Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

ja byłam przekłuc pępek w salonie tatuażu i kolczykowania. zapłaciłam 100 zł i nie musiałam mieć zgody osoby pełnoletniej i kolczyk był wliczany w cenę. przekłucie bolało nawet bardzo. rana goiła się tak koło 2 miesięcy. zaczęła mi lecieć ropa z dziurki ale raz popsikałam perfumem i od razu się zagoiło bez powrotów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kolczyk na pępku !!:Dtydzień temu sobie zrobilam i troche bolalo jak pani mi przepila!!mi sie bardzo podopaja!!u mnie sie troche ładnie zagoiło!!za 2 tygodnie sobie zmienie na inny kolczyk!!Super to jest!! Pozdro:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaara
ema! noo... ja jade jutro przekłuć pępek... i bede przekłuwać u kosmetyczki jush sprawdzonej! bo moje kuzynki rozbiły sobie u tej samej rok czy dwa temu! bardzo szybko im sie zagioło no i wiem ze nie bolała ich prawie nic! cena to od 80-100 w zależności od kolczyka ja biore tego za 90 jest to ten tzw. banan ale w oczkiem:) jush go oglądłam i tam kolczyki sa zapakowane i jakies folie i gazy itp... byłam jeszcze u innej kosmetyczki gdzie cena wynosi od 120-150 tyle ze kolczyki sa same wielkie i wiszace a po drugie leza sobie tak ze wszyscy moga je dotykac!!od razu podziekowalam! jestem dosyc odporan na bol wiec nie powinno mnie bolec! a i 5dni temu przebilam sobie jeszcze dwie dziurki ugory w uchy bo jedna jush mialam i wczoraj jush zmienialam kolczyki tak wiec mysle w pepku bedzie mi sie rownie szybko goic gdyz slyszalam ze na podstawie tego mozna okreslic jak sie bedzie gic pepek! nooo to sie rozpisalam pozdraiwam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaa
Ja sobie sama zrobilam kolczyk w pepku i mi sie zagoilo dziurka sie nie nadrywa i w ogole moj ukochany kolczyczek ;] bolalo musze przyznac. Bylo czerwone przez kilka miesiecy. Na poczatek zwykly kolczyk za 10 zl ;] przeklocie okolo 70 zl pczywiscie tez zalezy od miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaara
noOo... i przekłułam sobie pępek:) yeahhh! jesli chodzi o przekłucie to mnie prawie nic nie bolało poczułam lekkie ukłuce trwające jakies 3sekundy! kolesiówa mi wszystko wytłumaczyła jak dbać o higiene itp... zaraz ide sobie kupić specjale plasty takie przeźroczyste bo jade w gory i nie wiadomo czy nie wskocze do jakiegos jeziorka:D a imój pępek wygląda tak $licznie...nie jest nic opuchniety ani nawet roszke czerowny! wyglada tak jak pepek mojek kuzynki ktora ma jush roczek!heh wogóle powiedziałam mi ze powinno mi sie szybko zagoic bo nie mam tkanki tluszowej!tak wiec gojenie sie zalezy także od ilości tluszczyku ja go nie mam heh:) i bylam u kosmetyczki ktora takze zajmuje sie body piercingiem i wogole na scianach byo prlno dypolmow i zertufikacików:D normalnuie boskoooo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiru riru
no a sluchajcie....jak cos sie zacznie paprac i wyjmiesz ten kolczyk to ta dziura sie zagoi ,bo tez chce sobie przekluc pepek i tak sie zastanawiam czy jaky co to blizna nie zostanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaara
hmm... no to zalezy...ale przewaznie sie goi no a dziurka zarasta zalezy tesh od tego jak dlugo ja masz! a jesli zostanoa blizny to mozna kupic specjanle maszci na znikniecie blizn:D mowie ci przekluj pepek ja mam jush 4dzien i nic sie nie papra ani nie jest czerowne ani nic wyglada jak zagojone hmm...wszyscy mowia ze jest zejbisty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angeliczka_15
Mam 15 lat i właśnie wczoraj miałam urodzinki!Na prezent było trudno namówić rodziców bo miał to być kolczyk w pępku...chciałam do stuia iść przekuć w dzień pamiętny czyli w dzień ur,ale bardzo się boje,mam pytanie:czy z znieczuleniem całkowicie nic nie boli????Odpiszcie mi prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angeliczka_15
Ale idę dziś tak se postanowiłam,ale napewno zesram się tam.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolczyk w...
