Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość will7775
Sexi flexi: Po pierwsze możesz zmienić słownictwo albo sama wynoś się z tego forum bo takich nieżyczliwych jak ty nikt tu nie potrzebuje. Poza tym pisałam w poprzednim poście że wiem doskonale iż to forum dotyczy pępka, a o chrząstkę spytałam się przy okazji -> taki off top o ile w ogole wiesz co to znaczy... bo śmiem powątpiewać. Okularów nie noszę bo wzrok mam znakomity. Czytać umiem świetnie - zapewne 100 razy szybciej i z większym zrozumieniem niż Ty (och cóż za ironia że napisałam to z dużej litery) - dlatego aktywnie udzielam się na tym forum i nie zamierzam tego zaprzestawać bo jakaś pusta lalunia bez kultury mi tego zabrania ;P Pomagam innym jak mogę gdy mają problem więc jeśli ktoś mi może pomóc jestem wdzięczna. Osobiście kończę tą dyskusję i wracam do głównego tematu - pępka :) Madziu575: dziękuję Ci bardzo za wsparcie ale w sumie czy jest z kim dyskutować? Przecież już pierwszy post sugeruje jaką osobowość i poczucie kultury ma osoba która go pisze - a my nie będziemy się kłócić z takimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość will7775
Mam j--niętą starą oraz Tatiana: strasznie Wam współczuję dziewczyny, nie wiem jak pomóc w sprawie tej przemocy ale szczerze życzę żeby sytuacja się poprawiła. Trzymajcie się :* Wiol93 - Możliwe że te bąble to ropa, albo martwe komórki. To normalny objaw przy gojeniu, ale jeśli ropa będzie utrzymywać się dłużej to zwróć się o pomoc do lekarza lub tej osoby która Ci przekłuwała :) Dziewczyny we wcześniejszych postach doradzały octenisept do przemywania i podobno jest świetny. Może trochę drogi ale wart swojej ceny :) Doduś: oby dalej tak ładnie Ci się goiło :) Z moim pępuszkiem też na razie nie mam kłopotów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec ja tez sie wtrącę :D sexi flexi jesli cos ci sie nie podoba to nie wchodz na to forum, tutaj rozmawiamy glównie o kolczykach w pepku, ale tez o innych sprawach. A obrazac innych nie masz prawa, chyba ze bardzo chcesz to stan przed lustrem i nawtykaj tej co stoi przed toba. Zalosne jest twoje zachowanie, ale pamietaj ze na tym forum sa równiez osoby starsze od ciebie (z twojej gadki wnioskuje ze jestes na poziomie zerówka-podstawówka ) wiec troche wiecej szacunku. Przede wszystkim sama do siebie bo takim gadaniem SIEBIE nie szanujesz. Tatiana i mam je***a stara : hmm doradzic wam nie umiem, bo jest to ciezka sytuacja. Porozmawiajcie z kims zaufanym, moze nauczycielem, kims z rodziny, poproscie o pomoc. Bo takie sprawy powinno sie za wczasu rozwiazac zanim bedzie za pózno. Trzymam kciuki zeby bylo lepiej ; ) Hęę samemu sie nie robi kolczyka, poniewaz jest to niebezpieczne. Idz do salonu piercingu, tam zrobia ci kolczyka fachowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandraa15
Hejka, mam 15 lat i chcę w tym miesiącu zrobić sobie kolczyka z przyjaciółką...Ale sie boje, rodzice się zgodzą bo mam dobre oceny..tylko każdy mówi inaczej jedni że boli jedni że nie... Sama nie wiem..ale i tak chce bo efekt jest zarąbisty...zwłąszcza jak się ma super ciałko..:)) xD Boje się strasznie..czy to boli jak przekłówają..? duża jest igłą.? dużo krwi..? ile sie goi..? Prosze serdecznie o odpowiedz..Dzięki papa;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość will7775
Amy09 - dziękuję Ci również za wsparcie i pozdrawiam serdecznie :) Sandraa15 - Nie wiem jak inni, ale ja przy przekłuwaniu igłą odczułam jedynie lekkie uszczypnięcie - naprawdę nic takiego :) Więc myślę że ból nie jest aż tak wielki. Ale to tylko moje zdanie - każdy odczuwa ból przecież inaczej :) Krwi nie było - najwyżej malutka, tycia kropelka :) No chyba że szarpniesz gdzieś niechcący kolczykiem to może zacząć lecieć krew - ale to raczej też niegroźne pod warunkiem że czymś przemyjesz np solą fizjologiczną :) Gojenie też jest kwestią indywidualną - mówi się że od 1 miesiąca do nawet roku :) Niektórzy stwierdzili że im pępek zagoił się już po 2 tygodniach :) Ale raczej nastaw się na bycie cierpliwą i wymień kolczyk na inny jak już będziesz mieć pewność że nie ma żadnej wydzieliny ani zaczerwienienia, oraz że Cię nie boli :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Altika
