Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość Kkwiatuszek
Dzień dobry :-) kaska222, bardzo się cieszę, że tak zrobiłaś, masz rację można dostać kręćka z natłoku różnych informacji ale ja postanowiłam tak i będę się tego trzymać żeby nie zwariować, jeżeli po miesiącu!!! nie prędzej nie przyniesie efektu to żadnego podkreślam żadnego efektu to może coś rzeczywiście trzeba zmienić, ale teraz robie tak i tego się będę trzymać: -ćwiczę raz dziennie na najniższym obciążeniu bo naprawdę nie daję rady a leje się ze mnie równo, nie mam mięśni tylko "flaczki:-)", jeżeli będę miała kryzys zrobię sobie raz w tygodniu przerwę, czytałam że chudnie się nawet wtedy kiedy ćwiczy się co drugi dzień i uważam że jeżeli dopadnie Cię taki czas to możesz tak robić (ja też tak zrobię ale nie zrezygnuję;-), najważniejsze żebyś się nie poddawała , wiem też, że na pewno nie wolno się forsować bo organizm się broni i spowalnia metabolizm -jedynie co mogę Ci doradzić odnośnie diety, to nie oszukuj się , nie podjadaj i nie zapominaj o śniadaniu!!! proszę nie zamartwiaj się, że jeszcze waga stoi w miejscu, daj sobie czas przecież masz pięć bitych mieięcy do wakacji, nie wiem ile zamierzasz schudnąć ale na swoim przykładzie wiem jedno dasz radę spokojnie 20kg i będziesz Panią sytuacji Dzisiaj wieczorem będę ćwiczyła i na pewno napiszę Ci co i jak...obiecałam 50 minut a Ty schowałaś wagę więc słówa dotrzymam Miłego dnia i pamiętaj, że najtrudniejszy jest pierwszy krok a Ty już go zrobiłaś :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska222
Oj ty moj dobry Kkwiatuszku :) tez postanowilam ze przez miesiac jade tak jak teraz dwie godziny dziennie a jak po miesiacu nic to nie da to bedziemy myslec co dalej :) w sumie zostaly jeszcze trzy tygodnie co tam :) czas szybko leci :) i zobaczymy :) podjadac nie podjadam ale jem sniadanie drugie i obiad moze faktycznie wrzuce sobie jeszcze jablko przed wieczornymi cwiczeniami :) napewno jem mniejsze porcje :) poczekamy zobaczymy :) trzymnam kciuki za ciebie dzisiaj wiem ze dasz rady WIERZE W CIEBIE :) wogole i tak gratulacje za utrzymanie wagi i zrzucenie tylu kg :) do pozniej papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny,ja od 2 tyg cwicze na orbitreku, i widze efekty,na wadze spadło mi 3 kg na początku też stala,a nawet więcej pokazywala,ale to wiadomo,ze to miesnie,więc nie panikujcie z waga,bo nawet jak stoi to cm Ci się zmniejszaja:-) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska222
wkoncu jakas dobra wiadomosc heheheh pocieszenie :) a jak dlugo waga stala ?? ja juz tez czuje ze plaszcz sie luzniejszy robi i to poprawilo mi humor :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkwiatuszek
kaska222 :-) obiecalam i 50minut zostalo pokonane, naprawde podziwiam Cie, ze potrafisz tak dluuuugo i to dwa razy w ciagu dnia, no nie ma mocnych schudniesz i to w wielkim stylu:-):-):-)ja to wiem:-):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska222
Brawo :) Brawo :) Brawo :) jestem z ciebie dumna wiedzialam ze dasz rade : ) juz od godziny czekalam na wiesci :) i sie doczekalam :) sama niewiem jak daje rade poprostu jak mi sie cos spodoba to moge to robic caly czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkwiatuszek
kaska222 mialam Tobie juz predzej napisac co zrobilam zeby moja waga nie wyprowadzala mnie z rownowagi po prostu skierowalam swoja uwage na inna rzecz i sprawila, ze latwiej bylo mi sie koncentrowac sie na zdrowym odzywianiu a nie na kg...ktore z czasem ladnie gubilam... -kupilam metr krawiecki i zalozylam sobie, ze przez 30 tygodni strace okolo 20 kg - 1 tydzien to 1 centymetr i udalo sie:-):-):-) mnie to pomoglo ( wazylam sie ale bardzo rzadko dla mnie najwazniejsze bylo odcjnanie centymetrow:-):-):-)popatrz ile psychika moze KOCHANA WSZYSTKO SIEDZI W NASZEJ GLOWIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj nie cwicze :) bede cwiczyla teraz co drugi dzien :) poniewaz dowiedzialam sie ze miesnie musza odpoczac i sie zregenerowac :) poniewaz tworza sie w czasie spoczynku a nie sportu :) zobacze ten tydzien jak bede cwiczyc dwie godziny dziennie co drugi dzien :) zobaczymy tego efekty :) jezeli nic to nieda sprubuje pozniej innej metody na orbitreku np. wieczorem raz dziennie 1.5 godziny bede szukac az znajde odpowiednie rozwiazanie :) a co do metra super sprawa juz bym musiala z 2 kwadraciki obciac :) dziekuje juz dzieki tobie inaczej patrze na wage :) NIEWAZYLAM SIE DZISIAJ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkwaiatuszek
Witaj kaska222 :-), ja też czytałam, żeby schudnąć należy ćwiczyć na najlżejszym poziomie ( ja i tak na innym nie dałabym rady;-)) oraz wskazane jest ćwiczyć co drugi dzień i właśnie takich opini jest najwięcej ( aczytając te fora to naprawdę bardzo dużo można się dowiedzieć, przecież wypowiadają się tu osoby które są trenerami lub na swoim przykładzie co i jak), uważam że masz rację po prostu spróbuj bo najważniejsze jest to, że jesteś systematyczna i zdrowo się odżywiasz :-) aha no i jaki problem odetnij sobie już 2 cm :-);-) Oprócz orbitreka dołożyłam sobie ćwiczenia na brzuszki i jest git ;-) Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska222
no musze obciac :) ciezko mi nie cwiczac dzisiaj chodze i zagladam na orbitreka :) heheh przyzwyczajenie :) podziwiwam ze jeszcze brzuszki robisz :) ja bym nieumiala za leniwa jestem na takie cwiczenia :) faktycznie duzo osob pisze i fajnie poczytac no ale gdzie nie wejsziesz poczytac o orbitreku to pisze ze najlepsze efekty cwiczac 3-4 razy w tygodniu :) cytuje " To oczywiście uogólnienie, gdyż mozesz ćwiczyć 4 razy w tygodniu po 40 minut, albo 5 razy po 30 minut. Jednak zdecydowanie lepsze rezultaty uzyskuje się ćwicząc co drugi (ewentualnie trzeci) dzień, lecz dłużej niż 30 minut. Wiem to z doświadczenia i z licznych obserwacji moich klientów. --- wiec mysle co drugi dzien moj maraton 2 godzinny da rade :) zobaczymy a jak nie to nastepny tydzien zrobie co drugi dzien np. 1.5 godziny tylko wieczorem :) a jak dzisiaj minal dzien i ile dalas rady na orbitreku ??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkwiatuszek
Dobry wieczor:-) postanowilam cwiczyc codziennie z jedna przerwa w niedziele, znam siebie i boje sie, ze sie rozleniwie, cwiczylam dzisiaj 50 minut i brzuszki ale zaczynam od dziesieciu powtorzen bo nie jestem taka mocna ale malymi kroczkami...do przodu:-) Mysle, ze musisz poznac swoj organizm jak reaguje na cwiczenia...na pewno warto czytac dowiafywac sie co i jak bo tak jak na diete kazdy organizm reaguje inaczej wiec obserwuj swoje cialo:-):-):-) i nie zrazaj sie niczym rob swoje Pa...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska222
