Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość ariam
A dlaczego koło zamachowe nie powinno być lżejsze niż 7 kg? Ponawiam pytania do osób, które ćwiczą już dłużej (co najmniej miesiąc) na orbitreku: 1. Jak wasze pupy? Chciałabym mieć ładną, kształtną, uniesioną pupę, ale nie chcę żeby schudła. Moją zmorą jest brzuch i to z niego chciałabym głównie spalić tłuszcz. Ktoś pisał na forum, że chodzenie na orbim do tyłu podnosi pupę. Próbował ktoś? 2. Po jakim czasie zauważyłyście, ze skóra staje się bardziej napięta, bardziej jędrna i czy to objęło całe ciało czy tylko wybrane partie. 3. A... i cellulit, mam niewielki na udach. Orbi pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być mniejsze, ale dla mnie mniejsze są po prostu niewygodne kupiłam takiego co miał chyba 5 i robił takie małe kroczki że się tylko wkurzałam i zamieniłam na 7. To jest tylko dla mnie moze innym pasuje takie małe ale ja wole wieksze chyba im większe tym lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariam
aha, bo ja mam właśnie 5 kg i mi małe kroczki nie przeszkadzają, może dlatego że jestem niska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny :-) witam po przerwie :) z powodów zdrowotnych miałam 8 dni przerwy,ale jest już ok :)Napisałam na mojej stopce pewne zmianki nie duże,ale ja jestem zadowolona.Co do mierzenia to też jest różnica około 2-3 cm nie podaje dokładnie bo tak szczerze to mogłam sie źle zmierzyć za pierwszym razem,ale po spodniach,czy spódnicy to naprawdę widać i czuję że jest luz :D ariam co do pupy to trudno mi jest jakoś określić wiem tyle że jest jędrniejsza(zauważyłam tak po miesiacu),a co do uniesionej to ja jestem takiej budowy że mam pupe uniesioną,hmm niewiem czy mam się z tego powodu cieszyć bo to kiedyś był mój kompleks...Brzuch-właśnie to też moja zmora i też z tym mam problem... od wczoraj zaczęłam brzuszki robić,żeby jakoś szybciej ten flak znikł. A cellulit mam dalej ,ale zmniejszył się co też widać na udeczkach-sory udach :-p Co do orbitreka to Ja mam firmy kettler o kole zamachowym 12kg jest cichy (no,może jest przy jeździe taki lekki jakby szum,ale mi to nie przeszkadza) i jestem zadowolona:) Podzrawiam wszystkie :-* P.S Ale mamy zimę tej wiosny :( bo u nas sypie śnieg z deszczem...wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 9kg koło i też jestem zadowolona, jest cichy i stabilny dość. Większe koło jest ważne przy stabilności i ciężarze użytkownika, no i ogólnie lepiej się jeździ, płynniej. ja też mam pupę podniesioną już z natury, więc też ciężko mi określić, ujędrnienie skóry zauważyłam już po miesiącu, na całym ciele. i podobnie jak Wy, moją największą zmorą jest brzuch :( i ostatnio uda, bo latem mi się o siebie ocierają i pod spódnicę muszę zawsze nosić legginsy lub rajstopy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o przepraszam, miało być, że jędrnienie skór po 2 tygodniach, nie po miesiącu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam się i ja :) tak tak piekna zima tej wiosny juz mnie krew zalewa jak patrze przez okno :/ ja polecam jak zawsze firme thorn :) u mnie niewielki spadek prawie zaden, od poniedzialku jade na czczo, a wieczorem jeszcze raz 50 minut i poki starczy mi sily i czasu to sie nie zmieni bo ten brak efetow juz zaczal mnie wku.. teraz jestem w trakcie @ nawet na smakolyki nie patrze tak sie zawzielam, na swieta sie odchamie potem znowu mż gratuluje dziewczyny utraty kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) Dostała swojego orbitreka wczoraj. Jest cichy i stabilny . Jedyny problem, ze po 5 minutach jestem wypompowana i mokra i nie wiem czy u mnie z kondycją ciężko czy nim się ciężko chodzi a jak Wasze odczucia na początku. Mam do zgubienia ok 7 kg i do lata zamierzam się tego balastu pozbyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena 20
