Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Sylwka - ja mam 162 cm i mam koło 12 kg i wcale nie jesy mi ciezko tylko wage mam duzo wieksza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej orbitrekowiczki. Dostałam pracę w pewnej firmie, na razie nie przyjęłam bo czekam na odpowiedź z wczorajszej rozmowy (więcej płacą i ogólnie lepsze warunki)! Iza - ja odłączam swojego po ćwiczeniach. Sylwka - moje koło to 6kg. Im cięższe koło tym ruchy bardziej płynne ponoć a nie odwrotnie :). Zuzka - oddychaj głęboko i nie rób sobie wycisku na pierwszy raz! Gizia - ile ważysz? Ja przy 160 cm mam 67 kg :(. Od początku roku jednak schudłam, pełnych danych nie mam bo miałam wcześniej trefną wagę ale koło 2-2,5 kg zeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Ja na orbitku jezdzilam tylko 3 razy( dostalam go w poniedz) po 40 min ,wczesniej wykluczylam slodycze i juz prawie 2 kilo mniej. Dzisiaj niestety nie jezdze bo w nocy obudzil mnie bol brzucha po lewej stronie i do teraz mam obolale i spuchniete kichy:( giziaa-mi tez stopy cierpły po ok 20 minutach,szczegolnie palce,damy rade 4gosi5- mamy podobna wage ja prawie 4 kilosy wiecej ale juz 2 zeszlo wiec aby do przodu Zuzka8310-trzymam kciuki i pisz jakie efekty W ogole piszcie dziewczyni i udalo sie Wam zrzucic i jakies inne spostrzezenia bo to bardzo motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patiolo
witam jestem dzisiaj zła bo waga stanęła i jakoś mnie to przygnębiło. co Sądzicie o l- karnitynie czy to coś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajlona31
Witajcie. Po długiej przerwie znów zaczęłam kręcić. I kurka zapał mi mija bo znów w moim orbim coś trze i mnie to denerwuje i nie mam przyjemności z ćwiczeń. A do zrzucenia mam 10 kilo.... Mam 156 cm wzrostu i 62 kg wagi:( Kiedy doprowadziłam się do takiego stanu to nie wiem. Ale wiem, że teraz strasznie trudno będzie mi to zrzucić. Słodycze mnie gubią.... Trzymam za was kciuki i wy za mnie też. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Red_mouse
Orbi zamówiony ;) Mam nadzieję, że szybko go dostarczą. Już nie mogę się doczekać. Mam prawie 10 kg do zrzucenia, ale czytając wasze posty zaczynam wierzyć, że się uda! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ajlona31 - ja mam do zrzucenia najmniej 15 wiec sie nie przejmuj Patiolo- nie zalamuj sie tylko kręc dalej moze jestes przed @ , a moze to chwilowy zastoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patiolo L -karnityny nie stosowalam ale kupilam sonie colon c ponoc oczyszcza i czesciej biegamy do wc,Pomaga tez na wzdety brzuch a ja taki mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izkawn co z tym Twoim orbitrekiem?? ja dostałam w czwartek a w piatek wieczor zaczęł mi strasznie stukać w kole, napisałam maila do sklepu, zabacze co odpiszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety wczoraj wieczorem juz nie cwiczylam i pewnie przez kolejny tydzien tez nic z tego nie bedzie bo mi na dobre kregosłup strzelil i nie moge sie za bardzo ruszac (dostaje zastrzyki) m0n1c23k- mam bardzo duza nadwage :( waż 77.3 kg wiec do zrzucenia mam ponad 20 kg :(. dlatego jak skoncze chorowac to ostro biore sie za siebie jakas dietka i orbi 2x 60min dziennie :) Moze w koncu przestane miec problemy z kregoslupem jak schude :) co myslice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słucham radio i jadę
Hej dziewczyny podziwiam wytrwałość i determinację. Kiedyś jeździłam 15-20 km, ale miałam długą przerwę.Teraz ledwo 5 km.Porażka!!! Trzeba będzie zacząć od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka93
co do rozregulowania miesiączki to jest to mozliwe. Kiedy zmienia się dosyć mocno tryb życia czy diete to wtedy się tak dzieje . Wiem to z własnych doświadczen, kiedy przestałam jeść słodycze była to tak drastyczna zmiana, że miesiączka opóżniła mi się o 3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gizia - Wracaj do zdrowia szybciutko. Na pewno jak schudniesz kręgosłup odpocznie. Masz 10kg więcej niż ja. Będziemy się motywować nawzajem. Wprowadź jakąś dietę skoro nie możesz ćwiczyć i zajmij umysł czymś żeby nie myśleć o jedzeniu, słodyczach czy co tam jest Twoją słabością. A zacznij ćwiczyć jak już wydobrzejesz. Ćwiczenia pomogą kręgosłupowi. Trzymam za Ciebie kciuki! 2x 60 min/dzień to bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam chcę kupić orbitreka przeczytałam mnóstwo stron poświęconych tej tematyce ale w dalszym ciągu się waham... takie głupie uczucie że im więcej czytam tym mniej wiem... Wybrałam 2 modele kettlera i teraz ogromna prośba do Was :) ,który wybrać ??? 1- http://allegro.pl/kettler-vito-m-z-polskiej-dystrybucji-kettler-i2008840446.html czy ??? 2- http://allegro.pl/nowy-kettler-calypso-600-z-polskiej-dystrybucji-i2054441201.html Mieszkam w małej miejscowości i oprócz serii Verso kettler czyli marketówki nie mam możliwości obejrzenia tych modeli których linki podałam wyżej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patiolo
