Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość kaludynkaMM
martussia17 tak dla twojej wiadomosci to mialam robione testy alergiczne i tam wlasnie mi wykryto ze mam uczulenie na kobalt takze co sie odzywasz jak niewiesz nic na ten temat!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaa i kasia
hej mam kolczyk w pepku 8 dni i mam czerwone wokół kuleczki do góry i przemywałam spirytusem;/ i chyba zle i teraz robie mascia TrIBOtIC i schodzi mi skóra CZYm mam w koncu robic?? odp?:P:D POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaludynkaMM
madzia i kasia ja jak przebijalam pepek to na poczatku przemywalam woda utleniona ale nie dlugo bo ona wysusza skore i smarowalam tribiotykiem ale zas tribiotyk jest lekkim antybiotykiem takze dluzej niz 7/8 dni nie moznago za bardzo uzywac a teraz smaruje mascia nagietkowa i przemywam rumiankiem i jest oki!! takze mysle ze spirytus juz odloz i to na dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaa i kasia
rumianek wysusza skore a mi schodzi skora wiec nie bardzo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula94
jest jeszcze problem bo teraz tez musimy chodzic na basen a faceta od w-f mamy tak poje...ze nie bede mogla sie zwolnic...kurcze ale mam problema i tera nie wiem kiedy mam zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula94
tylko jest jeszcze problem ze taraz tez mamy basen a faceta od w-f mamy tak poje...ze nie zwolni mnie...lurcze ale mam problema nie wiem kiedy zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dawno,dawno mnie tutaj nie było...A teraz wpadnę choć na chwilke bo za 2 godziny jadę do Niemiec.W końcu po powrocie robie sobie kolczyka.O ile to bedzie możliwe bo zawody konne mnie czekają wiec... A propos pamieta mnie ktoś wogóle???Bo widze że tu sami nowi. Stara ekipo zgłaszać się:):):)Widzę Amy i Martusię tylko.A gdzie reszta co? Pozdrawiam wszystkich:):*:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Altika
Wszystkim cześć! Założyłam kolczyk w pępku 2 dni temu ale zrobiłam za małą dziurkę i założyłam zwykły kolczyk do ucha. Nie wiem teraz kiedy będę mogła zmienić - czy odrazu za jednym bólem czy poczekać aż się podgoi? Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sanderkasss to juz nie to co kiedys, czasy sie zmienily, teraz sa nowe osoby :P Ale szczerze to brakuje mi troche naszej starej ekipy... ;) Zycze milej podrózy ;) madziaa i kasia: co ty gadasz, rumianek nie wysusza skóry! lagodzi rane i jest bardzo dobry... Altika: cos ty wlozyla? zwykly kolczyk? yy... ja ci radze, wyjmij go jak najszybciej... http://wildcat.pl/abc6.htm tutaj masz linka i sobie poczytaj... na pierwszej fotce masz pokazany wlasnie kolczyk do ucha... Chcesz tak skonczyc? Mysle ze nie... Wyciagnij go, poczekaj az sie zagoi i przebij jeszcze raz, ale nie sama tylko w salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alitka
chyba możesz go miec rub sobie woda utleniona teraz to po jakims czasie ta dzirka powinna sie troce rozszerzyć :P i owienien wejśc ten kolczyk :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
SORA ZA BŁĄD !!! Alitka chyba możesz go miec rub sobie woda utleniona teraz to po jakims czasie ta dzirka powinna sie troce rozszerzyć :P i owienien wejśc ten kolczyk :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Altika
Dzięki. Czytałam coś o Ocenisepcie, że podobno ładnie się po nim goi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Altika
Poza tym ten cienki od ucha fajnie wygląda bo ma różowy kwiatuszek z cyrkonii akurat na wysokości pępka. Tylko mam pietra czy się zagoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Altika:wymij ten kolczyczek i włoż jak najszybciej normalny kolczyk do pepka ,może uda się jeszcze wygoić pepek,ale najlepiej byłoby jakbyś wyjeła całkiem i poczekała aż zarosnie i potem...przekuła jeszcze raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blawatek
No właśnie femina1234 ma racje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Altika
Szkoda mi teraz wyjmować i czekać żeby zarosło. Może spróbuję włożyć jednak normalny do pępka i kupić coś w aptece. Szczerze mówiąc to on mnie nie boli. Jak poruszam to trochę ale nic strasznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Altika
