Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość madzia575
Fruti wiem ze to smiesznie brzmi ale poki co to nie wymienie. ostatnio pol godziny nad kolczykiem siedziałam i nic z tego. jakaś blokada we mnie jest i tyle. moze jak sie zagoi to sie przełamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
karolus14 : najlepiej poczytaj sobie strony wtecz lub od poczatku tam znajdziesz doslownie WSZYSTKO co chcesz wiedziec. ale ok, odpowiadam- najlepsza jest masc tribiotyk, sol fizjologiczna i rumianek:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SOWA.KASIA
JA TEZ MAM KOLCZYK W PEPKU. I NIE ZALUJE BO Z SAMEGO PRZEKLUCIA NIC NIE CZULAM I POTEM TEZ MNIE NIE BOLALO. WIEC JA NIE ODRADZAM ANI NIE DORADZAM BO TO ZALEZY OD ORGANIZMU I OD SKORY. JA JESTEM BARDZO ZADOWOLONA. JA DALAM 20ZL ZA BRZEBICIE I W CENIE BYL KOLCZYK, POSZLAM JAKO MODELKA. TAKIE COS JEST W POZNANIU KOLO OS. KOSMONALTOW. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka93
Ja mam kolczyk w pępku od 6 miesięcy. Przez pierwsze 2 tygodnie mi się paprało, ale później było wszystko OK. Przemywałam szałwią i pomogło. Przekłuwała mi koleżanka, ale nic nie bolalo ;p Pozdro dla Was ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ylonka
Ja mam kolczyk w pępku od ponad roku zrobiła mi go koleżanka na długiej przerwie w szkolnej ubikacji nie było ani kropli krwi a ja nawet nie krzyczałam :) robiłam mi igłą w welfromem którą mozna kupić w każdej aptece przez taką igłę łatwiej wkłada się kolczyk i znacznie mniej boli :):):) goiło mi się może 2 tygodnie ale i tak tylko przez tydzień bolało jak się schylałam czy zawiązywałam buta :) polecam bo to naprawde fajnie wygląda zwłaszcza jak ma się szczupły brzuszek ;];];] pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
w szkolnej ubikacji? :/ wow.... no comments.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, ale Ylonka jesteś głupia i nieodpowiedzialna! dziurka powinna być robiona w odpowiednich warunkach, a nie w toalecie szkolnej! drugą sprawą jest to, iż głupotą jest wierzyć, że zagoiło się po dwóch tygodniach! naprawdę - gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama14
Ja mam kolczyk...robiłam u kosmetyczki i teraz załuje najlepiej zrobic w studiu tak bardziej sie znają...ja robiłam sobie pistoletem to samo przekłucie nic nie bolało ale potem są problemy tzn.moze byc ropa i takie tam...juz mam ponad 2miesiace no i juz jest ok;)ale poczatki sąfatalne...smaruj kolczyk tribioticem!!!i od czasu do czasu potel wodą utlenioną lub spyrytusem salicynowym;) pozdrawiam=*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizka_dg
Ja mam kolczyka w pępku od 2 miesięcy. Zgodze się z tym że bolało w momencie przekłuwania, ale wcale nie goi się paskudnie i wcale nie bolało tak bardzo po przekłuciu (przynajmniej w moim przypadku). Za kolczyk płaciłam 35 zł a za przekłucie 40zł. Ogólnie nie było tak źle ale najgorszy jest moment zaciskania szczypców. Puźniej juz będzie gładko. Nie ma się czym martwić;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
