Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość myszka__tg
kasioolko zgadzam sie z ta mascia w 100%!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
heh no wiem ta masc jest super uzywam ja od 3 dni i efekty sa duze mialam skore zcerwona a teraz mam lekko zarozowioną...ale nie zgadzam sie z toba w jednym.. u kosmetycxzki nie polecam one robią to nierprofewsjonalnie tylko pierceman zrobi to dobrze ale nie zaprzeczam ze kosmetyczka zle no ale nie zrobi tego tak dobrze jak profesjonalista!! polecam studiotatoo i kolczykoewania na chmielnej..pozroo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killa
No a własnie mi babka kazała przemywac woda utlenioną... I ja juz sama nie wiem... A maśc Tribiotic no podobno jest super, więc mama mi ja kupi... Ale dzisiaj wieczorkiem zaparzę sobie rumianku lub szałwi i sobie tym spróbuje przemyc... Może to cos mi pomoże... A co do kosmetyczek, to nie wszystkie robia źle... Ja np byłam u kosmetyczki i zrobiła mi świetnie po prostu, nie mam żadnych zastrzeżeń... Ale może dlatego, że Ona jest znana u nas w mieście i każdy do Niej chodzi prawie na przekłucie pepka... I tez jest bardzo chwalona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
co do kosmetyczki to looz nie mowi ze wszyskie sa zle ale pzrewaznie...ale woda nhie radze przemywac mowie ci spirytus!! heh a tribiotik to serio super masc kup sobie!!i przemywaj sobie z 2 3 razy dziennie spirytusem i smaruj ta mascia jak bedzies zzmiala ze 2 razy rano i wieczor;p pozdroo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killa
noo Kasioolka dzieki za rady... No spirytusem zaczne smarować, bo już jedna dziewczyna mi doradziła. A ta maść Tribiotic to jest na receptę, czy nie??? A Tobie jak tam sie goi kolczyk?? To znaczy dziurka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killa
I smarowac sobie tą maścią tylko ranę?? Czy także tezkolczyka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honey_15
czy to naprawde boli?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
killa..ta masc Tribiotik nie jest na recepte i kosztuje jedna saszetka 1.50 i starcza na z 7 posmarowan...mi sie goi bardzo dobrze i sie z tego ciesze bo dziurka jest lekko zaczerwieniona i po tej masci:D a i ta mascia smaruj oczywiscie tylko rane;p b poco smarowac kolczyk??;p on przez masc zmatowieje... Honey: przebijanie kolczyka wcale nie boli tak bardzo a przynajmnjeij mnie....mnie bolalo tylko wbicie igły w pepek a potem jush nic...wiec jesli nie mash jescze kolczka to poleacam!!:D pozroo hehe czekam na kolejne pytania;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killa
Kasioolka, a ile Ty juz masz kolczyka wpepku??? A co do maści, to słyszałam, że niektóre laski tez kolczyka sobie smarują... Ja to juz nic nie wiem... Każdy inaczej mówi... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
ja kolczyk mam jsuh 3 tyg i troche wiem o tym bo rozmawialam duzo na etn temat z profesjonalista i kolczyka sie nie smaruje bo przeciez ma sie zagoic rana a nie kolczykpozdro:*for all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killa
No to w sumie masz racje co do smarowania... :-))) I ciesze się, że wiesz sporo o tym wszystkim, to chociaz bedę miała sie kogo poadzić... ;-DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
no ja tesh siem ciesze ze moge ci pomoc:) a ty ile mash jush kolczyk? i wogole to dobrze ci sie goi czy sa jakies problemy?? pozdroo:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka*17
Witam wszystkich. mam problem bo ok 2 miesiace temu przekulam se kolczyka w pepku u kosmetyczki oczywiscie. Nie bolalo nic ale pozniej zaczela leciec ropa:/ ,spanikowalam i zdjelam kolczyk:/ No a teraz zrobil mi sie strup(nie duzy ale nie dam rady wsadzic kolczyka:/ czy ktos wie czy dziurka mi jeszcze moze zarosnac? Bo teraz musze czekac az strup zejdzie i wtedy zalozyc znowu no ale jak zarosnie to lipaaaaaaaa. Help me!! plisss niech ktos odpisze mi na maila: kasienka_16_89@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kca
Siemka .... ;) Ja tez sobie wczoraj przebilam pepek ... narazie mnie troszke bili przy schylaniu albo jak nim ejscze ruszam .... ale ja ejstem za tym ze kolczyk w pepeku ejst the best jak ktos chcer poklikac to GG: 8284006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kca
sorry poprzestawialam troszku literki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killa
Kasioolka ja mam kolczyk wpepku cos koło dwóch miesięcy z czymś... Nie pamietam już sama. I w sumie goi mi się chyba dobrze, nie mam problemów żadnych, tylko to, co Ci pisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
