Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość otyta pupa
witaj gosiu, ja Ci nie odpowiem na Twoje pytania bo jestem dosc swieza tutaj, kondycji nie mam dobrej i moje cwiczenia jak na razie polegaja na walce o przetrwanie przez 30-40 min;) ale sa tu doswiadczone dziewczyny i Ci na pewno pomoga! pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka rosła polna
OTYTA PUPU już myślałam że wymiękłaś kochana i nas porzuciłaś(nu,nu):) ale widzę że jesteś i to dobrze. Ja wczoraj jeździłam ale walczyłam sama ze sobą. Kiedys przejechałam 42 min. i zleciało jak z bata strzelił a wczoraj cholernie mi się dłużyło...:( No nic nie ma za darmo. Jak się obżerałam jak świnia to teraz mam haha!:) jadę dziś po fasolaminkę ...zobaczymy to będzie !!! do wieczora stałe orbitreczki i nowe amatorki !!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bestia07
Witajcie dziewczyny. Błagam Was pomóżcie... Planuję zakup orbitreka (do celow domowych) ale nie wiem czym się kierować (do dyspozycji mam 600 zł.)??? Uslyszałam opinię, że koło zamachowe 5 kg. to do niczego. To prawda??? Zalezy mi na zrzuceniu tluszczu z brzuszyska przede wszystkim.A w dalszym planie na jędrnych pośladkach, udach i ramionach... POMÓŻCIE...Z góry bardzo Wam dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bestia07
Witajcie dziewczyny. Błagam Was pomóżcie... Planuję zakup orbitreka (do celow domowych) ale nie wiem czym się kierować (do dyspozycji mam 600 zł.)??? Uslyszałam opinię, że koło zamachowe 5 kg. to do niczego. To prawda??? Zalezy mi na zrzuceniu tluszczu z brzuszyska przede wszystkim.A w dalszym planie na jędrnych pośladkach, udach i ramionach... POMÓŻCIE...Z góry bardzo Wam dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fatalny rok
Bestia 07 Moim zdaniem 600 zł moze nie wystarczyć na dobrego orbitreka. Ja kupiłam taniego za 750 zł i nie jestem z niego zadowolona. Koło zamachowe 6 kg to za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj kosztował
629zł+przesyłka. Koło zamachowe 14kg, 12 programów, duży czytelny wyświetlacz. Jestem bardzo z niego zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski`! nie mogłam się wczoraj oprzec pączusiom zjadłam aż 3 ale może chociaż wieczorem z 2 spaliłam bo ćwiczyłam 50 min. Dziewczyny z jaka prędkością śmigacie bo ja 17 -18 /h i nie wiem czy nie za wolno ale przez 50 minut nie wytrzymałabym szybciej. jazda na orbitreku działa mimo ze na wadze tylko spadło 2 kg pośladki i uda są naprawdę jędrne nawet mój mężuś zauważył ha ha. W internecie wyczytałam ze trzeba jeździć 3-4 razy w tygodniu minimum 50 minut bo krótsza jazda to strata czasu a ja przez pól roku ćwiczyłam po 30 minut 3 raz w tygodniu. pozdrawiam i wskakuje na sprzęt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZUKASIA
margo 15 to już wszystko rozumiem,no właśnie bo takie używane to nie bardzo... margo nie mieszkam nad morzem,tylko nad fiordem;-) w Norwegii. black-carmen wiesz ja tez wczoraj pozwoliłam sobie wieczorkiem na piwko i już po nim nie ćwiczyłam;-/ ach te pokusy!!!!! i również pale papierosy,ale raczej nie będę rzucała,moja mama rzuciła i ładnie przybrała na wadze wiec wole nie iść( w tym temacie )w jej kierunku,a zresztą ja lubię se palnąć;-)))) Hey gosia24 milo ze jesteś.ja za krotko ćwiczę żeby dać ci jakieś rady.Ja osobiście ćwiczę a raczej staram się ćwiczyć 2 razy dziennie po 30_35minut puszek okruszek 50 minut to dla mnie jeszcze za dużo,nie daje rady,może za jakiś czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna2010
