Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość smukłatalia-juz niedługo :P
spada komuś brzuch? ja chudnę wszędzie ale brzuch jak był wielki tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobujcie interwaly
ja pierwszy wprowadzam jutro.. normalnie cwicze aerobik do 60 min czasem 45 plus 8min abs 6 razy w tyg. od 26 stycznia - waga 65,5 dzis sie wazylam -61.7 obriterka mam od piatku jest super, ale mam zamiar jak juz wyzej napisalam wprowadzic interwaly (poczytajcie o nich HIIT) w ciagu 25 min treningu interwalowego spalasz wiecej ckal niz po 60 min aerobiku ja planuje na orbitreku: 5 min rozgrzewka (do 60-65% Max tetna) interwal: 1 minuta szybko (do 90% max tetna) 2 minuty wolno (60% max tetna) interwalow robic bede 5 powtorzen 5 min ostudzenie po treningu min 48 godz przerwy do nastepnego treningu HIIT, ale aeroby bede dalej robic. pon- aero 50 min wt- HIIT 25min sr- aero 50 min czw- pewnie zrobie HIIT 25 min lub aero 50 min ( nie laczyc w tym samym dniu!) pt-aero sob aero niedz - odpoczynek podobno szybciej spala sie tluszcz wiec sprobuje i ja powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobujcie interwaly
julczer -mysle ze 30 min aerobow to za malo po 20 min zaczyna sie spalac tluszcze, a w pierwszych 20stu to weglowodany ja tam wole min 40min pozatym waznew jest tetno jak chce sie schudnac przy aerobach 65% Max tetna - najlepiej sie spala tkanke tl. interwaly dzialaja troszke innczej, ale podobno korzystniej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka
Wreszcie widać jakiś spadek wagi 2,5 kg,6cm mniej w pasie i 3cm w udach-HURA.To chyba dobrze idzie,małymi kroczkami,ale mam nadzieję że osiągnę swój cel-jeszcze 5kg na pewno,chociaż wolałabym 8 kg.Do czerwca trochę czasu jest,więc może się uda.Ale zastanawiam się tylko dlaczego mam za wysoki puls.Powinnam mieć ponoć ok.120,a przekracza mi 130,czy jest to normalne,bo w ogóle się nie znam na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, jakoś tak do końca to urządzenie mnie nie przekonuje. Myślę, że szybko by mi się znudziło, wolę chodzić na różnego rodzaju zajęcia i rozwijać różne partie ciała a nie stale te same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zerknęłam na ten kalkulator i niestety brakło mi już pierwszej rzeczy tam jaką chciałam sprawdzić - spinning ;) Poza tym dużo jest teraz też innych zajęć takich jak jogging, pilates, zumba etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TT299
hej wczoraj była przerwa ,ale dziś już po treningu 70 min zaliczone ,waga stoi w miejscu po 2 tygodniach ćwiczeń,może wytrzymam ,choć w ciągu dnia już łapało mnie zniechęcenie i chęć na coś słodkiego,mam do zrzucenia 12 kg do osiągnięcia wymarzonych 60 kg , trzymajcie za mnie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dawno mnie nie bylo :) Dzisiaj pierwszy raz cwiczylam w tym dresie 60 min i powiem wam ze bylam mokrusieka :) waga ładnie mi leci w dół :) cm tez (z brzuszka tez mi lecą) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orbiterek jest najlepszy
Witam wszystkich ja jestem dzieckiem mam 13 lat imię Piotrek HeH :D i powiem wam że w tym wieku 2 tygodnie i 3-5 kg ;) ;) sie schudnie jak ćwiczysz po 35 - 45 min dziennie na obciążeniu 3-4 w skali 1-10 JEST SUPER :) ALE mam problem :( nie wiem jestem na diecie takiej ,że zjadam dziennie po 500 - 700 kcal i nie wiem czy :( to dobrze bo nie jadam śniadania tylko obiad po szkole i małą kolację słodkości chipsuw i nie jem wcale:) choć mnie kusi ale sie powstrzymuje ;) i JAK z tym śniadaniem czy śniadanie jeść a kolacji nie czy dobrze robie kolacje jem o 5: 00 a śniadanie nie lubie jeść nie wiem czemu ;) :) :D :( POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orbiterek jest najlepszy
