Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość kasioolka
no nie ma z aco:* nie mash czym sie jush martwic naprawde..pozdroo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dredzia
kolczyk w pepku jest bardzo przyjemny,nieboli przeklucie,czasami ciezko sie goji. ceny sa od 60 zl z wlasnym kolczykiem i od 100 do 150 z kolczykiem kosmetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killa
No Kasioolka ja tez sie ciesze... ja to w sumie przewaznie tez nosze obcisłe bluzki i nic mi sie nie dzieje... Masz rację... To nie zalezy wcale od ubioru, jak Ci sie będzie kolczyk goił... To znaczy ranka... :-))) haha... No ja przemywam sobie ranke najpierw rumiankiem, potem poprawiam spirytusem salicylowym, a na sam koniec smaruję sobie troszki maścia od mojej kolezanki, bo Tribioticu niestety jeszcze nie zakupiłam... ;_))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
jij Killus to keidy ty ja zakupish:plol heh ja tlyko spritem a potem tribiotikiem i superasno sie goi oki musze polaka napisac wiec a mi sieee nie chce.;/ i kartkowa z matmy jutero szok;/ pozdrawiam syskie przebite pepuszki:Dpozdroo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killa
Kasioolka ja nie wiem, kiedy sobie kupie tą maść wiesz?? heheh Jakoś kaski nie mam ostatnio... Ale ale powiem mamie, żeby mi kupiła... Ale ta maść co dała mi koleżanka tez jest dobra... W każdym razie jej super pomogła w dwa dni... A mi w sumie juz nie leci nic z tego pępuszka... Może przez ta maść???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
Kullus:* napewno od masci ale wiesz ten tribiotik kosztuje 1.50;p heh nomi tak samo nic nie leci i jest wogole gocio:D pozdroo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska_15
mam 15lat i przedwczoraj przekulam se pepek.... niektorzy mowia ze byli w trakcie przekucia calkowiecie sie z nimi nie zgadzam mi jakos nic nie bolalo tzn zawsze troszke boli ale to taki slaby bol nie bylam u kosmetyczki lecz zrobilam to sama i jak narazie sie nie ropi i jest ok po co mam jezdzic po kosmetyczkach i tracic pieniadze skoro moge to sama zrobic jak boli to zawsze mozna przestac i przekuc ponownie jak bol ustapi... a kosmetyczki moga to robic na hama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killa
Kasioolka ja wiem, że tylko tyle kosztuje,no ale wiesz... hehe I w sumie zobaczę jeszcze, czy sobie ja kupic, czy nie... Bo ta maśc która używam tez jest zajefajna... ;-))) Ja to juz planuję sobie niedługo zmienic kolczyka, tylko najpierw musze sobie kupic jakiegos ze stali hirurgicznej... Na Allegro sa fajne, a ja juz jestem pełnym członkiem, więc jak mój chłopak przyjedzie to pomoże mi wybrac hehe..... :-))) A powiedz mi jeszcze, czy ja moge sobie tez normalnego kolczyka załozyć??? Bo jeszcze przed przebiciem pępka kupiłam sobie kolczyka takiego normalnego, ze swykłego tworzywa... I czy ja takie tez moge nosic, czy bys mi odradziła?? A Ty już zmieniałas kolczyka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiuLLa16
Ja chce sobie zrobic kolczyk w pepku na urodzinki;) No własnie mam pewnien problem,nie boje sie przekłócia tak bardzo, jak konsekwencji. Boje sie,ze mi sie zerwie, lub, ze bedzie mi sie długo paprał,dziorki w uszach zagoiły mi sie szybko, mysle,ze dlatego,ze dbalam o nie bardzo, pepek mam zamiar sobie przebic w profesionalnym studio tatuazy i piercingu. Mysle, ze nie mam sie czego obawiac, bo moja siostra robiła sobie tam kolczyk w jezyku i było dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
KIlla ja jeszcze nie zmienilma kolca..a co do twojego kolca to wiesz w sumie jak rana sie nie zagila to nie polecam sztucznego kolczyka lepeij ze stali...dopiero jak ranka sie calkowicie zagoi.a ten towj kolczyk napenwo jest sztuczny? Kasiulla 16 nie mash sie czego bac ze ci sie bedzie paprał czy sie urwie jak bedziesz oniego odpowiednie dbala to nic sie nie stanie oczywisce ze jak nie ebdzie przemywac czy cos to on sie bedzie paprał wiec dlatego czesto trzeba go przemywac..:d i co do studia to mahs calkowicie racje tam jets najlepiej ja pzrekluwalam na chmielnej 21..suuper tam je pozdroo 600:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazxsw
