziś :D i na dodatek jak zerwał ze mną to byłam chora...nie miałam nawet siły płakac....ale przeżyłam jakoś ;) a ty fruti musisz sie na maturze skupic a nie na nim ;) po prostu nie jest Ciebie wart :D o_O! ;) a mój pępek powoli dochodzi do siebie ;D ropa już mniej leci...i takie czerwone co miałam koło dziurki zasycha ładnie...jeszcze troszkę pręcik mam obklejony ale patyczniem go czyszcze... myśle ze dobrze bedzie z nim ;) buziaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę zrobić kolczyka ale nie wiem kiedy? :) podajcie jakąś przypadkową datę ;p aaa i czy według was też mi się nie opłaca robić kolczyka? chodzę na karate i tak .. albo raz w tygodniu musiałabym go zaklejać, wyciągać .. ;/ a czy jak by mi się jeszcze nie zagoiło, to mogę go wyciągnąć? Bedzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka1762
bzzzium dopóki ci sie nie zagoi raczej nie powinnaś go wyciągac ponieważ mozesz sobie go jeszcze bardziej podrażnić. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam taki problem. Nie wiem kiedy robić tego kolczyka :) Fruti może ty mi jakoś podpiowiesz bo jak pierwszy raz o to zapytałam to nie było żadnej reakcji :) No to Fruti miałaś prezęcik na dzień kobiet. My w szkole dostałysmy zwiędłe róże...Jeszcze lepiej... Buziaki ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sanderkasss mój \"szacunek\" połamała się jak przyszłam do domu ... nio to czekam na jakąś przypadkową datę :) aha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny na co czekacie róbcie teraz!! Ja bym tyle nie wytrzymala czekać xD pewnie już w tym tyg bym sobie zrobiła. Bzzzium, hmm jeżeli chodzić na to karate to... ciężka sprawa, bo jak będziesz tak wyjmowała i wkładała ten kolczyk...to nie będzie Ci się pępek goił tylko wręcz przeciwnie, bo ciągle będziesz podrażniała ten kanał. NIe mowiac juz o tym, że moja koleżanka szła kiedys na USG i musiała wyjac kolczyk dosłowni na 2 godzinki a potem już cięzko było jej włożyć. A nawet jak wymiejsz kolczyk to nic nie da, bo jak kopną Cię w brzuch w tą dziurkę to.. to boli jak cholera, kiedy jest jeszcze "świeża"... Sanderkass ty tak samo :) ja już cały czas Ci pisze, że rób go jak najszybciej po co zwklekać, nad czym tu dumać :)), no już bym wolała dostać zwiędłe róże niż, piękny prezent jaki mi zrobił a następnego dnia... sama wiesz... amy a wiesz co w tym jest najgorsze? Że nie mamy szacunku do samej sobie. Oni nas poniżają (tzn tamten Ciebie) on mnie a my nic... jak byśmy były zahipnotyzowane, normalnie, jakbyśmy były w letargu... jest mi bardzo ciężko, bardzo, boję się że to juz naprawdę... ehh;( napisalam do tej dziewczyny na grono parę słow i moja kolezanka ciekawe czy odpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio tak .. nie powiem im że mam kolczyka, to będzie źle, jak powiem to bedzie jeszcze gorzej, bo wiem, że mieć nie wolno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bziuum ale dowiedzieć się nie muszą....przecież nie chodzisz po domu bez bluzki . Ale... gorzej to jak nie masz 18 lat a chcesz się udać do salonu...:( bo skoro nie masz 18 lat to nikt Ci nie zrobi kolczyka, musisz przyjść z rodzicem, żeby podpisał umowę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Fruti wypłata jest zawsze dziesiątego...Niekiedy nawet później. :):):) Przegadam mamę i zobaczę co da się zrobić :) Lekko bedę ją szantarzować żeby nie było. Ja chcę go mieć i już :)\\ No to na tym forum ogłoszę ale nieoficjalnie) że zostanę siostrą... Hmmm nie wiem czy mam się śmiać czy płakać ale ja zawsze byłam rodzeństwu przeciwna i nadal jestem. Nie wiem co mi pomorze w zmianie zdania narazie nic... Chyba że mnie przegadacie :) Bzzzium trzymaj jezor za zębiskami bo Ci coś zrobię :) Aha może nie wiecie o co chodzi. Ale my się znamy z nią tak na realu, chodzimy do jednej klasy i jesteśmy przyjaciółkami :):):) Buziaki ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dopiero teraz mowisz ze jestescie przyjaciółkami? :D a to miłee hehh :) no i gratuluję, rodzeństwa...ja bym była w szkoku jakbym sie dowiedziala..Ty pewnie też byłaś. Ja nie chce mieć rodzeństwa i dobrze, żenie go nie mam. Znaczy w sumie jak czasem sobie tak myślę, to chciała bym miec starszą siostrę albo brata jak mi źle np jak teraz, ale młodszego? NIGDY W ŻYCIU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti: dokladnie tak... ehh szkoda gadac czasami mialam tyle nocy nie przespanych przez niego... Ale zawsze mu wybaczalam bo go kochalam i to bardzo! Teraz juz nie jestesmy razem, mam kogos innego i jestem szczesliwa:) (chociaz przyznam sie ze czasami jeszcze wspominam tamtego =/) ale rzadko, wole nie myslec o kims kto mnie krzywdzil... Fruti ty tez nie mysl, po co sie zadreczac :( ... oo tez nie wiedzialam ze sie znacie, fajnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh jeszcze zapomnialam o tym rodzenstwie napisac... No wiec ze mna jest odwrotnie ja mam starszego brata, ale chcialabym jeszcze jakas malutka siostrzyczke albo braciszka:P ja kocham dzieci jak nie wiem, pamietam ze kilka lat temu prosilam mame o siostrzyczke hehe:P no, ale juz sie nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarlOajnaaa
Elu:********* Fruti No To Jak To Jest????!! :) Z Tym Wiekiem?? Ile to trzeba miec latek??? :))) Buzioleeee Pozdrawiam :):) 3majta Siuę~!!!~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarOajnaa: W salonie jesli chcesz przebic musisz miec 18 lat lub zgode rodzica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
Sanderkass: fajnie ze bedziesz miała rodzeństwo ;] ja kiedys chciałam miec jeszcze jakiegoś braciszka lub siostrzyczkę,ale teraz to juz za stara jestm na siostrę ;) hihih i nie wiem jak to jest miec młodsze rodzeństwo ;) moja siostra czasem na mnie narzeka,ale ogólnie to chyba taka zła nie jestem :D ja jeszcze około pół roku i ciocią bede ;) hihi buziaki :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sanderkass tylko mi się nie załamuj ;) Bo wiecie, przyznam się za nią że ona za szczególnie rodzeństwa mieć nie chce ;P Mówie Ci - będzie fajnie :) będziemy z wózkami latać ^^ Ja z Radziem ( 19 marca skończy 4 miechy:) a ty z ... nio jeszcze nie wiadomo ;P oj .. to ja musze coś wykombinować żeby mi mama zgode napisała.. albo ją zabrać ... ale z dobrej woli to nic nie zrobi w tym kierunku :) U mnie w rodzinie nie akceptuje się takich rzeczy .. przejdzie przemoc, przejdą kłótnie, ale nie kolczyki, bo to obraza majestatu ... Bo \"co na to powiedzą moi kumple\" wiem, to jest głupie, ale co ja moge na to poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie pomyślijcie sobie, że mi się nie wiedomo co dzieje :) z tą przemocą to chodzi, ze jak ktoś mi coś zrobi, powie to mam odwinąc ... raczej tak nie potrafie, ale ok :) Buzki dla was =*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny... pomozcie prosze !! z mojego pepka wyszlo kawałek skory:(( ja nie wiem co mam z tym zrobic.. wyloda to ochydnie i leci z tego ropa... :(( mama o niczym nie wiem;/ a moja kolezanka straszy mnie ze to bedzie trzeba usunac operacyjnie. Jesli ktoras bedzie mogla mi pomoc to prosze o kontakt na gg 10650001.. :*** z gory dziekuje Wam;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka____
Witam. Mam pytanie, czy ktoras z was przebijala pepek 2razy? JA tak i teraz osocze,ktore powinno wychodzic dziurkami wychodzi dodatkowo z blizny, na ktorej pekla skora. Robi mi sie strup i jest cale czerwone. Znacie moze jakas dobra masc, oprocz tribioticu? Moze wiecie cos na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fruti wlasnie o to chodzi ze to nie jest zaden bombelek.. ale sproboje z tym spirytusem... to zachodzi naskorkiem taka błanka... i jak ja zdejmuje to jest pod tym takie \"mieso\" czerwone... :(( moge CI zrobic zdjecie tego i pokazac jesli tylko mozesz pomoc... kurde to zaczyna bolec coraz bardziej:( i wszystkie bluzki mam zapaprane ropaa... ;/ wr... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angelikaxD ja tez mialam taka blonke i duzo dziewczyn tutaj tez mialo! nie przejmuj sie tym zbytnio, jest to normalne w pewnym etapie gojenia... Po prostu kanal sie goi. Z ropa troszke gorzej... Przemywaj sola fizjologiczna i chlodnym rumiankiem ! zaparz rumianek w pól szklance wody i poczekaj az wystygnie. Rumianek jest b. dobry na takie rzeczy, ma dzialanie lagodzace. Zobaczysz ze po kilku dniach bedzie wszystko ok. Aha i nie dotykaj zbyt czesto tego! Z tego co wyczytalam to widocznie zbyt czesto dotykasz palcami=/ Nie wolno! Na razie staraj sie dotykac tylko wtedy kiedy przemywasz i to jeszcze wacikiem ! Mam nadzieje ze bedzie ok, pozdrawiam ;) aniulka__ : oprócz tribioticu dobry jest jeszcze Oxycort, jest on w spray\'u a ceny dokladnej nie znam... Ale tez jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze zwracam się do Frutki: O boże jak tylko zobaczyłam co napisałaś to mnie zatkało!!! Jak ON cię mógł rzucić?? ja tego nie rozumie!!! Jesteś super ekstra fajną dziewczyną i jestem pewna że na pewno znajdziesz chłopaka który nie będzie tak jak tamten twój!!! Powiem Ci jak ja sobie myślę jak ze mną chłopak zerwie albo ja z nim!!! \"Nie tylko jeden chłopak jest na świecie\" \"Muszę się rozejrzeć a na pewno kogoś znajdę\" \"on na mnie nie zasługuje\" \"kochaj szalej i nie myśl co dalej\" Buźka dla tych co zawsze:):):):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×