Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Fruti byłam w salonie z tym kolczykiem i sie okazało ze skurwiel ma za mały zakrecik i dlatego za chuja nie wejdzie. Jednym słowem kolczyk do wyjebania. Ja zamowilam ten z diamencikiem osadzonym w dysku. Teraz musze nowy kupic kurwaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zamówiłam tego z bioplastu o ktorym mowisz Fruti z białym pręcikiem. bo czarny wyglada jak brudny a juz tytanu nie dam tyle kasy piepsze grrrr fajnie ze sa takie malutkie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia... no właśnie mi też nie wszedł... hh też się wkurzylam dzisiaj ;/ noo! Już myślałam,ze ja nie umiem, a ...tu facet też włożyć nie mogł... Ja mam z czarnego bioplastu i nie wygląda to jak brudne :) też tak myślałam, na początku, ale jak zobaczyłam u koleżanki tylko ona ma białolśniący w czarnym, to zmieniłam zdaniem :) ja mam niebieski z czarnym i mi się podoba. Jeszcze chcę zamówić, ale to nie teraz bo jestem z kasy opłukana przez to...;/ tylko jeden minus tych z bioplastu jest taki, że są cienkie..i boję się , ze jak później bedę chciała zalożyć 1mm to mi nie wejdzie, a co dopiero ten 1,2 ktory mam...:( Ale gimnastyki z tymi kolczykami mamy ..o matko, dobrze, że w pępku to wkładanie nie jes takie skomplikowane. Cały nos mnie boli od tego wkładania.. a to jeszcze takie małe gówno, ze ręce mi się po tym ślizgały, ale od czego mam chłopaka :D on mi włożył ten z bioplastu, a tamtego też nie mogł..hehe :) amy no mówię o tym wlaśnie z tytanu co tu zdjęcie zapodałaś...za cholerę go nie włożę, do wyrzucenia... albo koleżance odsprzedam. Może to od nosa zależy?? Nie wiem.. poprostu ten drucik po tym zakręcie jest za krótki i dlatego nie chce to wejsc bo zaraz jest ten zakręt... no..supsko. Teraz już przynajmniej wiem na co patrzeć ;/ ale na zdjęciu to inaczej to wyglądało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti mozesz zamówic, to po prostu pod obrazkiem klikasz na \'add to cart\' (oczywiscie w przypadku np kolca do pepka ustaw sobie na odpowiednia dlugosc jaka chcesz) i pozniej jesli chcesz cos jeszcze kupic to \'continue shopping\' a jak nie to \'secure checkout\' no i tam wypelniasz swoje dane, kraj itd. a z platnoscia to nie wiem dokladnie jak to bedzie.... musisz podac numer karty kredytowej czy jakiejs tam i chyba ze zlotówek przemianuja na funty... czyli jak ten kolczyk kosztuje 3.50 funtów to przelicza to na zlotowki i tyle ci wezma... ale teraz funt stoi strasznie nisko cos ponad 4zl chyba:/ wiec duzo ci nie wyjdzie. Bo w euro chyba nie moza, tylko funt. z reszta nie wiem jak to tam jest:P A kolczyka do nosa wkladalam tak pod katem, ale jeszcze od srodka go chwycilam... tzn od srodka tak troche \'przygielam\' skóre zeby wszedl, bo tez ciezko bylo... ten \'zakret\' faktycznie jest króciutki... spróbuj tez tak moze akórat sie uda ! A popatrzcie na to jakie cuda :) z krysztalkami jakby:D i to z tytanu !! http://www.bodyjewelleryshop.com/online_store/crystal_evolution_bananabells_465.cfm A tutaj wiszace ze stali hirurgicznej ale tez sa boskie... http://www.bodyjewelleryshop.com/online_store/kittenbell_bananabells_891.cfm Musze poprosic mame zeby mi kupila ktoregos na imieninki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amy a niektore z tych kolczyków na wildcatie są :> To oni je biorą stąd?? NO ładne te koczyczki ładne, ciekawe ile bym na takiego czekala :P Spróbuję z tym kolczykiem tak jak mówisz, ale nie dziś bo cały nos jeszcze mnie boli od wczoraj i nie chce żeby się coś rozpaprało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucha17
