Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

krolnk: no to juz kolczyka masz zrobionego...jak napisałaś ze o 15 dzis miałaś przebijany ;) opowiadaj jak było :D darunia gubin:a kto tu wkręca ze nie jest \"cool\"? praktycznie wszystkim dziewczynom które sie tu wypowiadaja kolczyk w pepku sie podoba ;D i kolejne samodzielne przekłuwanie :O shakeshake:adrenalina??! głupota a nie adrenalina! mogłas sobie coś zrobic,przekłuc w nieodpowiednim miejscu i wtedy byłby wielki płacz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolnk
Hehe jestem po! Świetnie mieć kolczyk!!! Szczerze mówią wcale tak bardzo nie bolało:P Więcej strachu niz bólu:) Wszystkim racze a uczucie teraz- ŚWIETNE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiiiiiiiiiik
...Ja mam zamiar przekłuć sobie pępek, ale....się straszliwie boje...jestem taka lekko pulchna wiem ze to wyglądą ślicznie ale nie wiem jak u mnie:):)gdybyście mogli napiszcie coś:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolnk
nie miałam znieczulenia i przezyłam:) nie ma sie czego bac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ze nie ma czego, to nie boli. Znieczulenie to samo zlo :D martusiaa wesele pewnie udane, fajnie... ja z checia poszlabym na \'impreze\' tego typu ;) Basiiiiiiik duzo \'pulchnych\' dziewczyn ma kolca w pepku, musisz sama zdecydowac czy go chcesz i jak bys z nim wygladala ;) I nie bój sie, to jest fajna sprawa, a skad wiesz moze akórat kolczyk doda ci \'uroku\' :P Krolnk lepiej ze bez znieczulenia.... opowiadaj jak bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ze nie ma czego, to nie boli. Znieczulenie to samo zlo :D martusiaa wesele pewnie udane, fajnie... ja z checia poszlabym na 'impreze' tego typu ;) Basiiiiiiik duzo 'pulchnych' dziewczyn ma kolca w pepku, musisz sama zdecydowac czy go chcesz i jak bys z nim wygladala ;) I nie bój sie, to jest fajna sprawa, a skad wiesz moze akórat kolczyk doda ci 'uroku' :P Krolnk lepiej ze bez znieczulenia.... opowiadaj jak bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha87
Hej dziewczyny. Mam problem. Kilka dni temu zmienilam sobie kolczyka, poniewaz wydawalo mi sie ze dziurka jest juz wyleczona. To bylo ok 2 tygodni temu. I teraz od jakis 3 dni kolczyk, a raczek dolna dziurka mnie boli, zbiera sie tam chyba ropa ( robia sie takie strupki). Niewiem co mam robic. Zaczelam je przemywac takimi gazikami nasaczonymi ale nic nie pomaga. Macie moze jakas porade dla mnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia / Szczecin
Witajcie :-) Wczoraj w końcu zrobiłam sobie kolczyk w pępku. Nie miałam znieczulenia i nie żałuję, bo bolało mnie mniej niż kolczyk w uchu ;-) Jestem strasznie zadowolona z efektu! Mam tylko pytanie odnośnie pielęgnacji. Jak dbałyście o kolczyk po zabiegu? Zalecono mi przemywanie wodą utlenioną albo spirytusem salicylowym (2,5-3%) i dwa razy dziennie smarowanie maścią Tribiotic. Przez ile dni powinnam to robić? Pozdrawiam i baardzo proszę o odpowiedź ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariunia gubin
ej mam takie pytsnie jak mam zrobić żeby mnie nie bolało jak biegam ??? :( bo niestety jutro mam zawody a przebiłam sobie we wtorek ? pomurzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacha87 przemywaj sola fizjologiczna. Strupki sa normalne, jest to po prostu zaschnieta wydzielina. Jesli jest to ropa to mozesz smarowac tribioticiem przez ok 4 dni 2 razy dziennie. Jesli limfa (jest to biala maż) to nie masz sie czym przejmowac, to jest normalne. Tylko przemywaj a bedzie ok. Natalia / Szczecin hmm kolczyka pewnie robilas u kosmetyczki, tak? Woda utleniona mozesz przemywac przez kilka pierwszych dni, ale nie na dluzsza mete. przemywaj sola fizjologiczna, jest najlepsza do przemywania. A tribioticu nie powinno sie stosowac kiedy nic sie nie dzieje, w koncu to antybiotyk a tego nie stosuje sie zapobiegawczo. A jesli juz to przez kilka dni 4-5 dni, nie wiecej. Polecam tez Octenisept do przemywania, szybko ci sie ranka zagoi ;) dariunia gubin ciezko bedzie, bo na poczatku to zawsze musi \'odbolec\' swoje. moze napakuj tam tribioticu to bedzie mniejsze \'tarcie\' (precik kolczyka bedzie bardziej sliski i moze mniej bedzie bolec gdy sie poruszasz), nie wiem, popróbuj cos :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOMINIAA
HEJ DZIEWCZYNY. ZASTANAWIAM SIE NAD ZROBIENIEM KOLCZYKA. WYGLĄDA ŚWIEETNIE!! ALE!.. JAK TO JEST Z WYSTAWIANIEM RANY NA SŁOŃCE, KOMPIELAMI ITP. ZA JAKIES 2 MIESIACE PLANUJE WYJAZD I ZASTANAWIAM SIE CZY WSZYSTKO BEDZIE OK??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolnk
Jak bylo? hmmm na poczatu bardzo się bałam! Ale przemogłam swój strach i powiedziałam, że już można no iii rach ciach i pępek przebity! Sama chwila przebicia nie bolała, może troszke bardziej kiedy był już ostatni etap wkładania igły gdy przebijała ostatnią blonkę. Miałam chwilke igłę w pępku a później tylko przełożenie kolczyka i mogłam wracać do domku! Wczoraj w dniu przekłuwania nic nie bolalo:) Tylko dzisiaj troszke pobolewa:( byłam w szkole i przed dotknieciem kolczyka zwasze mylam rece jednak na jednej lekcji zrobilo sie czerwone i zaczelo lekko bolec, tak jak zreszta teraz:P ale wiem ze to normalne przeciez to swieza dziurka:) Smaruje sobie ja Tribiotykiem i mam zamiar kupic sol fizjologiczna:) Hhehe mam nadzieje, że szybciutko się zagoi! Heheh efekt jest wspaniały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariunia gubin
:(:( :( próbowałam z tym lekiem ale nie daje żadnego działania pomurzcie :( może plaster ? :) jeszcze jedno .... jak długo mam czekać aż będe mogła zdjąć kolczyk np na godzinkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariunia gubin
kupiłam sobie ten tri... nie pamiętam jak sie nazywa :) i mniej już mnie boli :):): a czy ile kosztuje ten octenisept ????? co ? odpiszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauluś17
dariunia gubin OCTENISEPT kocztuje około 23 zl w aptece. Ja gdy go kupilam to myslalam po pierwszym uzyciu ze nie pomoze ale uzywam go juz tydzien i widac rezultaty ;) polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mialam...niestety/
Mialam kolczyk w papku,bolalo przy przebijaniu ze mimo znieczulenia to "w piety mi poszlo";) A potem goilo i ranilo sie pol roku po czym moj nowy wowczas towarzysz zycia powiedzial mi:"po co ci ten syf w pepku?tylko sie ranisz" :) Szczerze mowiac ropialo mi to caly czas i bolalo i tak pol roku idiotycznego cierpienia.Powiem Ci ze to bylo dobre 5 lat temu...myyslalam ze ta moda to dawno obciach-tak jest-nie wiedzialas ze to juz dawno obciach?:)) tylko panienki z wiejskich dykotek nosza moze jeszcze to zelaztwo,dziewczyno,dobrze Ci radze-pomijajac ze to glupie i bezsensowne na robienie tego juz dawno za pozno, bleee:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mialam...niestety/
Mialam kolczyk w papku,bolalo przy przebijaniu ze mimo znieczulenia to "w piety mi poszlo";) A potem goilo i ranilo sie pol roku po czym moj nowy wowczas towarzysz zycia powiedzial mi:"po co ci ten syf w pepku?tylko sie ranisz" :) Szczerze mowiac ropialo mi to caly czas i bolalo i tak pol roku idiotycznego cierpienia.Powiem Ci ze to bylo dobre 5 lat temu...myyslalam ze ta moda to dawno obciach-tak jest-nie wiedzialas ze to juz dawno obciach?:)) tylko panienki z wiejskich dykotek nosza moze jeszcze to zelaztwo,dziewczyno,dobrze Ci radze-pomijajac ze to glupie i bezsensowne na robienie tego juz dawno za pozno, bleee:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mialam...niestety/
no oczywiscie nie "w papku" (szybko chcialam przelac mysli na monitor;)) hih;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia / Szczecin
Komu co się podoba to już kwestia gustu. O możliwych komplikacjach chyba każdy wie i powinien się z tym liczyć, aczkolwiek nie każdy ma takie problemy z gojeniem się rany. Ciebie bolało przy przebijaniu, ja praktycznie nic nie czułam. A kwestia mody? Blond też nie był modny w tym sezonie, ale czy to znaczy, że pofarbowanie włosów na ten właśnie kolor to \"obciach\" i \"tylko panienki z wiejskich dyskotek\" to zrobiły? Bez przesady. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOMINIAA
Natalia / Szczecin: zgadzam sie ze to jest tylko i wyłacznie kwestia gustu. a to czy ktos chce byc blondynka brunetka miec kolczyk czy go nie miec jest indywidualna sprawa. jesli sie to komus podoba i co wiecej czuje sie w tym dobrze to nie widze powodu zeby zastanawiac sie czy to jest modne czy bylo rok czy dwa lata temu... mnie osobiscie kolczyki strasznie sie podobaja:) ale mam lekkiego cykora przed zrobieniem go sobie:/ a zwlaszcza boje sie procesu gojenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajna..