Cześć Dziewczyny! Zdecydowałam się do was dołączyc, ponieważ ja też od 3 tygodni posiadam orbiego. Do tej pory jak czytałam wasze wypowiedzi to musze przyznać, że były one dla mnie mobilizujące, aż do chwili gdy przeczytałam wypowiedź Fatalny rok ,że koło zamachowe 6 kg. to za mało. Jestem załamana!!!!! Czy wy też macie takie profesjonalne sprzęty???? Ja nigdzie nie znalazłam orbitreka za 629zł z kołem zamachowym 14kg. Już mi się odechciało ćwiczyć:( Pozdrawiam moj kosztował gdzie zakupiłas za taka cene swoj orbitrek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belunia78
hey zdiewczyny wieczorową porą widzę że dziś forum jest gorace od wypowiedzie, przed chwila zaliczłyma 50 min i 100 brzyszków. od nastepnego tygodnia zacznę 60 min ponieważ z dnia na dzień jest coraz lepiej. A co do wyboru orbiego dla dziewczyn które się nad tym zastanawiają ja mam koło 6kg kosztował w dekatlonie siedmestet pare zł jestem z niego zadowolona, we wrzesniu gdzy ćwiczyłam dzień w dzień po 60 min plus brzuszki, ławeczka, jakiś cięzar czyli gryf :) schudłąmpare kg. więc jeżeli coś moge doradzić to ... dużo zalezy od sielnej woli do tego mniej "żreć" słodyczy zero , coca-cola o tym zapomnij :) i się schudnie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo 15
Witajcie laski :) ja tez wlasnie zaliczylam swoje cwiczenia :) otyta pupo moje corki maja 20 i 18 lat :) a teraz slowo do palacych dziewczat ja jakies 27 dni temu rzucilam palenie ale z plastrami niquitin wiec caly czas tak jakby pale :) powiem tak jest spoko tylko czasami sa momenty a moze raczej to jest nawyk ze sie chce zapalic :) a co do spodenek no to super jak narazie ja tez jestam mokra jak je sciagam hi hi a cwicze po 42 minuty od wczoraj i 40 brzuszkow narazie nie daje rady robic wiecej tak po pracy ciekawe jak to bedzie w przyszlym tygodniu bo bede chodzic na zabiegi :( jestem po zlamaniu kosci w stopie ) i jak wrocilam do pracy to zaczely sie straszne bole a mam prace chodzaca i to sporo chodze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka rosła polna
No!!!! nie ma jak entuzjastyczna wypowiedź naszej Beluni 78:):) ... Bela tylko żeby w życiu to "mniej żreć "było dużo prostsze to by mi orbi nie był potrzebny haha:) co do piwka ja pije jutro:) Ale tak na poważnie to racja , ja mam koło 6 kg kupiłam w hipermarkecie za 520 zł. Tylko raz jak już wcześniej wspominałam spadł mi jakiś pasek ale mężuś naprawił podciągnął i wszystko gra. Sprzęcik w miarę cichy,dobrze się jeździ. Puszek/okruszek prędkość to Ty masz zawrotną jak dla mnie !!!:) kurcze co to za MUSTANG na którym tak poganiasz haha:) Dobra koniec tego lenistwa czas wyrzeźbić bioderka do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam no to dzisiaj dałam czadu 2 razy po 40min. Jestem z siebie dumna. A jeszcze dwa tygodnie temu 10 minut było katorgą i umierałam. Nie wierzyłam w wypowiedzi gdzie dziewczyny zapewniały, że z każdym dniem będzie lepiej. A jednak to prawda, przysięgam. Nie załamywać się początkujące. Co do chudnięcia to belunia ma rację. Jak się żre słodycze to trudno schudnąć. Niestety tak mam. Jak nie zmienię nawyków to będę gruba ale z pięknym umięśnionym ciałkiem. Robicie przerwę na weekend? Podobno dobrze jest dać organizmowi odpocząć. Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belunia78
