Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

black carmen- a w życiu! słoń mi na ucho nadepnął :P jestem tylko zagorzałą fanką zespołu The Kelly Family :) i akurat za 2 tygodnie mój ulubiony wokalista z zespołu- Paddy Kelly, ma 3 koncerty w Polsce. Czekałam na nie 3 lata, więc jadę na wszystkie trzy. Nie odmówiłabym sobie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black carmen ten magnez z biedronki ma w składzie cukier, też bym wolała pić taki bez cukru. Jak znajdziesz coś godnego uwagi to daj znać. Odnośnie zatykania uszu, to ja nic takiego nie mam więc nie pomogę. Big big doskonale wiem co teraz przeżywasz, ja też miałam chore dzieci i nici z ćwiczeń. Pozdrowienia dla wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juhuuuuu! I ja tez nareszcie moge sie pochwalic nowa stopka! Prawie miesiac cwiczen (przy ktorych caly czas tylko tylam) i w koncu waga zaczela spadac :) Optymistycznie wiosennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---doda---
Haneczko gratuluje efektów widać, że cierpliwośc i wytrwałość najważniejsza, a w stopce chyba powinno byc 4.03 nie 4.02 :) Ja dziś jadę oglądać orbika uzywanego, ale z kołem 7kg mam nadzieję, że tym razem okaże się szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---doda---
Kochane zasadnicze pytanie czy Wasze orbiki chodzą też tak głośno?? Tzn ten co dziś oglądałam tak jakby szumiał, nie skrzypiał ani nic tylko głośno szło to koło-magnetyczny 7kg poza tym super nie robi małych kroczków tak jak poprzedni. Tylko boję się, że to będzie przeszkadzał ten szum przy oglądaniu np tv i ćwiczeniu czy może da się przyzwyczaić? Czy Wasze chodzą idealnie cicho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój tak szumi, ale to kwestia przyzwyczajenia, choć tv w trakcie jazdy ciężko słuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój jest ciuchutki :) kocham go! godzinka jak zawsze zaliczona, choć musiałam zwolnić, coś mnie serducho bolało ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---doda---
big-big dzięki:* kupię go jednak jakoś się przyzwyczaję, albo będę ćwiczyć w słuchawkach teraz tylko namówić tatę żeby po niego najechał, bo do mojego małego autka się nie zmieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---doda---
Już się nie moge doczekać aż zacznę ćwiczyć. Wczoraj doczytałam fajne hasło motywujące, dziewczyna pisała żeby nie myśleć o ćwiczeniu mniej więcej tak "jeju znowu muszę godzinę ćwiczyć masakra nie chce mi się itd" tylko " wow jak super dziś spotkanie z moim ukochanym orbim tak się cieszę i nie mogę się doczekać" Chyba zastosuję to myślenie będzie łatwiej na początku przynajmniej. Chociaż tutaj chyba wszystkie macie takie pozytywne myślenie do ćwiczenia na orbim :) Pozdrawiam miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez cichutki jak mysz pod miotla, tv podglosnic i bedziesz miala po problemie gartuluje nowego zakupu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---doda---
kupilam:) ale jutro dopiero go bede miala w domu a co tu taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój orbi jest cichutki. Dzisiaj nie ćwiczyłam ,ale za to dwie godziny maszerowałam z wózkiem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj 50 minut, ale mam dzisiaj apetyt teraz to bym zjadla jakas bombe najchetniej, a tu marny twarozek na talerzyku :/ juz dawno takiego gloda nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam już dawno nie pisałam ale cały czas was czytam nadal ćwicze i nie pale staram się ćwiczyć 5 razy w tyg 60 min ponieważ już długo ćwicze niedługo będzie rok to postanowiłam sobie dodać trening siłowy i ćwicze 4 razy w tygodniu z mel b krótkie ćwiczenia po 10 min na wystkie partie ciała bardzo fajne jestem z tych treningów bardzo zadowolona efekty widać już po 4 tyg w cm troche zleciało ale z orbitka nie rezygnuje:)pozdrawiam Was i życze sukcesów jak minie mi rok na orbitku to napisze moje osiągnięcia podsumowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---doda---