Szkoda mi go teraz wyjmować i czekać aż zarośnie. Już chyba spróbuję włożyć taki do pępka. Szczerze mówiąc to on mnie nie boli czasem jak poruszam ale to pestka. Tylko trzeba chyba przemywać częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takiego kolczyka nie wolno miec w pepku;/ On sie nie nadaje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Altika
Wiem wiem i spróbuję go dzisiaj zmienić bo już kupiłam. Tylko grubość mnie przeraża troszeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aSieK9393
kolczyk do ucha ? ja bym na to nie wpadła :P ale to jest zły pomysł.. jak nie przełożysz kolczyka to najlepiej będzie jak poczekasz aż Ci się zagoi i przebij w salonie.. bo nie każda kosmetyczka wie co robi.. Powodzenia z przekładaniem, a potem z gojeniem.. i koniecznie napisz jak Ci poszło z przekładaniem ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sanderkasss: no same nowe osoby...oj stara ekipa to było coś :D i nie było kłótni tylko same rady i aż miło się robiło jak sie czytało te nasze posty ;] udanego wyjazdu ;) wracaj szybciutko do nas ;* Alitka: jej...wyjmuj go szybko i zmieniaj na normalnego banana!octenistept\'u ja używam i jestem baaaaardzo zadowolona i polecam :D dałam za niego ok.23zł/50 ml. sporo,ale jest warty tej kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
ja też sobie raz włozylam kolczyk takie od ucha ale na chwilke :P bo ten od pepka czyściłam ;]] ale jak by sie mialo w pepku 2 dni kolczyk od ucha to chyba nic takiego by sie nie stalo nie ? jak by sie przymywalo normalnie ;]] bo jak by miala go z jkaies 2 3 dni to by jej sie rozszerzla dziurka i by wszedl ten kolczyk normalnie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do przemywania woda utleniona tylko w pierwszy dzien po przekłuciu zeby zdezynfekowac dobrze rane i nie polewać tylko wacikiem nasaczonym przemyc, woda i spirytus baaardzo wypala skóre dlatego po dłuzszym przemywaniu moze byc przez to bardziej podrażniona i czerwona. Najbardziej polecam octenispet, troche droższy ale rewelacja jak już marrtusia napsiała. Warty ceny. Jesli ktos nie ma funduszy to sól fizjologiczna max do 3 razy dziennie, nie więcej, a jesli widać poprawe to 2 razy. Nie ma reguł na to kiedy wymienić kolczyk. Musicie ot same ocenic po tym jak sie goi wasza dziurka. Przyjeło sie ze najlepiej pierwszy miesiąc nie wyciagać , a gdzieniegdzie pisze ze nawet 3 miesiace. Ale mało kto tyle wytrzyma ;p Jeśli nie ropieje, i widać ze sie ładnie goi to mozna śiało wymienić. I tak kazdy to robi w innym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam problem..
Hej jestem Aska mam 14lat i boje sie zapyta mamy czy moge zrobic kolczyc w pepku;/ Nie wiem co ona na to pewne wyglosi jakies kazanie ale to przeciez tylko malutka dziurka;/ Pomozecie cos??jak ja przekonac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziuś
słuchaj, miałam ten sam problem. :D Mama nie chciała mi pozwolić. [ standardowo kazanie ] Ale powiedziałam,że jeżeli nie to i tak sobie zrobie. :P W końcu się zgodziła. ; P Nawet kupiła mi kolczyk ze stali chirurgicznej żeby nie było jakiegoś zakażenia czy coś . ; ] A co do bólu. Mnie bolało i nie ukrywam mocno, a robiła mi dziurkę sis mojej przyjaciółki w domu więc nie ma sie co dziwić . PS. gdyby mi nie pozowiła nie zrobiła bym .. ; PP Pozdro. ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość will7775
A zatem dziewczyny dołączyłam do zakolczykowanego grona i bardzo się cieszę :) Miałam napisać jak dzisiejsze przekłuwanie : więc byłam w salonie piercingu, facet posmarował mi pępek maścią i miałam czekać 5 minut aż znieczulenie zacznie działać. Potem jak stałam zaznaczył kropeczki w które ma się wbić igła i przez które przejść, położyłam się, zdezynfekował kolczyk i wziął nowy wenflon odpowiedniej grubości. Kolczyk miałam własny z tytanu - standardowy bananek. No i nie używał szczypiec tylko po prostu przekłuł. Zrobił to perfekcyjnie - kolczyk sie nie naderwie i pępek będzie pasował do standardowych 10mm kolczyków jak się ładnie zagoi :) Na razie nic się nie dzieje, prawie nic nie boli - lekko szczypie przy schylaniu ale co to za ból - żaden :) Rodzice nic nie wiedzą i będę ukrywać mój pępuszek ;P Kupiłam sól fizjologiczną, tribiotic i mydełko antybakteryjne, mam nadzieję że wszystko będzie ok :) W każdym razie na razie nic totalnie się nie dzieje i ciekawe czy opuchlizna w ogóle będzie czy nie i czy będzie ropieć - oby nie, w końcu tytan jest chyba jednym z najlepszych materiałów :) No a jakby co to będę pytać ekspertek :) Któż mi tak doradzi jak nie Wy dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość will7775
