Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość goss16
tribiotic mozna uzywac ale tylko przez tydzień... 2-3 razy dziennie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośś ** **
a ja mysle ze po dluzszej przerwie mozna powrocic do stosowania tribioticu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *malutka84
Hej ;) mam małe pytanko, co mam robić otóż jakiś 1tyg. temu zmieniłam kolczyk (wcześniej ok.miesiąca miałam ten,którym miałam przebity pępek) też na taki ze stali chirurgicznej z dodatkiem srebra (nie mam uczulenia na nikiel). Od jakiś 2dni przy górnej i dolnej kulce zrobiło mi się delikatnie czerwone,a dodatkowo przy dolnej kulce,gdy dotykam troszkę mnie boli.. Przez czas,gdy nosiłam pierwszy kolczyk,smarowałam tribioticem i solą fizjologiczną i nic mi nie było. Drugi kolczyk dokładnie zdezynfekowałam, m.in.w wodzie utlenionej. Także nie sądzę,żeby to była wina nie zdezynfekowanego kolczyka. Dodam,że kilka dni temu polałam na kolczyk wodę utlenioną i trochę zaczął się pienić. Co to oznacza? Poradzicie mi coś, co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *malutka84
Hej ;) mam małe pytanko, co mam robić otóż jakiś 1tyg. temu zmieniłam kolczyk (wcześniej ok.miesiąca miałam ten,którym miałam przebity pępek) też na taki ze stali chirurgicznej z dodatkiem srebra (nie mam uczulenia na nikiel). Od jakiś 2dni przy górnej i dolnej kulce zrobiło mi się delikatnie czerwone,a dodatkowo przy dolnej kulce,gdy dotykam troszkę mnie boli.. Przez czas,gdy nosiłam pierwszy kolczyk,smarowałam tribioticem i solą fizjologiczną i nic mi nie było. Drugi kolczyk dokładnie zdezynfekowałam, m.in.w wodzie utlenionej. Także nie sądzę,żeby to była wina nie zdezynfekowanego kolczyka. Dodam,że kilka dni temu polałam na kolczyk wodę utlenioną i trochę zaczął się pienić. Co to oznacza? Poradzicie mi coś, co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *malutka84
Hej ;) mam małe pytanko, co mam robić otóż jakiś 1tyg. temu zmieniłam kolczyk (wcześniej ok.miesiąca miałam ten,którym miałam przebity pępek) też na taki ze stali chirurgicznej z dodatkiem srebra (nie mam uczulenia na nikiel). Od jakiś 2dni przy górnej i dolnej kulce zrobiło mi się delikatnie czerwone,a dodatkowo przy dolnej kulce,gdy dotykam troszkę mnie boli.. Przez czas,gdy nosiłam pierwszy kolczyk,smarowałam tribioticem i solą fizjologiczną i nic mi nie było. Drugi kolczyk dokładnie zdezynfekowałam, m.in.w wodzie utlenionej. Także nie sądzę,żeby to była wina nie zdezynfekowanego kolczyka. Dodam,że kilka dni temu polałam na kolczyk wodę utlenioną i trochę zaczął się pienić. Co to oznacza? Poradzicie mi coś, co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kendra*
A ja juz sama nie wiem kto ma racje i robie swoje i modle sie by bylo ok w sumie narazie jest wszystko w porzadeczku stosuje wode utleniona i sół fizologiczna moj kolaczyk "miewa gorsze dni" ale przechodzi mu:) jedyne o co sie modle by sie nie zarwał narazie skórka ma długosc okolo 9 mm wczesniej bylo 11 ale to opuchlizna chyba robie swoje i to normalne ze przy gojeniu sie zwęża prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośś ** **
Kendra, ja mam 9 mm i wiekszosc dziewczyn, ktore robily w salonie tez :) takze wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kendra*
no dobrze ze tak mowisz ja mam obsesje na tym punkcie bo juz mi sie kiedys zerwoło to tak teraz swiruje na tym punkcie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweeeety28
