Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

czesc laseczki :) nie chce mi się codziennie pisać bo wieczorem zamiast siedzieć przy kompie to nynam :) a ja tez niedługo mam urlopik tak jak wy ferie i jade do zakopanego z moim boyem :) hihi ale bedzie świetnie , tylko we dwoje hihih moj pępek ma sie bardzooo dobrze, przemywam codziennie raz i smartuje tribiotykiem bo jak rano wstane i poruszam to taki bol czuje jaky było tam bardzo suche i mocne tarcie wiec chce to podgoic :) martusia a co u was tak szybko ferie?? u nas są dopiero od 11 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AduQaQ
Eh ;] I ostatni tydzień kołowrotka, potem ferie. W końcu! Oj tak, ja chcę ferie ;] Ehh... Teraz się zastanawiam jaki kolczyk sobie zakupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to muszę się poradzić.Naprawdę.Więc u nas w szkole jast taka dziewczyna która przebija (cokolwiek).Ma sprzęt (do przybijania przeznaczony-strzypce).No więc zamierzam u niej przebić.Tak myslimy sobie z koleżanką.Ona już przebijała nie jednej osobie i nic tym ludziskom nie jest. Załatwia kolczyka ze stali.No i płaci się przedewszystkim mało.Tak ale ja chcę zrobić to przed mamą (predzej czy później i tak się dowie...). Więc przebijać czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sanderkass: ja bym nie przebijała nawet jakby koleżanka miała sprzęt naj bezpieczniej w salonie chyba że nie masz nigdzie w pobliżu ale koleżanka w życiu. przynajmniej ja tak mówie że ja sobie bym nie zrobiła u koleżanki:)Serdecznie pozdrawiam:fruti amy pieczare matrusie sanderkasss madzie i jak zapomniałam którejś to ją:)( P.S. No ja to w sumiem mam 14 ale rocznikowo 15:) Jeszcze mam 13 ale w marcu urodzinki 14:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
no widzę ze jestem jedną z tych "starszych" dziewczyn z tąd :D heh madzia:kujawsko-pomorskie ja jestem ;) dlatego tak szybko :P chętnie bym sobie poleniuchowała jeszcze ze 2 tygodnie :) oh tak :D sanderkasss-no ja bym koleżance zrobic nie dała....lepiej dac trochę więcej kasy a miec profesjonalnie zrobione ;) to moje zdanie,ale przecież i tak zrobisz jak będziesz uważac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym do kolezanki w zyciu nie poszla. Zrobisz jak uwazasz, jesli chodzi o moje zdanie to lepiej dac wiecej a miec zrobione porzadnie. u kolezanki moze i taniej, fajniej itd... na zdrowiu nie powinno sie oszczedzac... lepiej idz do salonu! ilona22: to ile w koncu masz? 13, 14, czy 15? :P jesli masz w marcu 14 urodziny tzn ze rocznikowo masz 14, a nie 15 ... hmm ? :P dzieki za pozdro ;) martusiaa17: malopolskie tez ma teraz ferie :P drugi tydzien juz chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam w tym roku 23 hahaha i wcale mnie to nie rusza ponieważ jestem tolerancyja i wiem ze są mądre kobiety nawet w wieku 17 lat :) wiec nikogo nie skreślam. Poza tym nikt mi nie daje tyle lat. ostatnio uslyszalam ze wygladam na 17 lat hahaha w ogole nie jestem powaznia i tyle:) i w zyciu nauczylam sie ze wiek gowno znaczy. liczą sie doswiadczenia w zyciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strus27
słuchajcie tio nie jest prawda kolczyk nie zarazta w ciagu godziny moja kolezaka ma kolczyk od 2latek i wyjmyje sobie na miesiac i jej nie zarasta ja sobie zrobiłam 3 dni temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. w marcu mam 14 urodzinki:) a właśnie strus27 kto mowi że w ciągu godziny????? madzia575: i dobrze że sie nauczyłaś takiej rzeczy w życiu:):P. Serdecznie pozdrawiam:fruti amy kamcie pieczare madzie marte sanderkass i jak zapomniałam któreś to ją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilona22 dzięki za pozdrowienia ja też