KASIENKA...dziurka nie powinna ci zarosnać ale sluchaj musizs tego srtupka namoczyc w spirytusie ze by c odszedł sam!! po pierwsze zle zrobilas ze zdjełas kolczyk bo jak leci ropa to jest całkiem normalne zjawisko...i najlepiej przekluwac pepek w studiu a nie u kosmetyczki!! ale nie panikuj polewaj tego strupka spirytusem i wacikiem pocieraj wtedy on powienien sam odejsc.. spoko Killa no to jak bedziesz dbac o tą ranke to powienien w najblizszym zcasie sie zagoic jak bedxiesz smarowala ta mascia Tribiotik to naprawde zauwazysz ze rana zcerwona zamieni sie w rozowa a jak chcecie z emna pisac czesciej to napiszcie na gg 2377505 dzis dopiero bede dzies wieczorkiem...ale narazxie bede tu odpisywac do wieczorka na gg:* pozdroo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honey_15
a ile sie placi i czy znacie jakies dobre studia gdzie to mozna zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honey_15
chce sobie zrobic za jakies 10 dni ale sie troche boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
płaci sie 120 zł w studiu tatuazy i piercingu na chmielnej 21!! jest to sweitne studio bo ja tam przekluwalam i oczywiscie ta cena jest jush z ich kolczykiem:) nie mash sie czego bac ja tesh sie bałam i nie potzrebnie bo bol jest minimalny tylko przy wbijaniu igły..moge usdzielac porad na gg:d 2377505 pozdroo:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honey15
dzieki ci bardzo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
Honey nie ma za co:*poprostu jak moge wam pomoc to jest dla mnie przyjemnosc:) wiec jak macie jakies watpliwosci to zawsze odpisze i poradze jak bede umiala..pozdroo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartUUuSsSia
siemka :P ja mam kolczyk w pępku i kilka dni temu robiłam ... i szczerze mówiąc to jest taki ból jak przekucie ucha :) :P nawet mi krew nie leciała ani mnie nie boli wogóle ... wogóle go ni czuje ;P i bardziooo mi sie podoba :D pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
MartusssskA mash racje:) wiec nie wiem co niektore laski mowia ze to bol niedozniesienia..o lol mnie tam nie bolalo i mialam takie same objawy jak ty czyli zadne;p heh to poprostu zajebista sprawa miec kolczyka:Dzwłaszcza jak sie podoba moim Qmplom:d ooo tak:dpozdroo czekam na kolejne pytania:d;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killa
Kasioolka, ja nie mam juz czerwonego wcale... A teraz przemywam sobie rumiankiem i później spirytusem salicylowym... A potem smaruje maścią mojej koleżanki, bo Tribioticu jeszcze nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
Killus to dobrze:) ja jush tez nie mam czerwonego:d i sie z tego ciesze:*tylko dzis mnie kolezanka niehccacy zahaczyła bluzka bo chciala go zobaczyc ale nic na szczescie sie nie stało..a wiecie duzo osob mowi ze trzeba nosic luzne bluzki ja tam nosze obcisle i swietnie sie goi wiec wiecie to od niczego nie zalezy.. a co do przemywania to dobrze ze spritem przemywasz;p rumiankiem tesh mozesz....pozdroo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Im..
Ja przebiłam sobie pępek w sobotę, czyli 3 dni temu, robiła mi to koleżanka, która najpierw robiła sobie 2 razy. Kupiłam wenflon za 3 zyla z groszami i kolczyk za ok. 20 zł. Ogólnie jestem zadowolonna z kolca... Przy wbijaniu igły nie bolało wcale, wcześniej zamroziłam brzuszek lodem. Ale miałam drobne komplikacje przy przebijaniu, ponieważ wypadła igła i rureczka także..;/ Więc kumpela wkładała kolec bez niczego, "na sucho"... Bolało przeokropnie... Jakby rozrywała mi brzucho:P Oczywiście ona o niczym mnie nie informowała, co się dzieje. Tylko mnie uspakajała... A druga kumpela zasłaniała mi oczy ... heh... Teraz wokól dziurki u góry, pod kuleczką zrobiła się biała skóra, wygląda tak, jakbu w środku też była biała;/ Nie wiem co to jest... No i jest zaczerwieniony... Przemywam codziennie po kilka razy wodą utlenioną i smaruję maścią z antybiotykiem .. Tribiotikiem.. Jestem zadowolona ale zastanawiam sie czy go nie wyjąć:P I zrobić sobie normalnie, u kosmetyczki. W piątek lub sobotę pojadę na konsultację z piercerką i się jej dopytam co się tam dzieje..... Ech.. Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
eh..to białe moze byc z 2 powodow...moze byc od wody utlenionej czassem od niej robia sie grudki i wyplywa biala wydzelina albo poprostu on sie goi i wyplywaja plyny i to jest normlana rzecz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Im..
No dzięki, uspokoiłas mnie z deczka. :-)) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×