Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość 30 min bez przerw
po 30 minutach cwiczenia bez przerw dopiero spala sie tluszcz. jesli bedziecie cwiczyc na orbitreu np po 15 min i przerwa potem 15 i przerwa to wzrosnie wam masa miesni i bedziecie wazyc wiecej. na orbitreku schudlam ok 20 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za radę! Pisząc z przerwami miałam na myśli nie systematycznie. Ale obawiam się, że 30 min. to za mało. A Pan/Pani jak długo chodził- jaki trening, poziom i przez jaki okres czasu, że taki piękny spadek wagi zanotowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie wzielam ostro do pracy,bo kolezanka,ktora po ciazy wazyla wiecej niz ja zaczyna mnie doganiac wagowo!:-D przed ciaza wazyla wiecej niz ja,wiec pora na wysilek i rezultaty,powoli waga spada.Cwicze teraz na skakance,a po orbim robie brzuszki i cwiczenia na posladki.Nie ,zeby jakos duzo,ale rozkrecam sie.Na orbim oczywiscie 45-godzinki dziennie :-) wczoraj cwiczylam w nocy i taka mialam energie,ze jeszcze postanowilam spalac kalorie sprzatajac kuchnie i myjac gary he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz przegapilam ciag dalszy
Hello!! Widze, ze motywacja jest haha :D Ja wczoraj pokrecilam hula hop 25 minut, bo mam od piatku @ i juz w czwartek sie fatalnie czulam, nie wspomne o piatku i sobocie :o no ale dzis juz lepiej i mam nadzieje, ze albo orbi albo jogging :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś rano zdołałam jedyne 15 minut pośmigać na orbim,bo mała wstała.Za to wieczorem byłam na Zumbie i nogi mi odmawiają posłuszeństwa,także poczekam z orbim do rana ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz przegapilam ciag dalszy
Hej Naolala !! Mialam wczoraj isc na orbiego po pracy, ale suma sumarum zrobilam wieczorem 400 brzuszkow prostych i skosnych i troche cwiczen na nogi i pupe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
Cześć mam pytanie do wszystkich:ćwicze teraz codzienie po 60 min jednak miałam 2 dni przerwy i znowu 60 min w poniedziałek już zaczoł mnie boleć kręgosupa dolna część ale ćwiczyłam w wtorek i środe a dziś nie moge się schylić tak mnie boli dolna część kręgosupa czy któraś z was to miała ????????????Pomuszcie bo nie moge ćwiczyć!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowatu;)
witam wszystkich. mam takie pytanie- gdzie mogę kupić pasek napędowy do orbitreka bo dostałam go niedawno w spadku ale niestety muszę wymienić a nie mam pojęcia gdzie go dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osz przegapilam ciag dalszy, podziwiam Twoje checi.Ja znow starcilam wene przy tej duchocie nie mam sil na nic.Czuje sie znow zle ze soba,a bylo juz tak super :-( meg13 mnie tez czasem troszke krzyz dawal sie we znaki,ale to chyba wina postawy,trzeba trzymac sylwetke wyprostowana i napinac miesnie tak mi sie wydaje... NowitkA moze znajdziesz na allegro... Co za pogoda! Jak znalesc sily????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
do Naolala dzięki za odpowiedz wydaje mi się że mam za dużą nadwagęok 25kg i kręgosup nie wytrzymuje przy tak długim wysiłku.I dlatego tak boli wczoraj nie ćwiczyłam i byłam zła a dziś troche mniej boli to ide ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz przegapilam ciag dalszy
