Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość chanelka
siemka dziewczyny ja mam kolczyk w pepku juz praiwe 4 lata.powiem wam,ze jak mi przekluwali to nic mnie nie bolalo i potem tez nie.ale oczywiscie jak robi to ktos kto sie na tym zna a nie jakis''ekspert''bo naprawde moze duzo zlego narobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhgfj
DZIEWCZYNY NAJLEPSZA JEST MASC TRIBIOTIC - KOSZTUJE COS OK 1.50. WSZYSTKO WAM SIE ZAGOI JUZ PO 2 TYGODNIACH JAK NIE SZYBCIEJ A JEZELI BOICIE SIE PRZEKłUCIA TO POLECA M TAKA MASC ZNIECZULAJąCA -KOSZT OK 30 Zł 0- NIE PAMIETAM NAZWY ALE POPYTAC W APTECE NAPRAWDE NIC NIE CZUC UZYWAJąC TEJ MASCI SKRóRA JEST ZDRETWIAłA I NIC NIE BOLI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milanka
Ja mam kolczyk i nie boli. Chyba że o cos zachaczę. Dziś sobie kupuję ten antybiotym bo podobno po tym się dobrze goi... Ważne jest żeby tam się nie dostał pot! Bo będzie się paprało :/ no i najlepszy jest kolczyk wcale nie ze stali chirurgicznej tylko z TYTANU!!! Bo na stal albo srebro zdarzają się uczulenia!! A na tytan nie! Dlatego polecam tytan, bo sama mam i ładnie wygląda ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suavis_puella
uszy i pępek ... hmmm. Mi uszy zagoiły się od razu, bez żadnych wydzielin, bóli, itp a miałąm 5 dziurek. A pępek;/ Za pierwszym razem po miesiącu się przerwał no i cały czas ropiał. Po dwóch tygodniach znów zrobiłam dziurkę minął niecały miesiąc i ropieje mniej (używam oxycort w sprey'u) ale czuje, że na dniach znów sie przerwie;/, bo zostało może nz 3 mm skóry;] Następnym razem jak będę robić:D to będę szubciej oxycortu używać, bo tribiotic mi nic nie dawał:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioonia
no ja tez mam zamiar przebic pepuszek...uszy przebijalam 12 tazy i nie bolalo( moze czasami)...ale czy w pepku to boli czy nie( bo nie wiem kto prawde mowi:) ) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiuleczka
ja planuje sobie przekuc pepek,ale boje sie z lekka,poniewaz mam uczulenie na metale roznego rodzaju i zawsze mi sie pojawiaja krostki jak mam kontkatk z metalem i do tego dochodzi pot,czy powinnam zalozyc sobie kolczyk z tytanu-jest najlepszy dla osoby ktora ma uczulenie(alergia)??pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrZeSiA
słyszałam coś o tych "przylepcach" ale mimo,że sie dobrze trzymają,to i tak wieksza siara,jakby go nam ktoś odkleił i to całkiem przypadkowo :P Sama chce sobie przebić pępek i jakoś nie boje się tyle o ból,co o konsekwencje dot. gojenia się :/ na początek najzwyklejszy bananik,żeby gdzies nie zahaczyć :) myśle tylko,czy przebić go u kosmetyczki,którą mam niedaleko :), czy też w profesjonalnym studiu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrZeSiA
aaa no i mówiąc o tych przylepcach ,miałam na myśli kolczyki w rodzaju klipsu - o które pytała "batmanka" :) :) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-linaaa
czytalam wypowiedzi i boli mnie to ze niektóre z Was pisza zeby nie chodzic do kosmetyczek na przekłuwanie, sama jestem kosmetyczka i mam przekłuty pępek. i szczerze- nie bolało prawie wcale, goiło sie jakis miesiac, co dzien przemywalam woda utleniona. i pepek przekłuwala mi kolezanka kosmetyczka. i zrobila to baardzo dobrze, bo moje kochane,jesli idziecie do kosmetyczki to poprostu sprawdzcie czy ma certyfikat, który ją upoważnia do przekłuwania i tyle. oczywiscie dobra kosmetyczka przeprowadzi z Wami najpierw "wywiad"-czy macie uczulenie na np srebro, jak sie Wam goja rany i wiele innych pytan. ja polecam stal chirurgiczna a kolczyk "banan", zadnych innych wymyslnych bo moga sie zaczepiac np o pasek od spodni itp, a to okropnie boli w czasie gojenia sie rany. przed przekłuciem mialam takze posmarowana skóre mascią znieczulajaca. ale bol kazdy odczuwa inaczej, bo kazdy ma inny próg odczuwania bolu!! zgadzam sie z jednym- nie kazda kosmetyczka ma do przekłuwania dryg. widzialam wiele zle przekłutych pępków, strasznie sie paprały, nie goiły, nawet skóra przebita wysychala i kolczyk odpadał-tragedia. pamietajcie- kazdy organizm jest inny i reaguje inaczej na kolczyk. kolczyki w pępku moim zdaniem wyglądaja slicznie, do tego np oplony brzuszek i jest ekstra efekt. pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-linaaa
