Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Weni a ja nie mam problemu ze spaniem :) mi czasem zachacza o spodenki od piżamu bo mam taką kokardkę...brr straszne uczucie. Mój chłopak smieje się: chciałaś to teraz cierp ;) hehe ale nie no kolczyk w moim pępku podoba mu się. Ja wymienilam kolczyk n nowy jakoś po miesiącą z tygodniem. Chociaż pricer powiedział, żebym po wakacjach ale nie była bym sobą gdybym nie zrobiła odwrotnie :) Ale jak wymienisz to nie radzę spać w wiszących zwłaszcza jak jeszcze rana jest świeża (pępek goi się do 6 miesięcy) ponieważ wiszące kolczyki są ciężkie i ta górna kulka wżyna się w ciało... potem miałam całe obolałe to miejsce i czerwone. Pamiętaj żeby wcześniej zdezynfekować kolczyk, spirytusem. A jak będziesz szła na basen to założ kolczyk leczniczy, i posmaruj przed TRIBIOTYCKIEM i po wyjściu. Ja zmieniam kolczyki jak np gdzieś idę, a później znowu leczniczy (czyli od przebicia) zakładam. :) mam kolczyk dopiero 2 miesiące więc też jest jeszcze świeży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novica
ej lasqi?? mam pytanko gdzie oprocz wildcata i allegro mogla bym kupic kolczyk do pepka od swarovskiego?...bende jeszcze chodzic po jubilerach ale chcialam zobaczy w necie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weni
Dzienx Fruti ;) Na razie nie pójdę na basen bo nie mogę, ale jak pójdę to napewno zrobię tak jak mi doradzasz. Też nie za bardzo chce te wiszonce bo napewno będą się o bluzkę chaczyć itp.. Na razie smaruję go 3-4 razy dziennie trybiotykiem ;) . Nie wiem czy jeszcze jakoś o niego miałam bym dbać poza tym smarowaniem i ruszaniem go a czasem przemywać spirytusem ..? Bardzo bym chciałam żeby się szybko zagoił .. Mam dużo kolczyków w uszach i szybko sie gioły, ale to jest pępek a nie ucho, no wiec .. NOVICA - Poszukaj na googlech, wpisz np.. kolczyki do pępka, i wyświetla Ci się dużżżżo stron ..?..!..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Love Piercing.
OoO;) Normalne rozmowy na tym forum! nareszcie;) Prawda fruti?? Kurcze,Fruti, mam pytanko do Ciebie;P Bo ja chcę kolczyk tytanowy,najlepiej tytan G23;) I każda laska tu pisze,że zapłaciła za przebicie wraz z kolczykiem 100,120,130 zł. Bo tytan napewno jest droższy od stali Ch,prawda? Tzn,że ja zapłacę 150,200...i t d? Wiem,żę na pewno niewiesz ile to mnie wyniesie w 100%,ale znasz się bardziej ode mnie na tym,byłaś przebijać w salonie,więc...Tak przybliżoną,nie dokładną cenę,jak wiesz oczywiście,możesz mi podać. A o tych innych sprawach to na gg pogadamy;P bo też mam kilka pytań,ale nie będę ich tu zadawać:P cała Polska nie musi o tym wiedzieć :D Pozdrowionka Dziewuszki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love ja zapłaciłam 110zł :) Nie wiem ile dokładnie kolczyk kosztował a ile robocizna ale tak zapłacilam. No tytan jest droższy od stali bo jest lżejszy, chociaż stal chirurgiczna też jest dobra na świeżo przebite miejsce. Zazwyczaj przebicie pępka kosztuje od 100zł do 150zł więc na taką cenę bądź przygotowana :) no pogadamy na gg tylko Cię nie ma :> wrr :) buziaki:* Weni tym TRIBIOTICKIEM to wystarczy 2 razy smarować!! Nie smaruj aż tyle. Bo to maść z antybiotykiem więc możesz bardziej sobie zaszkodzić...na kaszel też antybiotyku się nie bierze ;) wystarczy rano i wieczorem. i nie martw się wiszącym się nie zachacza :) W uszach też mam kolczyki, ale to w ogóle nie ma co porównywać ucha do pępką:) hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umaaaaaaaaa
chcialabym sobie zrobic kolczyk w pepku juz wiem gdzie ale nie wiem jak przekonac rodziców pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karollcia123
Też mam kolczyka w pępku i jestem bardzo zadowolona,że go mam :) Gdybym miała go robić jeszcze raz to napewno bym zrobiła :) Widzę,że dużo osób używa maści trybiotyk przy codzienniej higienie.Moim zdaniem ta maść nie powinna być używana bez żadnych powikłań (mam na myśli ropę itp.).Trybiotyk jest maścią z ANTYBIOTYKIEM .Jeżeli już się upieracie smarować pępek tą oto maścią to nie walcie jej kilogramami ;] Chyba nie chcecie żeby wam się pępek zatkał ? Pozdrawiam wszystkich z kolczykami ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam kolczykP