Gośś ** ** -------------------------------------------------------------------------------- bardzo dziekuje gosiu ;****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośś ** **
Nie ma za co :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośś ** **
*malutka84 mnie po zmianie kolczyka tez bolaly dziurki i mialam zaczerwienione. Ale psikalam octeniseptem itp. i po 3-4 dniach wszystko wrocilo do normy :) mysle ze lepiej ten bol przeczekac niz czesto zmieniac kolczyki; powiniem przejsc :) trzymam kciuki zeby bylo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *malutka84
Goss ** dziękuję ci bardzo za odpowiedź, uspokoiłaś mnie bo nie chciałaby pozbywać się kolczyka ;-) Dzięki jeszcze raz i pozdrawiam cieplutko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa5
hej wie ktoś czy jak się ma kolczyk w pępku i utyje albo schudnie to ma jakiś wpływ na wygląd ( bo np. strasznie mi się nie podoba jak dziewczyny mają \"fałdki\" przy przekłuciu) albo na to że kolczyk isę bedzie źle wkładał? pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kendra*
No ja mysle ze wszystko ma wpłym ale jezeli bedzie to róznica paru kilo to bez przesady no chyba ze planujesz jakies wiksze przybieranie na wadze:) a ja tam nie zwracam uwagi na takie drobnostki wazne zeby moj mi sie podobał a co ma reszta - kogóz to obchodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kendra*
No ja mysle ze wszystko ma wpłym ale jezeli bedzie to róznica paru kilo to bez przesady no chyba ze planujesz jakies wiksze przybieranie na wadze:) a ja tam nie zwracam uwagi na takie drobnostki wazne zeby moj mi sie podobał a co ma reszta - kogóz to obchodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korunia
nie mialam kolczyka w pępku przez ok 4 dni to mozliwe ze mi zarosło?? bo nie moge wlozyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hensha
Najprawdopodobniej tak właśnie jest, nie próbuj go przebijać na siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hensha
Najprawdopodobniej tak właśnie jest, nie próbuj go przebijać na siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hensha
Najprawdopodobniej tak właśnie jest, nie próbuj go przebijać na siłę, tylko udaj się do studia,gdzie miałaś przekłuwany pępek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikaaa
ja dzisiaj przebiłam kolezance pepek potem ona 2 kolezance :D hehe . ;p strzasznie sie bałam przebijac ale dałysmy rade ;p. hehe ^^ mysle ze zrobiłam to dobrze ;p a co wy na to ze przebiłam jaj dwa razy w ciagu godziny . moze tak byc ? bo raz krzywo i po chwili jeszcze raz :> mi tez przebijała kolezanka ale daaawno ;d z 3,4 miechy temu ;d jesze tato nie wie ;p a mama sie dowiedziała po tyg. na poczatku mi sie goiło zmieniłam kolczyka , zaczeło sie paprac ;/ wrociłam do poprzedniego i tak jak niektórym tutaj zrobił mi sie taki bąbel pod dziurką :> zejdzie mi ? piszcze na gg pliss !! 12667563 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikaaa
ja dzisiaj przebiłam kolezance pepek potem ona 2 kolezance :D hehe . ;p strzasznie sie bałam przebijac ale dałysmy rade ;p. hehe ^^ mysle ze zrobiłam to dobrze ;p a co wy na to ze przebiłam jaj dwa razy w ciagu godziny . moze tak byc ? bo raz krzywo i po chwili jeszcze raz :> mi tez przebijała kolezanka ale daaawno ;d z 3,4 miechy temu ;d jesze tato nie wie ;p a mama sie dowiedziała po tyg. na poczatku mi sie goiło zmieniłam kolczyka , zaczeło sie paprac ;/ wrociłam do poprzedniego i tak jak niektórym tutaj zrobił mi sie taki bąbel pod dziurką :> zejdzie mi ? piszcze na gg pliss !! 12667563 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośś ** **
