Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość mloda_polska
wczoraj przekułam pępek i nie wiem czym mam go przemywac, moze mi ktos cos doradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey.. mam mały problem.. Kolczyk mam od roku.. wszystko pięknie. Ale jakiś czas temu zauważyłam że nie jestem w stanie go odkręcić i wyjąć.. Może ktoś z was wie co z tym zrobić. Nie przebijałam w studiu, to jest już któryś kolczyk z rzędu, bo w zależności od widzimisię zmieniałam. A teraz nie mogę. To nieco denerwujące mieć kawałek metalu w brzuchu i nie potrafić go wyjąć. PS próbowałam odkręcać w gumowych rękawiczkach, tak żeby ręce się nie ślizgały ale to nic nie dało. Jakieś rady? Byłabym wdzięczna, szczególnie za odpowiedzi na adres e-mail. Z góry dzięki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey.. mam mały problem.. Kolczyk mam od roku.. wszystko pięknie. Ale jakiś czas temu zauważyłam że nie jestem w stanie go odkręcić i wyjąć.. Może ktoś z was wie co z tym zrobić. Nie przebijałam w studiu, to jest już któryś kolczyk z rzędu, bo w zależności od widzimisię zmieniałam. A teraz nie mogę. To nieco denerwujące mieć kawałek metalu w brzuchu i nie potrafić go wyjąć. PS próbowałam odkręcać w gumowych rękawiczkach, tak żeby ręce się nie ślizgały ale to nic nie dało. Jakieś rady? Byłabym wdzięczna, szczególnie za odpowiedzi na adres e-mail. Z góry dzięki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey.. mam mały problem.. Kolczyk mam od roku.. wszystko pięknie. Ale jakiś czas temu zauważyłam że nie jestem w stanie go odkręcić i wyjąć.. Może ktoś z was wie co z tym zrobić. Nie przebijałam w studiu, to jest już któryś kolczyk z rzędu, bo w zależności od widzimisię zmieniałam. A teraz nie mogę. To nieco denerwujące mieć kawałek metalu w brzuchu i nie potrafić go wyjąć. PS próbowałam odkręcać w gumowych rękawiczkach, tak żeby ręce się nie ślizgały ale to nic nie dało. Jakieś rady? Byłabym wdzięczna, szczególnie za odpowiedzi na adres e-mail. Z góry dzięki... a co do poprzedniczki. Tribiotic jest dobry, kosztuje 1,50 a rana lepiej się goi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaachuuss
dziewczyny mam problem.. bardzo chciałabym mieć kolczyk w pępku ale strasznie znoszę ból.. już od poprzednich wakacji się zbieram na kolczyk i czasami mam takie napady, a czasami jest mi całkiem obojętne czy będę go miała czy nie.. drugi problem to to gdzie się udać.. do salonu tatuażu czy kosmetyczki ? salony są bardziej polecane, ale chodzi mi również o czas, mój chłopak przebijając brodę musiał się umówić 2 miechy przed, a mi zależy na czasie, ponieważ chciałabym żeby do rozpoczęcia szkoły troszkę już się do niego przyzwyczaić i żeby troszeczkę już się zagoił ;) bo mój pan od wfu jest masakryczny i boję się że będzie mnie mocno boleć a nie ma mowy o tym żeby nie ćwiczyć.. nie chciałam sobie przebijać we wakacje, zakaz kąpieli w publicznych miejscach, ale właśnie przed chwilką przeczytałam, że bardzo dobrze zrobić go we wakacje i wystawiać na słońce to pomaga gojeniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia 17
kaachuuss dobrze sie zastanów czy chcesz mieć ten kolczyk! skoro piszesz , ze czasami chcesz a czasami jest ci to obojętne... SALON TATUAŻU!!!! Czytałam,ze kosmetyczki nie mają na ten temat pojęcia... hmmm... ja jak poszłam to mi z miejsca przekuły pępek... Ja mam kolczyk od 27.07 . :]]] Jest Super! Z rodzicami jakoś sie załatwiło . Mame męczyłam rok i sie udało! A tata... Nic nie wie. xP Przekucie nie bolało . Tylko jak szczypcami mi gostek ścisnął! x ( I przez 3 dni miałam taki znak na około dziurki ... Ale mam pytanie... Na około dziurki schodzi mi troszke skóra. ;( Ktoś wie czemu.? : ((( I mnie swędzi pod wieczór . ale jak czytałam to normalne . ;] Polecam! Kolczyk w pępku jest cuuuuuuuuuudny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia 17