kosmetyczka i pistolet... Boze dlaczego polaczyles te dwie rzeczy? Nigdy pistoletem! nie dziwie sie ze ci sie papralo i gojenie bylo ciezkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ylonka...tak napewno 2 tygodnie Ci sie goilo, co za bzdura, tak jak z tą koleżanką co ci na przerwie przekuwała..ja bym sie koleżance nie dala, nawet ostatnio jedna chciała mi zrobić (właściwie zaproponoała), że jeżeli chcę kolczyk w nosie to może mi zrobić. Ona miała i niby sam sobie zrobiła, i robila jeszcze kilku dziewczynom. Ale ja jakoś nie mam zaufania do niekompetentnych osoób. Jeszcze źle mi przebije i mi się coś zwali... Pieniędzy mi nie szkoda, jęzeli chodzi o dobrze wykonane przebicie i napewno zrobię sobie kolczyk w nosie (jak już będę mogła) w tym salonie co przejibałam pępek. W sumie chciałabym już, abo na mIKOJAŁKI niby ze prezent :P ale wiem jaka będzie reakcja starszych zaraz żebym za naukę sie wzięła a nie o kolczykach myślała :P wiec prawdopodobnie zrobię go sobie jakoś w kwietniu:) już nawet kolczyk mam :P taki zwykły z kuleczką na końcu i taki zakręcony w kształcie litery L madzia575 nie no rozumiem Cię :) Bo ja teraz chciałabym wyąc już kolczyk i zmienić na inny, już ten bąbelek zniknął,ale mimo wszystko boję się, że znowu takim wyciąganiem (a co dopiero swraca do normy) coś się spieprzy...wiec poczekam jeszcze z tydzień..ale i tak się boję, ze bede miała problemy z włożeniem. Mam zamiar zamówić sobie kolczk z wildcata z tytanu taki wiszący z gwiazdką bo mi się spodobał i wydaje mi się, że nie będzie cięzki :) m1gotk4 Brawooooo!! :):) Takie osóbki to lubię, bo mam takie samo zdanie w tej kwestji cio Ty pozdrówka;* Kama..to dobrze, że masz w porządku już bo słyszałam dużżo złych rzeczy po przebiciu pistoletem pępka u kosmetyczki. Ja bym nigdy do kosmetyczki nie poszła nawet jakby było za darmo...BRR... Hm ...dziwi mnie cena którą tu podajecie niektóre za przebicie pępka wraz z kolczykiem.. 20zł, 50, ską takie ceny? coś podejrzane.. ja normalnie płaciłam 110zł. No ale chyba, że to w Wawie, a w mniejszych miastach jest taniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z Zielonej Góry i płaciłam za przekłucie 60 zł + cena kolczyka (od 30 zł). odnośnie przebijania (bo przekłuciem tego nazwać raczej nie da rady;/) pistoletem, to można tym sobie zrobić dużą krzywdę;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
u mnie przekłucie pępka kosztuje 100 zł . Fruti mi też strasznie się podoba kolczyk w nosie, kiedyś chciałam nawet zrobić ale zrezygnowałam. Teraz też bym chciała ale nie zrobię ponieważ często mam problemy z katarem i poprostu nie chce mi sie z tym bawić bo wiem że mogłabym mieć z tym tylko problemy. Więc dałam sobie spokój. Ale jeśli u Ciebie okej to napewno bedzie ślicznie wyglądać:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
