Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość Marilyn666
Po tygodniu lepiej odstaw Tribiotic i zacznij przemywać solą fizjologczną i szałwią,poczekaj aż się zagoi,tribioticu używaj tylko w razie konieczności i w małych ilościach bo to w końcu antybiotyk więc nie używa się go od tak sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koza noga
FRUTTI a ja sie waham z tym miesiacami, bo tu pisza dziewczyny, ze im sie goi o 2-3 i 9 jak jedna napisala miesiecy.. a ja od pazdziernika zaczynam treningi boksu i przy tym jest duzo uderzen w brzuch i tak sie zastanawiam, bo chce miec kolczyk, ale nie chce miec problemow na treningach. No nic, bede musiala podjac ryzyzko. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koza noga to lepiej nie rób...wiesz to nie bezpieczne troszkę jak Cię ktoś w świeżą ranę uderzy...No pępek goi się go 6 miesięcy. PRZEWAZNIE. o 9ciu jeszcze nie słyszałam :> Ze względu na Twoje bezpieczeństwo to chyba bym jednak Ci odradziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
No nawet jak się pępek już zagoi i w niego dostaniesz to będzie się od nowa paskudził,lepiej nie rób jak trenujesz bo to niebezpieczne,jakbyś dostała w kolca to gwarantuje straszny ból.może nawet krew polecieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koza-noga
mhm.. to nic ;-) zrobie sobie za kilka miesiecy szkoda, ze jakos nie pomyslalam o tym w maju, to do pazdziernika by wszystko sie zagoilo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Marylin ma rację :) podczas takiego bicia, może Ci się bardzo paskudzić. A jak będziesz tak bita w brzuch to kolczyk z pępkiem będzie zabardzo naruszany i wtdy kolczyk może przebić skórę. Zastanów się nawet 10 raz czy sobie zrobić niż potem masz cierpieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koza-noga
ewentulnie moge zrobic kolczyk, a zrezygnowac z boksu i przerzucic sie na biegi :P kurde, i chce i sie boi, to taka typowa kobieca rozterka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Chyba będziesz musiała wybrać,albo kolczyk albo boks,innego wyjścia nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =EmYlKa=
Siemka Dziewczyny mam do was kilka pytań. No więc chce sobie zrobic kolczyka w pępku, ale strasznie sie boje np:tego ze się nie zagoi ze zle bede dbała. Więc prosze was o rade duzo z was pisało zeby nie smarowac rany tą masćią tribiotic ale tez duza czesc was pisała ze ta masc jest dobra i nie wiem co mam robic. Prosze pomóżcie mi bo bardzo sie denerwuje a chce zeby ładnie to wykągało i zebym tak bardzo nie cierpiała.Pliska:) czekam az któras mi odpisze:)bu$ka ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Niektórzy uważają że wręcz nie wolno używać tribioticu,myślę że to gówno prawda,ja myślę że należy go użyć jak z rany się będzie bardzo sączyć,no ale nie dłużej niż tydzień można używać,na pewno nic się nie stanie jak się go od czasu do czasu użyje nie przesadzając z ilością,ale sól fizjologiczna i szałwia są bardziej wskazane.Nie martw się,jak przebijesz w studiu dostaniesz odpowiedni kolczyk wszystko będzie ok,jakbyś sama robiła to mogłoby się coś stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMYLKA słuchaj się Marlyn ona wie co mówi :) Jeżeli dostosujesz się do pewnych reguł które trzeba stosować przy świeżo przekłutym pępku, będzie dobrze. Po pierwsze nigdy nie dotykać brudnymi rękoma!! Może się wdać jakaś paskudna bakteria, a później może się pieprzyć. Trzeba regularnie przemywać np spirytusem salicylowym, albo solą fizjologiczną, smarować Tribioticem ale nie przesadzać z tym smarowaniem 2 razy dziennie przez tydzień wystarczy. Acha i zacząć smarowac tą maścią można dopiero po 2,3 tyg od przebicia nie wcześniej. I najlepiej nie kąpać się przez 2 tyg w wannie, tylko brać prysznic i uważać zeby płyn do mycia nie dostał się do pępka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Z moim pępkiem jest trochę inaczej bo co się zagoił to zahaczyłam tym kółkiem które się ciągle rusza,ale już jest zagojony;-)Wez banana z tytanu i ci się szybko zagoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =EmYlKa=