strasznie wysokie ceny podajecie. ja przebilam pepek w profesjonalnym studiu tatuazy, naszczescie nie u kosmetyczki!! i zaplacilam 50 zl. dostalam kolczyk ze stali chirurgicznej i slicznie sie goi. stal chirurgiczna jest lepsza na swieze rany. nic nie boli ani wogule. takze nie rozumie czemu wybieracie tytan skoro i tak za jakis czas bedziecie chcialy zmienic kolczyk bo ten co dostajecie w studiu jest dlizszy i gdy pepus sie zagoi i skura wklesnie to ten kolczyk bedzie za dlugi i trzeba bedzie nowy kupic, krutszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Nie gadaj głupot że stal jest lepsza na świeże przekłucie,jak chcesz oszczędzać na jakości kolca to oszczędzaj ale wiadomo że stal jest ciężka,ja tam bym nie kupiła tego taniego gówna bo to podróba kolca,jak widziałam stan pępków niektórych dziewczyn noszących kolec ze stali to się załamałam,miały dziurę w pępku bardzo rozciągniętą przez ten ciężki kolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:* Ja mam zamiar zrobić sobie kolczyk w pępku, ale dopiero za rok:P:) Iii mam takie pytanie... Pisałyście, że kolczyk w pępku brzydko wygląda na takich \\\'dużych\\\' brzuchach... No i zgadzam się z tym, ale tak się zaczęłam zastanawiać czy sobie zrobić. Tylko, że ja akurat nie mam problemu z dużym brzuchem, bo mój nawet mi się podoba, tylko chodzi o to, że mam taką niezbyt ładną bliznę po wyrostku;/;/ I chciałabym żebyście mi doradziły czy jest sens robienia sobie kolczyka... Proszę o odpowiedź;* Pzdr;*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chii
siaasiaa ja też mam blizne po wyrosku i zrobiłam kolczyk :) u mnie mówią ze obie rzeczy sexi wygllądają kolczyk i blizna :d to kwestia gustu :p pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrenia
Wszystkie tutaj piszecie o stali , o tytanie...a czy ktoras z Was slyszala o Bioplascie?Jest naprawde rewelacyjny i pod nim rana goi sie bardzo dobrze i szybko.Co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Bioplast jest bardzo dobry,lekki i nie uczula,można go wygiąć w dowolny kształt i organizm go dobrze przyjmuje,nadaję się nawet dla kobiet w ciąży.Im lżejszy kolec tym lepiej,bo świeża rana się rozciąga jak się nosi ciężkie kolczyki,skóra na pępku może szybko się rozciągnąć a to fatalnie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam blizne po wyrostku i nikomu to nie przeszkadza mnie tez zreszta.. I zrobilam sobie kolczyka.. Nie wiem co mam o tym myslec ale mnie babka ktora robila kolczyka w studiu powiedziala zeby nie ruszac tym kolczykiem (w gore i w dol) wiec nie ruszam.. nic mnie w sumie nie boli przemywam to Oscenisept\'em ktory kazala mi kupic.. i jest narazie wszystko okej :)) Kolczyk slicznie wyglada i jestem zadowolona ze sobie go zrobilam ;)) Buziam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiunia21212121
jak mozna poznac ze pepek odrzuca kolczyka?? i dlaczego 2 miesiace po przebiciu leciala mi krew z pepka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Można poznać po tym że zaczyna wystawać coraz więcej sztangi(normalne jest że po zniknięciu opuchlizny będzie trochę wystawać)ale jak już zejdzie opuchlizna i po kilku miesiącach zauważysz że coraz więcej kolca jest na zewnątrz to możliwe że zostanie wypchnięty na zewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __Olcia
Kolczyk w pępku dla kogos z dużym brzuszkiem rzeczywiście nie jest najlepszym pomysłem, ja takiego problemu nie mam, jednak kasy też wiele nie mam, a tandety nie ma sensu robić .... tani kolczyk tanie przekłucie to bez sensu, a żeby było czysto zdrowo i ładnie to trzeba troszke kasiorki. Jednak strasznie kusi mnie ten pomysł ..... są takie śliczne!!! Zaczne zbierać na przekłucie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce mi sie znowu czytac , uchwycilm tylko kilka wpisów, tak fruti załamałam sie POPRAWNOM POLSZCZYZNOM ;D kurde pogoda zwalona, chumor tez , ja cche juz do Wawy.. musze konczyc, pozdro