Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Hmm...tak czytam co piszesz i nie wierzę:)) Chyba wybrałaś jakiś kiepski salon, na dodatek kobieta Ci robiła:/(Nie zdziwię się temu wszystkiemu jeśli byłaś u kosmetyczki) Ja nie wiem jak Cię mogły boleć szczypce?? Mnie szczypce w ogóle nie bolały, a samo przekłócie to jak ukąszenie przez komara.. Krwi nie było wcale. Widocznie ta babka źle się wbiła, w jakieś naczynko i dlatego była krew:( Mnie bolało troszeczkę przez 2 godzinki i czułam się świetnie:) Życzę Ci powodzenia w dalszym dbaniu o kolczyka;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ampfire
no wiesz kazdy inaczej odczuwa ból, ja jestem strasznie wrażliwa i mnie to bez znieczulenia bolało ;p teraz muszę to przemyć a boję się odkleić tego plastra xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie bolało jak mi szczypcami robił tylko mnie bolało jak mi igłę wbijał:( też mi krew nie leciała, ale pytał jak się czuję, czy nie jest mi słabo - na szczęście bardzo dobrze się czułam. Mam przekłuty pępek tydzień, ale nadal mnie boli przy schylaniu :( Czy Was też tyle czasu bolał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ampfire odklej ten plaster czym prędzej, nie wiem dlaczego w ogóle Ci ktoś go przykleił, tak nie można.. Moniczko każdemu inaczej się to goi, każdy ma inne ciało. Mnie bolało troszeczkę tylko przez ok.2 godzinki. Niestety tkanka tłuszczowa się długo goi i niestety możesz odczuwać ból:( Może masz poprostu wrażliwe ciałko:) Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze:) Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Mam problem, chcę sobie zrobić w najbliższym czasie kolczyk w pępku. Oczywiście dobrze się przygotowałam, wiem jak pielęgnować pózniej pępek itd. Ale nie jestem pewna czy na moim brzuch będzie to dobrze wyglądało.. ponieważ nie jestem za chuda.. waże 60kg przy 1,63m.. mam wypukły brzuch:( Jak myślicie powinnam teraz zrobić? Czy schudnąć kilka kg i dopiero tym się zająć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patka, ja ważę i mierzę identycznie jak Ty:) Tez mam brzuszek troszkę do przodu ale zrobiłam sobie i mnie i mojemu chłopakowi to się bardzo podoba:D I pielęgniarka mi powiedziała, że to jest bardzo dobra waga dla naszego wzrostu, więc nie masz się o co martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki.. Ja mam 165cm.i warzyłam 63kg. Nie byłam zbytnio zadowolona ze swojego brzuszka i postanowłam zrzucić parę kg, bo chciałam żeby kolczyk wyglądał atrakcyjniej.. Teraz ważę 57 kg, a miesiąc temu zrobiłam kolczyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostrożna, proszę powiedz jak to zrobiłaś i jak się zmobilizować do tego, bo chciałabym też schudnąć 3kg, ale nie potrafię odmówić sobie słodyczy czy codziennie zacząć ćwiczyć :(:( Jedyna moja "dieta" to brak kolacji i może dzięki temu minimalnie schudłam z 61,5 do 59,5 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bym chciała :P Jestem ciekawa jak schudłaś:) Też miałam z tym problem, najmniej ważyłam 57kg przed wakacjami.. pózniej było tylko gorzej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak już mówiłam, jedyna moja "dieta" to brak kolacji, od jakiś 2tygodni. Ważyłam 61kg a dziś się ważyłam i.... 58,7 :D huuuura xD Dzięki Ostrożna za maila :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrycjaak@onet.pl bardzo bardzo dziękuje:* Ważyłam się wczoraj, równe 60kg.. maskara! Mam nadzieje że dam rade troche schudnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziewczyny teraz trzymam za Was kciuki i za siebie nadal też:) Napiszcie mi na e-maila jak Wam idzie:) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szallona