Hej i jak tam :) kolejna poprawa cwiczen poniewaz wiem juz ze jadac bardzo szybko na orbitreku tak jak jechalam do 25km/h okazalo sie ze za szybko mam sobie jechac spokojnie tak do 20 km/h zeby trening byl spokojny a nie meczacy i trwal jak najdluzej :) otoz jechalam dzisiaj tak rano i wieczorem i musze powiedziec ze bardzo przyjemnie sie jedzie :) jutro dzien przerwy :) okaze sie w poniedzialek czy znalazlam przyczyne ze waga stanela :) bo juz wiem ze za duzo cwiczylam i moze za szybko :) a tobie jak poszlo :) dzisiaj pozno jechalam dzien dziadka i babci trzeba bylo poodwiedzac tesciow i rodzicow z corka :) ale wrocilam tak zeby ta godzinke pojezdzic :) oby tak dalej motywacja jest checi tez :) no i super wsparcie u ciebie :):) a ty jak tam zaliczone cwiczonka ?? :* pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkwaiatuszek
Witaj :-) wczoraj tak potoczył się mój dzień , że nie mogłam ćwiczyć ale wiem również , że to nie jest żadne przestępstwo a wręcz przeciwnie może pomóc w ogólnym rozwoju bo wskazane jest właśnie ćwiczenie co drugi dzień :-);-) Przyznaję się, że w ciągu 50 minut robię 20 km i jestem padnięta...więc dzisiaj do dzieła ale dopiero wieczorkiem pozdrawiam Cię i życzę miłego dnia:-) Bardzo się cieszę, że się wspieramy i mobilizujemy jesteś suuuuuper:-) TRZYMAM KCIUKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska222
WItam !! ciesze sie ze cie znalazlam na forum :) a to ty niezle zasuwasz na tym orbitreku ja to robilam 22 km w 60 minut :) to nie dziwie sie ze z ciebie sie leje :) ale ty juz inaczej cwiczysz niz ja :) ja musze spalac tluszcz :) no zobaczymy jak nam dalej pojdzie :) milego dnia zycze :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkwiatuszek
Hej :-) kaksa222, cwiczenia juz za mna przyznaje sie ze z kazdym dniem cwiczy mi sie calkiem przyjemnie :-):-):-) o nic sie nie martw na pewno pojdzie nam fantastycznie :-) ja w Ciebie wierze:-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska222
Witaj :) z dnia na dzien jestesmy coraz bardziej zadowolone :) oby tak dalej :) uda nam sie napewno :) we dwie razniej :) ja dzisiaj juz godzine zaliczylam :) jeszcze jedna wieczorem :) jutro nie cwicze ale porzadki domowe wkoncu sobota to nadrobie :) jakos tak szybko ten tydzien zlecial :):):):) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska222
Witaj !! Wczoraj dalam rady tylko rano godzine bo mnie rozlozyla choroba dzisiaj troche lepiej ale jutro juz musze wejsc i cwiczyc :) mysle ze dam rade :) milego weekendu :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkwiatuszek
Zycze duuuuuzo zdrowka:-) i pamietaj nic na sile, choroba swoje prawa ma Dobranoc:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoooaaa
Powiedźcie czy warto kupić tani orbitrek Atlas Sport z kołem 7kg , waga ok.30kg ? W sklepie internetowym jest za niecałe 600zł, na allegro za 400zł. Ja nie chcę chudnąć, jestem szczupła, chce poprawić kondycję, nabrać trochę masy mięśniowej, przypuszczam, że ćwiczyłabym np. 5 x w tyg po 30 min, może trochę dłużej, w tej chwili kondycję mam do bani. :o Wiem, że nie zmobilizuję się, żeby chodzić na siłkę czy basen, biegać nie cierpię. I w sumie chciałam ten orbitrek do domu, że trochę przetestować czy w ogóle się to "przyjmie" ... Czy są tu osoby, które mają tanie orbitreki ? Dają one radę? Nie oczekuję, że to będzie cudo sprzęt za 4 stówki, ale no nie mam teraz 1500zł czy więcej żeby wydać na coś porządniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkwiatuszek
Zanim kupilam swoj orbitrek duuuuuzo czytalam i wiem, ze warto kupic porzadny taki mam ale takie niestety sa drogie ale sa tez tansze i dobre do nich zalicza sie https://www.fastdeal.pl/oferta-zakupy-grupowe/warszawa/orbitrek-treningowy-sporti-nu-sportia/8799 POLECAM!!! Zachecam do kupna to naprawde super sposob na rozruszanie sie kazdego dnia o kazdej porze nocy i dnia;-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orbitrek to samo zdrowie i urządzenie sprawdza się szczególnie podczas zimy kiedy to większość czasu spędzamy w domu i raczej nie ma szans na rower stacjonarny. Jeśli połączymy to z dietą to efekty będą bardzo zadowalające. www.WagaStop.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska222
Kkwiatuszek--- jutro rano staje na wadze po tygodniu :):) napewno napisze bo jak ruszyla to bede krzyczec piszczec i niewiem co jeszcze :):):) pozdrawiam milej niedzieli :) karoooaaa --- ja mam kettlera i nie za duzo wiem zeby doradzic z tego co czytalam to wiem ze ciagle jest mowa zeby miala kolo zamachowe ciezkie :) wiem ze moje ma 12 kg tylko najwazniejsze to to ze ty nie potrzebujesz do odchudzania :) wiec ten co pokazała kwiatuszek tez wyglada super :) a ma kolo zamachowe 6 kg :) wydaje mi sie ze na kazdym cwiczy sie podobnie tylko zalezy jaki opor ustawisz ja musze jechac na najlzejszym ty pewnie bedziesz na srodkowym albo wyzej :) :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć zastanawiam się nad zakupem tego urządzenia. Od roku jestem na diecie, ale to nie wystarczy:(. Waga stanęła w miejscu i nie chce ruszyć w dół. Potrzebny ruch - zwłaszcza kiedy siedzę w domu z chorym dzieckiem (poszedł do przedszkola). Napiszcie czy warto. Jak często ćwiczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkwiatuszek
kaska222:-)najtrudniejszy pierwszy krok i jestem z Ciebie baaaaardzo dumna, ze wytrzymalas caly tydzien bez wagi suuuuuuper i ja to wiem bedziesz jutro krzyczala;-);-);-) Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska222
Kkwiatuszeku Kkwiatuszku Kkwiatuszku waga spadla o 1.3kg w 7 dni :) jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ale jestem szczesliwa :) dziekuje dziekuje dziekuje za to ze jestes :*:*:*:* a jezeli chodzi o wyglada to tez juz ladnie widac roznice :):) a jak tam u ciebie :) ale jestem szczesliwa :) napisz jak tam u ciebie :) milego dnia zycze pozdrawiam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska222
ela_ka@tlen.pl---- ja bez orbitreka chyba juz nieumiem zyc :) centymetry leca super, waga przy diecie tez spada :) mi sie na 10 dni zatrzymala ale spadla wkoncu :) cwiczyc wystarczy co drugi dzien 60 minut :) wiadomo ze na poczatku pol godziny i co pare dni zwiekszac i jechac na nim spokojnie :) polecam naprawde polecam orbitreka :) jak by moj sie teraz popsuł odrazu ide kupic nowy :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkwiatuszek
Wiedziałam, wiedziałam juuuuupiiiii:-):-):-)baaaaardzo się cieszę po prostu bomba i tak trzymaj, taka dobra informacja bardzo pozytywnie motywuje do dalszej pracy nad sobą i zmianu stylu życia...wierzyłam w Ciebie:-). U mnie spadek 0,5kg i też baaaaardzo się cieszę az mi się chce ćwiczyć ale to dopiero wieczorem:-)Pa...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem pierwszy raz na tym forum i chcę zapytać bo nie mam żadnej wiedzy na temat orbitreka.Akurat zimę spędzam w domu i chcę schudnąć i nabrać kondycji.Zamierzam kupić orbitrek ale nie mam zielonego pojęcia jaki,cenowo do 700zł.Jestem mężczyzna,105 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulla92
Hej dziewczyny , przyłączam się do Was :) od poprzedniego tygodnia ćwiczę na orbim , zaczęłam od 30 min , a dziś przeszłam samą siebie , bo aż 80 !! :) , do tego skalpel Ewy Chodakowskiej , myślę że efekty będą super :) Pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×