Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

nie jestem pewna ale chyba orbi firmy hilton widzialam wczoraj w auchan ale nie pamietam szczegolow itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernenczyk- a jak się sprawuję te orbitreki bo ja nadal poszukuje i cenie sobie opinie innych użytkowników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olga ..kiedy juz własciwie został przez nas przerobiony tzn wszystkie śruby na wylot ,naprawiony pasek (podkładki) to jakoś jedzie ,ale ogólnie nie polecam jeśli ma to kosztować 849 zl to jednak warto dołożyć i kupić cos porzadnego Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariam
Cześć dziewczyny! Ja również zaczęłam (2 dni temu) ćwiczyć na orbitreku. Na razie na najmniejszym obciążeniu żeby spalać tłuszcz a nie wyrabiać mięśnie. Myślicie że po 30 minutach dziennie lub co drugi dzień będą jakieś efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Na początek chciałbym się przywitać :) Przymierzam się do kupna orbitreka Domyos VE510 lub 710- stąd moje 2 pytania: 1. Czy któraś z Was posiada takiego orbitreka lub może jakiś innych sprzęt z tej firmy i może coś o niej powiedzieć zdecydowałam się na nią, bo jedynym sklepem z takim sprzętem w moim mieście jest Decathlon- zależy mi żeby w razie czego mieć blisko z reklamacją. 2. Na stronie Decathlonu jest info, że ma się 30 dni (lub 90- jak ma się kartę stałego klienta) na wymianę lub zwrot, nawet jeśli chodzi tylko o zmianę zdania, że jednak czegoś nie chcemy- i stąd moje drugie pytanie- czy ktoś korzystał z takiego wyjścia u nich? Jak to wygląda w praktyce? Ogólnie słyszałam dobre opinie o polityce Decathlonu dotyczącej napraw, wymian czy zwrotów gwarancyjnych, ale nic na temat tych 30/90dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariam
Dziś kolejny dzień z orbim. Znów 30 minut choć mi się nie bardzo chciało :) Jeśli któraś z Was zamierza zrzucić kilka kilogramów zapraszam --> http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5534844 Podzielcie się swoimi metodami i chudnijmy razem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRYSTEN
WITAJCIE MAM PROBLEM KUPILAM TABLETKI NA SPALANIE TLUSZCZYKU I MAM PYTANKO CZY KTOS UZYWAL JUZ TE KAPSULKI"CLA EXTREME' PODOBNO ZWALCZAJA TEZ CELLULIT ? PROSZE O ODPOWIEDZ I CZY WYWOLUJA SKUTKI UBOCZNE? POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kupiłam orbiego używana http://allegro.pl/orbitrek-ergonometr-mocny-do-150kg-prawie-nowy-i3088494740.html mam nadzieje , że dobry. Sprzedawca obiecywał, że wszystko jest ok koło 10 kg czyli zadowoliło to mnie i nie hałasuje. Czekam na przesyłkę myśle , że we wtorek bądź bede już miała go w domku :) i będe mogła dołączyć do Was. Wczoraj pochodziłam po sklepach sportowych ale na takie jak bym chciała to mnie nie stać a jak mam kupić nowy a z kołem 5,5 i taki jakiś mało stabilny za 850 to kupiłam używany prawie za te same pieniądze myśle, ze lepszy jakościowo. Dam znać jak się sprawuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, to znowu ja proszę pod innym nickiem poradźcie mi coś, ćwiczę od stycznia czyli prawie trzy miesiące, zrzuciłam 6,5 kg i teraz waga stoi, od dwóch tygodni ! czy to jest możliwe ile czasu to będzie trwało, obojętnie jaki dzięn tygodnia, ćwiczę po 45 minut codziennie, od niedzieli do niedzieli, waże 69 kg zostało mi 9-10 do zrzucenia, kiedy waga zacznie znowu spadać ???, widzę jedynie po ciuchach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzupełniając p/w zapytanie - czy ten orbitrek jest magnetyczny (skoro nigdzie o tym wprost nie piszą)? Co za tym idzie czy będzie głośny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariam
-Kosiu8- gratuluję zrzucenia tylu kilogramów. Ja dopiero ćwiczę od kilku dni więc efektów na razie nie widać, poza tym pół godziny dziennie to chyba trochę mało. Nie mam doświadczenia w odchudzaniu (to mój pierwszy raz), ale ponoć tak jest że waga lubi stanąć w miejscu i trzeba to przetrwać, przeczekać ćwicząc dalej. A może powinnaś coś zmienić, może ćwiczyć co drugi dzień na orbitreku, a w pozostałe rower, albo zmienić dietę. Ja mam do Ciebie takie pytanie: czy straciłaś te kilogramy tylko ćwicząc na orbim czy stosowałaś jakąś dietę? Jeśli tak to jaką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aza8392 - ja mam Domyosa ve710 i jestem bardzo zadowolona, mam go dopiero troche ponad miesiac, ale staram sie cwiczyc codziennie 45-60 minut i jest cichutki, nic nie skrzypi. Ale tez nie mam porownania z zadnym innym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny dawno nie pisalam a cały czas Was śledzę :-) za mną już 28kg :-)) garderoba praktycznie cała do wymiany ale z tym muszę jeszcze poczekać bo planuje zrzucić jeszcze parę kg. Ćwicze od października praktycznie codziennie ale jesli chodzi o dietę to bez szaleństwa obiady jadam normalnie ograniczyłam słodycze ale z nich nie zrezygnowałam wiec generalnie to co osiągnęłam zawdzieczam w 75% ćwiczeniom :-) miałam momenty zwątpienia ale to chyba nieuniknione byly tygodnie że waga nie spadała ale centymetry w obwodach tak więcpamiętajcie żeby nie tylko się ważyć ale tez mierzyć :-) Powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariam
cleo216 - wow, jestem pełna podziwu. A możesz mi powiedzieć ile dziennie czasu przeznaczasz na ćwiczenia i czy to tylko orbitrek czy jeszcze coś i jak było na początku. W październiku również ćwiczyłaś codziennie, jak długo? Po jakiem czasie zaobserwowałaś pierwsze efekty? Jeszcze chciałam zapytać jak kondycja Twojej skóry po tak dużym spadku wagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Tak się zastanawiam nad zakupem orbitreka z decathlonu. Co powiecie o tym modelu: http://www.decathlon.pl/rower-eliptyczny-nt-e 41-id_8248320.html# Czy wzrost i waga (oczywiście moje) mają jakieś znaczenie? Koło zamachowe w tym modelu ma 14kg - to dobrze czy źle? Druga strona medalu - czy waga i wzrost mają znaczenie? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haneczkaa125- dzięki za odpowiedź. Myślę, że w końcu zbiorę się w sobie i na dniach podejmę jakąś decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariam
Ćwiczę na orbitreku od tygodnia na 2 obciążeniu (mój orbi posiada 8 stopni obciążenia) i stwierdzam, że poprawiła mi się kondycja i mam wrażenie że skóra na boczkach robi się bardziej napięta. Zaczynałam od 30 min. teraz ćwiczę 40. Zgubiłam 1 kg. Mam pytanie do osób, które już długo ćwiczą na orbitreku: 1. Jak wasze pupy? Chciałabym mieć ładną, kształtną, uniesioną pupę, ale nie chcę żeby schudła. Moją zmorą jest brzuch i to z niego chciałabym głównie spalić tłuszcz. Ktoś pisał na forum, że chodzenie na orbim do tyłu podnosi pupę. Próbował ktoś? 2. Po jakim czasie zauważyłyście, ze skóra staje się bardziej napięta, bardziej jędrna i czy to objęło całe ciało czy tylko wybrane partie. 