AAA ZAPOMNIAŁEM WAGA 50 kg zamierzone 40 -42 :D WZROST 155 cm i rośnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie do was jak najlepiej efektywnie cwiczyc na orbitreku. Ja mam najzwyklejszy jaki może być. Jak cwiczę to a to mi nogi jada do przodu, nie wiem czy powinnam stopy odrywac od półek, czy powinnam bardziej pochylic aie do przodu czy raczej w pozycji pionowej. Pomóżcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akif jak chcesz to możesz oderwać nogi ale ja tak nie robię bo mi tak niewygodnie. ćwicz w takiej pozycji jak ci wygodnie, ja stoję wyprostowana i napinam mięśnie brzucha. orbiterek jest najlepszy Piotruś jeżeli masz potrzebę zrzucenia paru kilo to powinieneś skonsultować to z lekarzem dietetykiem a nie na własną rękę bo jesteś w trakcie wzrostu a więc zastanów się nad tym .Jesz za mało kalorii a i śniadanie też powinieneś jeść bo to jest najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Jak podejrzewam chodzisz jeszcze do szkoły i potrzebne ci węglowodany moja rada jedz normalnie (jeżeli masz ochotę na słodkie to zjedz troszkę bo jak będziesz sobie ciągle odmawiał to nadejdzie taka chwila że nie wytrzymasz i zjesz o wiele więcej) i ćwicz to będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wczoraj był orbitrek 45 min, ubrana od stóp do głów, ćwiczyłam 45 min 13 km prędkość 19, kcal 520. Byłam calusieńka mokra, ale z każdym razem kondycja się naprawde poprawia, na początku ziałam jak nie wiem co po 5 minutach Odnośnier efektywności ćwiczeń i jak ćwiczyć- czytałam że jeżeli ćwiczy sie na całych stopach to bardziej pracują uda, a jeżeli ćwiczymy na palcach to wtedy łydki, i jeszcze jedno ponoć jazda do tyłu jest dobra na tylną część ud i pupę. pozdrawiam wszystkich orbit maniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka
A ja nie wiem jak wytrzymam bez orbiego,juz dwa dni nie ćwiczyłam i dzisiaj jeszcze muszę mieć przerwę,jestem tak osłabiona że nie mogę stanąć na nogi.Coś mnie połamało,a i jeszcze do tego wczoraj się czymś zatrułam.Mam nadzieję że jutro już będzie ok i znowu 40 minut zadyszki.Pozdrawiam wszystkich i życzę wytrwałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziak000
Hej dziewczyny :) Widzę sporą różnicę po 1,5 tyg regularnych ćwiczeń prawie codziennie :) waga spadła o 1,8kg ! jeśli mam dzień wolny od ćwiczeń- mam dużo obowiązków, pracę zawodową i intensywne życie towarzyskie, więc nie zawsze udaje mi się poćwiczyć- mimo że bardzo się staram, wtedy następnego dnia ćwiczę dłużej. Normalnie robię 45-60 min. na orbitku z pasem na brzuchu i staję na platformie wibracyjnej 2x15min i robię wolne przysiady i spinanie pośladków :) chcę mieć jędrny tyłeczek hehe Jeśli natomiast nie poćwiczę jednego dnia, tak jak wczoraj- walentynkowałam z facetem cały wieczór ;) - dziś stanę na platformie min. 3x i 70-75min na orbim żeby nadrobić wczorajsze lenistwo :) Stanęłam dziś na wagę i dziś nic nei spadło- pewnie przez wczorajsze lenistwo i deskę serów z winkiem A właśnie, słuchajcie- lubię napić się piwka lub winko wieczorem z chłopakiem po ciężkim dniu w pracy, no i w weekendy gdy spotykamy się ze znajomymi. Wiem, że nie powinnam wcale pić alko gdy się odchudzam i ćwiczę, ale poradzcie coś sensownego żeby od czasu do czasu- w weekendy- móc sobie pozwolić. Co pić, jak pić i ile maxymalnie?? Co jest najlepszym złem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Chcialam dolaczyc do grona orbitomaniaczek.mam orbiterka od ponad roku, a cwicze na nim systematycznie od jakiegos miesiaca.nie wiem tylko na jakim obciazeniu cwiczyc, boslyszalam rozne opinie.jedni mwia zeby na najnizszym a inni zebyzwiekszyc. sama