Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość PaulusiA
Ja mam 13 latek i duzo dziewczyn w moim wieku ma juz kolczyka=p choc moja mama była przeciwna na poczatku ale potem dała siem przekonac i jest super XD juz mnie nie boli, normalnie na wf cwicze i takie tam;)) Bużka pa:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudii
Siema. Mam kolczyk w pępku od 4 dni. Wyglada super. Przy przekłuwaniu nic nie czułam ze względu na fakt iz mialam znieczulenie (wliczone w cene kolczyka). Kolczyk wcale sie nie babrze, za to pieknie sie goi. Czasem jeszcze tylko boli przy pochylaniu sie i gwaltownym siadaniu. W czwartek ide na kontrole okaze sie czy wszystko jest OK. Kolczyk robilam se w Olsztynie w salonie piercingu i tatuazu na starym miescie w salonie TATTOO-LEW. Zaplacilam 100zł. POLECAM! Serio warto sobie zrobic, wiec NAMAWIAM! Pozdro =*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
wiecie ja tam mialam bez znieczulenia i jakos mnie nie bolało..ehXdmoja starsza tez mowila ze jestem za mała ale teraz najczesciej robi sie kolczyki w w wieku 15 latek wiec namawijacie laski rodzicow i do studia:D:Dpozdroo 600:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killa
Kasioolka no masz rację. Ja całkiem zapomniałam, że ty maszkolczyka dopiero 2 tygodnie... No to nie dziwię Ci sie, że jeszczenormalnie sie nie kapiesz... A co do znieczulehnia to ja nawet sama nie wiem, czy jak8iesmiałam, czy nie... Wiem, że czymś zimnym mi popryskała pepkek i tylko tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
no to jak psikala zimnym to miaslas znieczulenie mi tlyko przemył spirytusem i to sysko...normalnie na zywca i bol byl dosyc maly...no i jetsem szczesliwa:d pozdro:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goSSiak
Hej Wam ! tak na początku, chcę Wam napisać, że kolczyk wpępku to nic strasznego :) naprawdę, nie ma się czego bać..ja mam kolczyk już od 5 miesięcy i jest wszystko wporządku :P tak w ogóle nie miałam przekówane u kosmetyczki tylko u koleżnki..tak sobie pomyślałam, że będzie taniej i to samo...zaryzykowałam i się opłaciło dałam tylko 20 zł za przekucie..a kolczyk wg, gustu :) na początu, wiadomo..ropiało jak każde przekute miejsce..a później super..codziennie inny kolczyk..naprawde polacam kolczyk w pępku. pozarawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulusiA
A ile wy macie lat??? To znaczy jak zrobiłyscie sobie kolczyka to ile miałyscie???=> BuziaczQki =**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goSSiak
No ja miałam 15 lat jak sobie zrobiłam :P oczywiście bez wiedzy rodziców :> ale później mamie pokazałam powrzeszczała i przestała :D zagroziła, że jeżeli nie wyjmę kolczyka to powie tacie..a ja jej powiedziałam "co z Ciebie za matka" to zrozumiała, że to jest mój pępek i moja sprawa :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
ja tez 15 pojechalam z mama do studia i wszystko bylo cool wogole mi nie ropailo a tym barziej nie bolalo pozdroo dla dziewczynek z kolcami:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killa
A nomoże to i było znieczulenie Kasioolka hehehe... A jak kolczyk zrobiłam sobie niedawno, jak miałam juz skończone 18 lat... Moi rodzice o wszystkim wiedzieli, tylko tata troche sie dziwił... I mówił, że po co mam sie dziurawić i jakis metal mieć potem wm brzuchu... No ale potem jak zobaczył, to mu sie spodobał mój kolczyczek... ;-PPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
łoo Killa to ty jush pelnoletnia xD heh no moj tak samo zareagowal;pa h ci ojcowie xP ale gdybym miala to powturzyc znaczy przeklucie pepka przezyłam bym to jeszce raz bez wahania:d bez kitu pozdroo:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goSSiak