3. A... i cellulit, mam niewielki na udach. Orbi pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowne Panie, Jestem studentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Piszę pracę licencjacką na temat: „Zwyczaje żywieniowe kobiet podejmujących zwiększony wysiłek fizyczny. Zwracam się z prośbą o rzetelne wypełnienie poniższej ankiety. Ankieta jest anonimowa. Informacje zebrane przy jej pomocy będą wykorzystane wyłącznie do badań naukowych. Serdecznie dziękuję za wypełnienie ankiety, Klaudia https://docs.google.com/forms/d/1se-RQYfKtBJtIFw-VoSqGhuXuRkYfgtK3hoZDR_BAy4/viewform?pli=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, co do podniesienia pupy to osobiście polecam właśnie orbitreka. Ćwiczę ona nim codziennie od 11marca , mam sporo tłuszczyku ale widze ze moj tyłeczek się ładnie zaokrąglił i podniósł (PO TYCH KILKUNASTU DNIACH!!!) więc polecam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariam
199kostka - a ile minut dziennie ćwiczysz, z jakim tempem i na jakim obciążeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziołek pierwszy raz widzę takie urządzenie, ale ja bym jednak zainwestowała w normalny orbitrek za taką kwotę możesz już kupić fajny używany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziolek24
---doda--- Dziękuję za odpowiedz masz racie ten model może nie spełniać moich wymagań.Mogę się spytać jakiego ty posiadasz orbitka ? i czy jesteś z niego zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz dobijam do 50-60minut na orbim przy 65-75% tętna max. Po pierwszych 15 minutach idzie już "z górki". I powiem Wam, że jak od czasów liceum do tej pory nielubiłam (czy też poprostu byłam leniem) jeżeli chodzi o większą aktywność ruchową tak teraz martwię się co będzie w święta jak pojedziemy do teściów a tam orbitreka nie ma. Naprawdę, polubiłam ten sprzęt. Do tego wykonuję skalpel chodakowskiej, jestem po 3 może 4 treningu. ale efekty są chociażby po wymiarach widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeżeli chodzi o obciążenie, mój startrek (tak go nazywa mój mąż) ma 8 stopniowe. śmigam na 1 na początku, później na 2 (nie chce zbytnio rozbudować ud, bardziej chcę się "wprowadzić" na poziom tętna przy ćwiczeniach aerobowych właśnie). Najpierw redukcja, a dopiero później zamierzam się zabrać za rzeźbienie ciałka porządne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! dla wszystkich, które zastanawiają się nad kupnem orbitreka polecam firmę christopeit, mam orbiego tej formy i jestem zadowolona :) Madziołek, to co wkleiłaś to nie orbi tylko air walker, kup orbitreka, z kołem zamachowym. No ja od początku roku zrzuciłam 3,5kg, był taki moment, że było mniej o 4kg, ale to chyba z przemęczenia. Tak czy inaczej, po wymiarach nie widzę nic, ale to w sumie dopiero 3,5kg. walczę dalej. ale cieszy mnie jedno, przez ostatni tydzień nie robiłam nic, nie ćwiczyłam, jadłam nieregularnie, nawet słodycze i pizze (byłam na koncertach Paddy'ego Kelly z Kelly Family i cięzko tam było się odchudzać), jak wróciłam bałam się po tym tygodniu wejść na wagę, a tu niespodzianka! nic nie przytyłam! także powoli, ale trwale i to mnie cieszy bardzo! Wytrwałości życzę, sobie i Wam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ, ja mam orbika najzwyklejszego, kupiłam używany za 200zł z kołem 7kg jak dla mnie to 7 to minimum trochę głośno chodzi, ale da się przyzwyczaić tylko wkurza mnie że nie mogę tv oglądać bo ćwiczę jak syn śpi i głośniej się boję że go obudzę. Jak dla mnie podstawą przy wyborze sprzętu jest jego obejrzenie już nieraz tu pisałam o tym. Najpierw pojechać żeby sprawdzić czy nam pasuje czy wygodnie się jeździ itp po moich przejściach już wiem że nigdy nie kupię w ciemno bez wypróbowania. No i ja preferuję używane, bo można o wiele taniej kupić a prawie nówki. Życzę udanych wyborów. ariam ja Ci nie pomoge bo za krótko ćwiczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×