amy09 i will7775 dzięki jeszcze raz za Wasze wcześniejsze wskazówki. Po włożeniu właściwego kolczyka i pielęgnowaniu tak jak radziłyście wszystko super sie goi. Już (albo dopiero) minęły 2 tygodnie a ja nie czuję że go mam. Wybieram sie w lipcu do Grecji i mam nadzieję, że już będę się mogła normalnie kąpać w morzu. Jak myślicie. Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
moja stara jest poje**na : wspolczuje tobie ... :( a czy twoj tato byl ze tak powiem upity ??? jak tak nooo tooo ... byl piany a ze twojej mmy nie bylo to .... nooo wiecie... a tak po za tym dawno mnie na tym forum nie bylo :):) jakos tak czasu nie bylo :) :P pzdr. dla wszystkich dziewczyn ktore niedawno doszly i oczywiscie dla tych co juz troche sa na tym forum :P POZDROWIONKA :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauluś17
Hejka czytam to forum od jakis 2 miesiecy. Kolczyk w pępku mam juz 6 tygodni i powiem ze wszytsko ylo dorez do wczorajszego dnia ;/ dziwnie mnie kuło jak siedzialam a dzis jak szlam w domu to wypadl mi kolczk, strasznie sie wystraszylam myslalam ze zgubilam kulke albo cos ale naszczescie szybko ja znalazlam. odrazu odkazilam kolczyk i przemylam pepek sola fizjologiczną a kolczyk posmarowalam maścia tribiotic ktora od wczoraj uzywam. niewiem dlaczego taki dziwny mi sie ten pepuszek zrobil taki zeczerwieniony. pozdrawiam was wszytskie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauluś17
sorry za bledy ale mi sie cos z klawiszami dzieje i sie zacinaja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauluś17
sorry za bledy ale cos mi sie z klawiszami dzieje i sie zacinaja ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexi flexi : innych się czepiasz, a sama napisałaś \"porawne\" zamiast \"poprawne\" każdemu może się zdarzyć więc wyluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka0606
czesc:) ja mam kolczyk w pepku i bardzo POLECAM:) wszystko jest ok:) ale nie radze przemywac spirytusem salicylowym bo to strasznie wysusza skore ja tak mialam na poczatku ale juz mi zeszlo:P tylko TRIBOTIC uzywajcie:O POZDRO zIOmyyyy...:* a teraz wyglada PIEKNIE:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
paulus17 - moze szczypalo cie bo moze w jakims tam sposob sie zdeka odkrecil ... i dlatego cie szczypalo :) pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
paulus17 : mowisz ze szczypalo cie ... to moze ten kolczyk w jakis tam sposob sie odkrecil i dlatego cie podszczypywal :) hehe :P pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola93
Sandraa15 : Pytasz sie czy boli... Hmmm... to naprawde nic strasznego.:) ja jak mialam robić to mi aż było słabo ze strachu ale potem sie okozalo ze nie potrzebnie sie balam:P goi sie różnie, niektórym 2 Miesiące innym 6... to zależy od tego jak bedziesz to pielęgnować... a o igłe i krew sie nie pytaj:P dowiesz sie ajk zrobisz:) pozdrawiam:*;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola93
Boje się strasznie..czy to boli jak przekłówają..? duża jest igłą.? dużo krwi..? ile sie goi..? Prosze serdecznie o odpowiedz..Dzięki papa;*** Sandraa15 : Pytasz sie czy boli... Hmmm... to naprawde nic strasznego.:) ja jak mialam robić to mi aż było słabo ze strachu ale potem sie okozalo ze nie potrzebnie sie balam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola93
Boje się strasznie..czy to boli jak przekłówają..? duża jest igłą.? dużo krwi..? ile sie goi..? Prosze serdecznie o odpowiedz..Dzięki papa;*** Sandraa15 : Pytasz sie czy boli... Hmmm... to naprawde nic strasznego.:) ja jak mialam robić to mi aż było słabo ze strachu ale potem sie okozalo ze nie potrzebnie sie balam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola93
Sandraa15 : Pytasz sie czy boli... Hmmm... to naprawde nic strasznego.:) ja jak mialam robić to mi aż było słabo ze strachu ale potem sie okozalo ze nie potrzebnie sie balam:P a o igłe i krew sie nie pytaj... dowiesz sie w czasie:P goi sie różnie. jednym 2 miesiące innym 6... musisz to pielegnować !! :) pozdr:*:****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolnk
Hej! W środę idę dobie zrobić kolczyk w pępku. Umówiłam się już z kosmetyczką i w ogóle jednak strasznie się boję:( Już od dawna mażylam o tej chwili a teraz yyy aż się boję pomyśleć:( Większość z Was pisze, że to nie bolało ale po pierwsze_miałyście jakieś znieczulenia, chociażby zwykłe do posmarowania? I czy kosmetyczka będzie miała takie coś czy należy samemu się zaopatrzyć? Proszę o szybką odpowiedz:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola93
