Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość xeena
Wczoraj ćwiczyłam z Chodakowską. Ledwo wytrwałam do końca. byłam tak zmęczona, że nawet zasnąć nie mogłam. za bardzo podniosło mi to ciśnienie. Lepiej jednak będę się trzymała mojej sprawdzonej metody, czyli orbitrek , leg magic, zimna woda, szorstka gąbka i guam. dzisiaj orbi, ale dopiero wieczorem jak w domu będzie spokój i cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 2
ja zaraz biorę się za ćwiczenia najpierw skalpel 2 później 50-55 min na orbim mam nadzieje ze dam rade powodzenia dziewczynki aby do celu :-) Nie pozwól by to, czego nie możesz zrobić, miało wpływ na to, co możesz zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszek 81
Hej! Też wskakuje na orbitreka, ale dopiero wieczorem. Powodzenia! I miłego dnia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszek 81
40 min zaliczone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 2
witam wszystkie ja wczoraj 55 min bez Chodakowskiej jakoś brakło mi czasu zaranie dam sobie z nią spokój brakuje mi czasu i tyko orbitrek ale 55 minut własnie idę pojeździć trzymajcie się i wytrwałości :-) Nigdy nie przegrywasz gdy walczysz... przegrywasz, gdy przestajesz walczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 2
witam wszystkie ja wczoraj 55 min bez Chodakowskiej jakoś brakło mi czasu narazie dam sobie z nią spokój brakuje mi czasu i tyko orbitrek ale 55 minut własnie idę pojeździć trzymajcie się i wytrwałości :-) Nigdy nie przegrywasz gdy walczysz... przegrywasz, gdy przestajesz walczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszek 81
Hej wszystkim! :)wczoraj padłam, ale dzisiaj mam zamiar nadrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia2333
Co do tematu... Orbitrek można powiedzieć, że ma same zalety. Trenując na tym urządzeniu wprawiamy w ruch niemal wszystkie mięśnie, dzięki temu skutecznie możemy spalić zbędne kilogramy. Swój orbitrek mam od niedawna a efekty ćwiczeń są widoczne ;) jeśli ktoś z Was się jeszcze nie zdecydował to warto zwrócić uwagę na ta ofertę: http://www.sporti.pl/product-pol-18968-Orbitrek-magnetyczny-trenazer-SPORTIA-903.html Wydaje mi się, że w tej cenie jest to najlepsza propozycja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 2
witam wszystkie orbiterowiczki ja wczoraj znowu miałam przerwę ale byłam tak zmęczona po pracy (praca fizyczna ciężka) ze nie miałam siły się ruszać ale dzisiaj 55 min zaliczone jutro idę na aerobik koleżanka mnie wyciągnęła może będzie fajnie jak już zapłacę to czy chce czy nie cały mc będę chodzić :-) 3x w tygodniu aerobik i 3 orbitrek do przyszłych wakacji będę jak nie ja hehehe czyli szczuplutka :-) a przynajmniej taka mam nadzieje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 2
Monia2333 ten orbitrek jest do bani i drogi nie ma co inwestować w takie male orbitreki nie wytrzymują długo minimalna waga orbitreka to 35kl inaczej jest mało stabilny kiedyś miałam taki moze nie tej firmy ale z wyglądu bardzo podobny 3 mc wytrzymał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeena
a ja miałam wolne w poniedziałek i wtorek, bo po tej chodakowskiej miałam mega zakwasy. doszłam juz do 45minut ćwiczeń na orbim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola 0807
Witam czytam Wasze opinie i doświadczenia z orbitrekiem od pewnego czasu i stwierdziłam że ja też chcę rozpocząć pracę nad sobą. Postanowiłam zakupić sprzęt tylko nie wiem jaki :( help.... do dyspozycji mam ok 800zł, nie wiem na co mam zwrócić uwagę. POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wraz ze swoim Yorkiem x220. Zaczęłam od niedawna. Najpierw na Kettlerze (na rehabilitacji) teraz również na swoim Yorku. Co mnie dziwi, że na rehabilitacji potrafię zasuwać na sprzęcie 45-50 minut bez specjalnego zmęczenia, to na Yorku mój rekord dzisiejszy to 10 minut. Ponadto różnica w spalaniu kalorii w obu orbitrekach jest znaczna. czemu tak jest? --- Powiedzcie mi proszę, które buty do chodzenia są lepsze dla stawów (biodra, kolana, staw skokowy): BMT, R.Easy Tone, czy może jeszcze inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola 0807
