Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość PaulusiA
Ja mam kolczyka od 3dni i przebijanie nie bolało, choc teraz troszke przy siadaniu i schylaniu boli...A mam pytanie czy na w-f trzeba ściągac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na w-f nie trzeba śćiągać kolczyka tylko zmienić na kuleczke żeby nigdzie nie zachaczyć.....Miłego dnia dziś w szkole wam wszystkim życze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulusiA
Ale nic mi sie nie stranie....i babki nie beda sie czepiac??? Bo ja nie moge przez 2miesiace sciagac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejumj sie ja też nie mogłam śćiągać przez 2 miesiące.Ale już moge chociaż mi ropieje i nie wiem co robić a musiałam zmienić kolczyka.Jak miałam tamtego to też mi ropiało i dlaej ropieje i nie mam pojęcia czemu.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulusiA
Moze sie nie przyjał czy cos takiego....musisz jakas masc sobie kupic;)) Ale ile ty masz juz tego kolczyka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyneczka16Sanok
Siemka wszystkim.Batmanka chciałam Ci powiedzieć że nie słyszałam o klipsach do pępka...naprawde nie ma sie czego bać!!Ja dokładnie wczoraj przekłułam sobie pępek i dało sie znieść ten ból.Kosmetyczka u której byłam zrobiła to bardzo szybko.Chwila bólu i mam kolczyk w pępku i bardzo się z tego cieszę... Z tego co wiem to przekłucie języka czy też pępka u kosmetyczki kosztuje do 100 złotych nie więcej ja mieszkam w Sanoku i zapłaciłam razem z kolczykiem ze stali chirurgicznej 80zł.Więc to nie jest baaaarrrdzo duży wydatek, a ból naprawde nie jest taki bardzo nocny.Jeżeli zdecydujesz sie na przekłucie to możesz mi wierzyć nie będziesz żałować swojej decyzji...Pozdrawiam wszystkich:):):*:*:*:*:Papa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olik20
ja mam kolczyk juz ponad 3 lata. i nadal mi sie podoba, ale teraz kilka dni go nie nosilam i jestem przerazona ta....dziurą. Przeciez ona nigdy nie zarosnie. wyglada to słabo... Podobno po ciazy moze sie jeszcze rozejsc. Teraz zastanawiam sie czy u chirurga plastyka mozna ja jakos ladnie zamaskowac. Kolczyk jest ladny, ale czy warto bylo... teraz mysle, ze chyba nie. Nawet nie jest to orginalne... bo strasznie duzo dziewczyn je ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julisia
Hej =) .. Ja mam kolczyk w pępku od ok. 3 miechów ;) .. troche to przebijanie boli .. tzn. facet albo facetka najpierw naciągają ci skóre szczypcami to troche boli ;) a przebijanie NIE .. po przebiciu mnie bolało .. ok. 2 godzin :D heh potem po 2 miesiącach paprało mi sie .. tydzień teraz jest lus i zajebiście wygląda =D :P hehe ZRÓBCIE SE NAPRAWDE WARTO OSOBISCIE MAM 13 LAT =P wiem to mało jak na laskie z kolczykiem ;) ale im młodsza osóbka tym lepiej wygląda nie :D hehe .. ok wiec przebijajcie se !! :D hehehe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julisia
Co ?! Mnie sie wydawalo ze to zarasta w godzine ! Dziewczyno moja siorka tez ma i wyjela (bo przebijała u kumpeli ta jej wzięła za mało skóry i musiała wyjąć) ale mniejsza o to ! TO ZARASTA W OK. godziny ! .. yyy chyba .. to znaczy .. tak sądze ! O cholera a jak ja wyjme i mi nie zarośnie ! Łeee pępek bedzie taki brzydki .. z resztą nie mam sie o co martwic ;) kumpela miała wypadł jej na imprezie i jej zarosło w 2 godziny coś takiego no i potem przebijała 2 raz ;) przebijcie sobie spoko lus =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulusiA
Ja mam 2tygodnie dopiero;)) A poza tym dziurka w pępku zarasta i nie jest bardzo widoczna;)) a ile lat miałyście jak sobioe zrobiłyscie dziurke w pepku??? pozdraffffffffffffiam;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olik20
