Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość lolahaywkua
hej. jaka dl. kolczykow najlepiej uzywac?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulkaaa7659
siemka dziewczyny. w poniedzialek ide sobie robic kolczyka. mam tylko pytanko. mam swojego kolczyka ze stali chirurgicznej, ale sie zastanawiam czy lepszy jest kolczyk z tytanu czy ze stali. i czy to wogule sie czyms rozni?? Z gory dzieki za odpowiedz:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka z tytanu jest leszy... właszcza pzy przekłuciu na czas gojenia. Dlatego między innymi tytan jest droższy. A jak będziesz miała stal będzie ci się mogła ciągle psuć co... i jeszcze sędzieć w okolicy pępka.. więc radzę isc do salony w poniedziałek i tam sobie kolczyk wybrać. I nie patrz na to, że tamten co kupiłaś jest taki i taki a tam w salonie zwykły banan. Właśnie zwykły banan jest njlepszy a zwłąszcza na czas gojenia. lola.. zależy o tego jaki masz pępek-->ile pricer weźmie skóry. Każdy ma inaczej. Znalazłam na wildcacie zdjęcie pępka i ta dziewczyna ma tyle samo wzięte skóry cio ja :) http://www.wildcat.pl/galerie/przyslane/1210.jpg a patrzcie na to.. na czym to się trzyma.. ja bym się bała, że mi odpadnie.. http://www.wildcat.pl/galerie/przyslane/1364.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
Fruti to pierwsze zdjecie to tez mam mniej wiecej tyle... a to drugie... loo Boze taki dlugi precik i jak to paskudnie wyglada... ble :P Madzia575 tez nie patrzylam na sam moment przeklucia bo lezalam:P ale widzialam igle przed i po... i nawet juz na fotelu bylo mi troszke slabo. jeszcze pare dni przed przekluciem sie naogladalam na youtubie filmikow jak dziewczyny przekluwaly wiec wiecie... :P niepotrzebnie sobie strachu narobilam przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
Fruti, Amy09 ja też mniej wiecej tyle skóry, ja widziałam jedno zdjecie ale nie chce mi sie szukac, klientka miała 4 mm skory, normalnie pociągnac i urwie sie. ja bym tez sie bała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak są takie filmiki?To ja zaraz poglądam bo nawet nie wiem jak to wygląda (Bo sie nie patrzylam) :D zaraz poszukam jakiś :P hehe NO a to sie nienazywa kolczyk w pępku tylko kolczyk na skórze..:| wydaje mi sie, ze ona sama go robiła...bo pricer nigdy by tak nie zrobil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
wlasnie... szczerze, to troszke to wyglada jakby nie miala pepka tylko wziela kawalek skory z brzucha jak sie przypatrzycie:P Hehe poszukaj sobie wpisz se kolczyk w pepku, albo piercing juz nie pamietam co tam wpisywalam na tym youtubie:P az takie zle to nie jest ale mi i tak bylo nie dobrze jak to ogladalam... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
No niestety moment przekuwania boli....ale to trwa tylko chwile da sie wytrzymać.....a potem już nie trzeba tylko troche uwazac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
Amy09 oglądałam właśnie ten filmik na you tube jak przebijają pępek. I powiem że żadnych emocji to we mnie nie wzbudziło, bo jak komuś robią to tak na mnie nie działa, a jak mi to nie moge na to patrzeć:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
Fruti obejrzałam przekłuwanie noska. Aż mnie skręciło na krześle brrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia a mnie nie :D obejrzałam też kilka, Na tednym wsadzali do nosa jakiś korek żeby na niego natrafić, na innym rurkę a jeszcze na innym nic :) Mnie to nie odrzuca. Hehe tylko taki jeden był.. jak kolezanka kolezance nos przekuwała...boże.. tamta się darła.. BLE.. A no i widzialam, nareszcie jak się pępek przekłuwa :D niestety nie wiem czy miałam tak samo, ale chyba tak :) a i jeszcze oglądałam jak język przebiojali..to to było obleśne... Zastanawiam się czy jak mam już ok z tym pępkiem (na pierwszy rzut oka) bąbelka juz nie ma, to czy wyjąc go i założyć sobie inny... :> czy poczekać jeszcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
ja juz nie mam pojecia jak to z tymi kolczykami. tez sama mam dylemat czy moge juz wyciagnac czy nie. u mnie jest wszystko ok chociaz od czasu do czasu cos wycieknie z dolnej dziurki ale to tak malutko. normalnie sie doczekac konca tego gojenia nie mozna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweetdevil15 Anita
Siemka wszystkim... Nie bylam u kosmetyczki bo zaczynal mi sie goic pepek... Az tu nagle... qrde nie wiem jak to opisac ... pepek zaczal mi wypychac sie do przodu i tydzien temu ODPADL mi... nie byl on opokryty skora tylko atrupkiem... Doslownie patoklogia... nie nosze juz go nie mam dziurki i postanowilam ze nie bede juz sobie nic przekluwala... chcialam sobie w uchu kanal zrobic ale coz... jeszcze on mi odpoadnie ;/ Nie wiem czym to bylo spowodowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Fruti mówisz że przekłuwanie języka wygląda obleśnie,ja to przeżyłam 2 razy i fajne jest uczucie jak ci krew leci na pół twarzy i musisz ją połykać razem ze śliną,potem jest już gorzej bo język puchnie i wogóle makabra,sweetdevil po prostu ci kolczyk wyemigrował,tak czasami się dzieje bez powodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Ja oglądałam filmik jak przekłuwali industriala,nie wyglądało to za