Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

no jak choinka to juz obrzydliwie wygląda, ja jestem tylko za 1 kolczykiem na twarzy, wiecej mi sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
fruti:jak sie dostosuje do wstawania rano?...ja po prostu dzis nastawie sobie budzik na dwóch telefonach i jak budzik rano zadzwoni to wstane :) a we wtorek juz będzie lepiej :P heh o zesz w morde i madzia:mi po samym przeczytaniu waszej historii słabo mi sie zrobiło :/ serio! ja nawet nie wiedziałam kiedy ten facet kulkę mi zakręca!zrobił to tak szybko ze szok :P amy:no wkońcu się zdecydowałas na nosek też :P fajnie :) :) czekamy na fotki ;) a kolczyk w nosie podoba mi się ale u kogoś innego ;) heh sobie raczej bym nie zrobiła,bo już tak mam ze jak wyjde na dwór i jest troszkę zimno to już mam katar...:/ a ty Sanderkass kiedy robisz kolczyka w pępku? :D pozdrawiam wszystkie ;) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti:ja mam kolczyka w nosku już około półtorej miesiąca:) ;) amy:świetnie że se zrobiłaś kolczyka w nosku:) a ja w szkole nie byłam w piątek bo mi sie nie chciało:) a i mam fruti do ciebie pytanko?? Czy jest forum o kolczykach w nosku??? bo jak jest to mam nadzieje że się na nim szybko znajde:);) a i mam pytanko czy ty jesteś na takim forum?? jak tak to świetnie:) Buźka dla tych co zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i co do kolczyka w chrząstce to też mialam taki zamiar;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec wstawiam foty :P dzisiaj robione ... xD http://img217.imageshack.us/my.php?image=dsc00714zp5.jpg tutaj z moim bratem, zdjecie robione w lustrze i wyszlo jakbym miala po prawej stronie kolczyka:P ale tak na prawde jest po lewej.... nawet zbytnio go tutaj nie widac... ;) http://img111.imageshack.us/my.php?image=screenhunter01feb101502bc2.jpg Ale na prawde, jestem bardzo zadowolona :) A jak na razie kolczyk w pepku nie robi mi zadnych niespodzianek, wszystko jest ok... a nos troszeczke mnie boli jak dotkne... ale tak to nie ;) Fruti ten kolczyk o którym mowisz podobno bardzo boli... samo przebijanie jest podobno okropne, w koncu trzeba sie przebic przez kilka warstw chrzesci... no wiadomo, chrzastka w tym miejscu jest gruba... podoba mi sie to, ale ja bym tego nie zrobila... Jak na razie wystarcza mi pepek i nos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilona22 jest tu forum o nosie ale jest zamulaste bo tam nie ma żadnej dziewczyny która może doradzić... Ale może jak Ty tam przyjdziesz i będziesz pisała to je rozkręcimy :D Ja tam coś pisze ale mało naprawdę :) a ja mam od 22 grudnia czy jakoś tak :> amy no ładnie ładnie :) tylko ciężko zrobić zdjęcie z kolczykiem w nosie sama wiem :P hehe Hm.. brata.. to Ci powiem masz niczego sobie :D A jaki masz kolor oczka? Ja taki zielonkay bardzo jasny :) a ten co kupiłam na wildcatie to jasne oczko białe. martusia jutro do szkoły współczuję, a mi się dzisiaj coś popieprzyło, i myślałam, że to poniedziałek i muszę do szkoły iść :D ciągle nie wierzę, że mam teraz ferie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dzieki:P moja krew xD xD ma 18 lat, rocznikowo 19, to chyba w Twoim wieku nie? :> ;) a kolor oczka mam srebrny... moglam wybrac sobie rózne kolory ale chcialam taki delikatny... cos czuje ze niedlugo zaczne polowanie na nowe kolczyki:P do pepka mam juz 6 albo 7 :P wiec czuje ze do nosa tez bede kupowac :D ale bede musiala jechac do tego salonu bo tam sa porzadne kolczyki z tytanu... no i ladne! ;) Fruti, zajrze tam na pewno, ale wieczorkiem... teraz ide ze znajomymi na miasto:P a pózniej na hm... cos jak paintball nie wiem dokladnie, ale to takie co sie pistoletami strzela :P Buzki dla wszystkich.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam kiedys na paintballu :D fajne, ale uderzenie tą kulką z farbą nieźle boli.. potem miałamniezłego siniaka. Wydaje się, że to łatwe, ale to pozory :> Za dużego wyboru kolczyków do nosa to nie ma bo co przecież wiszącego nic ne wymyślą :D mi najabrdziej podobają sie te z oczkami :) bo fajnie się świecą jak światło na nie pada :) Jak już będę miała wszystko Ok z tym nosem, to pojade to mojego salonu, żeby ten chłopak wsadził mi ten nowy kolczyk, bo sama to tego nie zrobię...zresztą on sam kazał mi przyjść, bo powiedział, że będę miała problemy z wsadzeniem kolczyka. Pamiętaj nie kupuj tych z kuleczką na końcu!! No no ja mam rocznik 89 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam moje kochane:)!! Fruti: widze że to forum o kolczykach w nosie jest mało rozkręcone;) amy: no no nieźle;) też mnie tak bolał nosek;) Serdecznie pozdrawiam te co zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dosć długo tu nie byłam a tu już się tyle narobiło :):):) Ja mam teraz ferie (od dzisiaj) i chyba nie będę tu wpadała przez jakiś czas... :(:(:( Nie będę miała dostępu do netu (uuu jak ja to przeżyję ? ;) ) martusiaa17 kolczyka robię raczej w kwietniu. Tak jakoś mamę przekabaciłam bo nie chce mi się do czerwca czekać. wiadomo. Sama nie wiem ile mozna tak czekać. amy09 Śliczne fotki :):):) Łaaa a ten brat :) Ja nie mam rodzeństwa wogóle. Fajny ten kolczyk w nosie :):):) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny :):):) Te co zawsze :):):):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no Amy śliczny kolczyk, a brat to juz w ogóle :D Tak w ogóle to tam w Anglii tez macie ferie ? :P Jakos nie moge sobie skojarzyć :P Kurde ferie :D Tyle czekałam i w koncu są :P Tylko mój misiek wyjechal ;( I nie ma prawie nikogo ze znajomych :( Pozdro :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) a ja własnie czekam sobie na mojego kolczyka wiszącego :) jak juz go bede miała i go zainstaluje to wysle fotke :) no ja niestety nie mam nic do powiedzienia na temat kolczyka w nosie :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie amy dużo sie wczoraj nie rozpisywałam ale powiem wprost kolczyk w nosie Ci pasuje;) a twój brat też jest niezły;) serio ładnie Ci w kolczyku;) ale ja narazie nie mam jak sobie wstawić foci:( mam nadzieje że wkródce jakieś focvie wstawie;) Serdecznie pozdrawiam te co zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.. mam pytanko jak zmienić tą "stopkę" ten taki jakby opis?? i jak zmienić "o sobie"??? pomocy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona__
Hej ! Mam zamiar przebic pepek,ale sie boje ;\ I chce teraz przebic tylko ze nie wiem czy teraz przebic czy lepiej pozniej,jak myslicie?? doradzcie mi pliss :) Aha,i nie znacie moze jakies dobrego salonu zeby to nie przekuwala jakas zwykla kosmetyczka tylko jakas osoba ktora ma certyfikat i wie jak i co trzeba zrobic ?? Jezeli mozecie to odpiszcie mi :) Doradzcie,aha i jabym wziela ten preparat na znieczulenie,to bym musiala kupic w aptece,czy kosmetyczka moze dac to znieczulenie?? bardzo sie boje i dlatego tak o wszystko pytam heh:( Doradzcie mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufff
Wybaczcie, nie mam siły przeczytać całego wątku, ale na pewno zaglądają tu osoby, które mają kolczyki już jakiś czas... otóż mam pytanie, kolczyk w pępku mam od kilku lat... i za nic w świecie nie dam rady go odkręcić i zdjąć, a muszę na zabieg... Macie jakieś sposoby? Z góry dzięki i przepraszam, że tylko trochę na temat :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufff
Wybaczcie, nie mam siły przeczytać całego wątku, ale na pewno zaglądają tu osoby, które mają kolczyki już jakiś czas... otóż mam pytanie, kolczyk w pępku mam od kilku lat... i za nic w świecie nie dam rady go odkręcić i zdjąć, a muszę na zabieg... Macie jakieś sposoby? Z góry dzięki i przepraszam, że tylko trochę na temat :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufff
Wybaczcie, nie mam siły przeczytać całego wątku, ale na pewno zaglądają tu osoby, które mają kolczyki już jakiś czas... otóż mam pytanie, kolczyk w pępku mam od kilku lat... i za nic w świecie nie dam rady go odkręcić i zdjąć, a muszę na zabieg... Macie jakieś sposoby? Z góry dzięki i przepraszam, że tylko trochę na temat :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilona__ : Przebic mozesz kiedy chcesz, jesli przebijesz teraz, to byc moze do wakacji bedzie ok ;) dobrych salonów w Polsce jest masa, zalezy gdzie mieszkasz. Rozgladnij sie w swojej okolicy za salonem piercingu, pamietaj ze w porzadnym salonie masz 100% pewnosci dobrej roboty. Dlatego kosmetyczki nie polecam. A znieczulenie nie jest potrzebne, bo samo przebicie praktycznie nie boli. A jesli juz tak bardzo chcesz, to w salonie mozesz o nie poprosic. ufff: ciezka sprawa... na pewno sie da, spróbuj mocno odkrecic! widocznie masz mocno zakrecone... ja osobiscie nie znam zadnych sposobów. Ale próbuj i na pewno ci sie uda, ja tez tak mialam przy pierwszym sciaganiu kolczyka. Za nic nie moglam odkrecic w koncu wkurzylam sie i na \'\'hama\'\' odkrecilam... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff weź rękawiczke jak do obierania ziemniaków , taką gumową, załóż i wtedy odkręcaj, powinno zadziałać.. Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