pozdrawiam :):):) A ty to jakie wojewódctwo? W godzine? Nie wiem czy ktoś wcześniej o tym wspomniał.Ojoj :):):) Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie gdzie zagineła nasza Fruti? Bo ją potrzebuję.Mam pytanie :):):) Buziaki dla madzi,ilony,kamci, martyny i magdy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sanderkasss:ja mieszkam we wrocławiu wojewódsto dolnośląskie:) No właśnie a gdzie fruti nasza???:( Serdecznie pozdrawiam :fruti amy kamcie martusie madzie sanderkasss i jak zapomniałam którejś to ją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sanderkasss jeśli bardzo potrzebujesz pomocy to my też Ci pomożemy :) aha no i bardzo mozliwe ze dziurka sszybko sie zarasta tylko nie wiem po jakim czasie, jak ja mialam kolczyka prawie 3 miesiace to wyjelam kolczyk na poł godziny czy na godzine , nie pamietam i juz wałek nie umiałam włoazyc i wiecej na tak długo nie wyciagne, tylko tam i spowrotem. Musi upłynąć chyba duzo czasu. a każdemu rany sie goją inaczej , jednym szybciej drugim mniej. i dziękuję za pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misTHia
Hey... Ja mam prawie 13 lat i strasznie bym chciała sobie zrobic piercing w pępku,nie boje się dalszych komplikacji itp.Boje się najbbbardziej tych 2 sekund bólu, czyli gdy ci igła wbija. Powiedzce (tylko szczeże) czy to boli? I w skali od 1 do 10 jak bardzo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm w skali 1- 10 daje 3 lub nawet 2... bylam tak przejeta ze nawet bólu praktycznie nie czulam:P troszke tylko ... Sanderkasss doklanie, jesli potrzebujesz pomocy, my tez tutaj jestesmy z Madzia i innymi dziewczynami ;) a ja dalej nie wyciaglam kolczyka! haha zaparlam sie i nie ma mocnych na mnie:P ale ladnie sie goi wiec mysle ze niedlugo juz wyciagne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sanderkasss: tak zgadzam się z innymi dzioewczynami pomożemy ci na pewno:) amy: no mi też sie goi i myśle że za tydzień se wyciągne:) Pozdrawiam te co zawsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie potrzebóję pomocy.Raczej tak myślę...O jak ja już nie mogę doczekać się ferii.W końcu opolskie miało w tamtym roku pierwsze to teraz nam na złość zrobili i jesteśmy ostatni.Ale może to i nawet lepiej.Jednak postanawiam sobie przebić w salonie.Zainwestuję tę 100 zł... Dla mojego dobra. Ilona a ty masz już ferie czy dalej się męczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sanderkasss: Słuszna decyzja z tym salonem:) Ja jeszcze tylko jutro do szkoły i ferie:) A co u naszej fruti i innych??? Serdecznie Pozdrawiam te co zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było mnie 2 dni i tylko 1 stronka? NIe staracie się :D ALE JESTEM TO KTO MA JAKIES PYTANKA TO DAWAJCIE HEHE :D Ja na ferie ilonko nic nie robię :) znaczy robię, uczę się do matury xD w tym roku więc nic :) ale nie żałuję, śniegu prawie nie ma w górach hehe. madzia wiem wiem o czym mówisz ja też tak miałam z pępkie, ten strupek mi wchodził w dziurkę jak się wchylałam i to bolało :| A teraz z noskiem mam już lepiej :) czerwone jest ale już leko i już mi nic nie leci żadna ropka ani limfa :) więc powoli doprowadzam go do porządku, bo to już było męczące :> Sanderkassss i bardzo mądrze! Idź do salonu! Nie do tej dziewczyny, bo wiesz... dla swojedo dobra i satysfakcji, przynajmniej będziesz pewna na 10000% ze masz dobrze wykonaną robotę. To kiedy idziesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amyy niommm ona ma fajnie... ja bym chciala mieć taką lekko cimną karnację... Już na solarę słuchajcie nie idę... po pierwsze dlatego, że wtedy się spieklam jak już pisałam,a teraz na mojej skórze widze kolejny wielki minus solarium, normalnie mam