Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Witaj basiaalex! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i doradzimy zarówno w zakresie jakości ćwiczeń i ewentualnego doboru urządzenia do Twoich potrzeb. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym salonem tel. 22 841 00 12 lub mailowego warszawa@lord4sport.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fulan22
~basiaalex Podczas treningu w pierwszej fazie spalamy własnie jego a później dopiero tłuszcz, dlatego że magazynowany on jest na "gorsze czasy" Zapas glikogenu kończy się pomiędzy 15 a 30 min, dlatego podczas redukcji krótszy trening nie ma sensu. Osoby bardzo otyłe mogą w ogóle nie przechodzić na spalanie tłuszczu. Glikogen zawsze spalamy wcześniej, jest jednak jeden wyjątek kiedy podczas treningu spalamy od razu tłuszcz. Dzieje się tak gdy biegamy rano, przed śniadaniem węglowodanowym. Nie jest to jednak najzdrowsze dla naszego organizmu ale daje najszybsze efekty,. Dlatego kupując dobry orbitrek http://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet-Cardio_Orbitreki_Orbitreki-domowe-1120.html musisz na nim ćwiczyć przynajmniej 30 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
~fulan22 , goń się SPAMERZE ze sklepu Marbo! Ładnie tak się podszywać pod innych?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka_skarpetka
Hej, tez zaczynam ćwiczyć na orbitreku. Głównie po to żeby schudnąć. Zobaczymy jak mi pójdzie. Wczoraj 30 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego chcieć więcej?!?!?!?!? JAKOŚCI! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanetka_skarpetka
18.11.- 30 minutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka_skarpetka
19.11.-45 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do: anetka_skarpetka - kup sobie zeszyt, a nie śmiecisz tutaj, po cholerę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiaalex
Do gość -dlaczego zniechęcasz dziewczynę?? Chce niech się dopingujących jeśli jej to pomaga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onyxion
nikt jej nie zniecheca i gosc mial racje, to nie watek na temat spisywania swoich czasow. niech sobie kupi zeszyt a nie smieci tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiaalex
Podobno ten wątek jest do wspierania więc może taka forma wypowiedzi jest w jej mniemaniu jakąś pomocą w walce z kilograma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiaalex
Każdy pomaga sobie i się motywuje na swój sposób więc czemu nie? A jeśli to komuś przeszkadza to można nie czytać, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onyxion
~~~~Basiaalex jesli umiesz czytać ze zrozumieniem przeczytaj tytuł tematu, oraz pierwszy wpis użytkownika "kachnawielgachna". Wtedy zamiast pisać o czym PODOBNO jest watek, napiszesz o czym w 100% jest ten wątek. Zdecydowanie nie jest to wątek, który ma służyć jako czyjś zeszyt ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiaalex
Właśnie umiem czytać ze zrozumieniem i już niejednokrntnie dziewczyny wpiszwały swoje codzienne wyniki w forum, często spotykalam tu wpisy z każdego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiaalex
Od takich komentarzy jak twoje można od razu się zniechęcić .po co się dochodzić? Niech każdy motywuje się jak chce, miejsca tu dość na wpisy, a jeśli nie chce się tego czytać to nie czytaj ale ich nie komentuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiaalex
;-) szkoda się kłócić. Lepiej się pochwalić hi hi. Ćwiczę już prawie miesiąc plus trzy posiłki dziennie (wcale nie takie malutkie) i 4 kg mniej ;-) .dzisiaj jak założyłam do pracy spodnie których nie miałam na sobie ponad miesiąc omal nie pozwaliłam głową sufitu bo tak skakalam z radości jupiii! ;-) bo mimo że pomalutku widziałam efekty mojej pracy to AŻ takiego wyniku w cm się w życiu nie spodziewalam . Dziewczyny naprawdę warto pomęczyć się te godzinke dziennie! Malutkiego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiaalex
A zaczynalam z wagą 77 kg przy wzroscie 165 cm. Może i nie było widać moich kg to jednak waga wskazywała swoje. Nikt mi nie wierzył że aż tyle wazę... a jednak tak było. Wczoraj ważenie i cztery kg "smalczyku " poooszłoo... Może dlatego że byłam bardziej "zbita ".tak szybko widać efekty? Bo nie miałam Bóg wie jakiego brzucha czy nóg grubych ,każdy mówił że więcej jak 68 nie mam a jednak miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiaalex
Co do diety to po prostu MŻ nic więcej. Jem wszystko i chlebek i ziemniaczki i kotleciki ,i wszystko co lubię tyle że mniej. Jedynie co mnie ratuje to to ze dla mnie słodycze mogą nie istnieć. Raz na jakiś czas szczególnie przed @ ale jak by nie było @ jest raz w miesiącu he he he. Więc wytrwałości życzę i ćwiczyć... ćwiczyć... ćwiczyć kobietki a rezultaty będą na pewno ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onyxion
Nazwa wątku jest prosta i czytelna "orbitrek-zalety i wady" , nie "motywacja dla leni" , nie "co jem gdy ćwiczę" , nie "zakompleksione mamuśki" Sama autorka tematu jasno napisała: kachnawielgachna 2006.05.09 dziewczynki!wpisujcie wasze uwagi na temat orbitreku.jakie efekty ,czy jestescie zadowolone.uwazam jest on na pewno lepszy od rowerka stacjonarnego. a jakie jest wasze zdanie? I nie interesuje mnie czy się zachęcisz, czy zniechęcisz, bo to kompletnie nie temat tego wątku. Nikogo nie interesują Twoje wały tłuszczu na brzuchu i nogach. Wątek ma na celu wysondowanie opinii na temat orbitreków, a nie twojej cudownej diety MŻ, czy to tak trudno zrozumieć? Osoby, które będą tutaj szukały informacji, czy opłaca się kupić orbitrek, czy to jest dla nich czy nie, nie chcą czytać o twojej oponce chcą czytać na temat "orbitrek-zalety i wady". Nie jest to trudne do zrozumienia, prawda? Powtórzę jeszcze raz "ORBITREK-ZALETY I WADY"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onyxion
Ja nie należę do szczupłych lasek, nie jestem miss, dlatego szukam czegoś, co może będzie w stanie mi pomóc i zmotywować do spalenia obleśnego tłuszczu z brzucha i nóg. Jednak przez takie mieszanie wątków, znalezienie na tym forum odpowiedzi na nurtujące pytania, to mega wyzwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiaalex
Pisze bo przeczytalam calutkie forum od pierwszej strony po ostatnia i wielokrotnie dziewczyny piszą tu na temat diety, innych ćwiczeń ba! Nawet kiedy i ile ćwiczyły bądź jadły więc nie mów mi że tylko poruszany jest temat typu orbi …jaki kupić bądź za ile. Przeczytaj całe forum i dopiero krytykuj.jakoś ich wcześniej nikt nie dolował. Tylko ty jedna to robisz, nikt poza tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiaalex
Owszem może na początku takie było założenie z takim tematem jak piszesz ale z biegiem czasu dziewczyny pisały o wszystkim a to nosi nazwę wspieranie się. Piszesz że swoje ważysz .....nie sztuka wybrać orbitka ,sztuka jeszcze na nim ćwiczyć! A do mobilizacji potrzebna jest czasem taka strona jak ta. Dziewczyny setki razy się tu w ten sposób wypieraly ,dzieliły sukcesami i porażkami i jakoś nikt nie wsadzal nosa tak jak ty do tego co kto tu pisze! Więc albo się nie wypowiadaj głupio albo powiedz coś mądrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiaalex
Masz problem z sobą dziewczyno, co ci przeszkadza jeśli ktoś się w ten sposób dopinguje?? Wielokrotnie czytalam tutaj że jedna czy druga pisała -dziś na przykład 30 minut i ktoś to krytykował?? Zamiast się wykłócać to zacznij ćwiczyć bo coś mi się wydaje że zazdrość przez ciebie przemawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiaalex
A co do wyboru to najlepszy jest wypad do sklepu sportowego. Tam widzisz na własne oczy sprzęt, cenę i to jak się na tym ćwiczy, nikt ci lepiej nie doradzi jak fachowa obsługa. Tu każdy mówi inaczej, jednemu odpowiada koło 5 kg drugiemu 12.... idź sprawdź osobiście i decyduj. Ja kupiłam w sklepie sportowym i nie dość że wiedziałam co dokładnie kupuje to jeszcze gwarancję mam na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiaalex
To nie miejsce na kłótnie tylko na dodawanie sobie otuchy więc czytaj co cię interesuje a innym daj się wypowiedzieć jeśli komuś to pomaga... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiaalex
A co do lenia.....to wątpię żeby któraś z nas tu nim była, sądząc po efektach to żadna. Bywały dziewczyny które schudły po 20 kg, facet zresztą też i też się tu wspierał różnymi wypowiedziami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiaalex
Widać na kilometr że jeszcze nie ćwiczysz bo nie masz bladego pojęcia jaki to wysiłek i jak człowiek potrzebuje jakiegokolwiek wsparcia, obojętnie w jakiej formie. Zaczniesz się katować to porozmawiamy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onyxion
~~~~Basiaalex , poziom twoich wypowiedzi przebił dno na wylot. A mnogość wypocin zaaplikowana ciurkiem potwierdza moją teorię o śmieceniu forum bzdetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiaalex
Dobra rada.... zmien forum ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×