Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość thorn5000
a ja mam właśnie orbitreka THORN E 5000 i jestem baaaaardzo zadowolona. ćwicze na nim już 3 msc, prawie codziennie i nie tylko ja i chodzi bez zarzutu -cicho ,płynnie itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! :) Dzisiaj orbi był w ruchu, miałam trening HIIT - etap pierwszy, robię zgodnie z tą całą tabelką. zadbajocialo.pl - dziękuję za informację! :) w takim razie czy mogę się dowiedzieć ile razy w tyg. należy robić sobie takie trening? :) Kochani, walczymy, walczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ma Yorka 202 i jestem starsznie zadowolona.Szczerze moge polecic . Uzywany 4 miesiace codziennie minimum 1 godzine i nic cisza w domu. Wieczorem jako wieszak na ubrania sie sprawdza)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dziś stanęłam na wadze i uwaga 1 kg mniej!!! mam orbiego od ponad tygodnia i wcale nie żałuje jego zakupu!! mam pytanie do agus - jak wykonujesz trening hit, dodatkowo ćwiczę wszystkie partie ciała żeby poprawić ogólną kondycje Madziak 000 czy Ty wykonujesz hit na orbitreku czy jakieś inne ćwiczenia?? jakie macie wyniki?? ja po tygodniu 1 kg i z lżejszą dietą czyli prawidlowo! mam pas neoprenowy, choć uważam że nogi owinięte folią zrobiły by tu lepszą robotę!! poczytałam o tym wczoraj wieczór na forach :)) co Wy na to czy ktoś stosuje folię??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lezjsza dieta tzn? Liczysz kalorie czy po prostu zrezygnowalas ze slodkiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam yorka i się zepsuł po 8 m-cach, teraz mam z decathlona i już 5 lat, nic się nie dzieje a co do thornów to za żadne skarby bym nie kupiła, po przeczytaniu opinii na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thorn5000
To nie wiem gdzies ty te opinie poczytała ???? chyba sama je wydałaś!!!!!!! ja mam orbitrek thorn 5000 od pół roku , ćwicze na nim prawie codziennie,i jest rewelacyjny, cichy. i nie zamieniłabym go na żadnego innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do aNileWe dla mnie lżejsza dieta tzn duzo warzyw!!! mój dzienny jadłospis wygląda mn tak: rano 2 kawy rozpuszczalne z mlekiem i cwiczenia ok. 50 min, później ok 14- 15 warzywa na parze z jajkiem na twardo lub sadzonym ( warzyw już czasem nie dojadam bo dają kopa i zapychają żołądek , poźniej wypijam szklankę zielonej i czerownej herbaty i kiedy to sie przetrawi ok 16 wskakuje na maszyne mam tyle energi że ćwicze poźniej brzuszki nogi i rozciągam się zeby to wszystko uspokoić czasem na wieczór coś przekąsze popcorn z piwkiem ale staram sie unikać bo jak pijemy alkohol w duzych ilościach to nasza biedna watroba nie trawi tłuszczy bo zajmuje sie właście ciężko strawnym alkoholem tak więc tylko jedno piwko i nie zawsze!! dodam iż czuje się bardzo lekko!! zachęcam do ćwiczeń!! a Wy dziewczynki zmieniłyscie jakies przyzwyczajenia?? osobiście mam orbitrek firmy stamm kupiłam do na alegro w promocji z 1200 na 600 - niezły sprzęt choć przyzwyczaiłam sie do ketleta na zajęciach fitnes!!! koło zamachowe chyba tu robi robote bo jest 13 kg i o to chodzi tutaj żeby koło było od 8 - 15 kg jesli ktos chce schudnąć to trzeba się namachać na najmniejszy obciązeniu! koło w tych granicach kg poprostu nadaje płynność ruchów!!! buziaki i powodzonka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie długo mnie tu nie było :-) mnie dopadło przeziębienie i dzisiaj muszę sobie odpuścić Aniamumba123 pytałaś o folię ja stosowała na brzuch ale potem znalazłam dres sauna i Pocisz się cała a nie tylko nogi lub brzuch a i na dłuższą metę dres wychodzi taniej niż folia pozdrawiam i trzymam kciuki P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaiw
Dziewczyny jakis czas temu bylam na diecie,ktora sama sobie wymyslilam czyli jadlam mniej,skąpe sniadanie ,obiad jakies warzywka kolacja niewielka i duzo wody i coo??? nic,waga ani drgnela albo drgnela tylko troszeczke..aha dodam ze chodzilam 3 razy w tyg na Zumba fitness i cwiczylam w domku na stepie ,na jednym zajęciu Zumba spala sie do 600kcal.Zastanawialam sie co jest nie tak,dlaczego nie chudne.Wybralam sie do dietetyka.I ku mojemu zdziwieniu Pani mi powiedziala ze jem stanowczo za malo,spowolnilam metabolizm,a dodam ze jadlam ok 1000-1200kcal.Moj organizm zaczal sobie magazynowac i stąd brak spadku wagi.Teraz dietetyczka dala mi diete wyrownującą czyli mam jesc 1600kcal,nie moge czuc sie glodna,5 posilkow oczywiscie.Ciezko idzie bo dla mnie strasznie duze porcje, ale daje rade.3 tyg mam tak pociągnąc i potem po kolejną dietkę juz mniejszą.Czekam na orbiterek,zamowilam 2 dni temu i nie moge sie doczekac.Mam nadzieje ze cos pomoze razem z dietką no i Zumbą.Gorąco polecam te zajęcia,niezle dają w kosc i swietna zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniamumba123 a ja kiedyś czytałam ,że nie wolno pić herbaty zielonej i czerwonej razem ja jak jednego dnia piję czerwoną to na drugi dzień tylko zieloną , ale nie wiem czy to prawda ,dziś czeka mnie trening HIIT , ciekawe czy dam radę ponad 30 sek ostrej njazdy po 8 powtórzeń? ostatnio było ciężko.powiedzcie czy gdzieś można dostać zajęcia z Zumbą na płycie ,niestety najbliższy klub fitnes jest ponad 40 km i muszę sobie radzić sama pozdrawiam wszystkich zapaleńców ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaiw
jasne mozesz dostac Zumbe na wii i PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aNileWe_ ja mam tego srodkowego orbitreka thorn 707 mam go ponad rok i nic sie z nim nie dzieje, jest to moj drugi orbitrek i nie zamienilabym na zaden inny patiolocezary mam pytanko apropo dresu, co ubierasz pod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadbajocialo.pl
witam - Agus903 - HIIT najlepiej jakbys przeplatala zwyklymi jednostajnymi cwiczeniami - tak wiec najlepiej byloby 2- max 3 razy w tygodniu robic interwal... generalnie jesli bys cwiczyla jeszcze na silowni - to wtedy jest odradzany trening HIIT w dni treningowe - bo zabardzo obciaza nasz organizm.. Co do stwierdzenia - odnosnie neoprenow, czy owijania folia - to zaznaczam - ze to ze sie bardziej przez to pocimy - to nie oznacza ze spalamy wiecej tluszczu.. - ale to tak na marginesie :) Jak wyzej napisala dziewczyna - ze dietetyk powiedzial jej ze za malo jadla i dlatego nei spadala - to prawda - nasz organizm jest taki ze potrafi sie przyblokowac i co wiecej - bedzie bronil tluszczu i spalal nasze miesnie - zamiast na odwrot...