kaachuuss dobrze sie zastanów czy chcesz mieć ten kolczyk! skoro piszesz , ze czasami chcesz a czasami jest ci to obojętne... SALON TATUAŻU!!!! Czytałam,ze kosmetyczki nie mają na ten temat pojęcia... hmmm... ja jak poszłam to mi z miejsca przekuły pępek... Ja mam kolczyk od 27.07 . :]]] Jest Super! Z rodzicami jakoś sie załatwiło . Mame męczyłam rok i sie udało! A tata... Nic nie wie. xP Przekucie nie bolało . Tylko jak szczypcami mi gostek ścisnął! x ( I przez 3 dni miałam taki znak na około dziurki ... Ale mam pytanie... Na około dziurki schodzi mi troszke skóra. ;( Ktoś wie czemu.? : ((( I mnie swędzi pod wieczór . ale jak czytałam to normalne . ;] Polecam! Kolczyk w pępku jest cuuuuuuuuuudny! xoxo Zosia! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluśka P
hej wszystkim chciałam się zapytać czy można odrazu przebić pępek żeby mieć długiego kolczyka a nie taką kuleczkę :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kisiaaa
Zosia 17 wydaje mi się, że to normalne, bo ja też coś takiego miałam . co prawda kolczyk w pępku mam niedługo a mianowicie od 11.07. Ale wszystko jest już ok. Początkowo tez miałam zaczerwiene , ale to już zniknęło. Teraz naprawdę bardzo ładnie się goi. Co prawda robila mi to kosmetyczka, na początku się obawiałam, że źle zrobiłam idąc tam, ale wydaje mi sie, że większość dziewczyn robi to u kosmetyczek. Ja 3x dziennie smaruje maścią tribiotic i raz dziennie przemywam wodą utlenioną i ładnie to wygląda. Samo przekłucie bolało, ale warto było chwilę pocierpieć. Pozdrawiam i polecam taki kolczyk ;) Kisiaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia 17
Kisiaaa a wiesz kiedy to możne zniknąć.? Bo za 2 tyg. będę musiała się pokazać w kostiumie kąpielowym i czy to zniknie . ; (( A co do kapania się. Morze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia 17
Kisiaaa a wiesz kiedy to możne zniknąć.? Bo za 2 tyg. będę musiała się pokazać w kostiumie kąpielowym i czy to zniknie . ; (( A co do kapania się. Morze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lagaczigixD
siem laski jak zorbila bym sobie na dniach kolczyka w pepku to kiedy bym mogla isc sie kapac na basenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia 17
Cd Zosia 17 Przekułam sobie pępek 1 tydz. temu a za 2 tyg. jade... [ w sumie to 3 tyg ] Kiedy bede sie mogła kapać...? Czytałam , ze trzeba odczekać 6 miesiecy , kumpela mówiła miesiac . Doczytałam sie też , ze dziewczyna na nastepny dzień po przekuciu poszła na basen! o.O [ odpada ] Z góry dzięki! ;*** xoxo Zosia! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia 17
Cd Zosia 17 Przekułam sobie pępek 1 tydz. temu a za 2 tyg. jade... [ w sumie to 3 tyg ] Kiedy bede sie mogła kapać...? Czytałam , ze trzeba odczekać 6 miesiecy , kumpela mówiła miesiac . Doczytałam sie też , ze dziewczyna na nastepny dzień po przekuciu poszła na basen! o.O [ odpada ] Z góry dzięki! ;*** xoxo Zosia! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia 17
Sorry,wcześniej pisałam , ze zrobiłam sobe kolczyk 27.07 pomyłka. xP 23.07 Przepraszm! ;* xoxo Zosia! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanthi
a co w tym złego ze ktos ma okrągły brzuch w grubszym brzuszku kolczyk wygląda równie seksownie jak i w szczupłym co wy na to dziewczyny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanthi
a co w tym złego ze ktos ma okrągły brzuch w grubszym brzuszku kolczyk wygląda równie seksownie jak i w szczupłym co wy na to dziewczyny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaatUŚ
taak . osattnio widzialam laske na basenie no powiedzmy miala okraglyy brzuszek i miala kolczyka na gorze i na dole i wygladala zaajebiscie. ;]] a wlansie czy moge zmienic kolczyk jak mam kolczyk od 10.07.09. na nowy jesli niemam czerwonego tylko kolo kulki na gorze mam jeszcze lekko rozowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia 17
Wiesz co... Sama sie zastanawiam kiedy bym mogła zmienić [ bo gdy przekuwałam to mi nie powiedzieli ]. Poczekaj moze jeszcze z tydzień i wtedy zmień . (; U mnie jest to samo... jest lekko rózowe i schodzi troszeczke skóra. ); Wiecie czemuuuuu.? )));

