Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość kasik1975
do Gosia24 Jaki najlepszy to Ci nie powiem ja mam Kettler verso107 od 2 lat działa bez zarzutu , ma duże koło zamachowe ,jest cichy, dałam za niego w makro coś koło 1100zł , ale wiem że bywa tańszy w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka rosła polna
ja mam orbitreka magnetycznego laubrsport, 6 kg koło zamachowe, 8-stopniowa skala obciążenia i wyświetlacz(kalorie, przebyty dystans itp) kupiłam w realu za 520zł,miałam ograniczoną kasę:0) ale czy bym go poleciła -nie wiem, ledwo na nim przejechałam 5 dni i już mąż musiał naprawiać bo pasek z koła spadł. Teraz trochę nim trzeszczy ale do tego można się przyzwyczaić. Ogólnie to on jeździ i ja się na nim poce i to chyba najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZUKASIA
black-carmen nie stosuje diety,ale przestałam jeść kolacje i oczywiście słodycze,na śniadanie dwie kanapeczki z ciemnego chlebka i obadek,plus owoce,jedyna rzecz (chyba najbardziej kaloryczna) z jakiej nie zrezygnowałam to zimne piweczko z soczkiem,czasem sobie pozwolę wieczorkiem z mężem wypić,ale i tak waga zaczyna ładnie spadać,a to bardzo mnie zmotywowało do ćwiczeń,no i oczywiście to forum,jest suppeeerrrr:-)))) Masz racje co do celulitu on porostu znika,jestem pod wrażeniem ze tak w krótkim czasie (3tyg)tak bardzo zmieniło sie moje ciało,naprawdę robi sie fajniusie;-) Ps ja ćwiczę z prędkością 20-25km/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kasik1975: fajny ten orbitrek kettlera, ale jak zobazylam jego ceny na allegro to mnie zamurowalo.najtanszy to sie zaczyna od 2500zl. a moze jest jakiejs innej firmy, troche tanszy, ale tez zeby byl w maire cichy i nie psujacy sie.czekam na wasze typy i wielkie dzieki wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otyta pupa
Wiec moje drogie udalo mi sie! Zaczelam!!!!! Przejechalam 15 min z predkoscia 10 12 na godz (swoja droga nie wiem jak mozna jechac szybciej, moze ma tu znaczenie kolo zamahowe?) Bylam padnieta na maxa ale moze dlatego ze mam okres, nie wiem. Najgorsze ze po wszystkim bylam glodna jak wilk i zjadlam kolacje:( Jutro po jezdzeniu postaram sie juz nic nie jesc. Co do orbitreka to ja mam Kettler Vito xs, jestem bardzo zadowolona, wczesniej kupilam orbitrk platiunium czy jakos tak, wiem ze byl reklamowany w tv, to po przejechaniu sie na nim rozlozylismy go z mezem i odeslalismy, porazka! Z tego co mam jestem bardzo zadowolona, cichy, kolo zamachowe duze, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie odwrotnie jest
Po orbitrekowaniu wcale nie mam ochoty na jedzenie. Staram się jeździć w porze kolacji, zaczynam gdy czuje się głodna. Dobra metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belunia78
No nic :) i ja się wpsuję do Was tutaj. Kilka stron temu również brałam czynny udział w dyskusji (strona 106 i inne). Czas najwyższy zabrać się ponownie za siebie, a pisząc tutaj będzie większa mobilizacja. Od jutra zaczynam treningi na Orbim ja lubie jego on lubi mnie ;). Więc kobietki ja trzymam kciuki za Was a Wy trzymajcie za mnie. Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzisiaj juz machalam 50 minut od razu czlowiek sie lepiej czuje, ja to poprostu uwielbiam cwiczyc na orbim sprawia mi to ogromna frajde i ubolewam nad tym ze musialam przerwac na 2 miesiace, teraz pewnie bylabym juz blisko tych 50kg ale coz to byla sila wyzsza i na szczescie nie musze sie pilnowac zeby codziennie jezdzic bo to uwielbiam gorzej z jazda na rowerze stacjonarnym do tego musialam sie zmuszac i zawsze byla wymowka ze trzeba cos w domu zrobic :P damy rade dziewczyny wpiszcie z jakiej wagi startujecie i ile juz spadlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po wysilku fizycznym wrecz nalezy cos zjesc np. bialko, bo inaczej bedziecie spalaly miesnie zamiast tluszczu. Przed treningiem tez nalezy zjesc odpowiedni posilek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belunia78
Carmen.... oj wpisywać z jakiej wagi startujemy :) ja się wstydze ...napisze to dopiero za jakiś czas :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otyta pupa
witajcie! Ja tez sie wstydze napisac z jakiej wagi startuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belunia78
więc ta nasza wagaa..... niech zostanie naszą słodką tajemnicą, później się tym pochwalimy, ale bez ściemniania :) ile każdej udało się zrzucić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otyta pupa
jestem zaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przestancie!! czego sie tu wstydzic przeciez nie jestesmy tu po to zeby sie z kogos wysmiewac ale motywowac liczy sie chec zmiany :) ale jak chcecie to niech tak bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otyta pupa
