Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość eee xddd
ja odkazilam miejsce przebicia . Samo przebicie nie strwalo dlugo ale strasznie bolało. Nie dawno mialam jeszcze kolczyk w nosku, ale musialam wyjąc ze względu na szkołe ;/ . Nos przebijalam w salonie i nic nie bolalo . Przebijalam nos kilka razy koleżance . Bez zniczulenia strasznie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee xddd
ja mialam niedawno kolczyk w nosku. Robilam w salonie ze znieczuleniem nic nie bolalo . Pozniej musialam miec 2 raz przebita tą dolną warstwe i to juz bylo bez znieczulenia strasznie bolalo. W pępku odkazilam to miejsce , teraz ślicznie wygląda. Drugi raz poszlabym do koleżanki . Tylko ze znieczuleniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaTT ..12
Siemka .. przebiła mi kolezanka dzisiaj pępek .. na poczatku był on czerwony a teraz jest ok ; )Byłam z nim dzisiaj na basenie .. to nic nie boli ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikasia
ja będę robić w piątek kolczyk w pępku. cieszę się ale i boje. ale będzie dobrze. już pół roku się nastawiam. ale będzie super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola.d
chce sama sobie przebic pępek , jaką igłe muszę kupić i jaki kolczyk ( dł. pręcika)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola.d
chce sama sobie przebic pępek , jaką igłe muszę kupić i jaki kolczyk ( dł. pręcika)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamcia
Jak czytam, ze ktos sam sobie przebija, to az mnie nosi... Eh. Ja mam kolczyka juz 3 tygodnie i jest wszystko cacy. Przemywam tylko solą fizjologiczną 2 razy dziennie, nie smaruje mascia, gdyż nie ma powodu... Nawet nie jest zaczerwienione wokół dziurki. Bylam u dobrej kosmetyczki i jest dobrze. Ciesze sie, ze jest tu ktos taki jak hensha. Dajesz bardzo dobre porady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamcia
Jak czytam, ze ktos sam sobie przebija, to az mnie nosi... Eh. Ja mam kolczyka juz 3 tygodnie i jest wszystko cacy. Przemywam tylko solą fizjologiczną 2 razy dziennie, nie smaruje mascia, gdyż nie ma powodu... Nawet nie jest zaczerwienione wokół dziurki. Bylam u dobrej kosmetyczki i jest dobrze. Ciesze sie, ze jest tu ktos taki jak hensha. Dajesz bardzo dobre porady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamcia
Jak czytam, ze ktos sam sobie przebija, to az mnie nosi... Eh. Ja mam kolczyka juz 3 tygodnie i jest wszystko cacy. Przemywam tylko solą fizjologiczną 2 razy dziennie, nie smaruje mascia, gdyż nie ma powodu... Nawet nie jest zaczerwienione wokół dziurki. Bylam u dobrej kosmetyczki i jest dobrze. Ciesze sie, ze jest tu ktos taki jak hensha. Dajesz bardzo dobre porady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamcia
Jak czytam, ze ktos sam sobie przebija, to az mnie nosi... Eh. Ja mam kolczyka juz 3 tygodnie i jest wszystko cacy. Przemywam tylko solą fizjologiczną 2 razy dziennie, nie smaruje mascia, gdyż nie ma powodu... Nawet nie jest zaczerwienione wokół dziurki. Bylam u dobrej kosmetyczki i jest dobrze. Ciesze sie, ze jest tu ktos taki jak hensha. Dajesz bardzo dobre porady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamcia
Jak czytam, ze ktos sam sobie przebija, to az mnie nosi... Eh. Ja mam kolczyka juz 3 tygodnie i jest wszystko cacy. Przemywam tylko solą fizjologiczną 2 razy dziennie, nie smaruje mascia, gdyż nie ma powodu... Nawet nie jest zaczerwienione wokół dziurki. Bylam u dobrej kosmetyczki i jest dobrze. Ciesze sie, ze jest tu ktos taki jak hensha. Dajesz bardzo dobre porady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee xddd