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia 17
Wiesz co... Sama sie zastanawiam kiedy bym mogła zmienić [ bo gdy przekuwałam to mi nie powiedzieli ]. Poczekaj moze jeszcze z tydzień i wtedy zmień . (; U mnie jest to samo... jest lekko rózowe i schodzi troszeczke skóra. ); Wiecie czemuuuuu.? )));

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kisiaaa
ja mam kolczyk od 11.07 i już tydzień po kąpałam się w basenie... Pewnie w następnym tygodniu pojadę nad morze i też mam zamiar się kąpac, słyszałam, że niektóre dziewczeny przemywają pępek wodą z solą zamiast wody utlenionej, więc woda morska nie powinna zaszkodzic ;) a co do wymiany to też zbytnio się nie orientuje, ale chyba niedługo to zrobie, bo pępek jest tylko troszeczke różowy i już łądnie to wygląda... A i wspominałaś, że swędzi Cię wieczorami. Powiem Ci, że mnie też wieczorami swędzi i niekiedy w dzień, ale myślę , że to normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emkaaa
Witam! Mam problem bo przekułam pępek w kwietniu a on nadal do końca mi sie nie zagoił,ciagle leci ropa a ostatnio na dolne zrobiło mi się takie czerwone zgrubienie i pojecia nie mam co to jest, ciagle przemywałam sola fizjologiczną i smarowałam tribioticiem , moze mi ktoś coś poradzić co powinnam zrobić żeby wkońcu to zagoić? z góry dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emkaaa
Witam! Mam problem bo przekułam pępek w kwietniu a on nadal do końca mi sie nie zagoił,ciagle leci ropa a ostatnio na dolne zrobiło mi się takie czerwone zgrubienie i pojecia nie mam co to jest, ciagle przemywałam sola fizjologiczną i smarowałam tribioticiem , moze mi ktoś coś poradzić co powinnam zrobić żeby wkońcu to zagoić? z góry dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emkaaa
Witam! Mam problem bo przekułam pępek w kwietniu a on nadal do końca mi sie nie zagoił,ciagle leci ropa a ostatnio na dolne zrobiło mi się takie czerwone zgrubienie i pojecia nie mam co to jest, ciagle przemywałam sola fizjologiczną i smarowałam tribioticiem , moze mi ktoś coś poradzić co powinnam zrobić żeby wkońcu to zagoić? z góry dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiolaPaciorek
Jakie wy głupie! -,-''' ja zmienilam dzień po przekłóciu !!!!!!!!!!!!! I przekuwałam sobie kolczyk w domu taka moja Krejzolka zrobiła mi dobrze!!!!!!!! PatuśQa Dziekujeeee!! Kocham Cie x33333 Wery Maczzz x33 Jestem Najsekzowniejsza Wienc wy zamknijcie mordy Ćwoczki! |; Kocham Tylko SIEBIE! x3333333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha xD
"taka moja Krejzolka zrobiła mi dobrze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha xD
O losie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emkaaa
Witam! Mam problem bo przekułam pępek w kwietniu a on nadal do końca mi sie nie zagoił,ciagle leci ropa a ostatnio na dolne zrobiło mi się takie czerwone zgrubienie i pojecia nie mam co to jest, ciagle przemywałam sola fizjologiczną i smarowałam tribioticiem , moze mi ktoś coś poradzić co powinnam zrobić żeby wkońcu to zagoić? z góry dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emkaaa
Witam! Mam problem bo przekułam pępek w kwietniu a on nadal do końca mi sie nie zagoił,ciagle leci ropa a ostatnio na dolne zrobiło mi się takie czerwone zgrubienie i pojecia nie mam co to jest, ciagle przemywałam sola fizjologiczną i smarowałam tribioticiem , moze mi ktoś coś poradzić co powinnam zrobić żeby wkońcu to zagoić? z góry dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emkaaa
Witam! Mam problem bo przekułam pępek w kwietniu a on nadal do końca mi sie nie zagoił,ciagle leci ropa a ostatnio na dolne zrobiło mi się takie czerwone zgrubienie i pojecia nie mam co to jest, ciagle przemywałam sola fizjologiczną i smarowałam tribioticiem , moze mi ktoś coś poradzić co powinnam zrobić żeby wkońcu to zagoić? z góry dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×