tak zarasta w godzine...i owszem jak ma sie kolczyk pol roku albo i krocej a nie kilka lat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuneCcQo
heh :] ja zrobiłam sobie kolczyk w pepku dzisiaj i jestem bardzo zadowolona:P Mam równiutko 15 lat, dzisiaj mam urodzinki:D Przy przebijaniu stały nademna 4 kosmetyczki... Jedna mówiła mi jak mam oddychac,druga przebijała mi pepek,trzecia jej pomagala a czwrta tak sobie stała...hehe:D czułam sie jak na porodówce xD Ale teraz mam piekny brzuszek i kolczyk jest bardzo sliczny a wiec POLECAM :) ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulusiA
Ja mam 13 lateq i siem troszke bałam ze w nowej sql beda czepiac...ale ak narazie jest wszystko ok;p Nio zobaczymy co potem bedzie ale i tak jestem happy;D pozdrafiam cieplutko;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzessa
MI DZIS KOLEZANKA PRZEKULA I JEST ZAJEBISCIE NIC NIEBOLI NAWET MI NIESPUCHL PEPEK JA NIEWIEM DLACZEGO NIEKTRE DZIEWCZYNY TAK STRASZA INNE BEZSENSU JA WAM MOWIE JAK SIE BEDZIECIE BAC TO BEDZIE LIPA JA SIE NIEBALAM I JEST WSZYSTKO KTORAS SIE TAM PYTALA CZY SA JAKIES KLIPSY JA WCZESNIEJ JAK NIEMIALAM JESZCZE DZIURKI PRZYKLEJALAM SOBIE KOLCZYK NA SUPERGLUE HEHE SMIESZNE ALE WYGLADALO JAK NAPRAWDE pozdro600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia...
Hmmm czytam tu wile opini i widze ze niktóre sa za i przeciw co jest zgodne. Ja mam kolczyk od tygodnia i musze przyznać że mam kilka komplikacji, np. dzisiaj byłam w studniu tam gdzie miałam przepity ponieważ pod górną cześcia kolczyka zrobiła mi sie dziura gdzie do połowy wpadała górna kulka co przy wyjmowaniu bola, miałam poprostu spuchnięte i za krótki kolczyk. Facet włożył mi inny kolczyk, dłuższy dzieki któremu powinno mi sie zagoić bez niczego. Przyznam że bola to dosyć choc samo przebicie trwa sekunde i jest prawie bez bolesne, szczerze to zastrzyk bardziej boli. Radze przemywac kolczyk sola fizjologiczną i rumiankiem ale pod żadnym pozorem nie używać żadnych maści ze względu na to że mać zatyka dziurki i gojenie komplikuje sie i trwa o wile wile dłużej w ostateczności można kupić sobie mać w spreju, lecz nie pamiętam nazwy. To by było chyba na tyle moich porad. Pozdrawiam i zachęcam do przebijanie pępków ponieważ końcowy efekt jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killa
Ja mam już kolczyk w pepku ponad 2miesiące... I powiem wam, że jeszcze mi sie goi... Do tej pory wypływa mi z pepka wydzielina, czy nie wiem, co to jest w sumie... A ostatnio chciałam sobie zmienić kolczyka, ale jak chciałam wyjąć starego, to czułam opór i wkońcu go nie zmieniłam, bo bałam sie wyjąć... Bo wiecie... jak bym nie mogła wsadzić tego drugiego??? Widocznie to jeszcze nie była pora na to... Ja mam teraz kolczyka ze stali hirurgicznej... W sumie to jeszcze jest mój pierwszy kolczyk, więc wiecie... A czy nie wolno polewac na ranę wody utlenionej?? Bo ja wlasnie tak robię... Nie przemywam sobie żadnymi patyczkami... I cały czasmój kolczyk osadza sie przez ta wydzielinę... Jak wyschnie, to bardzo brzudko to wygląda i musze sobie to cos zdrapywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulusiA
Ja przemywam codziennie woda utleniona bo tak mi kazała ta pani;)) Goi sie ładnie choc troszke boli jak go ruszam....;p Pozdrawiam wszystkie dziewczyny co maja kolczyki w pepku...buziolki dla was;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killa
No ja własnie tez woda przemywam, to kosmetyczka tak powiedziała.... I broń Boże nie polewać spirytusem... To znaczy tez od kosmetyczki to wiem... Ja jak ruszam, to mnie juz nie boli... I chciałabym sobie juzzmienić sobie na nowego kolczyka, ale boje sie... Nie wiem czego, ale boje sie... Obawiam sie tego, że jak wyjmę starego kolczyka, to nie bede mogła nowego włozyć... Bo w sumie jeszczemi się goi i moge mieć zatkana dziurketą wydzielina, co mi się wydobywa z ranki i osadza sie na kolczyku... Ja to w sumie nie wiem... Jak ktos by chciał pogadac o kolczykach w pepkach, to odzywajcie siena gg... oto mój numer: 6389235