a ja wam powiem ze mam kolczyk w cipce, wyglada super Polecam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Im
kurwa, zastanawiam sie czy go nie wyjac.... zajebiscie mnie boli i jest caly czas czerwony..... w sumie to dopiero 6 dzien, ale sama nie wiem;/ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killa
Kasioolka, no teraz jeszcze nie chcezmieniac, ale juz nie długopewnie będę bardziej o tym myslała... A co do kolczyka, to ja nie mam 100% pewności, że on jest zwykły... Bo babka nic nie mówiła... Ale skoro kosztował 16 zł to chyba raczej stal czy cos tam takiego lepszego to nie jest... A Ty co o tym myslisz??? W sumie to ja juz sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulincia
siemka , mam 12 lat i chce sobie zrobic kolczyk w pępku :) moja qumpela z klasy tez ma i strasznie jej tego zazdroszcze . troche sie boje ze to boli i ze bedzie ropiec i wogule ... nie jestem za młoda ? z góry dzięki za odpowiedz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killa
Siemka. Dlaczegomasz być za młoda??? Chcesz to sobie robisz i tyle... A Twoi rodzice o tym wiedzą??? A co doprzebijania topowiem Ci, że raczej to nie boli. Przynajmniej mnie nie bolało, ale w sumie to jest rzecz indywidualna i każdy to inaczej odczówa... A ropiec będzie napewno na samym poczatku, ale nie masz cos się tym przejmować... A napewno przez kilka pierwszych dni będzie cię bolało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
Killa sadze ze powinnas kupic sobie lepszy kolczyk;p ale zrobish jak uwazasz.. IM...moze poczekja jeszce troche i zacznij oniego dbac .. Paulincia nie jetses za mała jesli twoi rodzice o tym wiedza to nie mash sie czego bac to wcale bardzo nie boli da sie wytrzymac a mi np wcale nie ropialo ani nie ropieje bo bardzo o niego dbam!!":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulusiA
LoL XD Mi dzisiaj w sql kuleczka z góry odpadała i chodzilam bez...poźniej musiałam jechać i kolczyka kupic...ale juz zakreciłam i mnie troszke brzuch boli=p Nom i mam nowego kolczyka tylko jeszcze go nie wsadziłam bo siem boje tego starego wyjac a poza tym jeszcze nie moge;) Pozdraffffffffffiam wszystkie laseczqi z kolczyczkami=**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
Paulusia no to jak nie mozesz to nie zmieniaj jesio kolca;pja to mam tak zakrecony ze nawet nie moge odkrecic;p xD heh pozdroffka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ag-nie-sia
Hej.Ja przekułam sobie pępek dokładnie 2 godziny temu:)Byłam u kosmetyczki. Jak wsadzała igłę, to trochę bolało i potem jak wkładała kolczyk:/ ale myślałam, że ból będzie większy.Według mnie to zależy jaką kto ma skórę itd, bo, że mnie bolało nie znaczy, że inną dziewczyną też. Mam nadzieję, że nie będzie mi ropieć ani nic takiego. Kosmetyczka powiedziała, że mam myć pępek szarym mydłem i smarować maścią Trybiotyk(tak jak to dziewczyny wspominały)i uważam, że tak jest na prawdę dobrze, bo to sprawdzona kosmetyczka:)Pozdrawiam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killa
Kasioolka, ale ja dbam o tegokolczyka wiesz?? I już jest wszystko dobrze. Po tym rumianku i spirytusie nie leci mi żadna wydzielina ani nic... I własnie niedługo pewnie zmienie sobie kolczyka, ale najpierw musze jakiegoś dobrego i fajnego zamówić przez Allegro... A skoro mówisz, żebym tamtego nie zakładała to nie bedę... W sumie może kiedys go wypróbuje i zobaczymy, czo cossie będzie działo... no ale w najblizszej przyszłości tego nie planuje jeszcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulka z Bytomia