Ja mam ogolnie problemy z kregoslupem, ale nigdy mnie nie bolal po orbitreku hmmmm Naolala - wczoraj dalam czadu, bo nie dosc, ze przebieglam dystans z pubu do domu, a kawalek jest to jeszcze zrobilam 20 min na orbim, poskakalam na skakance i 100 brzuszkow na koniec wymeczylam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meg13 nadwaga powoduje ogólnie problemy z plecami czy kregosłupem,ale moze jak bedziesz trzymac sie prosto to ból bedzie mniejszy lub zniknie ;-) ja np.po cwiczeniu brzuszków czesto mialam ból krzyza lub pleców :-/ osz przegapiłam... przy Tobie czuje sie leniem smierdzącym do kwadratu :-( Ty chyba pracujesz i masz dzieki temu wiecej energii,a ja w tej chwili za wiele sie ruszac nie musze i dlatego wymaga to ode mnie wiecej wysiłku :-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniałam stopkę a co tam. Mam nadzieje ,ze dacie rade dziewczyny, trzymam mocno kciuki Fajnie było zacząć ćwiczyć w zimie, bo latem można cieszyć się sylwetką.Tego wam życzę ja nadal się nie poddaje .Za dobrze czuje się w tym ciele)))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz przegapilam ciag dalszy
York - widze, ze u Ciebie powoli, ale do przodu :D gratulacje!! :) Naolala - tak, ja pracuje w wydawnictwie, 9-5 job :D dzisiaj bylam u fryzjerki, wiec nie cwicze :D poza tym okropnie chce mi sie spac mimo tego, ze pozno sie wczoraj nie polozylam, spalam jak zabita i nie moge powiedziec, ze jestem niewyspana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa2123
To I ja sie podziele swoja wiedza :) 3 lata temu udało mi się zrzucić 27kg 5 x siłownia głownie orbi ponieważ znalazłam łatwość w treningu do tego dieta 1000 Kcl. Wagę utrzymalam do 2 ciazy i przytylam 30 kg!!!!!!!!!! Niestety ;( zero ruchu w ciazy praca za biurkiem i obiadki w domu lunche w pracy obecnie mieszkam w UK tak więc i jedzenie tu jest inne niż w Polsce. Po ciazy postanowiłam zgubić troszkę córka ma 5 miesięcy (od 4 mc cory cwicze) i ciagle karmie lecz w moim wypadku waga nie ruszyła się nawet gram ;( tak więc zmotywowało mnie to do wysiłku i DIETY 1200 Kcl proszę o nie krytykowanie tu ze karmie i dieta .... Mała przybiera na wadze jest na piersi zaraz powiem o co chodzi :) WRACAJĄC do TRENINGU ; Waga w dzień porodu 96kg ;( Waga po porodzie 87kg ;( ;) zależy jak patrzeć Startowa waga 87kg wzrost 167 cm wiek 29 z kawałkiem Dieta start od 30/05 na dzień dzisiejszy 81kg Wykluczone słodycze chipsy ziemniaki chleb potrawy smażone NA głębokich tluszczach Jak każdy zapewne wie najlepiej jest ćwiczyć rano staram ćwiczyć 5 x w tyg po 45 min do tego co 2 dzień ( polecam) ZUMBA 1 godz wieczorkiem w klubie fitness Dodam ze największy spadek wagi był w pierwszym tyg potem 1 kg mniej i 2 tyg przestoj pomimo diety i treningu lecz obwody się zmieniły ;) dopiero teraz waga ruszyła znów. Ten przestoj spowodowany był tym iż organizm się broni Teraz wszystko wraca powoli do normy mam nadzieje ze za 6 mc spadniekolejne 20 kg. Życzę wytrwałości wszystkim chętnie odpowiem na pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
York 202 12- dziękuję kochana,że we mnie wierzysz!:-)))) osz przegapilam ciag dalszy- ja w niedzielę idę do fryzjerki i też będę mieć znów wymówkę,by nie ćwiczyć hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaa2123 spadasz mi z nieba!!! Witam kolejną mieszkankę UK ( ja również mieszkam w UK :))) Jedziemy na tym samym wózku,bo ja tez karmię,mam prawie 3 miesięczną córeczkę i nie mam zamiaru Cię krytykować,bo myslę ,że to 1200 kalorii to nie tak mało jesli do tego dodać napoje w postaci wody,a pokarm masz nadal,wiec w czym problem?;-P Kobieto gratulacje i jeszcze raz gratulacje.Marzę,by trzymać się diety chocby 1500 i cwiczenia oraz karmienie mysle,ze tez by dalo efekty.Niestety jestem leniem jednego dnia mam zapal,nastepnego zapal gasnie,a juz zaczynałam się czuć całkiem dobrze w swojej skórze.Nie wiem czemu tak jest :-( !1 sierpnia lece do Polski i chce ładnie wyglądać...dziekuję,że dałaś mi kolejna motywację poza moimi "starymi "drogimi koleżankami z forum :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaa2123 to teraz napisz co jesz ,bo widze,ze wszystko co smaczne odrzuciłaś ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa2123