a ja przekłułam sobie pępek 2 lata temu... SAMA!!!!!!! i mam go do dzis:) nie bolalo tak bardzo... dało sie przezyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaprawda
czesc wszystkim!ja swoj kolczyk mam od 1,5 roku.Przebijalam go sobie sama i moge powiedziec ze niejest to nic strasznego.Bol nie byl duzy a przede wszystkim dalo sie go znies.Nierozumiem,a wlasciwie zastanawiam sie czy niektore z dziewczyn na tym i innym forum poprostu nie klamia!!!Twierdzac ze bardzo bolalo itd,,,niektore nawet byly pod znieczuleniem dlatego dla mnie to jakas paranoja!Jak pod znieczuleniem moze bolec?Skoro\\\"boli\\\" to po jasna cholere znieczulenie nazywa sie zznieczuleniem,i poco jest skoro nie daje efektu?To glupota!No chyba ze ktos jes slabej dupy i sam sobie wmawia okropny bol,a potem straszy inne dziewczyny.Rozumiem ze kazdy jest inny ale nie przesadzajmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaprawda
dodam ze nie smarowalam pepka zadnymi masciami ani antybiotykami.wystarczyla mi woda utleniona,rumianek,i sol z apteki.zadnego zakazenia nic wszystko ladnie sie wygoilo.Dodam iz kolczyka mialam ze srebra(zwykly srebrny banan z rozowym oczkiem),goio sie -do calkowiteg wygojenia,bez zadnych wyciekow itd -kilka miesiecy.Teraz pepek jest ladny,zdrowy no i ok 100 zl w kieszeni nie?Nie piszcie drogie panie tylko ze byl to szczyt glupoty,czy nie odpowiedzialnos.Robiac sama dziurke liczylam sie z konsekwencjami,jednak wiedzialam ze stac mnie na to zebym go sobie sama zrobilam,nie balam sie i wiedzialam ze sie uda.Gdybym wmawiala sobie ze bedzie zzle,bolalo,krzywo to napewno by mi nie wyszlo.Jesli sie na cos decydujemy musimy byc pewni ze tego chcemy,jesli sie boimy to znaczy ze nie jestesmy jeszcze na to gotowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogloszenie
czesc laski!!Sluchajcie moze zrobimy male oddam w dobre rece albo wymienie zamienie?Co wy na to?Moze ktos chce sie pozbyc kolczyka,znudzil mu sie,nie nosi go?Moze innej osobie sie spodoba i przyda co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna
Ja chetnie przyjme srebrnego kolczyka,jesli ktos ma do oddania???Ja mam osobiscie kolczyka w ksztalcie krzyza z blekitnymi oczkami,mnie sie bardzo podoba ale niestety nie moge go nosic,bo moj pepek go nie toleruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamw szystkich tak sobie przeczytałam wszystkie wypowiedzi i juz sama nie wiem czy to boli czy nie :D heheh ;) ja mam zamiar przebic sobie pępek ale zabardzo nie wiem kiedy lepiej przebic teraz czy moze na wiosne ?? słyszałam od wielu osób ze najlepiej przebic na wiosne... byłam u kosmetyczki zorjetowac sie ile kosztuje przebicie pepka to powiedziała mi ze 70 zł . z kolczykiem.. jak chciałam obejzec kolczyki to dała mi specjalne rekawiczki i pokazała kolczyki które były zamkniete w torebkach pokazała mi równiez igły do przekłówania pepka. fotel słuzacy do przekłówania ciała był nakryty specjalna gaza czy czyms takim jak w szpitalach mozna spotkac. doradzcie mi co mam zrobic i jak myslicie czy wybrac sie do tej kosmetyczki. Niestety w poblizu mojego miejsca zamieszkania nie ma studia tatuazu i piercingu wiec została mi tlyko kosmetyczka. jak długo pępek sie moze najdłuzej goic ?? aha zapomniałam dodac ze u kosmetyczki koniecna jest zgoda rodzica ( nawet napisana na kartce) pomózcie mi :] a własnie mam jeszcze jedno pytanko jak to sie dokładnie odbywa wbija igłe i co dalej robi ?? z góry dzieki wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freaky_gallegos