czyli przez pierwszy tydzien jest wstakazane zeby uzywac tej maści ok:). Mam kolezanke która ma tez kolczyka i robiła jej kolezanka. Powiedziałą mi ze jest taka maść znieczulująca i ze jak jej robiła to nic nie bolało... I nie wiem czy naprawde jest czy tylko tak gadała. A i jeszcze czy moze byc tez kolczyk ze srebra? czy musi byc koniecznie ze tytanu albo stali hirurgicznej? Chciałam zapytac jeszcze czy któras z was robiła kolczyka w Szczecinie i chciałabym wiedziec gdzie jest najlepiej i w ajkich cenach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Srebro odpada na świeże przekłucie,stal też nie polecałabym,lepiej tytan albo bioplast,srebro się nie nadaje.Jak koniecznie będziesz chciała znieczulenie to w studiu powinni ci dać ale zawsze musi minąć trochę czasu aż ono zadziała,słyszałam o takim kremie znieczulającym Emla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emylka ale znieczulenie jest naprawdę nie potrzebne. Nie przeżyjesz ukłucia trwającego 10 sek? No proszę Cię :D nie baw się w żadne maśćie bo to nic nie pomaga :) I źle zrozumiałaś przez pierwszy tydzień po przekłuciu nie smaruj pępka maścią!!! Nie można. Moj prcer tak mowił. Nawet powiedział dlaczego nie można tylko nie pamiętam. A co do studiów w Szczecinie to nie orientuję się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Zgadzam się z tym że znieczulenie nie jest potrzebne;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam smarowane mascia Emla.. Oczywiscie nalozone bylo na nie cala ..powinnam trzymac dluzej ale oczywiscie zapomnialam posmarowac w odpowiednim czasie..;] Wiec prawie nic to nie dalo.. chociaz nie wiem. w sumie przeklucie nic mnie nie bolalo.. znaczy czulam. ale mysle ze naprawde Emla nie byla by potrzebna gdybym wiedziala i uwierzyla ze to nie boli. Naprawde nie boli wiec raczej nie trzeba z niej kozystac.. :)) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =EmYlKa=
No skoro mówicie ze nie jest potrzbne znieczulenie to ok. Dużo dziewczyn tez mi mówiło ze w szczecinie w fali robia dobrze. pojezdze i popytam mam nadzieje ze bedzie wszystko ok i ze nie bede nic czula:P hehe a i ja chcialam ze swoim kolczykiem i chcilam swojego kupi czy u zlotnika dostane kolczyki ze stali hirurgicznej? i jaka dlugos by była najlepsza bo widziałam ze jest po 20mm i po 1.6mm i po 10mm :)? :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Nie radze przychodzić ze swoim kolczykiem,lepiej wybrać bezpieczniejsze w studiu tam ci już dobiorą,a te które są u jubilera można zakładać dopiero po zagojeniu,dobre studio można poznać po tym że wszystko jest sterylne i nie dają najtańszych kolczyków ze stali tylko tytan albo bioplast,tylko tego się używa w dobrych studiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emylka 20 mm?:o najwięcej to jest 12 i zazwyczaj 12 się stosuje :):) chociaż ja mam 2 kolczyki co mają 10mm. Niby 2 mm ale robi różnicę. NIe wiem czu u złotnika dostaniesz taki kolczyk(?) najlepiej zamów na wild cat-ie tam są dobre kolczyki z tytanu, bioplastu, stali, z czego chcesz. A 1.6mm to grubość igły a nie kolczyka :P to znaczy przy okazji grubość prętu od kolczyka. A i nie nastawiaj sie na to, że nie będziesz nic czuła, bo będziesz czuła ale ten ból to nic wielkiego. Mnie bolało, ale ja lubię ból :) tego rodzaju :P Ja mam akurat dużo skóry wzięte może to dlatego :) to ile skóry będziesz miała wzięte od pępka zależy. Niektórzy mają tak