hey Wam wszytskim ;) ja mialam miec rok temu robiony kolczyk w pepku :P ale sie dygalam tej igly i w ogole:( lecz caly czas mialam "ochote" na kolczyk hehe^^ tak wiec dzisiaj kupilam sobie kolczyk do pepka:d moj pierwszy kolczyk i z pewnoscia nie ostatni :P Bylam na zakupach...poprostu kupic jakies spodnie i takie tam rzeczy...:P lajtowe zakupy :):P Niom i spodobal mi sie kolczyk wiszacy, do ktorych zawsze mialam slabosc...:D hehe kupilam sobie taki wiszacy motylek...nie za dlugi jakies 4 cm ;) rozowy , ale zarabiscie sie błyszczy i oglnie zajebioza;D i robi mi kumpela dziurke :D welflonem pomaranczowym (kosztuje okolo 4 zlote) :P Ona sama sobie tez robila i mowi, ze mniej boli ;):P bardziej boli niz przekuwanie uszu to wiadomo ;P a w salonie kosztuje roznie... jak przyniesie sie swoj kolczyk to przekuja za 50zlotych..., a jak odrazu chce sie w salonie jakis kolczyk kupic to kosztuje to razem z dzirurka : 80 złotych ;) takze koszta sa nie drogie, lecz lepiej sobie zaoszczedzic i zrobic samemu, lub, aby zrobiono tą dziurke przez wasza kumpele;) pozdrówki...jak cos chcecie wiedziec to piszcie na e-mail : pati00791@wp.pl :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the girl
a znacie jakies sprawdzone miejsca w poznaniu? najlepiej w centrum prosze odpowiedzie szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
Killus no to dobrze:)mi tesh sie zajebiscie goi i jest gicior:D:D ja tam nie radze samemu sobie przekuwac i to nie jest zadna frajda ze robi to qmpela..eh ale rob czarnulka jak chcesz to potem ty bedzuiesz miałakonsenkwenncje nie ja:D ja tam robiłam w studiu piercingu i tattoo i było super..fajny gosciu warunki zajebiste i wogole było bossko przy tym wsyzstkim zapomnialam o bolu i efekty tego sa poprostu nie do opisania..:D The girl ja nie mieskam w poznaniu wiec nie wiem ja tam w wawce zyjem:D;p poZdrOOO:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
A i jesio jedno...na poczatek kolczyk nie moze byc w zadnym wypadku wiszacy;/ to musi byc specjalny kolec nalepiej w ksztacie banana z kkuleczką czyli taki najprostszyi musi miec dluugi pręcik..ja na poczatku pojechalam do studia ze swoim kolcem był to kwiatuszek taki wyjebany no poprostu piekny no ale okazalł sie zły poniewaz za krotki i potem mogł sie wrosnąc w ciało no i był ze złego materiału bo byl ze stali a napoczatek musi byc oczywiscie z tytanu..pozdroo:* muaa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulincia
dzieki za odpowiedz :):):):):):):):) chce sobie przekuc pępek sama , czym to zrobic ? qumpela robiła pomaranczowym węflonem i zagoiło jej sie bardzo ładnie poza tym nie ropiało ;) ;) ;) jaki kolczyk najlepiej kupic po przekuciu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Im
Ale ja dbam o ten kolczyk :P Nawet baaardzo... Poczekam... Nom... 12 lat.. Hm, Twoja sprawa... ;] Pozdro dla posiadaczek kolca w pępku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killa
No tak Kasioolka... ja to już mam gicior z tym moim pepuszkiem... Tylko jeszcze troszki poczekam ze zmiana kolczyka... :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasiollka
no Killa jak tak samo jeszcze poczekam..i troche głupio z tym ze nie mzona sie jesio kompac normlanie...bo czasem mam ochotke usiac sobie w cieplutkiej wodzie a tu nie mozna tlyko ten prysznic....heh pozdrooo:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killa
Ja to już kasioolka sie normalnie kapię... Nie ma co przesadzac. Juz ytle mam tego kolczyka,że chyba moge sobie na to pozwolić... No ale bez przesady... Aż tak bardzo długo nie siedze, bo wiedomo, że jeszcze az tak bardzo nie wolno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
KIlla no wiesz ty mash go dluzej niz ja ja mam dopiero 2 tyg i ja jeszcze poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×