cześć kupując orbiterka kierowała się tym co miałam w portfelu a nie jaka marka mój Orbiterek ma 8kg koło i w sumie go nie używam bo jeżdżę na 2 jak chcesz Schudnąć to małe obciążenie a za to czas się liczy im więcej tym lepiej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź :) Fakt cena jest ważna dlatego też się waham dość mocno. Boję się trochę, że nie tylko ja dopadnę się do orbiego :) a moi domownicy są dość sporzy i nie chcę żeby orbi poległ na polu wali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Kinga -magna,Patiolo ma racje ja tez tym sie kierowalam ile kasy chce wydac.Czytalam tez opinie ze np kolo powinno byc powyzej 5 kg a ja jednak kupilam 5 kg i dalam 450 zl a model spokey bora jak na razie jestem zadowolona ale mam go tydzien dopiero..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, wczoraj pierwszy raz ćwiczyłam na orbim, i klapa wytrzymałam tylko 10minut masakra moja kondycja poległa, ale dziś obiecałam sobie że wytrzymam 20 minut choćby niewiem co, mam nadzieję że dam rade!!! bo chcę schudnąć, aha wyeliminowałam słodycze z mojej diety i pszenny chleb!!to dla mnie wielki sukces:)pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkawn
Orbitrek zepsuty.kręci sie ale nie ma zadnego oporu.napisałam emaila i dzwoniła koles powiedział ze w poniedziałek dadzą odpowiec.ale jak mysle ze mam to wysyłac to az mnie trafia,nastepna 100zł w plecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój hertz też stuka w kole jakby ktoś walił obcasem w grzejnik, też im napisalam maila wczoraj.ktoś dzwonił z kom końcówka nr396 ale nie zdążyłam odebrać a jak oddzwoniłam to mmnie odrzucił, więc czekam do poniedzialku.Mój wytrzymał dwie może trzy godziny jazdy na małym obciążeniu. kurier UPS chyba 50 zł przy przesyłce 30-50kg tak przynjmniej widziałam na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też trafia....:( :( bo co innego gdyby był to sprzęt używany za stówke lub dwie, a tu tyle kasy wywalone a ćwiczyc sie nie da. do mojego brakowało jeszcze śrubek, bo worek ze srubami był rozwalony i pewnie wypadły w czasie transportu z CHRL:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123ichudniemy
witam wszystkich trochę nas przybyło od ostatniej mojej wizyty witam wszystkie nowe orbiterowiczki fajnie ze jesteście im nas więcej tym lepiej :)u mnie wszystko ok orbi hula nic nie strzela mam go już prawie rok i spoko jestem bardzo zadowolona :) co innego moje kilogramy co nadal stoją w miejscu ale pocieszam się tym ze spodnie są luźniejsze a to o czymś świadczy :)dzisiaj pierwszy dzień w dresie rozgrzewającym zeszłam mokruteńka aż się lalo:) zdaje się ze zdał egzamin zobaczymy czy to przyspieszy chudniecie :) i będzie - na wadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123chudniemy - jakiego masz orbiego. JA TEŻ ZAMÓWIŁAM DRES MO ZE JUTRO JUZ PRZYJDZIE , NA RAZIE MAM PAS NEOPRENOWY I WYDAJE MI SIE ŻE DZIAŁA , JAKBY WALKA UBYŁO ALE NA WADZE OD ŚRODY ANI RUSZ , ALE Z MAM NADZIEJE ŻE RAZEM DAMY RADĘ:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123i chudniemy-daj znac jak dziala dresik.Ja jak na razie zamiast tego uzywam folie na uda,pas i pupe i jak sciagam leje sie woda.Orbitreka mam od tygodnia ale nie narzekam bo jak na tak krotki okres 2 kilo mniej wykluczylam slodycze ale jadlam torta bo syn mial urodziny Zaczynalam z waga 90 jest 88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123I chudniemy wlasnie czytalam że masz już ten dres i co daje czadu? dasz radę ja jeżdżę 60 min chociaż na początku ściągałam po 20 min bo tak mnie wszystko piekło z gorąca ale to kwestia przyzwyczajenia teraz jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekend zaliczony codziennie po 60 min. Ale sobotnie obzarstwo było na imperzkach nie powiem wiec +300 gr do przodu.Mimo cwiczen)))) Witam wszystkie miłosniczki orbiegi i potem zgrabnej ponętnej figurki BEDZIEMY PIEKNE I ZGRABNE Wakacje niedługo wiec wszystkim oczy wyjda jak nas zobacza takie cud szczuplutkie. Wiec drogie panny nie obijamy sie tylko cwiczymy kazda w swoim tepie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka 8310
Witam po weekendzie, tak jak mówiłam wczoraj już się postarałam i śmigałam 30minut na orbim jest coraz lepiej dzisiaj sróbuje 40 minut, York ty napewno będziesz zachwycać szczuplutkim ciałkiem bo i tak takie masz:) gorzej z nami ,niektóre z nas ważą 20 kg więcej od Ciebie i gdzie nam tam do ponętnej figury ale będziemy się starać ze wszystkich sił by zgubić jak najwięcej:):) mam pytanko po ilu dniach ćwiczeń i dietki widać pierwsze efekty nie mogę się doczekać by zobaczyć choć 1 kg mniej na wadze.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×