hej, To może powiecie jakie Wy macie orbitreki i czy jesteście z nich zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Besta, a jaki to model Kettlera? Na obu ćwiczyłaś na tym samym obciążeniu? Nie wiem jak długo ćwiczysz, ale jeśli po 50 minutach nie odczuwasz zmęczenia, to albo masz wybitną kondycję, albo sprzęt jest kiepski, w co jednak trudno uwierzyć jeśli to Kettler. Jeśli chodzi o licznik kalorii, to porównania wskazań nie mają sensu, każdy sprzęt pokazuje co innego. Mój Kettler na przykład znacznie zaniża ilość spalonych kalorii - gdybym miała wierzyć licznikowi, to zamiast zapieprzania na orbim wybrałabym spacer albo czytanie książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kettler Unix E. Ale w sali rehabilitacji, wiec może dostał swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki orbitrek wybrać? Znalazłam pare modeli, które mają całkiem nizłe opinie w internecie lecz nie wiem, który wybrać athletic24.pl/product-pol-56-YORK-X202-52010-Trenazer-eliptyczny-5-GRATISOW.html czy athletic24.pl/product-pol-4751-YORK-X230-Perform-52051-Trenazer-eliptyczny-4-GRATISY-.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 2
hej dziewczynki muszę sie pochwalić -2 kl -2 cm w biodrach - 5 cm w pasie przez cały miesiąc normalnie jestem z siebie dumna w sobotę i niedziele miałam przerwę w piątek pierwszy dzień aerobiku było nieźle dzisiaj znowu idę teraz mam 3x w tygodniu aerobik i postaram się w 2 pozostałe jeździć na orbim sobota i niedziela wolne taki mam plan a co z niego wyjdzie to się okaże ale mój centymetr pokazuje ze warto :-) najgorsze jest to ze pracuje do 16.00 zanim dojadę do domu jest 17.00 na nic nie mam czasu ale może to i dobrze bo nie myślę o jedzeniu hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jeszcze włączysz do swoich wypowiedzi znaki interpunkcyjne, to będzie idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola 0807
Hej dziękuje za podpowiedz a co powiecie o tych: 1) sklep-presto.pl/product-pol-33520-Orbitrek-magnetyczny-Galaxy-SG-330E-Sapphire-5-GRATISOW-.html 2) bikepolska.pl/p/41/1328/orbitrek-magnetyczny-hiton-th-720-kolo-12-kg-puls--orbitreki-fitness-silownia-i-fitness-sport-i-turystyka.html 3) www.pasart.pl/orbitrek-hornet-kolo-12kg-16-funkcji-do-135kg,p,114171.html gosc 2: gratulacje aż zazdroszczę i nie mogę się doczekać aż ja zacznę pracę na sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 2
Wiola 0807 oba są dobre :-) dosyć duże i pewnie trochę wytrzymają jak będziesz ćwiczyć na najniższym obciążeniu i systematycznie to tez będziesz widzieć efekty :-) życzę powodzenia i samozaparcia bo to najważniejsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem całkowicie zielona. Kupiłam sobie na giełdzie używanego orbitreka, nawet spoko. Mam pracę siedzącą - 8 h. Do tego do pracy dojeżdżam samochodem, po pracy też się nie ruszam, komputer, tv... I tak sobie pomyślałam, że jedną godzinkę poświęcę na ruch. Da to jakiś efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia83
Zakupiłam miesiąc temu YORKA trenażera, jak dla mnie jest super po moim starym trupie he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamieniłam Yorka na BE 7100G. Jakoś lepiej mi się na nim jeździ. Wczoraj, na pierwszy raz, przejechałam na nim 30 min. Tydzień temu na Yorku max to było (po kilku dniach) 10 min. Model ma regulowane podstawy stóp oraz wysokość płóz, co daje możliwość jazdy normalnej, pod górkę i z górki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, dziewczyny :-). Jestem tu nowa. Orbitreka mam od roku ale mam nie znaczy ćwiczę .... Kupiłam go w ubiegłym roku w sierpniu, ćwiczyłam przez miesiąc, a potem poszedł w odstawkę, obecnie służy mi jako mega wieszak na ubrania. Ale od niedzieli 13.10 zaczęłam znowu ćwiczyć po 30 minut na początek, mam nadzieję, że z Wami uda mi się zrzucić kilka kg bo mam ich jakieś 10 w nadmiarze a moje nogi są tak oblane cellulitem,że wstyd mi się przed mężem rozebrać . Trzymam za Was i za siebie kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55 i więcej
Witam wszystkie ćwiczące na orbitku, proszę powiedzcie mi czy mając 90 kg wagi i wiek 55 lat dam radę ćwiczyć na orbitku chociaż 30 minut dziennie , nigdy nie próboałam oprócz rowerku takich ćwiczeń i nie weim czy to ciężko się na tym ćwiczy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
55 i więcej, zacznij lepiej od krótkich treningów (nawet po kilka minut) i stopniowo wydłużaj czas ćwiczenia. Po jakimś czasie na pewno będziesz mogła ćwiczyć 30 minut. Wiele też zależy od sprzętu - na porządnym orbitreku z większym kołem ćwiczy się trudniej niż na tanim, drobnym sprzęcie z krótkim krokiem (takie niewiele różnią się od rowerka). Możesz wybrać się na siłownię i sprawdzić, jak to jest, albo chociaż na plac zabaw dla dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a czy Wy trzymacie się również diety ??? Bo ja nie za bardzo, owszem ograniczam słodycze ale lubię dobrze zjeść. Myślicie, że same ćwiczenia dadzą jakiś efekt ??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×