też myślę że na wiosnę lepiej..mnie nie bolało..tylko czułam delikatne uszczypnięcie..mozesz iść do kosmetyczki tylko nie pozwól żeby ci przekłuła pępek pistoletem!! jak to się odbywa..hmm..mogę ci powiedzieć tyle co widziałam bo facet nie pozwolił mi za bardzo patrzeć (mimo moich protestów xD) ponieważ każdy inaczej reaguję..miał przypadki omdleń więc zachowywał ostrożność na wszelki wypadek:D a więc..złapał szczypcami górną część pępka..i w środek wbił igłę która miała chyba taki mały otworek do którego wsadził kolczyk xD ale tego to już pewna nie jestem xD ale wydaję mi się że to prawda co napisałam bo widziałam dwukrotnie przekłuwanie języka z bliska i to właśnie tak wyglądało tyle że miejscem przekłucia był język oczywiście:D:D zrób sobie ten kolczyk a na pewno będziesz zadowolona xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freaky
legalna blondynko ile masz latek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freaky
aha..no to już prawie pełnoletnia jesteś:) rób sobie śmiało..ja mam 14, prawie 15 i mam od czerwca noi jestem happy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauLCcia=*
Mam pytanko...Jutro ide do kosmetyczki przebic sobie pepek ale czy trzeba zgode rodzicow jak sie idzie samemu??Bo ja mam 13 lat i nie wiem czy trzeba zgode rozicow czy nie... Piszcie na moj e-mail pampolina@vp.pl Napiszcie plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasioolka
hej...ja mam zamiar zrobic sobie w poniedzialek kolczyk w pepku w studiu tatuazy i piercingu na chmielnej..mam do was pytanie nie wiem czy kupilam sobie dobry kolczyyk:( poniewaz jest ze stali hirurgicznej i jest z kwiatuszkiem...jetsem tak napalona ale straszliwie sie boje bo potych wsyzskrtich wasyzch wypowiedziach piszcie na moj email kasiulk@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrix
Ja przebiłam sobie pępek 2 tygodnie temu i jestem z tego zadowolona bo nareszcie moje marzenie sie spełniło. Przebiłam sobie pępek w studiu kolczykowania ciała bo tam jest najlepiej poniewarz kosmetyczki sie na ty nie znają wiec poszłam do profesionalisty.Zapłaciłam 45 zł. troszke bolało ale dało sie przerzyć. Zachecam was żebyscie spróbowały sobie przebic pępek :) W razie jakis pytań piszcie na mój e-mail. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrix
Zapłaciłam 45zł. za przebicie razem z kolczykiem oczywiście. Przebijanie odbyło sie na stojąco a nie na fotelu. Moim zdanie to dobrze że na stojąco bo przynajmniej mam równo molczyka.A naprzykład moja kolerzanka przebiła sobie w innym salonie zapłaciła 80zł. i przbili jej na fotelu. I ma krzywo przebite.Wiec uwazam że najleprza poza to na stojąco.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuusia
JA PRZEKUŁAM PĘPEK JAKIEŚ TRZY LATA TEMU U KOSMETYCZKI ZA OKOLO 100 ZL + KOLCZYK DOBREJ JAKOSC.JESTEM WKURZONA BO ROPIEJ DO TEJ PORY!!POZATYM PRZY KAZDYM MOCNIEJSZYM SZARPNIECIU BOLI JAK CHOLERA,WIEC TRZEBA UWAZAC NA KAZDYM KROKU NAWET PODCZAS MYCIA!MUSZE POWIEDZIEC ZE Z DALEKA MOZE LADNIE WYGLADA ALE WYSTARCZY POPATRZEC Z BLISKA NA LEJACA SIE ROPE,KREW I STRUPKI KTORE GO OKLEJAJA!!NAPRAWDE NIEAPETYCZNE,CHOC MUSZE ZAZNACZYC ZE TAK JEST MIMO CODZINNEGO PRZEMYWANIA! ZASTANOWCIE SIE DWA RAZY ZANIM SIE ZDECYDUJECIE BO DZIS BYM NA PEWNO TEGO NIE ZROBILA,PONOSISZ DWA LATA A POTEM CI SIE ZNUDZI. PS.MOJA KUMPELA NA TRENINGU WYRWALA SOBIE CALEGO KOLCZYKA ZE SKORA(!) I MA BLIZNA NAD SAMYM PEPKIEM!BLEEEEE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! ja też świecę brzuszkiem i bardzo się z tego ciesze, bo to super gadżet moim zdaniem. zapłaciłam 100 zł, kosmetyczka ostrzegała że goi sę do roku, ale było ok poza jednym przypadkiem kiedy przez jakis czas ropiał i nie było z dziurka najzdrowiej, ale wybrałam sie wtedy do kosmetyczki znowu, zdezynfekowała, wyczysciła, zapisała dobrą maść i jest juz do tej pory ok, a kolczyk mam ponad rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AwataraMartha
No świetnie, ja mam kolczyka w pępku oczywiście też. Ale za darmo... no prawie musiałam kupić w aptece wemflon za 10 zł. Kolczyk miałam swój, i qmpelka mi przebiła u siebie w domu. Wygotowała igłę i kolczyk i przebiła... Szczerze ? Nie bolało tylko troche przy nakuwaniu... takie śmieszne uczucie przerywanych tkanek... sama warstwa małego tłuszczu, dlatego bardzo "chude" (bo normalne, tak jak ja [waga 58 kg przy 176] to norma) troche bardziej może boleć. No i goi się świetnie jak narazie, żadnych komlikacji. Wyglada bosko na opalonym brzuszku :) A chłopak sie nie może powstymacz :PP . Osobiście tym, którzy lubią takie ozdóbki i ich to kręci POLECAM bardzo gorąco, ale radze robić wiosną albo pod koniec zimy, żeby sie zagoiło. A kwestia bólu? Generalnie każdy organizm inaczej reaguje, mnie mało bolało, ale później są małe problemy przy zginaniu... np wiazanie butów, albo zakładnie skarpetek. Jakoś kwestia kilku dni i bedize Ok. Czas gojenia... tez zalezy od organizmu. Mi akurat okolo miesiąca... no i jeszcze zależy w jakis warunkach... jezeli czyto i higiniecznie nie powinno byc problemów. Przemywać rumiankiem, woda utlenioną. Niktore z was pisały nie zdjemować, nie zaleważ. Ja zdjelmowalam i przemywałam i sie bosko zagiło. Ocywiscie na poczadku wydzielała sie wydzielina ale to normalne. Po miesiacu jest luz... ale jeszcze nie mozna nosic zwisajacych kolczykow. Zwykłe banany ze stali hirurgicznej. Moj kosztował 20 zł i wszytko OK :P. Wiele z was pisało ze przekuwanie na wlasna reke nie jest najelprze... spoko jezeli ktos umie to robic i robi to dobrze to ja jestem za tym. Skoro mnie nie bolalo niewiadomo jak i sie zagilo jest OKOKOK. Inna sprawa jesli sie np. nie wygotuje igly lub kolczyka i zdezynfekuje. Czyli jednym slowem SUPER jak by co pisac gg: *)$)^&^ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkosia
Ja mam kolczyk niecałe dwa tygodnie..... i troszke ropieje itd. ale mówie wam, ze sie goi. Trzeba smarować maśćią(1,50 szt.) i wszystko juz jest prawie si. Przez pierwsze 3 dni tak ostarożnie chodziłam, żeby nie zachaczyć...le już jest si....naprawde!! najlepiej isc do kosmetyczki(lepiej wydac te 50 zł i mieć spokój od zakażenia niż potem cierpieć z dziurą na całe życie) powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×