a co do tytanu to oczywiscie jest najlepszy ale tez dosc drogi. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tytan jest the best
Ja przebiłam miesiąc temu. Zrobiłam to w profesjonalnym studiu tatuażu. Bolało tylko w momencie przekłucia. Przemywam codziennie rumiankiem lub solą fizjologiczną, ale tylko profilaktycznie, bo kompletnie nic się nie dzieje. Tyle się naoglądałam jakiś ropiejących i okropnie wyglądających jeszcze długo po przebiciu pępuchów, że o mojego dbam po prostu. Także dobry kolec, dobre studio i odrobina zdrowego rozsądku. Wygląda od pierwszego dnia cudnie. A mój Mąż nie może się nacieszyć ... Kręci Go to baaaaaaaaaaardzo. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kolczyk od p5 lat.. wszystko bylo super do momentu az zaszlam w ciaze, brzuszek sie naciagnal , skora oczywiscie tez a co za tym idzie idzieurka .... teraz to juz nie wrocilo do poprzedniej wielkosci i mam problem z doborem kolczyka.... takze zastanowcie sie czy warto... bo taka szpetna dziurka rozciagnieta jest nie za fajna..( na brzuchu oczywiscie);))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka myszka
ja mialam przebijany pepek jakies 3tyg temu... troszke bolalo...a po 2 dniach to juz w sumie nic... kapalam sie m.in w brudnej rzece ale od razu potem przemywalam spirytusem salicylowym i bylo ok... az do teraz, pepek nie byl jeszcze dobrze zagojony i poszlam do pracy ktora wymaga duzo ruchu, schlylania sie itp (13h dziennie). i znow zaczal bolec, tak samo a moze i mocniej niz na poczatku... rezgnuje wiec z pracy a nie z kolczyka i mam nadzieje ze bedze ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka myszka
mam jeszcze pytanie do IVA... czy podczas ciazy kiedy twoj brzuch sie powiekszal mialas kolczyk w pepku czy go wyciagnelas i mimo wszystko dziurka sie powiekszyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatku nosilam, ale kiedy brzusek byl naprawde duzy, wyciagnelam... po pierwsze zahaczal mi sie a po drugie, pepek mi wywalilo na wierzch i bylo to niemozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasolka myszka
i w tym uwazam zrobilas blad... trzeba bylo wyciagnac od razu jak juz troszke brzuszek sie zwiekszyl... a co do mojego to juz wraca do normy... i prawie nie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczółka_15
Ja zrobiłam sobie kolczyka 2 dni temu....Zapłaciłam 60 zł za przekłucie i około 40zł za kolczyka więc wyniosło mnie to troche wiecej niż was...i kupiłam sobie maść tribiotic po 1,50 za saszetke poleciła mi ją kosmetyczka...Jak narazie boli mnie i to tak porządnie. Nie mogę się zginać i wogóle.... Ale za to jak wygląda Mówie Wam BOSKO ... Wszyscy mi to mówia i mimo bólu WARTO!!!! Pozdrawiam !!! PA :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freaky_gallegos
a ja mam kolczyk w pępku juz od dwóch miesięcy..goi się świetnie, właśnie dzisiaj kupiłam nowy, taki fajny z niebieskim motylkiem:D zmieniłam w ogóle bez żadnych problemów, nawet nie dbałam szczerze mówiąc tak bardzo o ten kolczyk po przekuciu a zagoił mi się beż żadnych komplikacji...a przekucie mnie prawie w ogóle nie bolało..ale to zależy od organizmu..każdy inaczej reaguje..a co do kolczyka, to jeśli macie na to ochotę to idzcie najlepiej do studia tatuażu z piercingiem..ja zapłaciłam 100 ziko z kolczykiem...i jestem happy:D:D:D Polecam! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piecyk
dziewczyny nie róbcie tego bo to jest ochydne ochydnie wyglada i w dodatku na pewno boli. Nie róbcie tego bo jak widze jakas tłusta grubaske z jakims kolczykiem albo jakas super laske to tak samo OCHYDNIE WYGLADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freaky_gallegos