Może niech niedziela będzie naszym dniem wolnym od orbiego :) ...ale kurcze jakoś tak dziwnie będzie gdy nie będe musiała na niego wsiąść :). Dziewczyny jesteśmy the beściary :) dajemy rade i to jest najważniejsze i...... PAMIETAJCIE MNIEJ ŻREĆ :) -wybaczycie mi to słowo ...ale jakos inne do mnie nie trafiają ;) do jutra dobrnoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) Złapałam przeziębienie od Stokrotki :))) i musiałam na dwa dni spasować. Dopiero dziś mimo dokuczliwego kataru rozruch 20 minut. Do Puszka-Okruszka: czy dobrze rozumiem że 3 razy w tyg po 30 minut dawało rezultaty? Do Anny2010 moja siostra ma orbiego z decatlonu za 850zł i jest zadowolona:) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka 30 odezwij się, wyczytalam, ze Ty mialaś Thorna KH706 Motorized...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni24
do agunia Ja mam Thorna ale 707, jestem z niego zadowolona, z tego co wiem te modele niewiele się różnią,obydwa modele mają 12kg koło zamachowe. Uważam ze Thorny to bardzo dobry sprzęt za taką cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orbitrek paskowy
Orbitrek Enero 7151BK w 1 sklepie w cenie 399,00zł obserwuj cenę powiadom o obniżce ceny śledź zmiany ceny w RSS zapamiętaj (0) dodaj do schowka dodaj do listy Podoba mi się to! dodaj do listy Mam to! dodaj do listy Chcę to mieć! dodaj do innej listy opinie ok. 400zł , efelt ten sam a cena 3x mniejsza!!!!!! zobacz opinie internautów dodaj opinię dodaj zaletę lub wadę podyskutuj na forum Specyfikacja techniczna i wyposażenie: Koło zamachowe 20 cali Opór paskowy Ręczna regulacja oporu Wyświetlacz elektroniczny wskazuje czas użytkowania, prędkość, spalone kalorie dystans Max waga użytkownika 100kg Wymiary dł/szer/wys 91/51/156 cm... rozwiń opis » Specyfikacja techniczna i wyposażenie: Koło zamachowe 20 cali Opór paskowy Ręczna regulacja oporu Wyświetlacz elektroniczny wskazuje czas użytkowania, prędkość, spalone kalorie dystans Max waga użytkownika 100kg Wymiary dł/szer/wys 91/51/156 cm « zwiń opis Producent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do krolowej matki cwiczylam 3 razy po 30 minut przez pol roku i tylko schudlam 2-2,5 kg i sie zniechecilam teraz 4 razy po 50 minut imysle ze wkoncu zacznie szybciej waga spadac ,ale wicie co Belunia 78 ma racie z tym jedzeniem a zwlaszcza slodyczami ja cwiczac ograniczalam sie ale slodyczy calkowicie nie wyeliminowalam i to pewnie bylo przyczyna tak malego spadku wagi. Belunia 78 a z jaka predkoscio jezdzilas ze tyle kg schudlas? Szukasia pewnie ze zaczynajac jakie kolwiek cwiczenia to nie mozemy od razu cwiczyc po godznie . Stokrotka rosla polna co do predkosci to mysle ze co model to jes inna niektore dziewczyny pisza ze jezdza 9-10 na moim sprzecie to bym sie wlekla jak zolw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a co wy sie nie odzywacie chyba ostro cwiczycie ,Wlasnie zaliczylam trening dzisiaj 45 min bo juz nie mialam sil.pa pa do jutra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belunia78
