Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość crazyxlittlexthing
Dzisiaj sobie przebiłam pepek i nic nie bolało xdd. jestem szczesliwa,ze go mam,bo wyglada zajebiscie ^^ jakby cos sie dzialo to mam nadzieje,ze zawsze do Was moge napisać ;*?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no!!! Troszkę postów przybyło!!! Kurcze Fruti zmieniłam już ten kolczyk do nosa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj napisałam do wildcata maila z zapytaniem dlateczego jest taki problem z włozeniem tego kolczyka do nosa z tytanu co kupiłysmy. To mi pani odpisała ze te kolczyki ciesza sie ogromna sprzedaża tylko kwestia tego jak sie je zakłąda, pani mi napisala ze widocznie byłam u niedoświadczonej osoby. i takie tam. grrr ale ja widzialam jak probwałam go włozyc ze zakręt jest wyraźnie mały i juz mnie bradzo bolało/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazyxlittlexthing
czaje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta wiadomość ze pisałam na wildcat była do Fruti bo ona też ma tego kolczyka, sory nie napisałam i pewnie nikt nie wie o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaaaaa
Witam! Z moim kolczykiem w pępku miałam większe problemy. Przebiłam sobie brzuszek w specjalnym salonie. Miałam zwykłego bananka ze srebra i wszystko się super zagoiło. Miałam go przez rok. Pozniej zmieniłam kolczyk na ciezszy i niestety moja dziurka sie zerwala... Poczekałam aż ranka się zagoi (cały rok) i znow przekułam pepek - nosiłam lekki kolczyk ale mimo to ilosc skorki przy dziurce sie zmniejszała wiec wyciagnelam kolczyk z obawa ze znow sie zerwie. Po tych przygodach zostala mi tylko blizna, a ja wciaz tesknie za moim kolczykiem. Kusi mnie zeby przebic jeszcze raz bo przeciez za pierwszym razem nic sie nie działo. dziewczyny doradzcie mi czy warto, bo ja jestem skłonna sprobowac po raz trzeci. Jesli chodzi o higiene to o nia dbalam. przemywalam dziurke woda utleniona i używałam Tribiotic. Czekam na odp!!! Pozmozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi15
Oojj ja chce se zrobic kolczyk w pępku ale sie zaj***cie boje ... robic czy nie!!?? Maialam kolczyki w uszach i mi ropialo niewiem dlaczego czy bedzie tak samo z pępkiem??;/ RATUNKU!! opdiszcie mi..... Aaa i co jest najleprze na pielegnacje>???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja dziewczyna choruje ogólnie na kolczyk...obojętnie gdzie.. .. mnie się nie podoba to..nie wiem dlaczego..inne mogą dla mnie to mieć i przyznaje, że ladnie wyglądają, ale jednak nie chce by moja to miała..rozmawiałem z nią o tym.. powiedziałem jak jest.. ucichło, bo wie, że mogłbym nie zatolerować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaaaaa
Czekam aż ktoś mi odpisze.... może ktoś kto się na tym zna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
patusia3012: jeżeli Ty masz ochotę przebic pępek to to zrób,a nie ze kuzynka Cie nawawia...to twoje ciało przecież...! crazyxlittlexthing:zawsze możesz pisac,nie tylko jak dzieje się coś niedobrego z pępkiem ;) zielonaaaaa:ciężka sprawa z tym Twoim kolczykiem...może za pierwszym razem miałaś za mało skóry wzięte albo coś??? nie wiem sama czemu ci się dziurka zerwała...a skoro jesteś skłonna kolejny raz przebic to chyba warto spróbowac...miejmy nadzieje ze tym razem kolczyk bedzie siedział na swoim miejscu ;) i pamętaj ze najlepszy jest kolczyk z tytanu... ;) i zamiast wody utlenionej powinnaś używac soli fizjologicznej....:P podziel się z nami jeżeli podejmiesz juz decyzje czy kolejny raz przebijasz pępek :D blondi15: to ze uszy ropiały to nie znaczy ze z pępkiem bedzie tak samo,ale nie jest wykluczone....moja koleżanka np jak robiła w chrząstce to ropiało jej strasznie...a w pępku prawie że nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
