Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość aurenka
Anjastazja - nie jestem zadna specjalistka, ale jezeli sadzisz ze juz jest ok to zwroc sie do kosmetyczki albo piercera... pokaz jej/mu ta ranke i jezeli ona/on stwierdzi, ze mozna przebic pepek na nowo to po prostu Ci to zrobi... jezeli nie to poczekasz tyle czasu ile poradzi kosmetyczka/piercer :) mysle ze to byloby najlepsze rozwiazanie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadja4756
ju mam kolczyk w pepku:) robiłam u kosmetyczki:) nie miała znieczulenia jednak , alebolało troszke tylko w momencie wbijania igły:) ale to luzik :) było nawet całkiem przyjemnie, teraz mam śliczna błyskotke w pępku i jestem bardzo zadowolona pozdrawiam wszystkie dziewczyny z kolczykami w pępuszkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miodzio1
czesc zainteresowal mnie temat kolczyka w pepku.. chcialabym to zrobic ale panicznie boje sie igiel wiec to mnie odstrasza. i zastanawiam sie czy ta pora roku to dobry moment na przeklucie pepka, no i jescze sprawa solaroium i basenu, czy to nie przeszkadza?? prosze o odpowiedz kogos doswiadczonego. a jeszcze cos mi sie przypomnialo: czy zostaje blizna jesli juz nie bede chcialo miec kolczyka. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miodzio1
i jeszcze pytnko: dlaczego tytan a nie srebro? i jaka powinna byc dlugosc preta (6,8,...)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurenka
Miodzio1 moge odpowiedziec tylko na jedno Twoje pytanie poniewaz sama mam kolczyk dopiero tydzien... dlugosc preta na poczatek powinna byc jak najdluzsza czyli 12mm... powod jest prosty - zapobiega to odparzeniom i ulatwia higiene w pierwszym okresie gojenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anjastazja
Aurelka, a mam jeszcze takie pytanie, z jakiego ty województwa jesteś? heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdaKrk
hej dziewczyny:) chce sonie przebic pepek bo strasznie mi sie to podoba miala bym wczesniej ale rodzice sie nie zgadzali ale teraz powiedzialam za przebijam i koniec tylkoze ppjawil sie problem.....od tego roku cwicze capoeire(sztuke walki) ktora wymaga zgiec skokow itp(duzo akrobatyki:D) co tydzien mam treningi ktorych raczej wole nie odpuszczac i niewiem czy po 2 tygodniach kolczyk bedzie na tyle zagojony ze bede mogla sie zginac i trenowac....pomozcie!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaaFasolaa
do Miodzio1 co do solarium to do 2 tyg. jest zabronione potem to jest niewskazane do zagojenia się dziurki :D basen i każde inne wody to są też raczej nie wskazane bo brudne wody mogą zaszkodzić twojemu nowemu kolczykowi możesz dostać zakażenia albo cóś :/ blizna podobno mała zostaje ale nie wiem nie sprawdzałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphasis
a nie orientujecie się czasem czy można robić kolczyk na bliźnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO KINGULA 9 dAJ LINKA Z TYM KOLCZYKIEM NA ALLEGRO CO NIE TRZEBA PRZEBIJAC PEPKA ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vavaaa
Miodzio1 Nie masz sie czego bać! Mam kolczyk w pępku juz pół roku, i szczerze powiem że samo przekłócie nie boli tak bardzo, ale sama myśl że wkładaja mi w ciało grubą igłę mnie przerażała i nerwy powodują większy ból niż sam zabieg. Ogólnie bałam sie tak samo jak ty teraz, ale naprawdę nie ma się czego bać :) Teraz efekt jest niesamowity! kolczyk wspaniale się goi, chociaż pod górną kóleczką czasem pojawia się ropa....czasem ale nadal przelewam spirytusem kosmetycznym i jest już ok. ;] Polecam. :) Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania dotyczące kolczyka w pępku, bardzo chętnie odpowiem :) PozDrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vavaaa
do emphasis Na bliźnie nie polecałabym robić drugiego kolczyka bo być może dostanie się zakażenie, a jak dłogo masz już tą blizne?? bo jeżeli blizna ma minimum rok to bez problemu możesz ponownie przekłóć pępek :) . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miodzio1
dzieki dziewczyny za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusss
hej dziewczyny. mozecie mi odpowiedziec czy zeby zrobic sobie kolczyk to trzeba byc pelnoletnia ?? bo siostra nie ma jeszcze 18 nastki i namawia mnie zeby poszla z nia grrr;/ bo inaczej jej nie zrobia , z gory dziekuje za info :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdaKrk
dziewczyny prosze pomozcie! prosze o odp na moj post z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurenka
AdaKrk mysle ze jezeli wszystko bedzie dobrze sie goic to bedziesz mogla trenowac... ja od wielu lat uprawiam taniec wyczynowy juz tydzien po przebicu pepka poszlam na trening i nie bylo zadnych problemow :) Anjastazja - ja jestem z Wielkopolski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaaFasolaa
do aguss trzeba być pełnoletnim albo z rodzicem przynajmniej u mnie tak trzeba było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chii
Ja tam nic takiego nie widziałam aby być pełnoletnim... przebiłam i tyle i ide w jezyku robic :D też bez zgody starych ale wali mnie to :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miodzio1
czesc, czy mozecie odpowiedziec mi jaki kolczyk najlepiej wybrac: tytan, stal chirurgiczna, srebro? w uszach mam srebro bo je uwielbiam i nic zlego sie nie dzieje, wiec dlaczego wszedzie na stronach internetowych sugeruja stal i tytan?? o co chodzi?? odpiszcie z gory dziekuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaaFasolaa
chodzi o to że niektóre osoby są uczulone na srebro ( a czasem nawet o tym nie wiedzą ) i dlatego na wszelki wypadek polecany jest tytan lub stal chirurgiczna wydaje mi się że tytan jest lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdaKrk
dziekuje za odpowiedz:) teraz wiem ze mogw sobie przebic pepek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolina007
za dokladnie 12 dni :D bede robila sobie kolczyka, teraz sie nie boje, ale jak to zawsze jest na miejscu bede miala strasznego cykorka :) nie wiem jak to bedzie :D pozdrawiam! 2majcie kciuki! bu$iak ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny dawno mnie tu nie było, dzisiaj wchodze i co ?? SZOK aż 3strony podskoczyły !! Ja mam już kolczyk prawie 2 miesiące, ostatnio mialam małe problemy bo straszanie mnie bolało ale przmyłam kilka razy solą i już jest wszystko ok :D jakbyście mialy jakięs pytania to piszcie :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguśś
Ja mam pytanko. Mam kolczyk 4 tygodnie Kiedy moge go moczyc?? bo mowila kosmetyczka zeby narazie nie ale chyba juz mozna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja normalnie kąpałam się już po 2 tygodniach. A potem po kąpieli jeszcze go przmywałam i jest dobrze. Podziiam cie że jeszcze wytrzymujesz, ja bym nie mogła wytrwać bez moich gorących kąpieli. A ostatnio nawet byłam na basenie i nicm nie nie bolało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurenka
skoro juz o kapielach... w srode minie dwa tygodnie odkad mam kolczyk... wszystko bardzo ladnie sie goi (regularnie przemywam rumiankiem) i nic zlego sie nie dzieje ;] nie moge sie juz doczekac kiedy bede mogla isc na basen... jak myslicie - ile jeszcze powinnam czekac?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miodzio1
wlasnie wrocilam od kosmetyczki. dowiedzialam sie ze caly koszt wlacznie z kolczykiem(tytanowym) i znieczuleniem to 90 zl, wiec zostaje tylko podjecie decyzji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurenka mi kosmetyczka pozwoliłą na basen chodzić już po 2 tygodniach. Dlatewgo po środzie- zapraszam na pływanko :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miodzio1- idź na całość !!! Taka cena to i tak nie dużo. ja za samo przebicie płaciłam 50 zł bez znieczulenia tylko mi zamroziła troche. WIesz co ja tam troche sie bałąm robić bo mam trochę \"korpulętną\" budowę ciała, ale powiedziałam sobie \"a w dupie to mam robie bo mi sie podoba innym nie musi\" i zrobiłam. Myśle że wyglada świetnie a ja odnosze sukcesy- schudłam już 7 kilo przez 2 misiące i wcale sie nie głodziłąm czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam juz prawie 2 miechy no i dupa mam cos jakby \"martwa skóre\" w okół górnej dziurki byłam juz w salonie gdzie miałam robiony kolczyk i facet mial to samo .... tylko od tatuazu :p NA szczesnie nie widac tego ;);) Pozdro dla Was :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×