Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość Ja mialam zawsze
No nabraly i czuje sie przez to grubsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belunia78
Stokrotkja Ci dam ODUPSZCZAM !!!! CHCESZ W TYŁEK ??? dajemy razem całkiem dobrze sobie rade i nie ma to tamto, ćwiczymy razem i razem nie będziemy jeść słodyczy :) no popatrz ona odpuszczaj oj nu nu nu :) oj jak to pisałam miałam groźną minę a teraz uśmiech od ucha do ucha bo ja nie potrafię na nikogo krzyczeć chyba tylko na mojego syna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki To żebyście się tak nie dołowały tymi słodyczami to Was "pocieszę", że też dziś trochę zawaliłam. Co prawda pojeżdże pewnie i zrobie brzuszki ale.... dopiero wciłam z mężem z restauracji i żurek, sałatka (to jedno pozytywanwe) i 3 naleśniory z dżemem wylądowały w moim brzyszysku. No ale rozgrzeszam się, że to dziś ostatki i już koniec z obrzarstwem w poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belunia78
Zalicznone 50 mn Orbiego i 8 min ABS - powiem że super się cwiczy z takim mięśniakiem ;) chociaż mówi po angielsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belunia78
Ele :):) dobre dobre ale od już zaciskasz pasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belunia78
ele miałam problem jedynie z koordynacją ruchów lewy łokieć prawe kolano :) i odwrotnie myliły mi się nogi prawe kolano prawy łokiec :) ale daje nieźle popalić, i miałam mały problem z wyciskaniem rąd do przodu między dami strasznie bolała mnie szyja przy podnoszeniu głowy wiec zastąpiłam sobie to brzuszami z rękami założonymi na szyji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie mnie też szyja bolała bo ciągnęłam ją rękoma do góry ... a to podobno trza robić tak ze się nie ciągnie za szyję, można nawet bez rąk... właśnie ten mięśniak tak ćwiczy.... delikatnie rączki za główkę i jazda Ale co tam jak byśmy ( a właściwie BĘDZIEMY) ćwiczyły tyle co on to też tak na luzie wykonamy te 8 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO dobra zaliczyłam 30 min na orbim i 60 brzuszków. Wiec nie jest zle, ale postaram sie jeszcze zrobic 8 min na brzuszek;) CHoc niewiem czy mi sie uda. Ale próbowac zawsze warto;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO mnie tez boli szyja przy robieniu cwieczen na brzuch, wiec cos w tym jest. No i fakt,ze jak sie pocwiczy regularnie to te 8 minut bedzie dla nas jak minuta:) tam sa tez fajne cwieczenia na nogi i posladki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna2010
Hej dziewczyny o jakich ćwiczeniach 8 minutowych na brzuszek mówicie. Podzielcie się ze mną może i ja spróbuje:) Bo po dzisiejszych ostatkach mam tyle do zrzucenia kalori, że aż wstyd o tym mówić. 100 brzuszków i 60 minut na orbim to i tak zdecydowanie za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki! dzis odpuscilam:( nie mam sily, ale bylam na dwoch spacerach z dzieckiem;) Ciesze sie bardzo, ze spodobaly sie Wam cwiczenia 8 min abs, one serio dzialaja, nie zalamujcie sie ze na poczatku Wam nie idzie, ja na poczatku tez umieralam a po jakims czasie robilam serie rano i wieczoram bo widzialam suuper efekty! jeszcze nigdy nie mialam takiego brzucha jak wtedy po tych cwiczeniach. a szyja przestanie bolec;) i najlepsze jest to ze trwaja tylko 8 minut:) Ja jestem chora- ja cwicze dopiero 2tyg i te napady jedzenia po cwiczeniach przeszly mi po ok tyg, a jablko czesto jem na kolacje:) stokrotka rosła polna glowa do gory! ja tez ostatnio przechodzilam zalamanie ale jakos