blondi15:no i najlepiej jest przemywac pępek solą fizjologiczną(w aptece kupisz...buteleczka 5 ml ok40 gr) i jakby coś się działo to można smarowac maścią tribiotic(ok1,5zł) ale jeśli jest ok to lepiej jej nie używac...bo po co ;) heh palmer: napisałeś ze Twoja dziewczyna obojętnie gdzie by mogła miec kolczyka.Mi osobiście też się nie podoba jak ktoś ma kolczyka tu tam i jeszcze nie wiem gdzie ;) takie okolczykowane całe ciało nie wygląda za fajnie heh...ale jeżeli ktoś robi kolczyka w pępku czy w nosku to przezcież nic złego :D no racja ładnie wygląda... więc czemu sobie nie zrobic ;) pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
No zielona rzeczywiście miałaś straszne historie z tym kolczykiem,nie powinnaś była zmieniać na cięższy,bo to stopniowo rozciąga dziurkę i może się w końcu skóra zerwać szczególnie jak ktoś ma cienką skórę albo zbyt płytkie przekłucie to wtedy już wogóle klęska.Jak chcesz możesz od nowa przekłuć i włożyć bioplast bo jest najlżejszy,ryzyko wybicia kolczyka jest mniejsze jak masz bliznę bo tam skóra jest grubsza,a jakbyś miała kolec to by to trochę zakryło,w sumie nie masz nic do stracenia,ja bym spróbowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia. a co innego miala napisać hehe :) Może i ludzie kupują je ale skąd ona ma wiedzieć, czy je wsadzają :D ja takie dwa kupiłam :P Eh.... oddałam go już koleżance, więc nawet nie mam jak spróbować go włożyć. I nie sądze ze OBIE byłyśmy u niedoświadczonych osób ;/ jakoś ani mi ani Tobie nie dało się go włożyć. Poprostu jak się wsadza ten pręcik to już odrazu jest ten zakręt...A jak już jest te zakręt to mi tego prętu jeszcze po drugiej stronie nie widać, wiec jakim cudem miałabym go włożyć, sama nie umiem i nie mogę a pricer...tez..więc to chyb coś z tym kolczykiem jest nie tak. A te z bioplastu? Idealnie wszedł. amy jakby się pępek tak goił i jak nos to... normalnie radość by była :) z nosem problemów nie mam, ale z pępkiem tak bo jakiś strupek mi się przy dziurce zrobił...:| nie wiem co to za gówno...ale jak to tak jakby zdrapać chcialam to mi z tego ropa poleciała:/ no co za szajs normalnie! Amy no co Ty gadasz, w toalecie jest normalnie czyściutko!! czasami jeszcze taki zapach jest fajny :D nigdzie nie jest lepiej się przekłuwać jak w toalecie szkolnej :P martyncia czy mi się zdaje czy tam na pręciku masz taki strupek?? HEhe... nawet zaczerwienienia nie masz co najważniejsze :) ilona i dobrze, że zmieniłaś :] nie będziesz załować. I masz zawijaska? I co nie miałaś problemów z włożeneniem? Bo ja jeszcze nie mam wprawy z wkładaniem tych kolczykow ;/ i jak chcę włożyć a nie wchodzi to zaraz się denerwuje i mi się ręka poci i kolczyk zaczyna ślizgać... wrr.. ta dziurka w ogole jest taka mała, ze jak ja wyjmuję kolczyk to jej nie widać. :> zielona... ze srebra? W salonie specialnym???? No proszę Cię... albo Ty nie wiesz dokładnie z czego był ten kolczyk albo ten salon był jakiś LEWY jeżeli dali Ci taki kolczyk. Na srebrnym kolczyku w życiu pępek by Ci się nie zagoił!Wydaje mi sie, że kolczyk wyemigrował Ci... (może z tego powodu, że kolczyk był..srebrny) albo, że miałaś właśnie za mało skóry wzięte. Chociaż czasami tak jest, że nasze ciało odrzuca ciało obce i kolczyk poprostu Ci się nie przyjął. I nie masz pewności czy następnym razem tak nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tych co mają kolczyk w nosie.. jak u was wygląda dziurka od środka?? bo u mnie to wygląda jakby napuchnięte, jest w okół dziurki jakby biała blizna ale to nie jest płasko tylko takie wypukłe jak stożek i przez to mam wrazenie ze precik jest z krotki ale jak dotykam palcem to czuje ten zakrecik, kurde nie wiem czy cos jest nie tak czy to proces gojenia i zejdzie, nie krwawi ani nie jest czerwone tylko białe. miałyscie takie zgrubienie troche??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaa miii