:) witam 50 min i 100 brzuszków zaliczone :) Puszku ja mam koło 6kg więc prędkośc miałam od 6,8 do 7,1 i takie tempo trzymałam. teraz po tygodniu zaczynam czuć luzy w obcisłych spodniach ...więc zaczyna być dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belunia78
a i jeszcze jedno ćwiczyłam wtedy po 60 min codziennie. teraz 1 tyd po 50 min . jutro chyba odpoczne albo i nie może z rana dam czadu bo dzieci mam u babci :) wiec moge sobie czas poświecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Musimy pamiętać, że dieta to 70% sukcesu a pozostałe 30% to systematyczny ruch. Większość instruktorów twierdzi, że powinno się ćwiczyć co drugi dzień-min.40 min aeroby. Przed ćwiczeniem l-karnityna , a po białko typu chudy jogurtczy kefir przyspieszają efekt. Czasem spadek wagi jest nieadekwatny do coraz ładniejszej, smuklejszej sylwetki. Dla mnie też najtrudniejsze w całym przedsięwzięciu jest zrezygnowanie ze słodyczy. Prowadzę osiedlowy sklep spożywczy pełen pyszności-walka trwa non-stop! Masakra:( Udanej walentynkowej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Musimy pamiętać, że dieta to 70% sukcesu a pozostałe 30% to systematyczny ruch. Większość instruktorów twierdzi, że powinno się ćwiczyć co drugi dzień-min.40 min aeroby. Przed ćwiczeniem l-karnityna , a po białko typu chudy jogurtczy kefir przyspieszają efekt. Czasem spadek wagi jest nieadekwatny do coraz ładniejszej, smuklejszej sylwetki. Dla mnie też najtrudniejsze w całym przedsięwzięciu jest zrezygnowanie ze słodyczy. Prowadzę osiedlowy sklep spożywczy pełen pyszności-walka trwa non-stop! Masakra:( Udanej walentynkowej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belunia78
o widzę Królowa że razem z tym walczymy ja natomiast prowadzę kadry i płace w jednym z supermarketów i.... codziennie przechodzę przez stoisko cukiernicze , a tam najróżniejsze cukierki ciasteczka i w ogóle wszystko co najsłodsze :), ale daje rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo 15
Hej dziewczyna wczaraj mnie nie bylo i nie czwiczylam ale za to dzisiaj dalam czadu GODZINE na mustangu hi hi i nie bylo zle a potem 50 brzuszkow :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otyta pupa
Witajcie! Wiec wczoraj cwiczylam 40 min ale 3 wczesniejsze dni nie:( nie mialam sily psychicznej bo niestety mam teraz troche smutny okres w zyciu i nie zawsze moge sie zebrac, ale nie o tym mialam pisac;) Bella Ala tez mam slabosc do slodyczy niestety, jem je prawie codziennie, ale ostatnio staram sie je ograniczac, belunia napisala cala prawde o slodkosciach! Jak tam Twoje spodenki? Czeszcza jeszcze? SZUKASIA cale moje zycie walcze zeby zgubic tluszcz z wewnetrznej str ud, jak znajdziesz jakis sposob daj znac;) Stokrotka lykasz juz fasolamine? jestem ciekawa efektow. Black-carmen- tez kiedys palilam, nie pociesze Cie jak napisze ze po rzuceniu przytylam, ale to byla moja wina bo powinnam przyhamowac z zarciem ale nie mialam silnej woli. Puszek okruszek ja tez chce jedrne uda i posladki!!!! margo 15 ale masz juz duze corki! super! ja na razie walcze z pieluchami;) Godzina na mustangu! SZOK! jestes dla mnie wielka:))) Anna2010 Witaj! dzisiaj wieczoram postaram sie znowu przejechac 40 min i planuje dorzucic trening 8 min na brzuch. Polecam, dwa lata temu cwiczylam ok 2 miesiecy i mialm brzuch jak tarka! a to tylko 8 minut dziennie! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×