Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość osz przegapilam ciag dalszy
Jaaa2123 - to HH jest takie ''wielkie'', ze jak je zobaczylam po praz pierwszy to sie przerazilam haha a teraz bez problemu krece :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa1123
Osz przegapilam ciąg dalszy mnie to martwi ta waga tego pierunstwa ;) czy ja dam radę tym machnąć i oczywiście utrzymać z całych 5 obrotów ;)))) A zna ktos Cos super extra itd itp na biodra ? Bo wszędzie tracę cm ale tu uparcie stoją dodam tylko ze biegam jeżdżę, zumba ciwiczenia z ciezarkami ale to wszystko moich bioder nie rusza i robię sie grucha ;) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się,że jesteście wszystkie :-) Widzę,że ja miałam lenia w zeszłym tygodniu,a większość z Was teraz ma lenia lub brak czasu ;-) ważne ,by sie pozbierać i nadal walczyć :-D ja zaraz przelecę moje 90 min czwarty dzień w tym tygodniu ...powodzenia zycze sobie i wszystkim ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz przegapilam ciag dalszy
Hej hej!! co do HH to wcale nie jest az takie ciezkie, owszem swoje wazy i na poczatku jest dziwnie, ale potem to juz sama radosc :D ja jestem hardcore i poszlam od razu na calosc z tym, nie chcialam mniejszego i lzejszego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz przegapilam ciag dalszy
Naolala - chcialam wczoraj cwiczyc, naprawde chcialam, ale jak szlam do domu zaczelo mnie krecic w nosi, rozkichalam sie, bylam przerazona, ze dopada mnie przeziebienie, w domu obiadek, herbatka z sokiem malinowym, paracetamol na dokladke. Do tego zaczelo mnie bolec oko i musialam wyjmowac w trybie awaryjnym soczewke i zalozyc okulary. Myslalam, ze mnie trafi. Na orbiego juz nie weszlam i o 20.15 poszlam do lozka :D zla bylam, ale co zrobic... mam nadzieje, ze dzis....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelina112
ja własnie przymierzam się do kupna tego cuda- orbitrek magnetyczny body sculpture , aż się pochwalę http://mmo.pl/1832-orbitrek-magnetyczny-be-6730.html :) dużo o nim słyszałam dobrego, potem zdecydowałam się za zakup, zaczęłam odkładać pieniądze no i już nie długo w końcu będzie mój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Osz przegapilam ciag dalszy wlasnie o tej godzinie kolejny raz koncze trening ;-P Bierz przyklad.i machaj ile wlezie,nie zapomnij o witaminkach lub tranie na wzmocnienie.Ja kupilam tran w plynie pierwszy raz w zyciu,do tego witaminy,poniewaz bez tego cwiczac latwo o infekcje.Poza tym karmie ,wiec obowiazkowo lykam od dawna :-) KONIEC Z WYMOWKAMI! Jaa123 z diety za wiele mi nie wychodzi jak zwykle,musze sie przyznac,ale duzo biegam,wiec moze jako takie efekty beda.W rozmiar 10 wchodze,wiec tragedii nie ka :-))) Evelina112 dobry wybor,tez slyszalam duzo dobrych opinii o tym sprzecie.Witamy w naszym gronie ;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz przegapilam ciag dalszy
Naolala - o 3 rano jeszczenie spisz???? Kobieto wykonczysz sie! Wczoraj zrobilam 40 min na orbim zaraz po pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio cwicze po 90 minut,a ze moge pocwiczyc dopiero jak mala idzie spac to roznie mi to schodzi...wczoraj akurat przelecialam godzinke ,bo juz bylo zbyt pozno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg13 własnie w zeszlym tygodniu w UK tez byly bardziej duszne dni i mnie to odebrało wszelkie chęci ,więc nie dziwię się ,ze sie Tobie nie chce cwiczyc i rozgrzeszam Cię ;-D hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznij dzien od szklanki soku
ja wczoraj znowu mialam przerwe... dzisiaj mam urodziny, wiec tez pewnie nic z tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa2123
Hallo laski. ;) Potrzebuje jakiegoś kopa dosłownie od 2 dni nie cwicze ;( bo nie mam ochoty te ciężkie kobiece dni pozatym obzeram sie cholerka ;( musze ruszyc pupe z sofy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa2123
A gdzie wszystkie forumowiczki znikly ;) ja juz od wczoraj zasuwam na orbim przeprosilam go ladnie I pojechalam 45 min :) na wiecej nie mialam sily za duszno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellar
Witam serdecznie, mam pytanie dotyczace zakupu orbitreka, waham sie pomiedzy Thornem a Kettlerem. Po przestudiowaniu wielu forum zauwazylam wiele pozytywnych komentarzy na temat Thorna, Kettler jest renomowana firma, wiec mam dylemat. Pod uwage biore modele Thorn E 5000 Thorn PO/06 Kettler Axos Cross P Wzrost 164, waga 100kg (cel: spalanie tluszczu, wzmocnienie miesni i poprawa kondycji) czasami takze bedzie korzystal moj maz wzrost 186 waga 93kg (cel: kardio) Licze na wasza wiedze i doswiadczenie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg13 i osoby ,ktore uzywaja pulsomierza bardzo prosze o porady jaki jest najlepszy.Przeznacze nawet wieksza kwote byle byl dobry.Czy konieczny jest z paskiem na klatke piersiowa czy takie na reke tez sa wiarygodne??? Pozdrawiam i z gory dziekuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kettlera rivo p i jestem zadowolona,jest cichy i dobrze mi sie cwiczy.Moj wzrost 168 cm. Jaaa123 ja tez znow mam 3 dni przerwy :-/....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa2123