Ja zrobiłam sobie kolczyka poszłam po 2 tyg na solarium i bałam sie ze coś będzie nie tak ale nawet mi nie ropiało :) Kolczyka mam już miesiąc i bez wiedzy rodziców robiłam.. i do dziś udało mi sie to dochować w tajemnicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariunia gubin
kocham kolczyk w pępku .... moja mama mmi pozwoliła i mam :) tylko mam ten głupi problem... niewiem jak mam zrobić żeby nie bolało jak biegam :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolnk
Dokładnie kwestia gustu a o gustach sie nie dyskutuje! Ja uważam że kolczyki sa nadal modne a jezeli jakas dziewczyna juz dawno chciala go mmiec a byla na to za mloda lub nie miala zgody rodzicow to dlaczego mialaby rezygnowac z tego teraz-gdy ma szanse spelnic mazenie? Nie rozumiem dlaczego prezz to ma być nazywana dziewczyna wiejskiej dyskoteki?! Żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariunia gubin
nienawidze dziewczyn które muwią że kolczyk w pępku to żal.pl i że jesteśmy dziwkami :! mam taką w klasie ..... głupia jak niewiem co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoSiAcZeK P
siemanko wszystkim :) juz od jakiegos czasu czytam posty na tym forum i wielokrotnie sie zastanawiałam czy zrobic sobie kolczyk w pepku :) noi w końcu nadszeł ten czas :):) dokładnie mam kolczyk od 12 dni :):) i bardzo sie ciesze że to zrobiłam :):) mi przebijała kolezanka, która przebijała tez paru dziewczyną..kazała mi połozyc lód na pepek i poczekac chwilę..ona w tym czasie odkaziła wszytsko :) praktycznie nic nie czułam przy przebijaniu :D teraz juz mnie tak tak nie boli...przemywam wodą utleniona i smaruje maścia tribiotic.. :D goi sie dobrze i dośc szybko :) na prawdę polecam :P świetnie wygląda i genialnie się w nim czuje :):) pozdrawiam wszytskich :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mer medi
gosiaczek ale żenua... jak mozna sobie samemu robic takie rzeczy fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edysiunia
czesc wszystkim:* potrzebuję rady a przeczytałam prawioe całeee wasze forum i widze ze jestecie ekspertkami bo przekonałyscie sie na własnej skorze... moja kolezanka nie dawno (ok. 1 tyg temu) sama przekuła sobie pępek agrafką... wyglada to strasznie ma strupki.. i jak narazie chodzi z agrafką w pepku... ale to wyglada coool.. i przyznam ze mi sie to bardzo podoba.. choc o zawsze marzyłam o kolczyku w brwi... ale widze ze w pepku jest jeszcze bardziej odjechany;* koezanka zaproponowala mi ze przekłuje mi pępek.. ale ja się bardzo boję bo mama sie nie zgodzi a wiec musiała bym po kryjomu a jak i sie bedzie paprać kolczyk to rodzice sie dowiedza i ebda bardzo zawiedzeni. co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DiianEkk . xD
EjO giirllss ;DD . Już od dawnaa zastanawiiam siiię nad kOlczykiiem w pępkuu , a teraz czytając to wszystko napaliłam się jeszcze bardziiej . Problem tkwii w tym ... mam 13 lat . Wiem , że w tym wieku można przekuĆ pępek , ale czy nie jestem troche za młOda ? Jak sądziiCie ? Sama już nie wiem ... nie , że chce kolczyk dla lansuu tylko poprostuu mi się podoba . Czekam na ODP x) Z góry thx i pomocy ! x(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
yyy hehe ja bym na dlugiej przerwie se kolczyka nie robila :/:/ nie zrobila bym se sama ... NIGDY ... kolczyk w pepku ... to zalezy od gustu przede wszystkim mi sie on podoba i planuje sobie zrobic ...a to ze moda przeszla to nie zgadzam sie z tym bo ta moda nadal jest :):) :P:P pzdr.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×