Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość Van
kamikadze xD : Ja też nie mam starszego rodzeństwa, ale poradzimy sobie same ;) WYTRZYMAMY I NIE PODDAMY SIĘ!!!!!!! :D:D :D Pozdrowionka ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feuti: Różowy jest FUUUU!!! Nie lubię zbytnio różowego!!! Ale za to uwielbiam niebieski!!! a wiecie ja mam niebieskie oczy i wcale mi sie nie gryzie!! Madzia: No pomarańczowy może wyglądać ładnie!:) Van I kamikadze xD: Nie podawajcie sie bo serio kolczyk w pępku to fajna sprawa!!! 3-mam za was kciuki;) Buziak dla: Fruti,Amy,Madzi,Martusi,Kamci,Sanderkasss,Van (i dla tych o których zapomniałam) **___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______ Kurczaczków Zielonych Baranków Czerwonych Bazi Różowych Pisanek Kolorowych Dyngusa Tęczowego I Wszystkiego Dobrego, życzy Ilonka:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Van
Ilona : dzięki ;* Uśmiechów bez liku przy wielkanocnym stoliku, przyjacół wielu i EURO w portfelu, Dyngusa mokrego Wam z serca całego życzy Van ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve0303
crazyxlittlexthing: moją mamę cały czas interesuje wiek dziewczyn, które sobie przekłuwają pępek;/ Więc się zapytam ;P: ile masz lat bo jak czytam to dopiero przekłułaś:** Pppppozdróffka i buziam wszystkie:)) WESOŁYCH ŚWIĄT;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve0303
madzia575: żebyś wiedziała!! I nie żartuje!! Razem z moją byłą kumpelą wymyślałyśmy różne dziwaczne rzeczy i akurat padło na kolczyk w pępku;)) Mam już w nosie od października 07r. bo mi się podobają w tych dwóch miejscach:D Pozdrawiam a ty masz w pępku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve0303
aha masz;P p.s. zapraszam wszystkie dziewczyny na www.drewnianofolioweatrybuty.fbl.pl:)) Komentujcie , plisska:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaczana94
same bzdury wygadujecie mam kolczyka prawie rok przekulam jak mialam niecale 13 lat gdy przekuwalam u kosmetyczki trwalo to jakiesz 30 s. nic nieczulam nic zaplacilam 55zl razem zkolczykiem a goilo sie niecaly miesiac ropa leciala przez 2 tyg. pozniej bylo lekkie zaczerwienienie.aha i przekuwanie napewno nie zalezy od wieku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eve0303 tak ja też mam w pępku i w nosie. W pępku robiłam w październiku 07 a w nosie miesiąc temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
Van i Kamikadze: nio to moi rodzice mają zupełnie inne podejście do wieku 18 lat :D i nie bedzie pewnie czegoś takiego ze mogę robic co chce bo skończyłam 18-tkę...ale ja już jestem przyzwyczajona do tego :P a co do tego:jak tata się zgodzi to ja też" to u mnie jest tak samo :D tylko ze jak ide do taty to tata:a mama się zgodziła? i mówie ze tak to on ze też się zgadza...oczywiście nie na wszystko mi tak pozwalają ;D i z nimi to musze spokojnie rozmawiac,bo nie daj boshe jak bym się jakoś odezwała czy krzyknęła...wtedy już napewno by się nie zgadzali :P madzia: ja się zgadzam z tym co powiedziałaś...jak już strupek jest to nie ma co tribioticem :D ja już od ok 2 tyg nie używam tribioticu.Ostatni raz użyłam coś po tym basenie ;) malaaa miii:jak dziewczyny pisały(te bardziej doświadczone ode mnie) to najlepszy jest tytan bądzbioplast...z tych materiałów kolczyki są lżejsze niż srebro,wiec najlepiej je zakładac.i nie powodują uczuleń.i nie jest powiedziane ze bedziesz miała migracje...no ale lepiej zmienic kolczyka ;D eve0303:Twoja mam się pyta o wiek dziewczyn...a moja jak zaczęłam z nią rozmowy o kolczyku to takie coś wypaliła: a kto taki ma że też chcesz miec!! myślałam ze padne ;) mówie ze nikt i ze mi sie podoba...a ona nie :P a ja czemu nie? mama:bo nie.koniec tematu :D ale wierciłam jej dziure w brzuchu tym tematem,wiec jak jej pokazałam po fakcie dokonanym to była w "małym"szoku ze jednak zrobiłam,ale szybciutko jej przeszło ;) czaczana94:ciekawe po ilu przeczytanych postach stwierdziłaś ze wygadujemy bzdury.i ja uważam ze ty nie masz racji,bo jeżeli masz 14 lat to Twoje ciało nadal rośnie i się kształtuje przecież....