wiecie co. dzisiaj kolezanka wymieniła mi kolczyka, nawet zbytnio nie czułam tylko troszke krew poleciała ale nie duzo. ale wyszły niezłe jaja. bo ja myslalam ze mam kolczyka 10 mm i zamowilam 10 mm. a sie okazało ze ten od przebicia miałam jednak 12mm heheh no i dobrze sie stało bo ta 12 juz mi duzo wystawała a ta 10 jest teraz dopasowana, no minimalnie mam luzu, w kazdym badz razie swodobnie moge czysci precik. aa i jeszcze jedno. jak juz wyciagnełysmy kolczyka sie okazało ze wyszło z dziurki troszke zaczopowanego brudu, czy ropy zaschnietej. wiec dobrze ze przeczyscilysmy. teraz bede raz na jakis czas wyciagac całego i przeczyszczac kanał. a jeśli chodzi o sterylizacje kolczyka? bo ja kupiłam niesterylizowanego ale czysciłam w spirytusie?? to wystarczy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia tak to wystarczy :) ja zawsze sporytusem przeczyszczam. Jak ja zmienialam za pierwszym razem to mi ni poleciala, ani kre ani żadna ropa, nic :) A jak Ty czyścisz ten kanał?? Kurde też będę musiała.Ale teraz kolczyka napewno nie wyjmę! No ja naszczęscie żądko choruję i mało kiedy mam katar i naszzcęscie nie jestem alergiczką i też nie mam katarków siennych :) kolczyk w nosie to bym chciala już ale będzie gadane :> Nawet myślałam,zeby tak pocichaczu zrobić ale..:| napewno zauważą, a przecież nie będę siedziała z nosem zasłoniętym :> Kurdee jestem w gorącej wodzie kąpana i do kwietnia się nie doczekam :D a pomyśleć że jakiś czas temu chciałam mieć w brwi :P ale w końcu uznalam, że nie pozatym moj chłopak powiedział,ze mu się to nie podoba, że to jak punkowa jakaś, ale jak chce to żebym robiła.. No i w końcu przemyślałam to i nie zrobiłam :) Madzia wiesz cio... wydaje mi się, że chyba powinnaś mieć 12 jezcze nadal.. a to dlatego, że masz jeszcze świeży przekłuty pępek i póki on się goi i goi a co jakiś czas masz niespodzianki, to powinnaś mieć 12mm a ten jak sama wspomniałaś jest idealnie dopasowany. Ja też miałam 10 i też mogłam czyścic pręcik gówny jak wypchałam kolczyk do góry. Ale jak się siada czy schyla to cały czas ta górna kulka wbija się w ciało.. i później to boli i zaczyna się paprać :( przynajmniej ja tak miałam. m1gotk4 oo tio tanio dość :) u mnie jak bym przyszła z własnym kolczykiem to 60 zł przebicie. Czyli kolczyk 50zł. Nie no o kosmetyczki pistoletem nigdy w życiu! Pistolet to do przebijania uszu jedynie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
Fruti ja dzisiaj kanał przeczysciłam spirytusem salicylowym. poprostu nalałam na dziurke. yyy to jest tak ze ja mam teraz 10 z tytanu ale jak siedze to gorna kulczeka mi sie nie wpija wrecz przeciwnie odstaje od brzuszka i widac precik, wiec poczekam jak sie nic nie bedzie działo to zostawie go. bo chce zeby zagoiło sie na tytanie a nowego napewno juz nie kupie. bo akurat tobie jest za krotka a mi w sam raz. a co do kolczyka w nosku, to ja jestem alergikiem i mam katar sienny, mam na okrągło z tym problemy. wiec nici z tego pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia...a... No to ja jak siedziałam z 10mm to mi nic nie odsatwało i nie było widać prętu, tylko mi się wpijało. Za to jak mam 12 tio siedzę i mi widać pręcik dzięki, czemu nic mi się nie wpija i nic mnie nie boli, i to chyba o to chodzi :) no to jesteś alergikiem jak moja mama :P bez leków to by się zasmarkała hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domina...