nie wiem, podobno zeby miesnie sie rozrosly trzeba byc na diecie bialkowej w innym przypadku, orbiterek nie zrobi nam miesni. sama nie wiem doradzcie. pozdrawiam i powodzenia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze schudlam juz okolo 8 kg od poczatku stycznia, z tym ze cwiczylam rozwniez zumbe fitness w domu. daze do celu 60 kg. musi mi sie udac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie schudlam nic! Cwicze od miesiaca i dzis waze tyle co w dniu rozpoczecia cwiczen.Gdzies po drodze mialam mniej kilo lub poltora ale wszystko wrocilo.Dodam ze mam z czego gubic bo waze 90 kg. Cwicze 40 min codziennie moze z 3 razy nie cwiczylam przez ten miesiac.Jedzenie tez ograniczylam i po 19 nic nie jem.Mam juz dosc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka93
witam posiadaczki orbitreka :)) wczoraj skręciłam wkońcu upragnionego orbitreka:) za mną właśnie 25 jazdy na nim jestem padnięta pot ze mnie spływa ale jestem zadowolona :) dzieciaki mają frajde kożysztając z orbitreka więcej odemnie i zganiały mnie z niego żebym im pozwoliła :).)jak tak dalej będzie to zrobie grafik korzystania z tej maszyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TT299
mirabell40 nie poddaj się mnie też nic nie leci w dół,ale cwiczę dalej nie poddam się tak łatwo ,muszę schudnąć,cel 60 kg,a ważę 72kg ,też mam chwile zwątpienia i wtedy odwiedzam forum i czytam nawet stare wypowiedzi i porady ijuż mam znowu zapał to jak terapia wasze sukcesy mnie dopingują ,pozdrawiam i życzę wytrwałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary331
Akif to znalazłam kiedyś w necie: ,,Pamiętaj o zachowaniu odpowiedniej sylwetki. Stojąc na orbitreku wyprostuj plecy, głowę lekko unieś, wciągnij mięśnie brzucha, stopy połóż płasko na pedałach. Dłonie połóż na uchwytach" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziak000
Ale się zmachałam dzisiaj :)) od razu humorek wraca ! jestem z siebie dumna bo wytrzymałam dziś 80 min. na programie "górka"- wyczytałam że to taki fat burning :) no i na platformie 2x15 min. musiałam odrobić wczorajsze lenistwo, a jutro Tłusty Czw. więc będą pokusy w pracy :) jutro rano na wagę- sprawdzić dzisiejsze poświęcenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich Czytając wasze wypowiedzi można się naprawdę zmobilizować do ćwiczeń. A po dzisiejszym dniu oj będzie co spalać, jeszcze ostatnie moje 2 dni - jakoś nie mogłam oprzeć się słodkim pokusom, ale jeszcze tylko dziś taka swawola, wieczorem minimum 45 minut na orbit, a od jutra zaczynam się bardziej kontrolować z jedzeniem. pozdrawiam wszykie orbitmaniaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaumiau
witam dziewczeta, mam pytanie bo widze ze duzo was sie tutaj udziela na forum, jestem z wawy i nie mam mozliwosci kupienia sobie orbitka bo mieszkam w kawalerce i w ogole z kasa kiepsko a jak mam kupic byle jaki to wole sobie uzbierac na lepszy, wiec do tego czasu zanim sobie kupie sprzet czy mozecie polecic jakas dobra silownie? wiec ze prawie na kazdej jest orbitek ale moze jest jakas silownia w fajnym miejscu gdzie milo sie cwiczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirabell40 -trzymam kciuki .Wiem co czujesz bo dokładnie tak miałam!!! Miesiac czasu bez spadku wagi.Ale potem poleciało. Teraz idzie po malutku..ale idzie w dól. Mi jeszcze zostało do celu 4,5 kg...ale dam rade. Z tym ,ze idzie ciezko z tym zrzucaniem bo az taka nabita nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś tłusty czwartek wiec paczusie beda. Ale wiem ,ze choc 1 spale na orbim wieczorkiem.!!! Oj bycie zgrabna i nowa ja mnie motywuje.Tym bardziej ,ze inni juz widza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×