Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość gość
Zapomniałem o jednym-czy orbitrek może być pomocny w zrzuceniu brzucha oraz gdy się bóle kręgosłupa w odcinku krzyżowo-lędźwiowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska222
paulla92--- witaj :) cieszymy sie bardzo ze dolanczasz im nas wiecej tym razniej :) efekty napewno beda w centymetrach :) czekamy na wiesci my tez piszemy o naszych osiagnieciach :) codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska222
Kkwiatuszek--- dziekuje ci bardzo kochana :) gdyby nie ty to waga by mnie pokonala :):) Gratuluje 0.5kg to juz krok do przodu jak dla mnie i jak dla ciebie :) jestem z nas dumna :) mi rowniez chce sie cwiczyc juz bym dzisiaj pojezdzila wskoczyla na niego ale dzisiaj mam wolne :) w tym tygodniu cwicze co drugi dzien 1.5 h wieczorem i zobaczymy co za tydzien bedzie :) ale kochana mialam caly dzien taki dobry humor ze moj Orbitrek lśni tak go wypucowalam ze mowie ci jaki elegancki stoi i czeka jak sie rozpedze na niego :) ale niestety musi poczekac do jutra :* takim pędem to niewiem czy cos z nas zostanie do lata :) haahahh :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, który orbitek polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkwiatuszek
Dzień dobry:-)pisałam wczoraj wieczorem ponieważ jeszcze raz chciałam C***ogratulować i zachęcić do dalszej pracy nad sobą:-)ale co chwila wyskakiwał problem z serwerem. Moja droga kaska222 teraz będziemy mówiły "LUBIE PONIEDZIAŁEK". Jeżeli chodzi o mięsnie brzucha to orbitrek suuuper je wzmacnia tak samo jak odcinek lędżwiowo-krzyżowy, przy czym trzeba pamiętać, że wszystko wymaga czasu i nic nie dzieje się od razu...zachęcam do ćwiczeń:-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy-IRON BODY E600 KOŁO 6KG-wart jest polecenia,czy ktoś go użytkował.Cenowo jest od 600 do 700zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny, mam do zrzucenia dosyc sporo kg, moze zaczne od tego, ze od 2 tygodni jestem na diecie, idzie mi dosyc dobrze, kilogramy lecą w dół, byc moze dlatego, ze w moim przypadku jest duża ilosc do zrzucenia :-( diete układam sobie sama - 1200kcal. Oczywiscie 5 posiłków itd. Z aktywności fiz. To dopiero od wczoraj godzinka gimastyki z Ewą Chodakowską. Zastanawiam się nad zakupem właśnie jakiegoś sprzętu, rowerek albo właśnie orbitrek. Co mi polecicie? (a i podobnie jak u was poniedziałki tez są u mnie tym dniem narazie ,, szczęśliwym" na początku ważylam sie codziennie rano,ale postanowilam, raz w tygodniu wystarczy i bedzie wieksza satysfakcja). Proszę o odp. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska222
gość-- i tu masz racje ze wazenie codziennie toi udreka ja juz cos wiem na ten temat :) z czystym sercem jak najbardziej Orbitrek a nie rower stacjonarny :) bardzo przyjemnie sie jezdzi cm leca :) witamy i zapraszamy serdecznie do walki z nami to naprawde motywuje :) KKwiatuszku --- co tam u ciebie kochana :) ja dzisiaj zaliczylam 1.5h tak jak mialam :) i czuje sie swietnie humor dopisuje od poniedzialku :) wiem wlasnie jakis problem jest z serwerem niewiadomo o co chodzi :) buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas81
Witam! Sporo informacji na temat różnych modeli orbitreków znajdziecie na naszym forum - zapraszam serdecznie. Poza tym każdy użytkownik posiada własny temat w którym wpisuje swoje dzienne zaliczenia - wszyscy się wspieramy. Zapraszam www.forum.orbitrek.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kKWIATUSZEK
Witaj kochana kaska222 ;-) mam nadzieję, że tym razem uda mi się coś pomyślnie wysłać ponieważ ciągle mam problem z serwerem, baaaaardzo dziękuję za link w temacie ćwiczen i tak teraz będę robić tj. ćwiczę co drugi dzień uważam że należy słuchać tych, którzy znają się na tym i mogą nas doinformować co i jak żeby nie zrobić sobie krzywdy. Mam nadzieję, że u Ciebie dalej mega pozytywna energia :-) :-) ;-) ja non stop trzymam kciuki;-) Pozdrawiam i życzę miłego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska222
Kkwiatuszek---- witam!! humor od poniedzialku :) pisalam dwa posty wyzej do ciebie :) mi tez ten artykul pomogl :) dostosowalam sie i 1.3kg mnie w tydzien mimo ze 4 dni cwiczylam a nie 7 :) i musze c***owiedziec ze dobrze sie czuje :) i z dniem przerwy przyjemniej mi sie jezdzi :) i wczoraj 1.5 h zlecialo niesamowicie :) przy predkosci do 20 km /h zrobilam 30km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska222