hej Laski! Jak tam ferie sie Wam zaczęły? :) no ja to wam powiem że...nudno w tej szkole :P hehe a poniedziałek to zaczął się wogóle świetnie ;D poszłam do szkoły i zmienił mi sie tak plan ze miałam 5 lekcji,więc zleciało tak szybko..zresztą gadałam z kumpelą na wszystkich więc już w ogóle :P przychodze do domu a tu taaaaaaaką niespodziankę mi siostra powiedziała,że szok!!! Zostane CIOCIĄ :) :) :) hihi normalnie mogę powiedziec że już zaczęły się jej zmienne humory bo raz ryczała a raz się śmiała xD ale mam radochę :P :P :P Sanderkass-żałuj bo rodzeństwo jest suuuper xD heh szkoda ze tylko siostrę mam...brata starszego też bym chciała i jeszcze może jedna siostrę ;) ale rodzice sie nie postarali....co zrobic :P Amy...hmmm...brat normalnie takie ciacho...tylko go schrupac :D a co do odręcania to też ciężko wam było odkręcic kulkę za pierwszym razem?ja tak powolutku próbuje....nie chce wyjmowac tylko się wprawiac w odkręcaniu,ale coś mi nie idzie :/ eh... POZDRAWIAM!!! :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvietta6
Ja mAm kOlczyk jUż pOnad rOk ... i pOwiem wAm zE jAk Mi kOsmetyczka przebijAła tO utknęŁa Mi igŁa w pĘpku =\ baBka zOstawiła mNie saMą nA łÓżku i kazaŁa trzyMać Mi szczyPce i pObiegła pO szefOwą ;P cOś tAm Mi pOrobiły i jakOś tO wyciagŁy raZem... tO byłO straszNe aLe ogÓlnie niC niE bOlało tylkO jAk pOtem siadaŁam... Kobietki dziurKa w pęPku roPieje dO pÓł roKu wiEc musiCie byĆ cierpLiwe =D pOzdroskiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domina...
Sylvietta6 oczopląsu mozna dostac PrZeZ Te TwOjE LiTeRy...:P nom mnie sie ferie zaczely szczerze mówiąc beznadziejnie... zaczely sie pogrzebem kolezanki wiec same chyba rozumiecie....:/:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvietta6
no spoko jak bede cos pisac to juz normalnie napisze zeby nikt oczoplunsu nie dostal hehee ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvietta6: ojj.... jak to igla utknela? yyy... zatkalo mnie !! i kazala ci trzymac szczypce? ja bym domagala sie zwrotu pieniedzy... bo wszystko powinno sie odbywac tak jak nalezy a nie w taki sposób:/ nie dziwie sie ze ci ropialo... Widac \'fachowosc\' kosmetyczki... Ajc :/ Domina : Wspólczuje :(.... martusiaa17: Ee no to gratuluje xD fajnie jest sie dowiedziec ze jest sie ciocia :P hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domina: współczuję Ci Sylvietta6: blee ja też bym się domagała zwrotu pieniędzy, ale że ona kazała Ci jeszcze trzymać szczypce to jest chore najlepiej sobie zrobić w salonie a nie u kosmetyczki chyba że nie ma się w mieście salonu(albo nie w mieście) a chce się mieć kolczyka to ewentualnością jest kosmetyczka ale ja bym se nigdy nie dała zrobić u koleżanki!! Marta: to wspaniale;) ja nie wiem kiedy bendę ciocią bo u mojej sis to się nie zapowiada a mój brat to ma dopiero 17 lat:( więc kiedy bemndę ciocią to niee wiem. Serdecznie pozdrawiam te co zawsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bed
Ja zrobiłam sobie nie dawno kolczyka w pępku. Zrobiłam go w studiu tatuażu i piercingu. Koles zrobil mi to profesjonalnie, zabieg trwal około minuty a samo przekuwanie z 5 sekund. Mam kolczyka ze stali hirurgicznej. Po przekłuciu bolalo mnie z godzine a potem przestało. teraz wszystko jest spoko dopiero po 2 tygodniach lekko mi sie zaczerwienilo dookola a tak po za tym to nic wiecej. Zabieg kosztowal 50 zl ale kolczyka mialam swojego wiec trzeba sie nastawic na okolo 80 zl. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje ferie są wporządku :D W poniedziałek pojechalam po prezent dla mojej Walentynki ;) Kupiłam mu bokserki, w takie fajne kaczorki i w serduszka z napisaem I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KUr... co z tym forum;/ tyle napisałam i gdzie to wcieło;/ Te slipki to z napisem I zapodzialam kolczyk z wildcata w tej folijce co kupiłam do nosa :D normalnie nie wiem gdzie to jest! Cały dom przeszukałam i ch*j nie znalazłam;/ jestem wkur... bo miałam iść do tego chłopaka na wymianę, bo ten długi mnie już denerwuje kolczyk;./ najgorzej ze mój pies mogł to... :| ale z foilią?To by był chory... napewno odkurzacz tego nie wciągnał bo wczoraj otworzyłm worek i przeszukałam czy tam nic nie ma i nie było! Ja juz nie wiem gdzie to jest ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×