- szkoda ze nei jest inaczej. pozdrawiam www.zadbajocialo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziś znowu po HIIT :) wytrzymałam 7 powtórzeń ale nie daje rady żeby każdy sprint trwał po 1min. Jestem mokra i strasznie zmęczona :) aniamumba123 -> tak, ćwiczę HIIT na orbim :) ledwo daję radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłabym tego yorka ale ma kolo jedyne 6 kg a thorn 707 ma az 12kg wyposazone w bajery oba ;/// glowa mnie juz boli, bo jak czytam opinie roznych, nawet tych najlepszych to znajduje wiele negatywnych, a to cos peklo, a to sie srubki odkrecaja itp. Racjonalna dieta to napewno porcja owoców, do tego duzo warzyw, ryby i kurczak ewentualnie indyk, duzo nabialu i ciemne pieczywo, brazowy ryz, makaron. aniamumba123 podziwiam cie, ile masz lat mozna widziec?? tyle cwiczysz a dieta dosc rygorystyczna jak dla mnie :) dajesz rade czy raczej ciezko? Ja potrafie trzymac 1200kcal ale mam ostatnio coraz wiecej wyskowo stad musze sie wziac za jakis sport :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka03
aNILeWe_ każdy zprzęt może się zepsuć nieważne jakiej firmy . 10 będzie dobrych a 11 trafi się wadliwy . patrz przy zakupie na to co podczas treningu będzie przydatne opinie są przydatne ale potęgują też mętlik w głowie kup taki jak ci podpowiada serce:) określ najpierw sume jaką chcesz wydać i zacznij szukanie do tej kwoty to zawęzi obszar poszukiwań potem określ wage koła pamiętaj czym cięzsze tym płynniejszy ruch reszta nie jest już tak ważna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj aNileWe_ ! :) Zgadzam się z Panterka :) Najważniejsza jest waga koła, weź też pod uwagę sposób regulacji oporu (jeśli chcesz ćwiczyć np. interwał, będzie łatwiej z regulacją elektroniczną). Dobierz też orbiego do swojego wzrostu, im jesteś wyższa tym większa powinna być długość kroku, będzie wygodniej ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! zadbajocialo.pl - dziękuję za informację, będę robić te interwały 3-4 razy w tygodniu. Czyli do końca tygodnia jeszcze raz razy, dzisiaj wsiadam na maszynę! :) dodam, że ja robię mnóstwo brzuszków - prostych i skośnych. Chudnę! :) staram się dostosować do diety niełączenia, co nie jest jakoś bardzo uciążliwe, najgorsze było zaprzestanie picia herbaty w czasie posiłku. :) jem dużo warzyw, mniej owoców, omijam słodycze - chyba, że zrobię sobie jakąś przyjemność, ale to tylko z przepisów na mało kaloryczne przekąski dr Dukana. :) uczę się też nowych smaków -ryby zajadam, soję. :) czuję, że idę do przodu! :) Madziak000 - http://www.trener.pl/index.php/mid/3/fid/2/trener/artykuly/article_id/91/offsetk/0 - ja przeczytałam to, więc moje interwały nie są tak męczące jak Twoje, ale mam zamiary wytrzymać te 8 tyg. - po 3/4 razy w tyg. na orbim, brzuszki natomiast robię codziennie! :) Powodzenia życzę wszystkim! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus903 -> dzięki za fajną stronę :) faktycznie ja się bardziej katowałam, i myślę że sobie troszkę zmodyfikuję trening. Jeśli ktoś już sobie ćwiczy jakiś czas na orbim to kondycja mu się na tyle polepszyła że 2 powtórzenia interwału to trochę za mało :P ale to jest moje zdanie- szczególnie dla mnie, gdy ćwiczę po 60-70min na orbim na średnim obciążeniu :) Też codziennie ćwiczę brzuch, ale robię 7ćwiczeń po 20 powtórzeń, pewnie trochę mało..? Dziewczyny a jakie warzywa teraz jecie? o tej porze roku poza kapustą, włoszczyzną to są tylko mrożonki.. ja już nie mam pomysłów na warzywa i ich przyrządzanie.. a dosyć mam jedzenia w kółko zup Ja teraz staram się nie jeść makaronów, ryżu i ziemniaków- jeśli już to sporadycznie i pełnoziarniste produkty. Codziennie staram się jeść na drugie śniadanie / podwieczorek- serek, jogurt / owoce (pomarańcze, jabłka, kiwi i grajfruty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam 25 lat ale obecnie nie pracuje pisze prace mgr i nie potrzebuje dużo kalori dziennie więc warzywka jem ( przygotowuje mrożone na parze) dziś dodatkowo na sniadanie owsiankę z miodem orzechami i cynamonem- poprawia niesamowicie cere!!! ćwicze pod okiem kolegi który twierdzi że cwicze za duzo i jem malo ale po 2 tyg dostaje poprostu powera i chęci do ćwiczeń!! czuje sie niezwykle lekko i mam ochote cały czas coś robić. do TT 299 - rzeczywiście chyba nie możn herbaty zielonej pić z czerwoną, spróbuje jak radzisz!! na przemian Madzia ja j=tez robie interwał na orbim, tyle że ja znalazłam łatwa rozpiskę ale za to do przejścia: 5 min rozgrzewka, 1 min-sprint(czyli MAX szybkość) 4 min trucht,-- 2 powtórzenia i tak przez tydzień, aNileWe- wiesz na początku zawsze jest cięzko!! przez tydzień cwicz sobie tak ile możesz nie spełniej jakichś norm tylko przyzwyczaj ciało do wysiłku rozciągaj sie po ćwiczeniach!! w miare czasu zobaczysz że bedziesz mieć wicej siły i ochoty na ćwiczenia, przy spożywaniu mniejszej ilości jedzonka - wcale nie trudne tylko trzeba chcieć, dawniej liczyłam na diety cud i nic zawsze albo boczki wracały albo celulit na udach i znów sie głodowałam miałam problemy z wypróżnianiem itp.!! ale znalazłam sposób!! ćwiczenia systematyczne , lekka dieta zrobi się cieplej zacznę biegać!! jeśli staram się ograniczyć kal to np w niedziele pozwalam sobie na kawałek pizzy!! :))) coś za coś !! ja np wzięłam sie za siebie od jakichś 2 tyg i wiecie co schudłam 1 kg ale ciało dużo dużo!! lepsze nawet mój facet zauważył że boczki mi znikają mam ciało sprężyste tzn pupa sie podniosła!! trzymam kciuki i dziś sie owinę folią przed ćwiczeniami pożniej sie podzielę wrazeniami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, stoję przed wyborem kupna orbitrka, no właśnie i tu zaczynają się schody , jaki, za ile , z jakim kołem . Podoba mi się ten, czy mógłby mi ktoś poradzić czy warto? http://allegro.pl/orbitrek-hertz-12kg-kolo-150kg-by410be-automat-i2149944089.html?source=oo Dodam że na orbitrku ćwiczyłam już dość dawno i beż żadnego treningu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!andziaiw dzięki za zumbe,ja też wczoraj robiłam HIIT,ale nie przekroczyłam 30 sek sprintu bardzo bolą mnie nogi- uda przy takim obciążeniu,może potrzeba więcej czasu? dziś trening zwykły 70 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie dzisiaj łącznie 110 minut, ale wieczorem wpadaja znajomi wiec na pewno skusze sie na piwko oczywiscie zdala od innych rarytasow tez musze wrocic do interwalow, moze nie wypluje pluc.. ehh te fajki :( udanego popoludnia i wieczoru dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka laseczki ;) kolejny dzień na orbim zaliczony!!!! Może nie mam tak imponujących wyników jak ty ->BLACK-CARMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj!!! ucięło mi pół tekstu!!!!... ja biegłam dziś za pierwszym podejściem 40 min...to nieźle jak nowicjuszkę ;)Jestem dumna z siebie!!!! z dnia na dzień jest coraz lepiej...pozdrawiam i miłego weekendu!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już psychicznie nastawiam się na orbiego - i HIIT, etap pierwszy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i poleciało,piosenki DŻEMU i sama nie wiem kiedy 90 min zleciało ,a w niedzielę pomiary , mam nadzieję, że waga poleci coś w dół czego i wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×