ja zrobilam kolczyk w pepku dwa tyg temu. po tyg na wf nie dalam rady cwiczyc ani nic bo bardzo daawal sie we znaki, bolalo i wgl... teraz troszke ropieje ale jest ok. a przekucie baardzo bolalo chociaz robilam u kosmetyczki i mam 17 lat :) dziewczyny nie robcie sobie kolczyka wczesniej niz ja bo to zbyt ,ładnie nie wyglada u takich gowniar. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szallona, może dlatego Cię bolało, bo robiłaś u kosmetyczki... A to powinno się robić w studio tatuażu i piercingu... A jaki kolczyk Ci wsadziła? Takiego bananka czy taki zwykły jak do ucha? Pzdr ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też kosmetyczki nie polecam:) Nie możesz przez ok.3 miesiące cwiczyc. Na ropienie dobrze jest stosowac oscenisept tak do 7 dni raz dziennie psikałam i mi przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff.. za godzinkę będę miała kolczyk!! Cholernie się boje, ale i jestem zadowolona:) Mam nadzieję że będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety nie udało się:( Studia już nie ma:(:( Czekam do poniedziałku..wróce do Warszawy i tam zrobię. Mam nadzieje że będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patka, jak chcesz mogę podać Ci adres super profesjonalisty w Wawie, ja u niego robiłam:) Minął miesiąc i jest super. A po przebiciu bolało mnie delikatnie 2 godzinki:) On pracuje w studio, ale też ma swój interes w domu i robi jeszcze taniej:) Jak chcesz to podaj e-maila to Ci dam namiary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszyna19
Ja mam kolczyk w pępku od..hmm jakoś dwóch-trzech lat i jestem od początku bardzo zadowolona:) Przebijałam u kosmetyczki (i broń Boże, by przebijała nam koleżanka, mam w klasie trzy takie dziewczyny i wszystkie trzy mają coś okropnego! Jednej trzyma się kolczyk tylko na końcu skórki tak, że nieraz mam wrażenie, że on po prostu jej zaraz ją rozerwie; drugiej "paprało" się z pół roku a trzecia znów ma za daleko przebite i robi jej się brzydka fałda skóry między kulkami- tak więc nie polecam raz jeszcze). Ja za przekłucie zapłaciłam 30zł, a kolczyk dostałam od koleżanki. Z tego co wiem to ceny raczej nie uległy zmianie. Dziewczyny, niektóre z was boją się przebicia. Powiem tak, jednym dobrze się kolczyk "przyswaja" i idealnie sie goi(tak jak to było w moim przypadku) innych organizm go odtrąci-jednak to jest ciało obce w naszym organiźmie- i będzie się paprało i ropiało- wtedy kolczyk należy przemywac różnymi środkami dostępnymi w aptece i rumiankiem a jeśli to nie pomoże to go po prostu wyjąc. Czytałam tu komentarz by przebijac latem, gdy nie nosimy ubrań tylko stroje itp- TO BŁĄD!!!! Świeżo przebitego pępka nie wolno wystawiac na promienie słoneczne i na solarium najlepiej też!!!! Ja osobiście przebijałam w zimie i przez niecałe dwa tygodnie nosiłam przyklejony na niego opatrunek z gazy jałowej- nie ocierały go ubrania co byc może i pomogło w gojeniu się rany. Mam nadzieję, że pomogłam:) I życzę powodzenia świeżo upieczonym posiadaczką(bądź i planującym) tego cudeńka:) I nie bójcie się, przekłucie ledwo co boli:) Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kolczyk w pepku i nie bolało mnie nić robiłam u kolegi który ma swoje studio. juz po kilku godzinach mogłam sie nim bawić ruszać więc polecam. Szczerze to bardziej boli tatuaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczko, o ile dobrze pamiętam to 3 łyżeczki rumianku na pół szklanki wody. Zamaczasz w tym gazik jałowy i przykładasz do kolczyka(przemywasz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×