Hej ja zrobiłam sobie wczoraj kolczyka jak na razie jest spoko tylko kosmetyczka kazała mi przemywać go raz dziennie wodą utlenioną i ruszać.Dzisiaj rano poleciała mi z dziurki krew a nigdzie nie zaczepiłam. Czy jeśli więcej razy będę go przemywała gdzieś trzy razy dziennie to coś sie stanie.... albo jak mam go poruszać skoro tak mało miejsca mam do tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
Sucha17:myśle ze powinnas zrezygnowac z wody utlenionej i przemywac solą fizjologiczną(buteleczka 5ml=ok 40gr) i smarowac maścią tribiotic(saszetka ok 1,5) :P Woda utleniona zatyka dziurkę! tu masz instrukcję,którą mi przesłała fruti ;) : przez 2 tyg od dziś -->przemywaj solą fizjologiczną/lub spirytusem salicylowym ok 4 razy dziennie ruszając przy tym kolczykiem, żeby środek też przemyło. Jak na pręcie będziesz miała jakiś strupek czy ropkę zdejmij go patyczkiem do uszu. 3tydź--> przemywaj pępek 2 razy dzinnie +zacznij używać Tribiotic cały tydzień. 4tydź-->samo przemywanie 2 razy dzinnie 5tydz-->przemywanie i Tribiotic 6tydz --->przemywanie 7tydz-->przemywanie i jeżeli nie będziesz miała zaczerwieniena ani nic podobnego możesz na jakiś czas zrezygnować z Tribiotica bo po co go nadużywać jeżeli nic się nie dzieje? Pamiętej przed każdym czyszczeniem umyj ręce. I uważaj jeszcze w czasie kąpieli. Uważaj szczególnie na to, żeby żaden plyn do mycia Ci się nie dosał do dziurki. Dlatego najlepiej brać szybkie prysznice. Przez przynajmniej 2 tyg. Na początku lepiej nie moczyć dzurki. I najlepiej orzez ten pierwszy tydz na wfie nie wykonuj żadnego schylania ani brzuszków, aby nie "nadwyrężać" brzucha. no a co do ruszania kolczykiem to ruszaj w górę i w dół....bo na boki to faktycznie dużo miejsca nie masz :) na początku ciężko się porusza bo też tak miałam,ale z jakimś czasem dojdziesz do wprawy ;) pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucha17
Dzięki Wielkie a moja kosmetyczka powiedziała ze tą maść co mi poleciłaś to kazała mi zastosować jedynie w tedy gdy będzie sie coś działo nie nie tak jak powinno czyli po prostu jak będzie sie paskudził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sucha kosmetyczka dobrze ci powiedziała, nie używaj maści bez potrzeby, narazie przemywaj tylko solą fizjologiczna a jeśli bedzie mocno ropiało albo cos to wtedy zastosuj ja. nie ranka sie nie p[rzyzwyczaja od razu do antybiotyku bo najlepiej naturlanie sie rana goi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
no Madzia ma rację ;) jak narazie przemywaj tylko solą...wode utleniona odstaw ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amy nasze pępuchy już prawie 5 miesięcy :):) Ale czas poleciał. Mój już dochodzi do mety, prawie zagojony. Nawet nie widać że skóra tknięta :):) Treaz widze jaka jebitna jest różnica jak przebiłam a po tak długim czasie ;p Przynajmniej u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sucha17
a co z rumiankiem... bo słyszałam ze tak też można nie mam w domu soli fizjologicznej a również nie mogę jej teraz kupić nigdzie dopiero w poniedziałek mogłam wcześniej pomyśleć o tym no ale niestety to jak mam dbać o pępek przez te dwa dni a przypomnę że wczoraj przebiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sucha17