taką wysuszoną skórę na rękach i nogach, i przy pępku, że to szok!!!!! :O smaruję się bbalsamami do skory suchej i pomaga, ale skóry nigdy tak nie miałam wysuszonej;/ normalnie jak pergamin;/ nie lubię solarium! A moja koleżanka kiedys mi mowiła, że jej siorka brała tabsy B2 karoten czy jakoś tak i po 3-4 miesiącach stosowania była brązowa.. ja brałam przez 1 mies ale jakoś bązowa strasznie nie byłam może lakki kolorek ale nie brązowy Matko matko, jutro ostatni dzień szkoły a jeszcze jutro do szkoły, nie wiem jak to przeżyję, ale mi się dzisiaj lekcje ciągnęły jak gumka w majtkach! ;/ strasznie! Już się nie mogę doczekać jutro... po lekcjach nareszcie będę mogła spać do 11 ;] A - wyjazdów są takie, że też trzeba wcześnie wstawac np o 8 na śniadanie hehe , ale ja najpóżniej wstawałam i na śniadanie szłam o 9 i wszyscy musieli na mnie czekać :P Patrzcie jak byśmy miały 1 ferie to głupio, już dawno by się nam skończyły! HYHY my wolne a tamci do buuudy xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia oj jeszcze Tobie odpiszę, przepraszam, ale tak czytałam pobieżnie te posty hehe. Wiesz.. nie wiem czy ta ichtiolowa pomaga szczerze powiem, bo w końcu się wkurzyłam, i używalam tego i tego :] także nie wiem co pomogło :> Juz Ci się ferie kończą, szkoda co? Nie wiem jak Ty ale ja tak mam, że jak jest troszkę dłuższy odstęp w niechodzeniu do szkoły to później jak mam do niej iść to robi mi się niedobrze... bo znowu ta cała monotonia i wszystko od początku... Ty chyba też dlatego się nie cieszysz:( Ale ferie z tego co przeczytałam to raczej udane miałaś :) POZDRÓWKA DLA WSZYSTKICH DZIEWCZYNEK : martusi, ilonki, kamci, madzi, amy, sanderkass, pieczary, no i dla siebie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kindziaaaaa
Cześć! tez sobie zamierzam zrobic kolczyka w pępku ale sie boje ze jakies zakazenie dostane itp. itd. troche sie boje ale sama nie przekuje musze isc do kosmetyczki albo gdzie...? dziewczyny help :D pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
O Fruti nareszcie sie pokazałaś :) to chyba mamy tak samo z tym chodzeniem do szkoły po dłuższej przerwie ;) wkońcu 5 tyg mnie tam nie było :P i najgorzej to będzie mi się tak wkręcic...a później mam nadzieje ze bedzie szybciutko leciało ;) wogóle powiem Wam,że pierwszy raz w życiu przeczytałam przez ferie zadana lekturę xD jeszcze w to nie mogę uwierzyc,ale się zaparłam,że przeczytam i się udało :P he a tego,żeWy będziecie miały ferie to Wam zazdroszcze ojoj!!!bardzo :P no ale swoje już miałam...teraz inni niech odpoczywają xP pozdrawiam:Fruti,Pieczarę,Madzie,Amy,Kamcie,Sanserkass,Ilonę i te co pominęłam :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
Kindziaaaa:jeżeli zrobisz sobie kolczyka w specjalnym studiu to nie masz co się obawiac zakażenia!! Nie radzę przekłuwania "przez koleżankę"...wtedy możesz ryzykowac zakażeniem.... przemyśl jeszcze raz swoją decyzję... no ale polecam,bo fajnie miec takie cudo w pępuszku :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycjaaa1616
aj, jaka kosmetyczka? idz do profesjonalnego salonu piercingu. ja zaplacilam 100 zl, goiło się ok, 2 miesiące;) trzeba przemywac woda utleniuona. jesli bedziesz dbala to nie bedzie ropialo, ani bolalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ila16
mam pytanie.jaka moze byc cena zrobienia sobie takiego kolczyka w salonie tatuazu lacznie z cena kolczyka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenk=
Siemka:* Mam takie pytanie ... Chcem sobie zrobic kolcyk w pepku... ale sie boje.. i pytam czy to naprwde tak bardzo boli..??:( Z gory dziekuje..>:*:*:*:* ( www.milenka100000.fotka.pl )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×