sie pozbieralam wlasciwie to dzieki Wam babeczki:) a jak bedziesz jeszcze raz tak biadolic to przelozymy Cie prze kolano;) eleuteria ale pysznosci jadlas, az mio slina pociekla na klawiature:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margo 15 a Ty gdzie sie podziewasz? w ogole jakies tu puchy dzisiaj, pewnie wszystkie cwiczycie;) milego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część:) Pragnę zameldować, że wbrew podłemu nastrojowi udało się 40 min poćwiczyć. Osłabienie po przeziębieniu daje nieco w kość, ale nie mogę się poddać.. Wiele razy obiecywałam sobie, że przetrwam 40 dni postu bez łakoci.. Może w tym roku? Dobrej nocki PS.Jabłka to moje ulubione owoce, ale nie jem ich bo zawierają cukier.. Myślę, że jedzenie nawet 1 szt. wieczorem to marny pomysł.. Jeśli już to jako 3, czy 4 posiłek-podwieczorek. Tak podpowiadam, nie chcę się Broń Boże mądrzyć.. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część:) Pragnę zameldować, że wbrew podłemu nastrojowi udało się 40 min poćwiczyć. Osłabienie po przeziębieniu daje nieco w kość, ale nie mogę się poddać.. Wiele razy obiecywałam sobie, że przetrwam 40 dni postu bez łakoci.. Może w tym roku? Dobrej nocki PS.Jabłka to moje ulubione owoce, ale nie jem ich bo zawierają cukier.. Myślę, że jedzenie nawet 1 szt. wieczorem to marny pomysł.. Jeśli już to jako 3, czy 4 posiłek-podwieczorek. Tak podpowiadam, nie chcę się Broń Boże mądrzyć.. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo 15
cześć dziewczyny, jestem tak chora że po prostu wszystko, WSZYSTKO MNIE BOLI ! Która to tak strasznie zaraża?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?! :( otyta pupo, musimy trzymać się razem i pozostałe stokrotki belle i reszta, coś szukasi nie słychać. Do jutra dziewczyny, mam nadzieję że będę mogła ćwiczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo 15
cześć dziewczyny, jestem tak chora że po prostu wszystko, WSZYSTKO MNIE BOLI ! Która to tak strasznie zaraża?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?! :( otyta pupo, musimy trzymać się razem i pozostałe stokrotki belle i reszta, coś szukasi nie słychać. Do jutra dziewczyny, mam nadzieję że będę mogła ćwiczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:)dzisiaj znowu zrobiłam 50 min,ale brzuszków mi się strasznie nie chce a moją największą bolączką jest opona.Czy to możliwe ze na orbim brzuch też mi trochę spadnie?powiedzcie że tak ,błagam.a waga jak stała tak stoi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio Pięknej Sylwetki Kraków
Zapraszamy do naszego studia gdzie stracą Panie zbędne kilogramy oraz pozbędą się cellulitu.Promocje!!! Karnety Vacu, Rollen tylko 120 zł. Więcej na : www.studiopieknejsylwetki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otyta pupo i za te pyszności sama sobie pokute zrobiłam.... 10 minut więcej na orbim, czyli 50, no oczywiście plus 8 min abs... choc przyznam, że dzis mi poszło gorzej niz wczoraj, bo brzusio odczuł wczorajszy wysiłek. Przeczytajcie sobie kobitki ten artykuł http://media.wp.pl/kat,1022939,title,Tkanka-tluszczowa-mity-o-jej-spalaniu,wid,8889799,wiadomosc.html?ticaid=19a7c może coś ciekawego wyczytacie ( o spalaniu tkanki tłuszczowej prawda i mity) Dobrej nocki życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margo trzym się!ja jak jestem chora to mam jeden sposób:żre wszystkie witaminy w ogromnych ilościach (ale w miarę bezpiecznych)i piję sok malinowy litrami,po prostu wypłukuję chorobę,a i staram się nie kłaść bo mój organizm jakoś tak myśli że jak leżę to trzeba się poddać-a guzik, nie ze mną te numery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZUKASIA
Chce tylko powiedzieć,ze was bardzo ale to bardzo mocno wspieram i podziwiam,codziennie czytam i sledze wasze postępy,ale ja niestety od soboty nie ćwiczę,nie wiem czemu to dla mnie takie trudne,a było już tak dobrze.jutro od rana postaram się chociaż 20 minut poćwiczyć na orbim.Trzymajcie za mnie kciuki kochane,bo ja za was zawsze trzymam.Nie róbcie tej głupoty co ja i nie poddawajcie się,Stokrotka co my wyrabiamy????? możesz mi powiedzieć? Pozdrawiam Was wszystkie moje kochane orbitreczki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu masz link
do rowerka trochę inaczej zwanego, ale chyba najlepszego, ponieważ jazda na nim do złudzenia przypomina normalny rower!!! http://www.hellhound.pl/rower-spinningowy-46 20-p-3417.html Ja osobiście nie widzę żądnych wad dot. ćwiczeń na rowerze, a tylko zalety, ponieważ ćwiczenia nie obciążają stawów, jak np. dzieje się w biegach. A jeśli idzie o sprzęt, to chyba najtrwalszy będzie rowerek spinningowy później elektromagnetyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZUKASIA glowa do gory, ja tez mam teraz gorsze dni, i wiem ze codziennie nie dam rady cwiczyc, musze miec ze 2 dni w tygodniu przerwy wtedy sie regeneruje fizycznie i psychicznie. Zacznij od 20 min i zobaczysz ze sie rozkrecisz! trzymaj sie! Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka rosła polna
Cześć dziewczyny !:) Witam Was wszystkie, melduję że wczorajszy wieczór zakończony 38 minut. i seria brzuszków+nożyc :) Margo 15 kobieto czyżbyś złapała przeziębienie ode mnie? :) Kuruj się, kuruj bo ileż to można chorować?!:) Otyta pupo i Belunia 78 chyba poczułam te Wasze kopniaczki! bo się cholera zmotywowałam, nie mysle o jedzeniu i słodyczach. I muszę się pochwalić że ostatni posiłek zjadłam o 17:20 i na tym koniec !!!!! Jestem z siebie dumna. Bo choć dzieciaczki jadły na kolacje pyszne naleśniczki z dżemem malinowym własnej roboty(pycha), to się nie skusiłam :);) A co do tych jabłek o których pisała Królowa matka to tez słyszałam w jakimś pr. telewizyjnym Klub ..grubasów czy coś takiego. No w każdym razie zawiera dużo cukrów, zresztą banany również a ja przedtem jadłam po 2,3 na wieczór :)!!! Szukasiu widzę że jedziemy na tym samym wózku - choć mnie już trochę lepiej. Wykrzesaj z siebie wszystkie siły i spróbuj znów od nowa:):):) Dasz radę!!! Ja Was troszkę poczytałam i tak myślę Wy możecie a ja nie !!przecież nie mogę być gorsza :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka rosła polna
A cha ! dziewczyny bolą mnie łydki tzn. tak jakbym miała przykurcze. Jak jeździłam wczoraj to nawet na palcach bo tak bolało i czasem drentwieja mi palce u nóg:( Czy któraś z Was tez miała takie problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna2010
Mnie w ogóle łydki nie bolały, ale mam wrażenie , że mam mały problem z żylakami. Wiecie może dziewczyny czy orbi jest odpowiednim sprzętem do ćwiczeń jeśli ktoś ma żylaki? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZUKASIA
hej laseczki.Jak zawsze można na was liczyć,dzięki wielkie.Obiecuje ,ze dziś do was dołączę i poćwiczę,musimy razem do wakacji schudnąć.otyla pupo tak zrobię 20 na początek dla ciebie również miłego dzionka.Stokrotko ja nie mam takich problemów,wiec nie mogę ci nic w tym temacie poradzić,jak ćwiczyłam to tylko kolana mi wysiadały,ale tylko podczas ćwiczeń.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×