skoro wodę utlenioną mam odstawić to nie wiem czym mogę to przemywać jeśli nie spirytusem albo rumiankiem.... bo w poniedziałekjuz kupie sol fizjologiczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewuszki!!!:* Troszkę mnie nie było!!!! Amy: Boże te kolczyki są Fabulous:) a mój pępek będzie niedługo obchodził 3 miesiąc:) heh !! A co u was słychać??? Wielki Buziak dla was!! (dla tych co zawsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sucha to już do poniedziałku przemyj wodą utlenioną ale nie wiecej niz 2 razy dziennie, nic ci nie bedzie te 2 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój pępek ma już 10 miesięcy :))) no trochę ponad 10 :) i wiecie co zauważyłam?? Miałam taki kolczyk ze stali ale nie kupiony na wildcatie... tylko go dostalam. I jak go miałam to przy dziurce co go nie wlożyłam miałam dziwne historie, tu sie coś paparało tu coś się zrobiło... awsadziłam ten ze stali z wildaca który dostałam i... nic nie mam...:| ...to chyba tamto jest taka stall... no wiecie. Dlatego tak się opłaca kupować kolczyki gdzieś tam... A ten co mam od przebicia z tytanu to zgubiłam kuleczkę :(( i żadna mi nie pasuje tak idealnie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
mój ma 3 miesiące i 3 dni ;D madzia:ale Ci zazdroszcze ;) ja też chce już widziec tą różnice :P heh Czekam cierpliwie na ten dzień kiedy będzie już z dziurką wszystko ok ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Van
Wy zazdrościcie innym, że się zagoił... a ja zazdroszczę Wam , że w ogóle macie te kolczyki!!!!!!!!!!!!! Ja jeszcze muszę się sporo namęczyć żeby przekonać rodziców do kolczyka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta007
3 raz mam przebity bo szalenie mi sie podoba,1 razem zagoiło sie ładnie ale za mało było skóry przebitej i nie ładnie wyglądało,2razem nie chciało sie goić paprało sie strasznie i wyjełam teraz przebiłam3 raz pare dni temu i narazie jest tak sobie narazie mam kułeczko bo podobno lepiej sie goi ale zobaczymy nie wiem po ilu dnach mam na normalny kolczyk przełożyć....narazie wodą utlenionom przemywam troche czerwone mam ropy też troszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Van a ja Ci mówię Kochana, że będziesz miałą kolczyka wcześniej niż myślisz :) w końcu rodzice zmiękną jak im będziesz tak ciągle o tym mówiła, albo jak się postarasz na koniec roku o dobre ocenki to zrobią Ci taki mały prezencik? :) Więc dziewczyno nie załamuj się! a ja coraz poważnij teraz myślę o tatuaży.. i to w tym miejscu... w którymnie chciałam :D czyli przy pępku w dól :))) mama się zgadza bo jej się podoba tatuaż ale nie duży tylko jakiś no \"zgrabny\" a tata oczywiście jest na nie, bo mu się to nie podoba, ale jak zrobię to już nic nie powie :) ... jak już to pójdę w urodziny do tego salonu bo w urodziny jest zniżka 50% czy jakoś tak :)) ale muszę jakiś fajny wzorek wychaczyć.. tak mnie korci ten tatooo no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia no czas leci jak cholera :P tak szybko zlecialo to 5 miesiecy jak nie wiem... I powiem ci ze u mnie tez jest ok wyglada jakby zagojony;) Fruti ja tez chce tatoo w tym miejscu. Tak na wysokosci bioder zrobie sobie takiego malutkiego. A drugi chce na stopie, tez jakies malenstwo zeby za bardzo sie nie rzucalo w oczy. Tylko nie teraz pierwsze musze wypatrzec jakis wzór :D ale nigdzie jeszcze nie znalazlam takiego który by mi odpowiadal :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Van