siema. przebiłam sobie pępek 5 dni temu..;)na poczatku bylam bardzo przerazona widokiem igly i calego tego wenflonu ktorym mieli mi przebijac. igla byla masakrycznie gruba xD powiem szczerze ze myslalam ze bedzie bardzo bolalo.... ale nie bylo tak zle... dalo sie przezyc.... pocieszalam sie tylko tym, ze to bedzie kilkanascie sekund i bede miec w koncu tego kolczyka ...;) starzy nic nie wiedzą..:P jak ktos chce cos wiedziec o przebiciu to piszcie poki mam swieże wrazenia .. :P pozdro..;) a nom i dodam ze mam 15 lat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
ja tez sie balam widoku igly ale samo przeklucie nie bolalo az tak bardzo. kiedy wyszlam z tego ''gabineciku'' to zeslablam :P panikara ze mnie troszke. ale wszystkim polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
Fruti: co do precika to mi coraz wiecej wystaje... nie wiem czy mi opuchlizna schodzi czy co... zwlaszcza jak siedze. i nie wiem co robic czy kupowac mniejszy rozmiar precika czy zostac na 10mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolik123
Witam !!! Ja mam plany zrobić sobie kolczyk w pępku ale mam pytanie czy na przebicie pępka potrzeba zgody rodzica ? czy jak? czy to może rodzic powinien iść ze mną ?? Bo moji rodzice wogóle nie traktują kolczyka i sadzą że to głupstwo I w życiu nigdy nie dali by mi zgody na przebicie, więc mam pytanie czy dałoby rade tak jakoś bez zgody zwracam sie w szczególności do e-linaaa ale jeżeli wiecie to odpowiadajcie na tej stronce internetowej lub na moim gg 365186 Pozdro dla wszystkich Buziam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolik123
Domina mogłabyś podać swoje gg bo chciałabym sie pare spraw dowiedzieć Proszę Pozdro Buziam :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
ja odkad wczoraj wymieniłam na tytan to nic mi nie wyciakło jeszcze a pprzy stali to kilka razy dziennie :):):) Amy09 ja zmienilam z 12 na 10 i jest okej, nawet troszk eprecik widac. tak to opuchlizna schodzi. jak ci mocno wystaje to zmien na 8 ale pod warunkiem ze kuleczki ci sie nie wpijają i kolczyk ma troszke swobody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrób sobie
Moja siostra przebijala sobie pepek sama i zagoilo sie jj bardzo ladnie i szybko .Moja mama jest pielegniarką i mówi ze jezeli sie o tym pamieta i przemywa to goi sie szybciutko ja juz w w poniedzialek robie sobioe kolczyka papa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ee ja się w ogóle na tą iglę nie patrzyłam, i w ogóle się nie patrzyłam jak mi robi, tak wygodne na tym foteliku było Mmm :P a czy się bałam, troszkęę ja jestem dzielna no chyba, że chodzi o pobieranie krwi to wtedy slabo mi się robi :D a takie tam kolczykowianie to nicc :) mnie bolało jak cholera, ale wytrzymałam. amy no panikara niezla :D własnie mi pricer mowił czy mi słabo bo niektórzy mdleją a ja jak to mdleją dlaczego?? W ogole nie wiedziałam, że takie przypadki są a jednak :P:P Amy lepiej pozostań przy 10... po co męczyć ten pępek jakimiś przykrótkimi kolczykami. Najwyżej prześlij zdjęcie to zobacze ile Ci wystaje, bo narazie tio nie wiem. Zrób sobie, tak bardzo mądrze..sama pępek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domina...
wiolik123 chcialas moje gg to daje: 10485963 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolik123
Dzięki bardzo Domina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
Fruti: wyszlam stamtad stalam chwile bo moja mama jeszcze cos gadala z tym gosciem... i nagle czarno przed oczami, kreci mi sie w glowie nie moge oddychac... to bylo straszne myslalam ze umieram:P ale to wszystko z paniki nie z bolu. wogole na sama mysl o igle i ze mam cos wbite do brzucha mi bylo slabo... Ale teraz sie z tego smieje:P chociaz nie bylo smiesznie... Faktycznie chyba zostane przy 10mm bo ja sie np rozciagne albo wogole stoje prosto to dlugosc jest w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
Amy 09 dziurki musze oddychac wiec lepiej nie zapaprać, zawsze troche luzu musi być :):) Ja też sie bałam jak szłam. Powiedzialam ze chce głupiego jasia hehehe nie moge powiedziec ze mnie bolało bo poczułam szczypniecie poprostu w chwili przebicia a potem to juz nawet nie czulam jak mi kolczyk wkłada. Bardziej bolało mnie kilka dni po jak trzeba sie schylac, ale ogolnie nie było mi słabo. byłam za bardzo ucieszona ze sie wreszcie doczekałam:) i wcale nie patrzylam, nawet nie widzialam jak igła wyglada:) chyba bym zwiała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widziałam tą igłę, ale nie to jak mi wbija. ja nie moge na takie rzeczy patrzeć bo mi niedobrze :P Ale ogólnie jak nie widzę niczego to mogą mi robić co tam chcą :D amy no zostań przy tej 10 nie ma co się torturować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×