Krolnk : na prawde to nic strasznego!! nie panikuj..."dla piekności trzeba cierpieć:D" poczujesz leciutkie ukłucie:) moze jestem głupia ale podobało mi sie przekłówanie pepka:P kosmetyczka ci to najprawdopodobiej znieczuli zamrażaczem... ( przynajmniej ja tym mialam robione:P) POWODZENIA:**:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaxD
A przebicie pępka bardzo boli?? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka8282
hej wszystkim:) Właśnie godzinkę temu byłam na przekłuciu pępka:) Bałam się okropnie! Najpierw poszłam do salonu tatuażu i piercingu, ale jak tam weszłam i zobaczyłam warunki jakie tam panują i po chwilowej rozmowie z panią, która takie zabiegi wykonuje, uciekłam stamtąd. Poszłam do salonu kosmetycznego. Tam miła i fachowa obsługa, sterylne warunki. Najpierw kosmetyczka udzieliła mi informacji na temat przebiegu przekłuwania. Potem dała mi na waciku maść znieczulającą i kazała trochę z tym posiedzieć (jakieś 30 min) . Pokazała mi kolczyki i pozwoliła mi wybrać który bym chciała. Powiedziała z jakiego materiału są zrobione (stal chirurgiczna) i zaprosiła potem na leżankę. Założyła rękawiczki, odkaziła mi pępek, chwyciła szczypcami pępek i przekłuła igłą z wenflone. Trwało to może kilka sekund. Troszkę bolało, ale to nic wielkiego. Coś jak przy pobieraniu krwi - niezbyt przyjemne uczucie, ale da się przeżyć;) Więcej było strachu niż bólu. Potem opowiedziała jak pielęgnować miejsce przekłucia i dała mi jeszcze to wszystko na kartce, powidziała, żeby smarować maścią tribiotic i przemywać wodą utlenioną lub solą fizjologiczną i myć ręce przed dotykaniem. Kazała ruszać kolczykiem, żeby nie zarósł. Teraz się napatrzeć nie mogę na mnój pępek;) Ładnie wygląda, nic nie boli, nie ma zaczerwienienia, ani nic nie leci. Oby tak dalej!;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolnk
Kurcze ale z tego co ja wiem to moja kosmetyczka nie będzie używała znieczulenia:( Można sobie kupić samemu cy poprostu poprosić kosmetyczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolnk:naprawde nie musi nbyc znieczulenie.dziewczyny tu na forum odradzają i ja tez nie polecam.ja miałam bez znieczulenia i naprawde da się wytrzymac ;) sylwia:nie boli bardzo ;) jeżeli bedzie Ci to robiła osoba znajaca sie na tym to poczujesz tylko takie leciuteńkie ukłucie ;) bianka: cieszymy się razem z Tobą :) pamietam jak pierwszy dzien miałam przebity pępek to co chwila zaginałam bluzkę do góry i patrzyłam na niego (: też się napatrzec nie mogłam :) nie było mnie kilka dni,ale wróciłam ;) hehe poprzednie posty przeczytałam i na wszystkie zostały udzielone fachowe porady,więc ok ;) teraz postaram sie byc na bieżąco :) wesele siostry przeżyłam,a jak sie wybawiałam :D nie no naprawde super było :) a kolczyka jeszcze nie przekładałam,ale mnie korci powoli ;) hehe pozdrawiam Amy,Madzie,Will,Van i nowe dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolnk2
martusiaa17: mówisz, że lepiej bez znieczulenia? To samo twierdzi moja kosmetyczka ale stres jednak jest. Na pewno lepiej no i oczywiście pewniej czułabym się gdybym miała świadomość, że jest to znieczulone. Ale co tam jakoś przeżyje:) Jutro o 15:15 ide na przekłucie. Ahh ciesze się bardzo! Ale tak samo boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolnk2
bianka8282: a ile zapłaciłaś w tym salonie kosmetycznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauluś17
DZiewczyny kupilam sobie przedwczoraj ten octenisept i powiem ze po 2 dniach widac poprawe, pępek mnie nie boli juz i nie jest tak mocno zaczerwieniony :) POzdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariunia gubin
ej :):: przestańcie wkręcać :) kolczyk w pępku jest cool :) tylko jedna uwaga wczoraj sobie przebiłam i zemdlałam z bulu :( lepiej przebijajcie u kosmetyczki :):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ShakeShake
a ja właśnie dziś zrobilam sobie tego kolczyka. w szkole na długiej przerwie. ryzykowne, ale ja lubie adrenaline! hahhahha. przekucie nie boli, no może ostatnia warstwa ;] no i zajebiste uczucie go mieć ;* ;) polecam. ciekawe co bd potem.! mama nic nie wie! hahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zetowiczka
oooo na przerwie:D ostro... ja robie u kosmetyczki lub sama. tylko jeszcze nie wiem kiedy. chyba na poczatku czerwca. ale wiem, ze w wakacje bede musiala cierpiec, bo nie bede sie kapac w rzecze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×