Witajcie, mam już orbika ale stoi w garażu mąż po pracy musi mi go dopiero wnieśc więc od jutra ostro zaczynam. Meg rok WOW gratulacje. Będę miała na pewno teraz do Was mnóstwo pytań:) Po pierwsze powiedzcie mi jak to jest z tym tętnem, bo różniej podają. Mam 27 lat to w jakim przedziale muszę się zmieścić żeby spalić tłuszczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doda prosze http://www.pella.pl/Kalkulatory/Glowna/Kalkulator-Stref-Treningowych.html wczoraj sie zadowolilam tym twarozkiem, dzisiaj caly dzien spedzilismy u tesciow i brzydko mowiac dalam du.... na calej linii, az zal mowic ile w siebie zmusilam, jutro jade dwa razy jak sie ukaram raz drugi to mi takie glupie pomysly juz do glowy nie przyjda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj też miałam wolne od orbifo, ale za to marsz z wózkiem i 200razy kręcenia hula hop z masażerem. Bardzo boli mnie stopa i nie wiem ile jeszcze będe musiała mieć przerwy od orbiego. Doda gratuluje zakupu orbiego :-) Black carmen doskonale Cię rozumiem, też mam czasami dni, że straszne hrzeszena później wyrzuty sumienia i robie soie kary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---doda---
A jakie jest Wasze tętno spoczynkowe? i ile przed i po jedzeniu ćwiczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---doda---
i znowu mam pytania ehh...po jakim czasie sie meczycie bo ja nawet po 20 minutach sie nie zmeczylam ani nie spocilam moze za wolno jade tetno nawet do 100 nie skoczylo po ilu minutach jazdy Wy osiagacie prawidlowe tetno? aha jeszcze jedno pytanko cwiczy ktos w tym pasie neoprenowym(czy jak to tam sie zwie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzieś czytałam, że godzinkę powinno się odczekać przed i po posiłku, ale czy to prawda to nie wiem. waga mi się zatrzymała, schudłam 3,2kg i stanęła. dobrze, że nie rośnie (tfu tfu żeby nie zapeszyć), ale nie wiem co zrobić żeby znów spadała ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---doda---
mysle ze godzina wystarczy a jak wyglada Twoj jadlospis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam chcialabym sie przylaczyc do was. Kupilam sobie orbitreka w sobote maja go dostarczyc. Powiedzcie mi kochane ile trzeba cwiczyc zeby zobaczyc efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doda moje tetno spoczynkowe w granicach 55-70 jakos tak zalezy kiedy mierze, najlepiej zmierzyc zaraz po wstaniu wtedy jest najbardziej wiarygodne z reguly obiad jem kolo 14/15/00 cwicze kolo 18.00, ale jak tylko maz wroci na ranna zmiane (okolo tygodnia)bede cwiczyc z rana na czczo cwicze w spodenkach neoprenowych jak dla mnie super wynalazek brzuch i tylek mokrutkie, zakladam pod to zwykle sportowe spodenki i koszulke na ramiczkach bo na gole cialo jakos mnie " drapie i gryzie", kiedys kupilam ten dres sauna jak dla mnie dziadostwo ja nie chce zeby mi sie cycuchy gotowaly pozatym po tygodniu cwiczen spodnie pekly mi na dupie :D a byly duzo za duze wiec nie wiem dlaczego tetno juz mierze sporadycznie bo wyczailam z jaka predkoscia musze cwiczyc, zeby bylo ok co do pocenia zaczynam juz parowac po ok 10 minutach noemi44 witaj w naszym gronie :D co do efektow poczytaj pare stron wstecz zobaczysz,ze to bardzo indywidualna sprawa, ale najwazniejsze zeby sie nie zalamywac nawet jak kg skocza do gory i systematycznie powolutlu do celu czesto organizm na poczatku sie broni przed utrata tluszczyku o czym nie jedna z nas juz sie przekonala :/ ile masz do zrzucenia, jaki wzrost? napisz cos wiecej o sobie :) zena.21 u mnie dzisiaj kara byla 2x 50 minut i twarozek