Ja teraz mam chęć zrobić sobie kolczyk w języku :P lub sobie zrobić kolejne 2 dziurki w uchu :) strasznie mi się podoba piercing..lubie miec kolczyki..tylko nie w takich dzizwnych miejscach pozdro :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
gossiak no mi tesh sie wlansie spodobał piercing:D:D zrobilabym sobie w jezyku ale nie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killa
Kasioolka powiedz mi, co tomoże byc: Zaczęłam sobie smarowac rumiankiem i spirytusem salicylowym moja ranke, a dzisiaj zauwazyłam koło pepka łószcząca sie skórę... A zchodziła mi jak po opaleniu. I potem miałam na około czerwone... Ale pewnie to dlatego, że zdrapywałam sobie ta skórkę... A co do piercingów to ja tez je bardzo lubię... Chciałabym sobie zrobić jeszcze kolczyka w nosie, ale sie boję bólu... W sumie to napewno raczej sama bym sobie przebijała... Bo już napewno rodzice nie dadzą mi kasy na kolejny zabieg u kosmetyczki... Powiedzcie mi, jak to z tym jest??? A jeszcze podobają mi się kolczyki w brwi. I chciałabym sobie zrobić, ale tego to już centralnie się boje... To napewno jest ból nie samowity. No ale widocznie tak musi byc... I nie jestem jeszcze do tego az tak bardzo przekonana... Ale się rozpisałam... Choina... :-DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
Killa wiec tak to moze byc z tego powodu ze skora sie goi i samoistnie odpada...albo tesh wlansie od tego ze jak napisalas ciagle ja zdrapywalas!! sluchaj ale jak sie smaruje spritem to jsuh rumiankiem nie ma co... moze napisze wam obsluge pzremywania..:ehh wiec pierwsze 2 tyg po przekluciu pepka trzeba pzremywac spirytusem salicynowyma jescze mozna husteczkami z zawartoscia alkocholu o nazwie a po 2 tyg smarowac mascia poo tyg znowu wrocic do spirytusu i znowu po tyg przejsc do masci i po tyg znowu do spritu i tak dalej az do wyojenia a na poczatku sporytusem tzreba oki 6 razy dziennie zeby bardzo czesto to robic no apotem zmiejszac sie do 4X potem do 3X no i teraz nie powinno byc watpliwosci pozdroo:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killa
Kasioolka, ale ja nie zdrapuje jej cały czas, tylko dzisiaj dojrzałam, że mi sie tak zrobiło i tylko jeden raz dzisiaj zdrapałam ta skórke... A toak to nie... A to smarowanie i przemywanie to strasznie zamotane jest hehehe... Ja to smaruje najpierw rumiankiem ranke i jej okolice, przemywam też kolczyka z tej ropy itd, potem smaruje spirytusem patyczkiem do uszu tylko rankę delikatnie, a na sam koniec maść... I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja tez
dzisiaj sobie wlasnie przeklulam pepek w warunkach domowych. nameczylam sie niesamowicie poniewaz sporo czasu zabralo mi przygotowanie sie do tego. stres i strach przed bolem. na razie wyglada dobrze ale to chyba dlatego ze to pierwszy dzien. nic mnie nie boli. zobaczymy jak to dalej bedzie. trzymajcie kciuki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
Killa no to nie wiem moze od tego spirytusu skota sie złoszcza mi sie nic takiego nie dzieje bo bo smarowaniu spritem od razu smaruje ta mascia wiec nie wiem.. no trzymamu kciuki niewiadoma xD przez 2 dni wsyzskto bedzie spoko po 2 dniach gdzies bedzie robiło sie zaczerwienione..ale to normlane..pozdroo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killa
Kasioolka, ja tez nie wiem, co mi jest. Może i to od spirytusu. A ja nie smarowałam niem od razu tej ranki, bo kosmetyczka powiedziała, żebym tylko przemywała woda utlenioną... Więc ja to juz się w tym wszystkim pogubiłam... każdy mówi co innego.. Ehhh :-///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja tez