Hej dziewczyny :* posluchajcie, bo jakos 15 lipca jade do niemiec, do hansa parku (taki wieeeelki lunapark) i boje sie jechac tam z kolczykiem, dlatego chcialam sie was zapytac, czy jak na 7 godzin wyjme kolczyka to czy mi moze dziurka zarosnac? Mam kolczyka 2 miesiace jak cos :) Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hensha
A dlaczego boisz się tam jechać z kolczykiem? Nie radzę ci wyjmować kolczyka,gdyż możesz później mieć problemy z ponownym włożeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośś ** **
bo sa tam rozne atrakcje ktore sciskaja brzuch :( i boje sie ze mnie bedzie bolalo, albo rozpaprze mi sie znowu :( ogolnie boje sie ze cos mi sie stanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hensha
Rozumiem.. najlepiej byłoby wyjąć kolczyk,ale wtedy inne bakterie mogą dostać ci się bezpośrednio do dziurki,a kolczyk tak jakby nie pozwala bakterią iść dalej Dla odkażenia pępka możesz przemyć go wodą utlenioną a zagoił ci się całkiem,czy coś tam się babrze jeszcze,wycieka ropa itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hensha
Rozumiem.. najlepiej byłoby wyjąć kolczyk,ale wtedy inne bakterie mogą dostać ci się bezpośrednio do dziurki,a kolczyk tak jakby nie pozwala bakterią iść dalej Dla odkażenia pępka możesz przemyć go wodą utlenioną a zagoił ci się całkiem,czy coś tam się babrze jeszcze,wycieka ropa itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hensha
Rozumiem.. Najlepiej byłoby wyjąć kolczyk, ale wtedy inne bakterie mogą dostać się bezpośrednio do dziurki Radzę ci nie wyjmować kolczyka przez godzinę jak już tam będziesz, spróbuj "oswoić się" z warunkami tam panującymi, wogóle nie zwracaj uwagi na kolczyk. Jeśli wszystko będzie dobrze,nie będzie zaczerwienienia itd. zostaw kolczyk ;) natomiast jak coś zacznie się dziać,będzie cię swędziało czy piekło,wyjmij kolczyk i przemyj jego oraz dziurkę wodą utlenioną. Najlepiej też przemyj kolczyk przed wejściem na basen(bez wyjmowania go)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hensha
Rozumiem.. Najlepiej byłoby wyjąć kolczyk, ale wtedy inne bakterie mogą dostać się bezpośrednio do dziurki Radzę ci nie wyjmować kolczyka przez godzinę jak już tam będziesz, spróbuj "oswoić się" z warunkami tam panującymi, wogóle nie zwracaj uwagi na kolczyk. Jeśli wszystko będzie dobrze,nie będzie zaczerwienienia itd. zostaw kolczyk ;) natomiast jak coś zacznie się dziać,będzie cię swędziało czy piekło,wyjmij kolczyk i przemyj jego oraz dziurkę wodą utlenioną. Najlepiej też przemyj kolczyk przed wejściem na basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hensha
Rozumiem.. Najlepiej byłoby wyjąć kolczyk, ale wtedy inne bakterie mogą dostać się bezpośrednio do dziurki Radzę ci nie wyjmować kolczyka przez godzinę jak już tam będziesz, spróbuj "oswoić się" z warunkami tam panującymi, wogóle nie zwracaj uwagi na kolczyk. Jeśli wszystko będzie dobrze,nie będzie zaczerwienienia itd. zostaw kolczyk ;) natomiast jak coś zacznie się dziać,będzie cię swędziało czy piekło,wyjmij kolczyk i przemyj jego oraz dziurkę wodą utlenioną. Najlepiej też przemyj kolczyk przed wejściem na basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośś ** **
Ale to nie jest basen tylko lunapark :) karuzele, samochodziki, rollercoastery itp. :) ale dziekuje za odpowiedz hensha :* bede wiedziala co mam robic na basenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×