LOLA . to jest chyba rozowy wenflon o ile sie nie myle [ 2,1 mm], dlugosc precika ok. 1,6 cm . Wszystko zalezy od tego ile weźmie Ci skóry ;d mnie przebijanie strasznie bolało . Najgorsze jest jak przekłada kolczyk przez wenflon i pozniej wyciaga ten wenflon . ałłła xd ;) Ale za to ślicznie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee xddd
LOLA . to jest chyba rozowy wenflon o ile sie nie myle [ 2,1 mm], dlugosc precika ok. 1,6 cm . Wszystko zalezy od tego ile weźmie Ci skóry ;d mnie przebijanie strasznie bolało . Najgorsze jest jak przekłada kolczyk przez wenflon i pozniej wyciaga ten wenflon . ałłła xd ;) Ale za to ślicznie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuska322
Cześć Dziewczynki Ja Miałam Nie Raz Już Kolczyka w PemPku :) Lecz Zawsze z Jakis Przyczyn Psuł mi Sie POszłam Wiec do Kosmetyczki iii Powiedziala Mi Ze To WszysTko Przez Tribiotyk (maść) DzieWczynki Nie Wszystkie Maści Pomagaja Ale Psuja ;/ Teraz Znów Sobie Przebije Lecz Sama Bo UmieM i PrzebiJam Innym ... Lecz Teraz Nie Bede StosowaC ŻaDnych MaŚci Jedynie WoDa UtLanioNa !!! By Nie RoBiło Sie Jakies ZakaŻenie... Jak Macie Jakieś PyTanie Piszcie .... PozDrawiaM :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuska322
Cześć Dziewczynki Ja Miałam Nie Raz Już Kolczyka w PemPku :) Lecz Zawsze z Jakis Przyczyn Psuł mi Sie POszłam Wiec do Kosmetyczki iii Powiedziala Mi Ze To WszysTko Przez Tribiotyk (maść) DzieWczynki Nie Wszystkie Maści Pomagaja Ale Psuja ;/ Teraz Znów Sobie Przebije Lecz Sama Bo UmieM i PrzebiJam Innym ... Lecz Teraz Nie Bede StosowaC ŻaDnych MaŚci Jedynie WoDa UtLanioNa !!! By Nie RoBiło Sie Jakies ZakaŻenie... Jak Macie Jakieś PyTanie Piszcie .... PozDrawiaM :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola.d
dzięki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola.d
pytanie do Anuska322: czym i ile skóry należy złapac przy samodzielnym przekłuwaniu i jakiej igły używasz i kolczyka (dł.pręcika)? ile koszt igła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dredziora
Mam pytanie.. chciałabym zrobic sobie kolczyka w pępku, nie boję się bólu, bo już nie jedno przebolałam. Chodzi o to, że mam skłonności do robienia się bliznowców, kolczyki mam tylko w uszach i nic się nie działo, jak robiłam na chrząstce to szybko się zagoiło i nie bolało. Bardzo chciałabym sobie zrobić kolczyk w pępku, boję się tylko, żeby nie narósł mi tam żaden keloid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejnel
Eeeeeeeeeee.. Ja w Anglii robilam (w studiu) no bo w koncu tam mieszkam juz od 3 lat na stale i nic a nic mnie nie bolalo , ani jak mi przekluwali ani po , dopiero potem sie nim troche pobawilam , wylecialo mi troche krwi , popryskalam woda utleniona co dostalam od nich i myslalam ,ze padne z bolu :P Ale to trwalo tylko chwilke no i goil mi sie ladnie przez 6 tygodni ;) teraz jeszcze troszke ropieje ale juz niedlugo przestanie ;) No a w Polsce w s studiach tez tak robia ;) Wiec nie radze lazic do kosmetyczek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawa17
heh:) dziurawic przeciez mozna tez u kosmetyczek:) ale tylko wtedy gdy przekluwaja one iglami...bo pistoletem sie nie powinno tego robic poniewaz po 1. miazdzy tkanke a po 2. jest wiekasza szansa na dluzsze gojenie jak i na zakarzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska_for