sorki..ale jest nie wielu chłopaków którym się to nie podoba:) a poza tym taki kolczyk dodaje pewności siebie..można wierzyć lub nie ale to prawda...i jeszcze jedno..to prawie wcale nie boli, porównalne uczucie do pobierania krwi..przynajmniej w moim przypadku:D tylko czułam jak igła się wbiła a potem już nic xD więc wcale nie zgadzam się z kolegą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja znowu nie jadłam
Ja zrobiłam sobie kolczyk 3 lata temu, po pół roku wyjełam i bardzo cieszę sie z tego powodu:D Sam moment przekłuwania nie był straszny, bo kosmetyczka posmarowała mi wcześniej maścią znieczulającą:) Non stop leciała krew z ranki, bolało mnie strasznie w końcu mój chłopak powiedział żebym wyjęła go raz na zawsze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnmnmnmnm
mialami zdjelam juz trzy lata nie mam- czemu? bo juz prawie wszedzie te kolczyki w pepkach, teraz mam na paznokciach i to jest fajne niespotykane a dziury nie mam zarosla, jakas dziewczyna pisala ze w ciazy jej ta dziura rozrosla sie jak mniejszy pepek to juz wolalam wyjac choc jeszcze nie planuje, tez polecam te lepsze nie oszczedzajcie a na zlote mozna alergi dostac chociaz nie mialam, tak sobie mysle czy ozdoby na zeby sie przyjma:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freaky_gallegos
a mi się kolczyki w paznokciach nie podobają..uważam że to głupie (bez obrazy)..a kolczyki w pępku są fajne..ale jak będę w ciąży to od razu wyjmę jak się dowiem żeby dziurka się zdążyła zagoić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguśśśła
heh... mam 16 lat juz od 2 lat przekuty pepek.. dodam ze samam go sobie przekulam i sie nie bawilam z tym, nie uzywalam zadnych masci, ani wody utlenionej. i mi sie dobrze zagoilo juz po miesiacu, tylko bralam perfuma (teraz wiem ze to zle) .... ale jakos nie jestem kosmetyczka a sama dziewczynom przekuwam pepki, wiec moim zdaniem trzeba poprostu umiec, bo niekazda kosmetyczka z papierem umie, bo mojej kolezance jak jezyk przekula to musiala isc na pogotowie i 2 szwy wiec!!!!! jaki jest moral :D:D:D,,,, pa!! a pozatym teraz jest u nas modny kolczyk pod jezykiem... dodam nie zaczepia sie w niego jedzenie i nie boli, najwyzej 2 pierwsze dni, ale nic nie puchnie :D:D:D wiec pozdrawiam milego przeklowania =>? dodam jeszcze ze kolezanka mi go zrobila, zwykla igla jednorazowka 12 ;:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pepek przebilam we wrzesniu a za pare miesiecy okazalo sie,ze jestem w ciazy(rana nie byla jeszcze zagojona)).brzuszek rosl a wraz z nim...zmieniala sie moja blizna po przekluciu:(.dlatego bardzo zaluje mojej decyzji o kolczyku...... gdyby nie to,mialabym dzis nadal super cialo. co z tego,ze nie mam zadnych rozstepow po ciazy jak moj brzuch szpeci paskudna ok 3 cm blizna?(przebiega w góre od dziurki po kolczyku). a kolczyka i tak nie nosze,bo jeszcze bardziej zwracal by uwage na ten mankament...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wyciagnelam go od razu gdy dowiedzialam sie o ciazy!a mimo to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bayeczka
hej! Dziewczyny bardzo chce sobie przebic kolczyka w pępku tylko mam jeden problem moj pępek nie jest taki idealny do kolczyka czy mimo to da sie przebic kolczyka w kazdzym rodzau pepka czy nie zabardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy wiesz,ale nie przebija sie PĘPKA,a po prostu SKÓRĘ:) wiec nie kumam w czym masz problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli juz pepek masz jakis taki nie tego,to kolczyk Ci go zakryje(taki z jakims wiekszym,wybajerowanym \"oczkiem\"czy zawieszka...czy jak tam to sie zwie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freaky_gallegos
taa..ale wiesz..jak masz taki wypukły pępek to nie radzę ci robić kolczyka bo to wygląda ohydnie..przynajmniej wg mnie..://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×