zjadlam ze smakiem haha jutro cwicze z rana bo wieczorem mala bibka ( kolezanki wpadaja) a wy jak planujecie NASZ jutrzejszy dzien ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, dołączam do Was!!!! dietę a tak właściwie zdrowe odżywianie rozpoczęłam już jakiś miesiąc temu - dużo warzyw, nabiału, ciemne pieczywo, dużo wody i zielonej herbaty, zero ziemniaków i alkoholu i efektów brak, nic - zero absolutne :( od jutra rozpoczynam łączenie tego sposobu odżywiania z godziną na orbitreku. Liczę, że w końcu się coś ruszy. Czytanie niektórych wpisów z osiągnięciami dało mi sporę dawkę motywacji!!wzrost 170cm, waga 65kg. Chciałabym zejść do 55-57kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej bambino, ale przy Twoim wzroście 55kg to będzie za mało! Będziesz wyglądać jak śmierć na urlopie! ;( Black carmen- ja ćwiczę w całym stroju neoprenowym :) masz rację, że to fajne, dużo bardziej się pocę niż w normalnym dresiku ;-) Moja mama sprowadziła do domu platformę wibrującą- używałyście? Jak już jest w domu, to po orbim sobie weszłam na 10 min, ale mnie wytrzepało, hhehe :P powoli duży pokój w naszym mieszkaniu zamienia się w siłownię :P co do dnia kobiet, to ja raczej w domku, a może sobie nawet pozwolę na jakieś winko z moim mężczyzną :P (tak mnie na piwo nosi od tygodnia, ale odmówiłam sobie, bo "napiję się w Dzień Kobiet!" co by bez okazji się nie przyzwyczajać :P) płatki owsiane górskie nabyłam, bo ponoć te błyskawiczne są dużo gorsze. Witam nowe dziewczynki i życzę sukcesów już na wiosnę! :) mnie się marzy, żeby w sierpniu znów pojechać z moim K. nad morze i wyglądać już dużo lepiej niż w minione wakacje, gdzie tylko ze smutkiem patrzyłam na szczupłe dziewczyny, a potem w domu zdjęć z plaży nie mogłam oglądać. o nieeeee! nigdy więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego Kobietki :-) Doda nie pamiętam jakie mam spoczynkowe.black carmen dała dobrego linka odnośnie tętna. Staram się nie jeść przed ćwiczeniami przynajmiej godzine i po bieganiu też tyle staram się odczekać. Zaczynam się pocić tak po 6 minutach , a męcze się między 15 a 25 minutą, poźniej już mogę biegać i biegać, a zmęczenie cauję jak już zejdę.Ćwiczyłam w pasie i spodenkach i było super, ciuchy były takie mokre jak bym do wody wskoczyła. Black carmen, u mnie wczoraj była kara, ale zamiast orbiego znowu maszerowanie z wózkiem. Na szczęście stopa już coraz mnie boli i będe mogła zaatakować orbniego.Z a to idę dzisiuaj na wymrażanie nadżerki, więc z ćwiczeń nici. U mnie dzisiejszy dzień będzie bez mężczyzny, bo musiał pojechać do siostry pomócw remoncie, tak więc posiedze sobie sama z dziećmi. Miłego dnia Dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---doda---
Dziękuję Wam za odpowiedzi, dzisiaj mam zamiar poćwiczyć dłużej o ile synuś pozwoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia1977
Wszystkiego Najlepszego laleczki :) Witam wszystkie koleżanki.Fajnie że nasze grono z dnia na dzień się powiększa :) Kurcze,dziś Dzień Kobiet,a Ja mam fatalny nastrój,ta pogoda mnie dobija,jestem przed @ :( ,od wczoraj znowu mam tak niskie ciśnienie (80 na 55),że nie ćwicze bo nie jestem w stanie,ciągle bym spała,ale niestety nie mogę się na to pozwolić,piję już drugą kawe,ale nic nie daje.Hmm...nic tylko zostało mi czekać do wieczora na męża,aż przyjdzie z pracy i uczcić dzisiejszy dzień czymś w procentach :D wtedy na pewno ciśnienie pójdzie do góry :D Już sie nie umiem doczekać na moje ważenie i mierzenie,ale to dopiero po @ bo wiecie o co cho. pozdrawiam i życze miłego DNIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia1977
Dziewczyny nie wiem co jest grane,dlaczego jestem na czerwono :/ co mam zrobić żeby być na czarno??? pomocy :( jak się mam zaczernić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×