dl Was ;) p.s sorki za blędy , ale tipsy musze skrocic lol2 albo zerwac ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamcia nie marudź, na dyski chodzisz, festyny czego więcej od życia chcieć...aa... K.... :D o do szczęścia jeszcze potrzebny :) Apple ale kolczykiem trzeba ruszać :| nie wiem dlaczego takie głupoty Ci powiedziała. Chcesz żeby Ci sie tam zasplepiło? Pozatym, jak przemywasz pępek too trzea nim ruszać. Boże niektórzy prcerzy...to chyba....;/tacy z nich pricerzy jak z naszych babć, o niczym pojęcia nie mają!!! Misiunia może pępkło Ci jakieś naczynko? A z tym odrzucaniem kolczyka przez ciało to nie mam pojęcia. Siaaaasiaaa jeżeli nie przeszkadza Ci blizna na brzuchu i dobrze się z nią czujesz to czemu nie?:) bo czasami blizny niektóre szpecące są... Mam kolczykP--> jak to strasznie duże ceny podajemy? Wiesz nie wiem gdzie mieszkasz ,ale skoro zapłaciłas 50 zł to jakieś małe miasteczko. Zazwyczaj w małych miastach jest taniej. I żywność, i fryzjer i wszystko, a już najbardziej życie. I się nieuku pisze skóra a nie skura...i krótszy dewotko. Gówno wiesz a jeszcze się mądrzysz ;/ 50 zł za jakiś szajs.. haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamciuś i nie spisz się do wawy. Tu brzydko i prawie ciągle leje...:( nawet się nie ma jak wypindrzyć i fruzyrki jakiejś fajnej zrobić :P bo zaraz deszcz zmoczy, a jeszcze ten silny wiatr...:| buźźźźźź;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novica
EJ POMOCY!! normalnie dzis zauwazylam pod dolna kulka taka czerwona kulke co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
,,gdy pepus sie zagoi i skura wklesnie to ten kolczyk bedzie za dlugi i trzeba bedzie nowy kupic, krutszy...'' powalająca wypowiedz buhaha a za 50zł to nie dziwie się że jakiegoś badziewnego kolca dali,pewnie jakieś beznadziejne to studio,w dobrych studiach dają tytan albo bioplast a nie stal;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
No i kolcem trzema ruszać z góry na dół żeby płyn którym przemywamy dostał się do środka,a jak się strupki pojawią albo oblepią kolczyk to trzeba zmoczyć najlepiej wodą z szałwią i usunąć wacikiem,no i najlepiej nie dłubać przy świeżym przekłuciu i nie dotykać brudnymi rękami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja juz kurcze nie wiem co mam o tym myslec.. mi powiedziala zebym tego kompletnie nie dotykala.. ;/ A strupkow zadnych nie mam .. ( czy to zle?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Kolcem trzeba ruszać tylko jak przemywasz,a strupki czasem się pojawiają a czasem nie,jak przemywasz np szałwią to ruszanie kolcem jest wskazane,ale delikatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka-
Ja mam kolczyk w pępku od 4 lat, na poczatku bolało jak cholera, leciała mi krew, ropa, nie mogłam siadać bo brzuch sie tak "zginał" normalnie koszmar, a teraz juz jest lepiej i fajnie towygląda, przykłuwa uwagę facetów i nie tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iSSSka
ja zrobiłam kolca tydzien temu w poniedzialek .. i jeszcze nic mnie nie bolalo .. ani troszke :) dwa dni po przekluciu pojechalam na 5 dni w bieszczady i balam sie ze cos mi sie bedzie paprac .. a tu nic:):) na dyskotekach bylam co noc i szalałam konkretnie a ze mialam kolczyka to nawet nie czulam .. :D dopiero teraz mam lekkie zaczerwienienie ale nic poza tym .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaulinkaa
Ja mam kolczyk drugi dzień.Nic mnie nie bolało jak mi kosmetyczka robila:P Narazie jest wszystko oki;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soulsiesta
ja mam kolczyk od 5 dni nic nie bolało i od samego ooczątku nic mi sie nie dzieje jest super wygląda i super :) jestem zadowolona :) pozdro dla wwstzkich dziewczyn :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iSSSka
mam pytanko .. do tych bardziej doswiadczonych .. przez ten tydzien uzywalam tribioticu w sprayu i nie wiem czy moge go nadal stosowac .. ?? bo slyszalam ze jak pozniej bedzie sie paprac to moze juz nie dzialac ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×