mało, że nie wiem na czym im się trzym ten kolczyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Moja siostra cioteczna przekłuwała u koleżanki i ta jej przebiła totalnie w złym miejscu a poza tym wzięła taki mały fałd skóry że szok,co grozi zerwaniem kolczyka przy najbliższej okazji,a poza tym jak jest tak mało skóry wzięte wystaje prawie cała sztanga i kolczyk wisi na kawałku skóry...no i ona ma kolec ze stali,ciężki i ten fałd skóry na którym się ledwo kolec trzyma jeszcze się wydłużył i ta skóra tak zwisa...niezbyt to wygląda...tak to jest jak się u koleżanki przekłuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
UUU to niedobrze,przemywaj cierpliwie solą fizjologiczną i szałwią,musi przejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baczek_maly
Przekłucie pępka nic nie boli!! Swój pępek przekułam sobie sama! kupilam igle i kolczyk alergiczny w sklepie jubilerskim> z moich usług skorzystało 6 kolezanek i jak narazie są zadowolone:) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gunia wdała Ci się jakaś bakteria widocznie...:( bączek mały \"jak narazie jestem zadowolona\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marilyn No własnie na wild catcie w galeri jest zdjęcie tej dziewczyny o której wyżej pisałam. Widać jej całą sztangę a ta skórka...to ma ładnie wyglądać przecież a nie oszpecająco...bała bym się, że to odpadnie...:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
O nie,znowu jakaś przekłuwaczka pępków na własną rękę się pojawiła,eh baczek_maly chyba coś z głową nie tak że najpierw sama sobie przekłułaś a teraz jeszcze innych chcesz a nie masz o tym zielonego pojęcia :-/No moja siostra teraz mówi ze była głupia że dała się przekłuć koleżance i zazdrości mi że ja mam dobrze wykonany w studiu a nie jakąś chałturę domową,bo teraz jej pępek wygląda koszmarnie :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =EmYlKa=
czyli najdłuzszy kolczyk do pępka jest 12mm? ok poszukam jakiegos jutro. A jest różnica jakiego kupie czy wiszącego czy zwykłego. Fruti jakiego ty miałas? Zastanawiałam sie czy sama sobie nie zrobic ale raczej nie:Pniedługo bede jechała do szczecia popytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Ja bym na twoim miejscu nie kupowała kolca od razu,lepiej poczekać aż się zagoi i kupić jakiś ładny na zmianę,bo na świeże przekłucie i tak musi być inny,no i najlepiej żeby to nie była stal na początek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Love Piercing.
O...xD Jacy mądrzy ludzie:)) Fruti i Marlin 666 to są zawodowcy:P Ich wizytówka:*Marlin 666 oraz Fruti-Zawsze do Usług :D Oh... baczek_mały...Ta jasnee:D Przebijaj sama:D Zyskasz nowe doświadczenia! nie koniecznie miłe dla Ciebie i otoczenia.Cóż za przygoda,przekłuwać innym i się tych chwalić?! Kretynizm xP Fruti...:P i jak tam Twój facet? włączył wkońcu komórkę?odezwał się? A tak jeszcze mi się przypomniało,jak moja kumpela sobie sama przebijała- przy mnie.Piszczała wkładając igłę...AaAaAaA...Ojć..jak boli. Przyszła do szkoły,lansowała się z brzuchem na wierzchu,a wszyscy z niej łacha darli,bo miała taaak krzywo przebite..;/ Tzn.Kuleczka była nie po środku,tylko bardziej w bok:P Ja już się nie mogę doczekać,aż pójdę do salonu i mi piercer przebiję...:) Większość się boi bólu ukłucia..ale ja sie go nie mogę doczekać:):):) Fruti,musimy pogadac na gg!:D Fruti,a my sobie tak gadu,gadu..A właściwie jak masz na imie? A Ty Marlin 666 jak masz na imię? Bo ja ten,no...Agata jestem;P Ale nie lubie swojego imienia.Wolę Agusia-wiem ,że słodkie,ale zaś imię Agata wszyscy rymuję..:Agata -szmata,Agata nogą zamiata,Agata na głowie sałata,Agata mucha lata...i t d:/ A agatka też nie lubię...jakoś dziwnie. Pozdrowionka;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×