witam:) to znowu ja. Pisałam tu wcześniej bo mam przekłuty pępek i wdał mi się stan zapalny. Tak jak poradziła mi hensha poszłam do apteki po octenisept ale akurat tego nie mieli i Pani farmaceutka poleciła mi OXYCORT, co prawda jest na receptę ale mi dała bez..nie wiem czemu eheh:P Powiedziała, że NAPEWNO nie może mi zaszkodzić a jest dużo mocniejszy od Ocetniseptu. ii jestem w szoku!:)) To zawiesina w sprayu kosztuje ok 27zł, Gdy psiknęłam wieczorem to rano zaczerwienienie zniknęło, skóra stała się trochę sucha ale po 2 dniach nie było już śladu zadnej ropy itp! teraz jest po porostu idealnie! Bardzo polecam ten lek. Ja smarowałam tribioticem, przemywałam solą fizjologiczną i zero poprawy, a ten lek zadziałał błyskawicznie. Teraz opalam i kąpie się w zalewie bez obaw, wszystko jest ok. naprawdę polecam jezeli komus cos się "babrze" to jest on nieoceniony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska_for
witam:) to znowu ja. Pisałam tu wcześniej bo mam przekłuty pępek i wdał mi się stan zapalny. Tak jak poradziła mi hensha poszłam do apteki po octenisept ale akurat tego nie mieli i Pani farmaceutka poleciła mi OXYCORT, co prawda jest na receptę ale mi dała bez..nie wiem czemu eheh:P Powiedziała, że NAPEWNO nie może mi zaszkodzić a jest dużo mocniejszy od Ocetniseptu. ii jestem w szoku!:)) To zawiesina w sprayu kosztuje ok 27zł, Gdy psiknęłam wieczorem to rano zaczerwienienie zniknęło, skóra stała się trochę sucha ale po 2 dniach nie było już śladu zadnej ropy itp! teraz jest po porostu idealnie! Bardzo polecam ten lek. Ja smarowałam tribioticem, przemywałam solą fizjologiczną i zero poprawy, a ten lek zadziałał błyskawicznie. Teraz opalam i kąpie się w zalewie bez obaw, wszystko jest ok. naprawdę polecam jezeli komus cos się "babrze" to jest on nieoceniony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej ;] znowu ja ;p mam kolczyk w pepku od.. 3miesiecy ... ptzy przekuwaniu nie bolało tylko wtedy jak mi wkładała kolczyk .. robila mi kolezanka wiec wiecie ..;p na poczatku mi nie ropial ani nic,. po jakis 2 tygodniach zaczal i ciagle mi ropieje. uzywam tribioticu iii jest suuuper ! tyl;ko zaczal mi ropiec jak zmienilam kolczyk na tytanowy wiec nie radze kupowac takich jesli nie chcecie miec problemów ;]] Pozdrawiam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej ;] znowu ja ;p mam kolczyk w pepku od.. 3miesiecy ... ptzy przekuwaniu nie bolało tylko wtedy jak mi wkładała kolczyk .. robila mi kolezanka wiec wiecie ..;p na poczatku mi nie ropial ani nic,. po jakis 2 tygodniach zaczal i ciagle mi ropieje. uzywam tribioticu iii jest suuuper ! tyl;ko zaczal mi ropiec jak zmienilam kolczyk na tytanowy wiec nie radze kupowac takich jesli nie chcecie miec problemów ;]] Pozdrawiam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiii
Hej... Tydzień temu byłam u kosmetyczki. Przebiła mi i kazała przmywac raz dziennie wodą utlenioną i 3x dziennie smarowac maścią tribiotic. Zauważyłam, że rana jest różowa i biała. Tak jakby odparzona czy co . Nie wiem co mam robic. Nie boli mnie, ale swędzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawa17
ta kosmetyczka robila ci pistoletem ta dziurke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiii
Nie, ręcznie chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiii
Nie, ręcznie chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweeeety28
hm...to nie wiem jak to z toba kii...moze odstaw wode utleniona uzywaj do przeywania np. wody z sola(3x dziennie) (ona odkazi tak jak woda u. ale nie zatyka komurek i goi sie szybciej) jesli nie..idz do kosmetyczki ktora ci przebijala i powiedz jej ze masz problemy.. wlasnie dlatego nie powinno sie chodzic do kosmetyczek.. one umieja przebijac uszy perfekcyjnie..no i moze nosy.. ale nie pepek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiii
Aha, Dzięki .. Spróbuje z tą wodą i solą, jak mi radzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×