Thomas81-- jestem tam zalogowana ale niemoge wejsc na zadne forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ten post z 28.01 z godziny 19.45 jest moj. Od dziś jestem jako Gotis15. Dziekuje za mile powitanie i z chęcia dołącze do Was. Orbitrek godny polecenia? Więc nie pozostaje mi nic innego jak poszukanie jakiegoś fajnego i kupuję. Dziewczyny pochwalcie się ile udało sie wam zrzucić łącznie od kąd ćwiczycie na orbitreku? Kurcze strasznie sie niecierpliwie co do poniedziałku ;-) pozdrawiam :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotis15 -- Witaj !! Fajnie ze jest nas coraz wiecej :) co do orbitreka to roznie spada :) zalezy jak cwiczysz i ile w kazdym badz razie najwazniejsze jest ze sie cwiczy super i szybko sa efekty co prawda moze nie na wadze ale w cm bardzo widoczne :) ciezko powiedziec kazda inaczej ja np.1.3kg w tydzien :) zobaczymy jak w drugi tydzien bo orbitreka mam dopiero od 3 tygodni :) polecam to przeczytac ponizej dam linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotis15-- cos kafeteria szaleje dzisiaj i wszystko na raty idzie :) wyzej masz tez linka co kolezanka Kkwiatuszek poecila wyglada fajnie a cena rewelacyjna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska222 dziękuje za linki. Orbitrek wygląda ciekawie, cena tez nie głupia,ale nie wiem czy ten opor magnetyczny 6kg to nie za mało? Nie znam sie, ale cos słyszałam, ze powinno być chyba więcej. Może Ty wiesz coś na ten temat? Twój ile ma? 1,3 kg na tydzień to bardzo ładnie, gratuluje :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkwiatuszek
Moja cudowna kaska222;-) jak Ty mnie dopingujesz wczoraj ćwiczyłam już 55minut i tak jak podpowiedziałaś troszkę wolniej ale 5 minut dłużej, ogromnie dużo dają mi Twoje rady, cudownie jest kiedy wiesz, że jest ktoś taki jak Ty, kto idzie ciągle do przodu i baaaaaaaaardzo mnie swoją postawą moblizujesz do ćwiczeń, bo przyznaję się jestem leniuszek ;-)Miłego dnia :-) buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotis15 dzisiaj poprawnie wkleilam dla ciebie linka ktory mi i Kkwiatuszkowi duzo dal do zrozumienia :) wczoraj cos sie nie dalo go wkleic :) Moj ma 12 kg kolo zamachowe ja mam Kettler ponoc to najlepsze orbitreki ale cene swoja maja i to nie mala :) Kwiatuszek tez ma chyba 6kg kolo schudla bardzo ladnie jakis czas temu i teraz tez chudnie wiec zapytaj ja moze ci doradzi bo linka do tego orbitreka co ci dalam ona wyslala :) Wiem ze wynik wagi ładny mimo to ze co drugi dzien cwicze ale waga jak waga :) ale w centymetrach szok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkwiatuszek---- to samo moge powiedziec o tobie gdyby nie ty to wpadla juz bym chyba w depresje :) ciesze sie ze moge sie jakos tobie odwdzieczyc za twoje slowa otuchy i mozemy sie chociaz tak wspierac i motywowac do dalszej walki :) Ja juz orbitreka pokochalam nie wyobrazam sobie juz niemiec go w domu :) A gdybys wiedziala jakim ja jestem leniem to bys nie uwierzyla :) brawo kochana 55 minut super wynik i powiedz mi czy nie czujesz sie lepiej jak jedziesz ciut wolniej ?? a dluzej?? bo wlasnie jest prosta zasada zeby chudnac trzeba jezdzic WOLNIEJ ale DLUGOOOO :):) to powiedzial nam artykul i do tego sie stosuje caly czas jedna predkosc a jak przyspiesza oddech to trzeba zwolnic i tak w kolko :) i widzisz co drugi dzien i spadek o 1.3 kg niemoge sie doczekac poniedzialku :):) milego dnia kochana :) odezwe sie po moim dzisiejszym 1.5h maratonie :):) jeszcze tydzien i wiem ze napiszesz mi ze 60 minut masz zaliczone wierze w ciebie i wiem ze dasz rade :):) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :-) Kaska222 dziękuje za linki, a zwłaszcza o tej diecie i intensywnosci ćwiczeń. Super strona. Orbitrek-koło 8kg. Fajny fajny , cena tez nie glupia, jutro ostatecznie sie zdecyduje na jakiś. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie ja tez kupiłam orbitreka ale nie dam rade długo kręcić po 10 min wysiadam podpowiem wam zaglądnijcie na tablica .pl ja tam kupiłam orbitreka za mała pieniądze a stan superowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) 100 minut zaliczone mialo byc 90 ale jakos tak sie fajnie jechalo :) w sobote probuje 2 godziny i zobaczymy :) a wy jak tam dziewcznki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaa90
Czesc, mam do Was pytanie, mam 23 lata i waze kolo 95 kg, czy mozecie mi polecic jakiegos orbitreka? Mam duzo do zrzucenia i nie wiem jakiego wybrac. Myslalam nad takim drozszym bo zeby zrzucic tylko moja nadwage potrzebuje okolo roku, a pozniej chce sobie cwiczyc dla zdrowia. Dlatego moj sprzet musi ze mna pozostac na dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiaaa90--- ciezko jest doradzic bo kazda ma inny i przewaznie kazda jezdzila na jednym i niema porownania :) zobacz na allegro najczesciej kupowane orbitreki i poczytaj :) ja mam firmy Kettler ponoc to jest najlepsza firma orbitrekow ale niewiem bo tylko mi tak mowia :) wiem ze jakiejs firmy york tez chwala :) tyle moge c***omoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaa90
Dzieki za odpowiedz, ja tez przymierzam sie do kupienia kettlera. Boje sie kupic taniego kolo 500zl bo pewnie szybko by sie zepsul i na zlom. Jednak waze swoje to by sie pode mna rozwalil. heh mam nadzieje, ze wkrotce sie zdecyduje na orbiego i zaczne cwiczyc. Mam w domu rowerek stacjonarny, ale strasznie halasuje. kupilam go za jakies smiesznie male pieniadze i unikam cwiczenia na nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×