A zatem dziewczyny dołączyłam do zakolczykowanego grona i bardzo się cieszę :) Miałam napisać jak dzisiejsze przekłuwanie : więc byłam w salonie piercingu, facet posmarował mi pępek maścią i miałam czekać 5 minut aż znieczulenie zacznie działać. Potem jak stałam zaznaczył kropeczki w które ma się wbić igła i przez które przejść, położyłam się, zdezynfekował kolczyk i wziął nowy wenflon odpowiedniej grubości. Kolczyk miałam własny z tytanu - standardowy bananek. No i nie używał szczypiec tylko po prostu przekłuł. Zrobił to perfekcyjnie - kolczyk sie nie naderwie i pępek będzie pasował do standardowych 10mm kolczyków jak się ładnie zagoi :) Na razie nic się nie dzieje, prawie nic nie boli - lekko szczypie przy schylaniu ale co to za ból - żaden :) Rodzice nic nie wiedzą i będę ukrywać mój pępuszek ;P Kupiłam sól fizjologiczną, tribiotic i mydełko antybakteryjne, mam nadzieję że wszystko będzie ok :) W każdym razie na razie nic totalnie się nie dzieje i ciekawe czy opuchlizna w ogóle będzie czy nie i czy będzie ropieć - oby nie, w końcu tytan jest chyba jednym z najlepszych materiałów :) No a jakby co to będę pytać ekspertek :) Któż mi tak doradzi jak nie Wy dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość will7775
A zatem dziewczyny dołączyłam do zakolczykowanego grona i bardzo się cieszę :) Miałam napisać jak dzisiejsze przekłuwanie : więc byłam w salonie piercingu, facet posmarował mi pępek maścią i miałam czekać 5 minut aż znieczulenie zacznie działać. Potem jak stałam zaznaczył kropeczki w które ma się wbić igła i przez które przejść, położyłam się, zdezynfekował kolczyk i wziął nowy wenflon odpowiedniej grubości. Kolczyk miałam własny z tytanu - standardowy bananek. No i nie używał szczypiec tylko po prostu przekłuł. Zrobił to perfekcyjnie - kolczyk sie nie naderwie i pępek będzie pasował do standardowych 10mm kolczyków jak się ładnie zagoi :) Na razie nic się nie dzieje, prawie nic nie boli - lekko szczypie przy schylaniu ale co to za ból - żaden :) Rodzice nic nie wiedzą i będę ukrywać mój pępuszek ;P Kupiłam sól fizjologiczną, tribiotic i mydełko antybakteryjne, mam nadzieję że wszystko będzie ok :) W każdym razie na razie nic totalnie się nie dzieje i ciekawe czy opuchlizna w ogóle będzie czy nie i czy będzie ropieć - oby nie, w końcu tytan jest chyba jednym z najlepszych materiałów :) No a jakby co to będę pytać ekspertek :) Któż mi tak doradzi jak nie Wy dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość will7775
A zatem dziewczyny dołączyłam do zakolczykowanego grona i bardzo się cieszę :) Miałam napisać jak dzisiejsze przekłuwanie : więc byłam w salonie piercingu, facet posmarował mi pępek maścią i miałam czekać 5 minut aż znieczulenie zacznie działać. Potem jak stałam zaznaczył kropeczki w które ma się wbić igła i przez które przejść, położyłam się, zdezynfekował kolczyk i wziął nowy wenflon odpowiedniej grubości. Kolczyk miałam własny z tytanu - standardowy bananek. No i nie używał szczypiec tylko po prostu przekłuł. Zrobił to perfekcyjnie - kolczyk sie nie naderwie i pępek będzie pasował do standardowych 10mm kolczyków jak się ładnie zagoi :) Na razie nic się nie dzieje, prawie nic nie boli - lekko szczypie przy schylaniu ale co to za ból - żaden :) Rodzice nic nie wiedzą i będę ukrywać mój pępuszek ;P Kupiłam sól fizjologiczną, tribiotic i mydełko antybakteryjne, mam nadzieję że wszystko będzie ok :) W każdym razie na razie nic totalnie się nie dzieje i ciekawe czy opuchlizna w ogóle będzie czy nie i czy będzie ropieć - oby nie, w końcu tytan jest chyba jednym z najlepszych materiałów :) No a jakby co to będę pytać ekspertek :) Któż mi tak doradzi jak nie Wy dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×