Naolala widziałam ze sie nie logujesz na palu ;) Co do pulsomierza ja mam w orbim ten na rękę tez jest dobry Sprzęt kettlera jest dobry ale bardziej kobiecy ;) osobista opinia twoj facet moze czuć sie zle jest wysoki najlepiej podejść do sportowego i sprawdź zanim kupisz jak sie czujesz na jednym i drugim ja mam rogerblack

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaa123 zapomniałam,ze jestem pod ścisłą kontrolą ;-P Wydaje mi się,że pulsomierze w orbitkach nie są wiarygodne,tu dziewczyny często poruszały ten temat.Ja tez mam ten klips do ucha i na dłonie,ale nie wiem czy to podaje prawidłowo,dlatego chce nabyc dobry i pewny pulsomierz.A jakiego Ty masz orbiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaa123 miałam tak przechlapane przez 2 ostatnie dni moja miala złe dni,ząbkowanie chyba i ja nie miałam czasu sie po tyłku podrapac ,a co dopiero liczyc kalorie ;-P hi hi poprawie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa2123
Naolala Moj orbi to rogerblack nie pamietam symbolu dokładnie A zerkam czasem jak ci idzie ;) moja mała tez zabkuje to wiem jak to jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellar
Kurcze tez mysle ze najepiej sprawdzic by bylo, ale mieszkam w takiej dziurze, ze nie bardzo jest gdzie :( chcialabym zamowic przez internet bo tak prosciej a i doczekac sie nie moge aby rozpoczac "jazde" na orbiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz przegapilam ciag dalszy
hej Dziewczyny :) Zrobilam 40 minut w piatek i godzine w sobote :D nie jest zle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz przegapilam ciag dalszy
hej Dziewczyny :) Zrobilam 40 minut w piatek i godzine w sobote :D nie jest zle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika 204251 ja mam podobny orbitrek do tego co masz na zdjęciu tylko pod nazwą abarqs mam koło zamachowe 8 kilo i kosztował mnie 299+100 wysyłka funkcje licznika są te same tak więc poszukaj na allegro jest godny polecenia ja użytkuje go codziennie po godzince i używam go już prawie rok i jest na razie bezawaryjny. jeszcze nie musiałam czegoś w nim smarować itp.a co jest ważne nie skrzypi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osz przegapiłam ciąg dalszy -pięknie!!!:-) ja mam przerwe ;-P czekam na mój pulsomierz,bedzie w środe :-) on mi pomoze ;-D musi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz przegapilam ciag dalszy
Hej!! Wczoraj tez godzina :D:D:D 520 kcal :D tak pokazal sprzet haha puls mierzylam na orbim i mialam ok. 135. Nie chcialo mi sie zakladac tego paska na klate haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty masz ten pasek na klate w orbim,bo ja wlasnie nie ,mam tylko klips na ucho i na raczkach dotykowy,a to podobno przeklamane jak i liczniki w orbich..okaze soe jsk bede miec pulsometr...,:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietraszka
Tak sobie czytam i podziwiam wasze samozaparcie i chęci do ćwiczeń na tym ustrojstwie. Parę miesięcy temu zaczęłam chodzić na siłownię i trener ułożył mi program ćwiczeń i właśnie jest tam ten orbitrek którego w żaden sposób nie mogę znieść a mam na nim najwięcej ćwiczyć. Normalnie strasznie się na nim męczę już mam dość po 5 minutach a rowerkiem mogę jeździć godzinami tak samo jak np. step nastawiony na góry. Czy to normalnie? Kondycji nie mam jeszcze zbyt dobrej ale nic mnie nie męczy tak jak ten orbitrek. A tam odbiegając z deka od tematu czy ktoś z was może był na jakiś pobytach kondycyjnych lub odchudzających? Myślałam dołączyć do tego swojego orbitreka trochę więcej ruchu podczas urlopu i sobie wymyśliłam wyjazd we wrześniu. Myślałam o jakimiś sanatorium bo taniej wychodzi niż w hotelach i spa (zresztą nie wiem kto inny organizuje takie wyjazdy by połączyć przyjemne z pożytecznym). Myślałam tu wyjechać mają widzę że ciekawe opcje ruchu diety i siłowni https://www.sanatoria.org/pl/sanatorium/mazowsze.html . Był ktoś w tym ośrodku? Lepiej może wybrać jakiś inny? Zastanawiam sie jeszcze nad tym https://www.sanatoria.org/pl/sanatorium/bukowypark.html wydaje mi się że cena za 2 tygodnie jest nawet nie głupia ale chciałam wyjechać nad morze. A w tym drugim ośrodku był ktoś? Orbitreki mają;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz przegapilam ciag dalszy
hej hej Wczoraj 40 min poszlo :D:D:D jestem z siebie dumna :D Ja mam pulsometr Timexa z paskiem na klate i transmiterem do zegarka :D ale ostatnio nie chce mi sie go zakladac. Kiedys sprawdzalam pare razy jak mialam zalozony i pokrywal sie wynik z tym na orbim :) Ja nie bylam na zadnych wyjazdach niestety, wiec sie nie wypowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×