fajnie...ale i tak zamierzam sobie przekłuć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marilin ja sie nie bałabym przekłucia języka, bo i tak bym się na to nie patrzyła, ból bym zniosła, tylko nie chcę słyszałam, że szkliwo się śćiera... a dla mnie zęby są ważniejsze hehe. Bo jak będę szczerbata to mi kolczyk nie pomoże ;) SWEETDEVIL tak jak napisała Marilyn kolczyk Ci wyemigrował. Poprostu skóra go odrzucila...:( Przekłuwałaś się u kosmetyczki...?? Jak tak to później są oto takie... wypdki... amy09 ja też nie wiem :D kiedyś po miesiącu wymienialam kolczyk 2 razy dziennie a teraz to się boję :P a minęło już trochę czasu od przekłucia ale obaiwam się, że jak włoże znowu ten kolczyk z językiem, albo przykrótszy to znowu będę to coś miała :| a Słyszałam, że ta chrząsta (nie industrial) tylko ta o co słuchawki do uczu się zachacza jest najabrdziej bolesnym miejscem do przebicia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
moja kolezanka ma w obu uszach w tej chrzastce, ale nie wiem czy ja bolalo bo nie pytalam:P ale pewnie tak... dziwne troszke miejsce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palalala
witam dziewczęta tak czytam wasze odczucia i troszke sie obawiem kolczyka w pępku a mam zamiar iść przekłuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Chrząstka o której mówicie się tragus nazywa,mnie się osobiście bardziej podoba vertical tragus od normalnego tragusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
używacie pojęć o których nie mam pojęcia :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
WRESZCIE!! doczekalam sie i dzisiaj przyszedl mi kolczyk ktorego zamowilam na wildcacie :) od razu go zmienilam, chociaz szczerze to w pewnym momencie dostalam taka blokade ze nie dam rady... ale jakos wsadzilam, mam nadzieje ze mi sie ''przyjmie'' :) wkleje fotke jeszcze nie wyciagnietego z folii :) :P http://img231.imageshack.us/my.php?image=picture003vm1.jpg Jest fajny, powiem szczerze ze calkiem inaczej wyglada na zdjeciu niz w realu.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
amy09 to ty dłuuugo czekałaś na tego kolca, mi przyszedł w 2 dni z wildcata. i jak nic nie bolało przy zmianie kolczyka?? nie było zadnych problemow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
nie bolalo na szczescie. ale wygladalo okropnie bez kolczyka :/ pierwsze trudno mi bylo wlozyc ale sie udalo... Dlugo czekalam bo nie mieszkam w polsce. a ja zamowilam na adres polski wiec doszlo do mojej babci i babcia mi poslala do anglii wiec bylo 2 razy posylane... Ty tez wyciagalas no nie? i jak? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
ahaaa. amy ja też wyciągałam a właściwie moja koleżanka bo ja nie mogłam. w sumie zbytnio nic nie czułam, a le w pewnym momencie gdy był mały opór to mnie zaszczypało a potem troszke krew leciała. bo był troche kanał zatkany. ale teraz juz jest okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka_a
ja robilam u kosmetyczki i praktycznie nic nie bolalo, a goilo sie bardzo dobrze :) wiec nie ma sie czego bac:):):) a kolczyka mam juz prawie 4 lata :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka_a
ja robilam u kosmetyczki i praktycznie nic nie bolalo, a goilo sie bardzo dobrze :) wiec nie ma sie czego bac:):):) a kolczyka mam juz prawie 4 lata :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
eh tez mialam troszke kanal 'zatkany' :/ ale jakos wlozylam... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweetdevil15 Anita
Qrde ale szkoda ze juz go nie mam... Tak fajnie wygladal... Robilam u kosmetyczki ale moje kumplele tez tam przekluwaly i nic im sie takiego nie stalo... Tylko ze to zalezy od skory, Ja mialam kolczyka ze stali chirurgicznej a musze nosic srebro bo pozniej mi ropa leci... moze dlatego sie nie goilo;/ Nie wiem... Tylko najgorsze jest to ze blizna mi zostanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzusiaCk d
ja kolczyka zroblam sobie 4 dni temu nic mnie nie boli w przeciwienistwie do innych moich kolezanek Jak narazie jest ok S maruje trybiotykiem a co do tego przemywania woda utleniaona to na patyczek kosmetyczny i dopiero przemywac a po jakim czasie mozna zmienic kolczyka na ciezszego (wiszacego) zeby skura nie opadla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IzusiaCk d... tak skóra odpadnie :D napewno ;P Sweetdevil15 przykro mi...:( rozumiem jak się czujesz...ja jakbym straciła swój kolczyk w pępku to...:( naprawdę już się tak do niego przyzwyczaiłam strasznie, że bez niego to..:( A ja normalnie zmieniłam jednak kolczyk w poniedzialek na wiszącą 10 normalnie włożyłam :) ale na wieczór ją wyjęłam bo już zauważyłam zaczerwienienie wokół górnej dziurki. Dlatego, że ten kolczyk jest ciężki... No a dzisiaj założyłam te usta z językiem. I jak narazie jest dobrze, nic mnie nie swędzi, nie wpija mi się :) i też zalożyłam normalnie, odrazu gładko wszedł jak kiedyś :) z czego bardzo się cieszę, że juz nie mam tej uporczywej błonki. Amy No ten kolczyk w tej folii w ogole inaczej niz na wild cacie wygląda :) ale jest ładny, a w pępku też ładnie wygląda?:) wklej koniecznie zdjęcie jak masz ten koczyk \"na sobie\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×