Fruti: W moim przypadku nawet dobre oceny na świadectwie nie załatwią kolczyka ;/ a szkoda... i to wielka... :( No, ale w końcu się złamią i się zgodzą ;) Pytanie tylko kiedy... Ale zaczekam, bo warto :D Buziaki dla Was dziewczyny ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyncia
pisalam juz na tym forum... pytalam o rade i oczywiscie dziewczyny powiedzialy zebym zrobila kolczyka;) ja pozluchalam i nie zaluje;) przekulam sobie sama i jeszcze kolezance:D wyszlo wszystko ok, wiec jakby ktoras chciala to sie polecam:D hehe:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonka93
haa.. kiedys juz pisalam ale nie bylam w 100% pewna na kolczyka oraz nie mialam zgody od mamy ale stala sie bardziej tolerancyjna i jestem umowiana na zrobienie kolczyka w pepku na piatek po swietach juz sie nie moge doczekac.. aa mam juz prawie 15 lat jbc i juz zbieram kase na kolczyka w jezyku Pozdrawiam was dziewczyny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyncia: nie wiem bo chyba mnie wtedy nie było na tym forum,ale jestem pewna że dziewczyny powiedziały żebyś se zrobiła tego kolczyka W SALONIE TATTO !!( heh nie wiem czy napisałam db) a nie u koleżanki i ja bym z pewnością nie przekuła pępka u ciebie!!!! Van: Ja trzymam kciuki że uda Ci się przekonać rodziców!!! Buźka dla tych co zawsze:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta102
ja przebiłam pępek w środe jak narazie pielęgnuje go na własne sposoby i jest oki nawet czerwony nie jest bolał tylko pare godzin po przebiciu.....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta102
ja przebiłam pępek w środe jak narazie pielęgnuje go na własne sposoby i jest oki nawet czerwony nie jest bolał tylko pare godzin po przebiciu.....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyncia nie wiem, kto ci taką głupote doradził, ale napewno nikt na tym forum xD amy a kiedy chcesz sobie zrobić?:) ja napewno nie chce żadnych smoków, ani pająków,acz kolwiek nie zaprzeczam, że nie są ładne bo są :) ja chce jakiś sexowny heheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti tatoo na stopie chcialabym jakis delikatny. Myslalam zeby zrobic sobie np malutka biedronke (ze mi siedzi na stopie, takie fajne wrazenie by zrobilo) , albo jakis motylek, moze fajnie zrobione serduszko, nie wiem jeszcze ale w kazdym razie cos z takich badziewi :P A na brzuchu to juz cos bardziej orginalnego... I wlasnie zeby bylo sexi :D ale jeszcze nie wiem, musze znalesc jakis fajny wzór. Smoki mi tez sie nie podobaja, to juz jest oklepane:/ Chce cos orginalnego, moze sama zrobie szkic a pozniej zaniose do salonu:D Bede robic, ale jeszcze nie teraz... Po pierwsze musze miec wzór juz na 100% jaki chce a po drugie, jestem niepelnoletnia a mama sie nie zgodzi... Wiec musze kombinowac, mozliwe ze przed 18 juz bede miala:D Kurcze jest tyle tych wzorów na internecie ale jakos zaden mnie nie ruszyl:/ martyncia kolczyka nie powinno sie samemu robic. Jesli wszystko jest ok to podziwiam :/ Van bedziesz miec kolczyka predzej niz myslisz :P ja jak prosilam mame o kolczyka to tez na poczatku bylo ze nie, ale pozniej jak bylismy w tym miescie (ja sie specjalnie wczesniej przygotowalam, wydrukowalam mape, adres itd) pokazalam mamie ze ja tam ide i nie miala wyjscia wiec poszla ze mna hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×