:) dobra, moge powiedziec, wlasciwie co mi tam. Wiec waze 68, chce zgubic 8 kg, wzrostu mam 166 lat 31, tyle o mnie:) Musze zgubic ten balast bo zle mi z tym i nie mieszcze sie w swoje ciuchy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak jak pisalam na poprzedniej stronie waze okolo 57kg +/- 0,5kg jutro bede miala dokladniejszy pomiar bo padly mi baterie w wadze mam 158cm karakanik hehe i musze zejsc do minimum 50kg a najlepiej 48 tak jak przed ciaza wiek: 22 lata w sierpniu :) dzisiaj zaliczylam jeszcze dodatkowe 45 minut popoludniu bo za godzinke robimy mala impreze i na pewno pojawia sie jakies % milego wieczoru dziewczeta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do otyla pupa
Dziewczyno tu nie ma się czego wstydzić, wielu by ci mogło pozazdrościć takiej wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otyta pupa
wiesz ale ja sie zle czuje bo zawsze bylam szczuplejsza, ale dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo 15
Halo ja ćwiczę ponad tydzień tak jak pisałam już wcześniej startowałam od wagi 74 a teraz mam 73 oby tak dalej :) Z tym ze ja nie jeżdżę dłużej niż 28 minut jakoś dłużej nie wytrzymuje po pracy :( w tym czasie przejeżdżam gdzieś 9 km z prędkością 20/km na godzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka rosła polna
OOOOO dziewczyny to wy jesteście laski bo ja startuje z wagi 80 kg !!!!!tak ,tak, tak przybrało mi się w drugiej ciąży, potem trochę schudłam... a potem znów przybrałam :) szkoda gadać ...!! wiek: 30 lat, waga :80 kg:) marzenie 65-67 kg!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belunia78
no dobra jak wszystkie to mówią i to ja powiem :) mam 169cm waże 67/w porywach do 68 , a wiek 31 jeszcze ;) :)), chciałabym ważyc 61 :) . od jutra zaczynam ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo 15
czy wy wszystkie macie takie super orbitki? bo moj jest taki zwykły kupiony na allegro za trzy stówki. Nie wiem na jakim stopnu doklannie cwicze bo jest tylko plus i minus to dalam prweie maksymalnie na minus czyli najlżejszy. Pulsu tez mi nie mierzy tylko czas dystans kalorie i ile km na godzine a czy jest cichy nie za bardzo ale nie mam malych dzieci wiec to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam taki zwykły, gdzie jest tylko minu i plus. Ogólnie jest fajny, ma tylko jeden munis ze jest bardzo głósny:( wiec jezdze na nim tylko wtedy kied moja córka nie spi, bo inaczej sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam taki zwykły, gdzie jest tylko minu i plus. Ogólnie jest fajny, ma tylko jeden munis ze jest bardzo głósny:( wiec jezdze na nim tylko wtedy kied moja córka nie spi, bo inaczej sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZUKASIA
Hej dziewczynki kochane.Przyszła pora na mnie.mam 29 lat,170cm wzrostu jak zaczynałam ćwiczenia waga pokazywała 70,7 dziś rano się ważę i jest 67,8,mam dwoje dzieci przed pierwszym ważyłam 50kg,wiem ze mogę o takiej wadze już zapomnieć,ale moje marzenie to w granicach 57 kg.Pozdrawiam was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belunia78
A ja swojego z decatlonu nazywa się DOMYOS VE 290, mam licznik na cal., czas, i km i jestem z niego zadowolona :). Ale cieszę się że tak tu wszystkie przychodzimy czuję żezostawimy tutaj razem kiklanaście naszych nie potrzebnych kilogramów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo 15
To miło słyszeć że nie tylko ja mam taki zwykły orbitrek :) ale najważniejsze że nieżle się na nim ćwiczy motywuje do ćwiczeń moją młodszą córke która też ma nadwage ale jakoś ciężko jej się zabrać za ćwiczenia. Aha zamówiłam sobie spodenki neoprenowe zobaczymy może pomogą w szybszym spalaniu tkanki tłuszczowej :). A forum jest świetne bardzo wspomaga i motywuje oby tak dalej :))) napisałam przedtem ile waże ale nie napisałam ile mam wzrostu a wiec 167cm ważyłam tydzień tamu 74 teraz 73 . Chciała bym schudnąć 10 kg a marzenie to ważyć 60 kg :)) No tłuscioszki Do DZIEŁA DAMY RADĘ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo 15
To miło słyszeć że nie tylko ja mam taki zwykły orbitrek :) ale najważniejsze że nieżle się na nim ćwiczy motywuje do ćwiczeń moją młodszą córke która też ma nadwage ale jakoś ciężko jej się zabrać za ćwiczenia. Aha zamówiłam sobie spodenki neoprenowe zobaczymy może pomogą w szybszym spalaniu tkanki tłuszczowej :). A forum jest świetne bardzo wspomaga i motywuje oby tak dalej :))) napisałam przedtem ile waże ale nie napisałam ile mam wzrostu a wiec 167cm ważyłam tydzień tamu 74 teraz 73 . Chciała bym schudnąć 10 kg a marzenie to ważyć 60 kg :)) No tłuscioszki Do DZIEŁA DAMY RADĘ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belunia78
DAMY RADE :) MUSIMY :) , tez przed chwilką zamówiłam sobie spodenki z wysokim stanem na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belunia78
DAMY RADE :) MUSIMY :) , tez przed chwilką zamówiłam sobie spodenki z wysokim stanem na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×