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulusiA
Podobno po 2miesiacach mozna zmiacic kolczyka... a ostatnio mojej kumpeli odpadła w sql kuleczka i jej krew zaczeła leciec ale juz jest okey;p No własnie na gygy klikac: 6196225 pozdrafiam;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killa
No ja nie wiem, po ilu mozna zmieniac, bo każdy mówi co innego... Ale ja to chyba narazie nie zmieniam, bo boje sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasioolka
hejka..radze ci narazie nie zmieniac bo rana musi sie zagoic poniewaz po zmianie moze sie wdac infekcja...ja przekułam sobie pepek 2 tyh temu w stiudiu na chmielnej trishke bolalo ale bol byl minimalny swietnie sie goi jak narazie i jest git bo zajebiscie wyglada!! bez kitu radze wszysktrim zrobic sobie kolczyk bo to zajebisty efekt i nie wierzcie innym dziewczynom ktore wam nie radza ze boli dlugo sie goi itp bo sciema duuzo nie boli i goi sie w miare znaczy kolczyk bedzie giol sie dobzre gdy sie o niego bedzie dbalo czyli czeste przemywanie ok 6 razy dziennie i to przez 2 tyg po 2 tyg smarowanie antybiotykirem czyli tribiotkiem i tak co tydzien az sie wygoii to bzdura ze nie mozna sie schylac ani siedziec ja tam robie sysko pozzatym chodze do skozly i przeciez isedze w ławce i jakos mi nic nie jest jak macie jakies pytania tio piszcie na mojego meila kasiulk@tlen.pl pozdroo:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killa
No i dlatego własnie nie chce jeszczezmieniac... Muszę poza tym kupić sobie jakiegoś kolczyka ze stali hirurgicznej, bo ja mam tylko ze zwykłego metalu, a nie wiem, czy taki mi sie przyjmie... A ja to już zapomniałam całkiem o smarowaniu tego kolczyka... Ale juz mnie nie boli od jakiegoś czasu ani nic... Tylko jeszcze ta wydzielina mi się wydobywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
ja mam ten najlepszy kolczyk z tytanu...i narazie go nie bede mzieniac b mis ie podoba...a co do wydzieliny to ma parwo leciec mi nie leci to jeszcze lepeiij tlyko pod kuleczka jest czerwoneno ale musi takie byc;pno wiesz ale powinnas go jeszze smarowac..a propo to jak cie jush nie boli to nic kolczyk nawet jak bedzie wygojony trzeba go przeywac spirytusem bo nawet po roku moze wdac sie infekcja...pozdroo jak cos to piszcie na meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killa
No dzieki za podpowiedź. Chyba musze od nowa zacząć smarowac sobie ta ranke, bo to nic z tego nie będzie... A czym jest najlepiej przemywac i smarować??? Bo ja przemywam woda utlenioną i kolezanka dała mi troche takiej maści... no ale niestety nie podam wam jej nazwy, bomama wyzuciłamkawałek opakowania z nazwa i niestety nie pamiętam jak sie ona zwie... Mojej koleżance ona pomogła, ale mi to sie wydaje, że po tej maśc boli mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
heh znowu ci odp..wiec tak wodą utleniona za bardzo nie jest dobzre jak sie przemywa poniewaz dziurki sie zapychaja i wtedy skura wewnatrz nie oddycha...najlepiej jest przemywac SPIRYTUSEM SALICYNOWYM albo normalną wodka!!:da co do masci to ja smaruje mascią TRIBIOTIK ona jets bez recepty i kosztuje 1.50zł jest bardzo dobra poniewaz mi pomaga i poniej zmiejsza sie zaczerwienienie...wiec polecam:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka__tg
hmm... ja mam kolczyk juz od maja i przeklowala mi kolezanka. bol nie z tej ziemi ale warto bylo teraz mam przesliczna ozdobe. goilo mi sie z 2 miesiace i na to trzeba sie niestety przygotowac. ale lepiej wybierzcie sie do kosmetyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×