To mam teraz takie pytanko czy majac tego kolczyka w pepku ze srebra jest pewne ze bede miala migracje?? czytalam gdzies ze zalozenie najpierw srebra zmniejsza ryzyko tego problremu bo potem zaden kolczyk nie bedzie ciezszy niz ze srebra I ogolnie ze srebro jest najlepsze bo to czysty pierwiastek , ale po tym co tu przeczytalam to sie teraz boje:(:( odpowiedzcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyncia dzieki za fotke :P Hmm no wiec zle nie wyglada, ale chyba widze tam strupek jakis na preciku, tak? Ale to nic nie szkodzi, strupek to jest normalna rzecz i nie ma sie czym martwic. Ogólnie jak na moje oko nie jest zle :P Madzia i Fruti ja mam dokladnie tego samego kolczyka... i faktycznie ten zakret jest krótki :/ i ciezko sie wklada... Ale ja to opanowalam, po prostu podtrzymalam od srodka, troche jakby \'wygielam\' skóre od srodka i weszlo... :D a z bioplastu mi tez bez problemu weszly, one sa elastycznie wiec dlatego;) Madzia ja tez mam tak samo... dookola dziurki takie jakby lekko biale i wypukle... mysle ze jest to normalne. malaaa miii migracja nigdy nie jest pewna, zalezy jak Twoje cialo reaguje na ciala obce, czy twoj kolczyk sie przyjmie czy nie. I kolczyk srebrny zaraz po przekluciu nie jest dobrym pomyslem. Srebro zawiera nikiel, który moze uczulac, jest ciezki itd... No i watpie zeby dobrze ci sie goilo ze srebrem:/ Na poczatek tylko tytan, lub bioplast, sa to najlepsze materialy zaraz po przekluciu i tylko takie doradzam. Dlatego bron Boze nie srebro! Kiedy sie zagoi, mozna ewentualnie zmienic na cos innego, ale na poczatek tylko tytan (lub bioplast).... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
amy ma rację,srebro to zły pomysł,nie wiem gdzie przeczytałaś że jest najlepszy(bo to bzdura)ale właśnie nie nadaje się dlatego bo jest najcięższy.A poza tym nie ma w sklepach kolczyków z czystego srebra,zawsze są jakieś domieszki innych metali,ja bym założyła inny na razie,jakbyś zmieniła na bioplast albo tytan to by ci się szybciej zagoił bo to najpewniejsze kolczyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaaaaa
Dzięki dziewczyny za wasze wypowiedzi. Ja sie chyba skuszę na te trzecie przebicie. Teraz założe kolczyk z tytanu i będę używać sól fizjologiczną :) A z tym przebiciem muszę się pospieszyć dopóki nie ma lata i wyjazdów nad jeziorko :) Napiszę jak tylko przebiję i powiadomie was jak się goi dziurka. Mam nadzieję, że będzie wszystko ok :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia nie ja nie mam nic białego...ale jak na początku tam palcem dotknęłam to miałam taki jakby strupek, nie wiem co to było. Teraz nic nie mam :) ogólnie problemów z nosem oprócz tych co wtedy mialam co zrobił mi się ten bąbelek (ale to normalne) to nie miałam. amy ja próbowałam na różne sposoby go włożyć ale sie nie dało. Moze mam grubszą skórę w nosie czy coś.. naprawdę nie mam pojęcia..Ale teraz przynajmniej juz wiem na co patrzec przy kupnie kolczyków...tylko w necie na zdjęciu to dużo moge zobaczyć :D Jakby robili wszystkie takie jak z tego bioplastu to było by idealnie. mała miii wybacz ale nie wiem gdzie takie coś przeczytałaś. Żaden podkreślam ŻADEN profesjonalista nigdy nie dał by CI srebra! Jeżeli już to srebro zakłada sie na wygojoną ranę...A nie na świeżą ranę. Jeżeli stal chirurgiczna jest też na swiezą ranę a jest o 10000% lepsza niż srebro....Mała mii zmień kolczyk na tytanowy i nie będziesz się martwiła czy kolczyk sobie pójdzie, i przynajmniej będziesz miała głowę spokojną , że nie będziesz miała problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misTHia
Dwa tygodnie temu zrobiłam sobie piercing w pępku , u kosmetyczki (ale robili tam tez tatuaze). Wszystko goi sie super,(mam kolczyk z tytanu) ani razu nie leciała mi ropa,nie jest to miejsce zaczerwienione,ani mnie nic nie boli.Uzywam masci Tibotic i kropelek studex. Od niedawna pod górną kuleczką zrobiło mi bardzo malutkie zaczerwienienie i zaraz przy kulce mam troszke wypokła skore tak jakby blizne (tak to wyglada). Czy to normalne ? Mniejwięcej po jakim czasie powinno to zniknąc? Dodaję że kolczykiem normalnie ruszam i nic nie boli. Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyncia
zaczerwienione nie jest:) i bardzo dobrze,hehe. a strupka nie mam tylko limfa ktora z tego cieknie zasycha i tak nieladnie to wyglada:( co jakis czas to czyszcze i jakies 2 razy dziennie przemywam sola fizjologiczna:) no i skora wokol kolczyka i na dole mi schodzila ale posmarowalam kilka razy mascia z wit.a i juz jest ok:) pozdrowienia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMy ja nos wykręcałam jak sie dało, pół godziny kombinowałam, raz nawet msylalam ze sie udało ale w ogóle w srodku nie przeszedł, jedyne co mi zostało to krew i ból :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti:Tak na zawijaska!! troszkę mi to sprawiało problemów i myślała że nie dam rady bo jestem strasznie niecierpliwa wzięłam i chciałam już tak mocno na chama go wcisnąć ale nie musiałam bo jakoś bez wciskania wszedł sam (chociaż na początku nie chciał) Buziak dla was!!!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinkam
no wiec tak ja to strasznie bym chciała mieć kolczyk w pępku ale sie strasznie boje bo czytałam o tym tyle i sie straszni cykam chciałam sobie kupić taki kolczyk ze stali chirurgicznej za 12 zl i żeby mi koleżanka przekuła (przekłuwała już dwom dziewczynom) ale boje sie ze mi coś schrzani albo będzie mi sie długo goić i strasznie ropieć...a i mam pytanie czym mam potem przemywać.? proszę odpowiedzcie bo nie wiem co robić...... z góry dzięki i pozdrawiam..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Van
Dziewczyny... Ale Wy macie przygody z tymi zawijaskami do noska ;) Współczuje tego męczenia z zakładaniem. Ale w końcu sobie poradzicie ;) buziaki dla Was ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Van
Kinkam: jak u koleżanki to od razu odradzam. Koleżanka nie ma profesjonalnego sprzętu i nie wie ile wziąć skóry itd. Na prawdę nie radzę u koleżanki. Jak już chcesz kolczyka to lepiej idź do salonu piercingu i pozostaw przekłucie specjalistom ;) Bo jak będzie Ci się paprało to będziesz miała wyrzuty sumienia, że dałaś sobie przekłuć osobie niedoświadczonej. A tak to pójdziesz, wszystko Ci wytłumaczą, powiedzą jak pielęgnować itd. A jak coś to jeszcze pomożemy Ci na forum. Na prawdę, z całego serca odradzam Ci przebicie u koleżanki. P.S. I jak coś to kolczyk z tytanu najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinkam kolczyk za 12zł kupiony gdzie?? Na straganie jakimś czy w sklepie internetowaym ale ze stroną specialnie do body piercingu? Bo jeżeli na jakimś straganie czy w sklepie z biżuterią to odrazu Ci mówię, że nic z tego kolczyka dobrego nie będzie. Pozatym proponuję abyś kupiła : tytan. bioplast bądź PTF to najlepsze co może byc na świeżą przebitą ranę. I Podobnie jak moja przedmówczyni (pozdrówka dla NIej :D :*) także odradzam domowego piercingowania samemu, bądź przez koleżankę. misTHia to co Ci się zrobiło to prawdopodobnie taki bąbelek. Ja z tym mam zawsze problemy. Jeżeli chcesz się go pozbyć to weź spirytus (nie salicylowy) tylko normalny troszkę namocz nim patyczek do uszu i dosiśnij do tego bąbla żeby go troszkę przysuszyło. Może szczypać (uprzedzam) ale wytrzymaj. Rób tak rano i wieczorem...dokładnie nie wiem po ilu dniach Ci to zejdzie ja miałam nawet z tydzień, ale w końcu zaczyna się robić z tego strupek powoli i później odpada i ani śladu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilona no to Ty tak jak ja w gorącej wodzie kąpana jesteś, Też chcę mieć wszystko szybko, żeby włożyć i mieć spokój, ale jak już sie zdenerwuję to odechciewa mi się... Stać w łazence 20 min i nic się nie posuwa to aż się odechciewa :D w końcu się zaczynam wkurzać i cały nos już mnie boli od tego wkladania więc sobie darowałam. Ale dobrze, że Tobie wszedł... A jaki masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koloorowaa xD
Ja dziś soebie zrobilam .. Placilam 60zł z kolczykiem w salonie kosmetycznym ;)) Robilam jakos 2h temu i teraz nic nie boli wogole spuchnietego ani nic czerwonego nie mam wszystko jest ok;)) Balam sie ze bedzie bolalo ale okazalo ze bardziej boli kiedy te ''szczypce'' sa zakladane na cialo i przyciskanie niz same klucie ;)) Ogolnie jestem zadowolona ;)) Pozdrawiam i robcie sobie naprawde warto ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×