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamikadze 80 zł to normalna cena. Dla mnie nienormale to jest np 30 zł razem z kolczykiem ;/... ja zapłaciłam w salonie w warszawie 110zł. Zalzy też od miasta :) wiadomo w stolicy trochę drożej :) A jak przebijałam nos w tym salonie ale ze swoim kolczykiem to placiłam 60zł. Wiesz.... jezeli nie bedziesz miała 18 lat to nie masz co marzyć niestety żeby w salonie zrobili Ci kolczyk..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do rózowych oczek to w pępku owszem, ale nie w nosie... blee :D i czerwone też mi sie nie podobają. Moja koleżanka ma i wygląda jak krosta ble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve0303
madzia575: a ile masz lat?? Moja mama panicznie boi się igieł i ma lęk jak się coś papra:/ do mnie taką samą gadkę!! Musiałam jej wskazać co najmniej 10 dziewczyn w moim wieku i mojej szkole:)) U nas to dość popularne więc nie było większego problemu ale ona stawia coraz większe wyzwania żebym sobie w końcu nie poradziła i się poddała;(( Pozdrawiam:) Bolało Cię?? Bo ja się boję zastrzyków ale dla czegoś takiego przezwyciężę strach;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve0303
Martusiaa17: a ile masz lat?? Moja mama panicznie boi się igieł i ma lęk jak się coś papra:/ do mnie taką samą gadkę!! Musiałam jej wskazać co najmniej 10 dziewczyn w moim wieku i mojej szkole U nas to dość popularne więc nie było większego problemu ale ona stawia coraz większe wyzwania żebym sobie w końcu nie poradziła i się poddała;(( Pozdrawiam Bolało Cię?? Bo ja się boję zastrzyków ale dla czegoś takiego przezwyciężę strach;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve0303
sorry to nie mialo być do Madzi575;PP Jka ja dziesiaj zakręcona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Van: Nie ma za co!!!;) eve0303: Wiesz ja praktycznie mam 14 lat i mam kolczyka w pępku!! Szczerze to boli ale nie tak żeby sie popłakać (no zależy u kogo bo w moim przypadku tak nie było) I watro przezwyciężyć ten strach tak jak mówisz bo kolczyk w pępku to fajna sprawa;) Buziaczek dziewczynki! P.S.: Fruti: no do pępka ładne są różowe ale szczerze moim zdaniem nie wszystkie kolory wyglądają ładnie w kolczyku do pępka np. mi sie kolor oczka w kolczyku do pępka nie podoba jak jest czerwony!! Jeszcze raz Buziak:* (dla was)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazyxlittlexthing
eve0303 : mam 15 lat xdd. Właśnie dzisiaj-przedchwila zaczal ropiec mi pepek ! buuu ;((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania17
Hej dziewczyny:* mam kolczyk w pepku od ponad roku:) kiedy powiedziałam rodzicom, że chce mieć kolczyk oczwiście nie wyrazili zgody, bo na tego typu sprawy są uczuleni... bez zgody rodziców nie mogłam skorzystać z usług salonu pircingu... ale byłam tak napalona na ten kolczyk, że poprosiłam koleżanke i mi po prostu przebiła... nie życze nikomu takiego bólu jaki przeżyłam... to było straszne... no teraz jak troche poczytałam jakie mogły być konsekwencje tego przebicia to wiem, ze była to najgorsza głupota w moim życiu... dlatego apeluje do wszystkich dziewczyn : jeżeli chcecie kolczyk, to róbcie go tylko i wyłącznie w profesjonalnych zakładach... byłam nawet u chirurga i opowiadał mi jakie mogły być tego skutki... u mnie naszczęscie wszystko było ok... zagoiło się i śliczie wygląda... ale mogło być zupełnie inaczej. aha, a rodzice nie wiedzą nic do dzisiaj:) pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
eve:ja mam 17 lat(rocznikowo 18).Czy boli? powiemCi ze ja nastawiałam się na duży ból...naprawde myślałam ze bedzie bolało,ale ten facet co mi przekłuwał zrobił to tak szybko(tzn wbił igłę i założył kolczyk) ze byłam w szoku ze to JUŻ! ;) wiecie co?ja to jednak głupia jestem,ale nie pofrafie policzyc jak długo mam kolczyka już :D robiłam go 12 stycznia '08...to ile już? ;) normalnie dzis coś ciężko mi myślenie przychodzi :) pozdrawiam!! ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazyxlittlexthing
mania17 : to dobrze,ze nic się nie stało i wogóle. Looo xdd. ja bym sie bała gdy miałaby mi kolezanka przebijac. Bym się za przeproszeniem zesrała z strachu ^^ .. A jak ja się spytałam mamie czy moge to na poczatku sie wachała,ale po tygodniu przemyslenia sie zgodziła poszła ze mną ^^ Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazyxlittlexthing
martusiaa17 : robiłas go 12 stycznia br. tak ? To razem z dzisiejsza data masz go 70 dni xdd. Mi prebijała facetka xdd. i tez byłam w szoku,ze to tak szybko. Wogóle nie bolało ..! ani troche ! Tylko,że dzisiaj mi troszke ropiał :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikadze XD
Fruti : Tak szczerze to nawet nie wiem czy to jest kosmetyczka czy studio, ale z tego co slyszalam to jest to drugie... Ale sama już nie wiem ... Ten kto mnie zna mowi mi że wygladam na minimum 18-tke, a na dodatek jeszcze moj wspaniały wzrost :P Ja mieszkam w stolicy, ale nie chce mi sie szukac salonu w ktorym nie bylaby potrzebna zgoda w razie czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
crazyxlittlexthing: heh...dzięki za obliczenie xD a ty ile masz kolczyka(nie wiem czy dobrze pamiętam ale coś mi się kojarzy ze 2 tyg??) nio to Ci powiem ze ja na początku też się dziwiłam ze nic mi z dziurki nie leci i tylko zaczerwienione było ;D a późmiej to normalnie już sie przyzwyczaiłam ze z ropki i limfa i ropka leciała ;/ eh to męczące jest ale jakos przeżyłam...teraz też coś leci ale o wiele wiele mniej ;) i powiem Ci ze najważniejsze jest (jak Ci lepi ropka) zebyś nie dopuściła zeby zrobił Ci sie strupek na pręciku,bo potem przyschnie i jak sie bedziesz schylac to boli wtedy i oczywiście przy okazji kanał podrażnia :/ wiec pamiętaj,najlepiej namoczyc patyczek w soli fizjologicznej i pręcik czyścic ;) pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
"z ropki leci limfa i ropka"....ja to jo xD oczywiście miało byc ze z dziurki leci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazyxlittlexthing
martusiaa17 : nie ma za co xdd :) ja mam kolczyka od środy dopiero ;pp eii no kurde mi zaczelo dzisiajleciec,ale doslownie chyba 5 minut i narazie nie leci ^^..musze dbac pozadnie,bo nie chce strupa i cierpiec :/ heh ^^ pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh U mnie jak na razie z pępkiem jest ok ale troszkę mnie nosek boli i mam troszkę zaczerwienione... Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve0303
Ilona22: i Tobie rodzice w pełni wyrazili zgodę?? Nie, no, nie mogę!! ;P Ale na moją mamę takie opowiastki nie działają;(( Czy ktoś mi pomoże wymyślić akcję: "jak namówić starych na kolczyk??" ;Pp Plisska i Bu$ka:*))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia nie wszytskie uwierz mi :D widziałam,z czarnym oczkiem u dziewczyny czy tam z granatowym :D wyglądało jak brud... eve to ni nie boli, znaczy no może przez 10 sek ale to też zalezy od wytrzymałości :) ale mnie szczerze to w nosie o wiele wiele mniej bolało. ilona czerwony mam jeden kolczyk znaczy z czerwonym oczkiem, ale on jest taki świecący więc, ładnie to wygląda. Najgorzej jak oczko jest takie matowe i się nie mieni. kamikadze zczerze to Ci powiem ,ze nikt nie patrzy na to na ile wyglądasz. Czasami 14 wyglądają jakby miały 30lat znam takie, ale jednak widać 14 lat a 19 latkę różnicę....Ja miałam 18 a facet chciał odemnie dowód mimo, że wyglądam, na tyle ile mam. Wiec wątpie, że jak to się mówi\" na ładne oczy\" ktoś się nabierze. Ja też mieszkam w stolicy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eve ale tak się nie da. Nie ma jednego sposobu na rodziców, bo wszyscy są inni...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve0303
Fruti: nom moi są trudni;( Tzn: puszcza taką gadkę: "ja zostawiam taką decyzję mamie!" A ona jest nieugięta;(( Cały czas powtarza, że jestem za młoda i jak coś się stanie z tym to ona umrze z wyrzutów sumienia;P Nie no już bez przesady:P Pozdrawiam i buziam wszystkie dziewczyny na forum, z którymi gadałam;P**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×