drugi dzien. heh na razie spoko ale pewnie wszystko przede mna. caly czas smaruje ta mascia tribiotic i nic wiecej nie uzywam do tego. no jeszcze tylko przemywam woda przed zastosowaniem masci. oby tylko sie szybko goilo ;). a co do spirytusu to ja slyszalam ze nie mozna smarowac spirytem. no ale ja dopiero wiecie wkraczam w ten swiatek piercingow. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
wiecie woda mozna ale lepeij dezynfekuje spirytus!!!jakos ja smaruje spirytusem caly zcas i mi nic sie nie dzieje wiec looz..jeju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goSSiak
ale u kosmetyczki nie ma co :D drożej kosztuje .. :/ a wiadomo Polak potrafi i sam sobie zrobi :D więc nie ma potrzeby leciec do kosmetyczki takie jest moje zdanie :) czyatałam duzo o kolczykach w brwi..kolo sobie sam zrobił..i później mu się rana nie goiła tylko się powiększała fuuuuj :/...a co do języka to moje kumpele sobie same przebiły i nic nie gadają, że cos nie teges..ale ja bym się na taki krok nie odwarzyła Grr...pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajcia666
a ja.... hmm... byłam poprostu sama w domu bo nie poszłam do szkoły bo musiałam odespać impreze i przypomniałam sobie że w kieszeni mam 70zł ... no to odrazu...bez dłuższego namyślania się ubrałam się i poszłammm... Kolczyk robiłam w salonie kosmetycznym ... ale na szczęście nie pistoletem żadnym tylko igłą taką gruuubą że się przeraziłam ... ale naszczęście zabolało tylko przez 3sekundy- samo przekłócie... a jak już wstałam z tego fotela to już nic nie czółam -żadnego bólu!! :) Za ten zabieg zapłaciłam 60zł i odrazu pobiegłam do Apteki i kupiłam 4 saszetki Tribiotyc'u aha no a w tym samym dniu jescze kolega wyciągnął mnie na rower-więc to naprawdę nie boli!!. Dziś jest drugi dzień po przekłóciu i troszeńkę pobolewa-wiadomo schylam się, siadam ...no ale pamiętam o przemywaniu i smarowaniu. Przemywam takim specyfikiem co się nazywa " Octenisept Farblos" - to dezynfekuje ale nie szczypie bo to nie jest spirytus!! ale jest super!! -tylko ostrzegam !- taka buteleczka ma 250ml a kosztuje ok. 8.90 EUR ... także... trochę raczej drogo ale jest super!! no i po przemyciu szmaruje Tribiotic'em (ok 1.50zł) i jak narazie nic się nie przykleja ani nic... :) POLECAM -bo bardzo ładnie wygląda! :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
wyglada zajebiscie!!i zajebiscie sie goi przynajmniej mi..pozdroo:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killa
Ja narazie przestane chyba uzywać spirytusu i tylko będe sobie przemywała rumiankiem... Co mi kasioolka radzisz?? Dobrze tak będzie?? A potem na to maśc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
OJ Killa jak chcesz ja przemywam tlyko spirytusem i potemm mascia nie wiem zrobish jak uwazasz mozesz nie przemywac spritem pzrez tydzien i zobaczysz jak to bedzie ja przemywam i mi nic nie jest tlyko pomaga...:D pozdroo:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goSSiak
moim zdaniem nie powinnyscie sie pytac kogos o rade czy o pomoc..mysle, ze kazdy ma inne cialo, inna skore..i jak ktos uzywa masci czy spirytusu to jemu sie goi, ale nie kazdemu musi :) mysle, ze powinnyscie same wiedziec co mozecie a co nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
No dokladnie gossiak ale czasme o rade mozna zapytac;/ pozdroffka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goSSiak
no loooooooooooozik :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatek **
siemka! A wiec pępek poszła przekuć z mamą 3 dni temu. Szczypce cholernie bolały i teraz mam na d górna kóleczką małą fajbanke (od szczypcyma sie rozumiec) babka kazał mi używac maść TRIBIOTICK na razie looz prebywam woda utleniona jeszcze. Przebiłam 27 wrzesnia a 28kompałam sie w wannie babka mipozwoliła ale jak tak czytam to se bede brała prysnice :) I czy odstawić maść????????????????? 28 grudnia skończe 11 latek . Papatki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×