ja osobiscie kupilam orbitreka jakis czas temu. Mam 20 lat, 162 cm wzrostu i warze 56 kg. , szczerze mowiac chce wrocic do swojej wagi 47kg z ubieglego roku i planuje sie wyrobic do czerwca . Mam nadzieje, ze mi sie uda, bo mam straszny problem z czasem. Pracuje od rana do wieczora, a do tego dochodzi mi jeszcze uczelnia i co najgorsza slabosc do slodyczy i podjadania ktora chce pokonac w 100%. jak beda widoczne jakies efekty napewno sie nimi podziele i napisze jak tego dokonalam :) pozdrawiam i gratuluje wszystkim wytrwalym w swoich postsnowieniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, a co sądzicie o orbitrekach firmy Hiton? może któraś z Was ma taką firmę? pozdrawiam, suonce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalena bój się Boga, toż to już pod anoreksję podchodzi! Ty teraz ważysz odpowiednio, 47kg, to będziesz jak śmierć na urlopie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziolek!nie obraź się,ale Find_me ma racje!to nie są żarty naprawde,tu niektóre osoby (do nich ja się zaliczam :p) walczą z nadwagą i mają z ''czego''zrzucić,albo chcą wyrzeźbić sobie sylwetkę,ale ty...ja tego nie pojmuję i przepraszam cię,ale powiem ostro nawet jestem wkurzona bo teraz po przeczytaniu Twojego postu to czuje sie jak gruba świnia....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja stane po stronie magdaleny sama mam tyle ile mam i tez chcialabym wazyc 47/48 bo najlepiej sie czuje w tej wadze i nie wygladam wtedy jak anorektyczka i bmi tez w normie :) chociaz jestem nizsza o cale 5 cm :D budowa ciala tez swoje robi jeden bedzie wygladal jak patyczak, a drugi niekoniecznie co innego jak czytam, ze dziewczyna ma 170 i wiecej.. i chce wazyc 50kg albo nie daj bog mniej to juz przegiecie, ale kazdy ma swoj rozum i niech robi co chce u mnie dzisiaj 105 minut łacznie, a na kolacje jajeczko i twarozek mniaam :/ juz mnie skreca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziolek24
Dziewczęta,ale ja jestem niska i przy wadzę 48 kg nie wyglądam szczupło.Orbita chce także kupić ponieważ pojawił mi się cellulit i chce troszkę wyrzeźbić i ujędrnić ciało żeby latem jakoś wyglądało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziolek24
Rozumie Magdalenę 20 ponieważ jesteśmy widzę podobnym wzroście i kiedyś też ważyłam 56 kg i było widać byłam dość pulchniutka i bardzo źle się czułam potem przytyłam do 46 kg i to było za mało ponieważ każdy mi mówił,że wyglądam za szczupło.Przytyłam do 48-49 kg i w takiej wadzę czuje się dobrze,Chce do niej znowu powrócić. Przepraszam cię Joasia1977 :( Wiem co to znaczy walka z nadwagą i nei chciałam cię urazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sounce nikt nie napisal bo pewnie nie ma orbitreka tej firmy ja ją kojarze, ale nic wiecej nie moge powiedziec nie zastanawiaj sie czas ucieka do lata juz duzo nie zostalo :) a jak masz okazje to sprawdz na miejscu czy Ci spasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że nie jestem tu sama ze swoim wzrostem ;P Tez mam ok. 160 cm no i schudłam do 51 kg. Przeważnie ważyłam 54-55 kg. Myślę, że jak polecą mi dodatkowe 2-3 kg to nie będę wyglądać za chudo ;) Ale moim priorytetem jest wyrzeźbienie ciała. Już widzę, że pupa i uda stały się jędrniejsze ;) Myślę, że niedługo urozmaicę ćwiczenia o fitness ze 2 razy w tyg. i może jak będzie cieplej to zacznę biegać. Tylko nie wiem czy już ćwiczenia 5 razy w tyg. to nie będzie za dużo ;) Ale póki co orbi jeszcze przez miesiąc będzie ciepły ;) Martwi mnie jedna rzecz, bo właśnie chyba waga mi stanęła bo nie widzę efektów ;/ co prawda ważyłam się miesiąc temu to może w weekend stanę na wagę, ale się boję ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Wy to dziewczyny robicie, że z tak niskiej wagi udaje Wam się jeszcze schudnąć? Ja mam 2 ostatnie kg więcej mi nie trzeba do szczęście i nie umię za chol... tego się pozbyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny sprostowanie- to co pisałam było do Magdaleny przepraszam Madziołek,choć ty też masz spoko wagę ;) no ale,każdy z nas tutaj jest dorosły i wie co robi...więc nie gniewajcie się na mnie ;) to było takie moje oburzenie,ale przynajmniej dało mi to kopa i przejechałam wieczorem 80minut :D Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic, pozostaje mi wierzyć, że wiecie co robicie, ale uważajcie na siebie Kochane! JA mam uraz kręgosłupa :( górny odcinek tak mnie boli, że się ruszać nie mogę, może jutro spróbuję wejść na orbiego, lekarka przepisała mi tabletki, to może pomogą... ech, jak nie rok to sraczka ;/ a i motywacja spada, bo efektów nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziolek24 a ten orbi co wkleiłaś to jest magnetyczny? dziwny jakiś, ja bym Ci proponowała poszukać czegoś z komputerkiem i ze 2 parami rączek- ruchomymi i stabilnymi, ja swój kupiłam za 200zł używany, także da się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariam
Ja trochę nie rozumiem osób, które chcą ważyć mniej niż 50 kg. Może to i mieści się w normie, ale jest na granicy z niedowagą. Ja jestem tu chyba najniższą osobą (niestety), mam 155 cm, ale nie chciałabym ważyć mniej niż 53 kg. Lubię wyglądać kobieco. Obecnie ważę 57, bo kilogram już zgubiłam. No ale każdy ma prawo decydować o sobie sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziolek24
find_me Dziękuję za radę poszukam jakiegoś innego używano,może da się upolować coś fajnego :) ariam Masz racie każdy decyduje o sobie samemu.Ja po prostu dobrze się czuję gdy ważę mniej niż 50 kg.Chociaż orbitka chcę kupić ponieważ chce troszkę popracować nad ciałem i je troszkę ujędrnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariam
no orbi tak po miesiącu ładnie ujędrnia skórę. Tak piszą na forum bardziej doświadczone osoby. Ja ćwiczę ciut ponad tydzień ale już zauważyłam, że boczki są lekko napięte. No,a kondycja o niebo lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dzieła dziewczynki :) wczoraj zrobiłam sobie małą przerwę z racji urodzin ale i dlatego, że ledwo chodziłam po przedwczorajszym treningu. Dodałam tabate i niby 4 minuty a do dziś czuję każdy mięsień hehe dziś powracam na orbiego i będę latać coś czuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziolek24
Mam nadzieje,że szybko znajdę jakiś ciekawy i nie drogi orbitek i będę ćwiczyć z wami dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariam jakie niestety male jest piekne :D kiedys mialam z tym problem jako nastlatka jakies smieszne buty na koturnie itp wygladalam jak oszolom :) i co dziwne nigdy nie mialam niskiego faceta zawsze sami wysocy nikomu to nie przeszkadzalo i ja w koncu zaczelam dostrzegac zalety :) moj maz moze nosic mnie na rekach i jest z tego powodu zachwycony zawsze trzeba doszukiwac sie samych pozytywow smieje sie, ze jak schudne to bedzie musiall mnie szukac w lozku, ale ja odpieram argument, ze poznalismy sie jak wazylam niecale 50kg i problemu nie bylo :) a co do kobiecosci hmm bozia obdarzyla mnie sporym biustem hehe nawet ciaza mu nie dala rady czy waze 50 czy 57 on sie nie zmienia i to jedyna czesc mojego ciala, ktora mi sie podoba, pupa co bym nie robila ile nie wazyla jest moim utrapieniem sflaczale dwa pulpety i do tego mam takie waleczki pod posladkami porazka..ostatnio mam nawet jakas fobie przed dzinsami i chodze w samych leginsach, takze akurat u mnie ta waga z kobiecoscia ma niewiele wspolnego Madziolek to pochwal sie jak juz kupisz :) 199kostka sto lat !! ja juz po porannych 50 minutach o 18.00 kolejna jechanka czy Wam podczas jazdy tez czasem uginaja sie kolana? mi prawe tak nagle kiedys wyrzne dziobem o wsywietlacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black-carmen- tak mnie też się czasem zdarza, że mi się ugną :P też mam spory biust i też nie chce spaść, a nie powiem, bo byłabym nawet zadowolona gdyby się odrobinę zmniejszył. ariam- mam tyle samo wzrostu :) i nie ma co mieć kompleksów, bo mężczyźni naprawdę lubią takie małe kobietki, mój facet ma np. 190cm wzrostu, więc różnica jest ogromna, na początku było ciężko, ale teraz to nie problem. Choć zawsze przy całowaniu muszę stanąć na palcach i odchylić głowę, potem oczywiście mi się kręci w głowie, a Krzysiek się śmieje, że to on tak na mnie działa :P Ja od 2 dni nie jeździłam, mam te problemy z kręgosłupem, dostałam silne leki i trochę pomagają, więc jutro może już poćwiczę, ale naprawdę ciężko, nie wiem czemu tak mnie złapało :( ale dziś to nawet traciłam czucie w ręce ;/ więc wolałam się nie przeciążać, bo z kręgosłupem nie ma żartów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×