Witaj Przykładowy dzień wyglada tak ; Śniadanie : owsianka ( w saszetkach 80gram simple oats )+ mleko 2% 180 ml (czasem mleko sojowe) 200 Kcl razem 2 śniadanie : Owoc mały od 30-50 Kcl ( zależy od kaprysu jaki unikam bannanow 100kcl w jednym małym ) + 2 ryzowe wafle kello 30 Kcl każdy + 2 plastry sera mozarella około 50 Kcl + pierś z indyka około 50 gram 50 Kcl Obiad ; ryż brązowy 65 gram 140 Kcl rybka łosoś z folii 100 gram około 240 Kcl ( olej wytwarza sam się i źródło omega. Dla mam karmioncych + warzywa 150 gram różny wybór np marchew Brokol etc .. Średnio około 70 Kcl warzyw można jesc do bólu i duże porcje dlatego ja zawsze mam wiecej warzyw niz reszty upewnij się czy dzidzia nie będzie miała kolek po brokole Podwieczorki/ kolacja ;): Activia bez tłuszczu około 70 Kcl ( zależy jaki owoc ) 2 ryzowe wafle 30 Kcl każdy smruje jogurt na wafle ;) + mały owoc mandarynka 30 Kcl W ciagu dnia pije 2 kawy nescafe 3w1 81 Kcl każda (162kcl dwie ) kawę muszę mieć słodka ;( inaczej nie wypije a bez kawy niezyje ;) woda około 2,5 litra wlewam na sile ;) rano lyzeczke oleju lnianego naczczo wypijam pomaga trawic przyspiesza spalanie Kcl Mam nadzieje ze to pomoże to jest przykładowe co jem całość nie przekracza 1150 -1200 Kcl wzaleznosci od zjedzonych porcji ja staram mniej wiecej mierzyć co jej tzn porcje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa2123
Bardzo ważne sprawdź poczytaj na temat dieta a grupy krwi !!! Ja mam grupę B dlatego np unikam pomidorów i kurczaka ;( w moim przypadku kurczak co się dowiedziałam ostatnio spowalnia metabolizm dla tego jem indyka ! Jak Cos mi przyjdzie jeszcze do głowy to dodam ;) Ps. Mam pytanie do którejś z pan co daje te ciężkie hula hoop ? Podpowiem panią ze na bolace plecy i brzuszki polecam piłkę 75 cm taka wielka i na niej robić brzuszki pracuje wiele mięśni nie obciazamy kręgosłupa Życzę wytrwałości ;) w diecie i ćwiczeniach i uprawnionej wagi 20kg do zbicia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaa2123 to ciekawy temat o tych grupach krwi,juz kiedys czytałam o tym,ale jakos mi to umknelo.Rzeczywiście może cos w tym jest ...ja na szczęscie kurczaki mogę jeść :-)))Mam grupę 0 i powinnam unikac m.in produktów mlecznych.dobrze wiedzieć,bo do tej pory nie unikałam,wręcz przesadzałam ostatnio z produktami mlecznymi :-/ Dzięki za rozpiske,ale nie umialabym tak chyba liczyc wszystkiego co zjem,dla mnie to wyczyn nie lada! Dziś coś mi "strzeliło" w linii krzyża i mam problem z poruszaniem się,chyba mnie przewiało...jak na złośc :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa2123
Naolala założe się ze masz smartfona ;) jest taka aplikacja do pobrania za darmo z której korzystalam na początku żeby się nauczyć porcji nazywa się myfitnesspal poszukaj nawet w internecie jest ale mi przez telefon było łatwiej ponieważ mam iPhone sciagnelam na telefon ta aplikacje jest tam funkcja skanowania barcodow co pozwala na łatwa kalkulacje co jem masz tam porcje i proporcje np. Białko tłuszcz itd co pozwalało mi uczyć się co ile ma kalorii. Tak naprawdę to nie jest tak ze latam z waga czy miarka i patrzę co ile mierzy i waży ;) Około 2 tyg zajęło mi nauczanie się a potem to już odruchowo pamietam co do wagi nie waże lecz wzrokowo z opakowań jeżeli pierś waży na opakowaniu 200 gram dziele na 2 obiady itd itp wtedy wiem mniej wiecej ile jem jest to +| warto zajrzeć Głowa do góry damy radę ja tez jadę do polski w sierpniu na chrzest dziecka ;) dlatego walczę aby tego cielska po porodzie było jak najmniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina18115
witam was:-) dawno mnie tu nie bylo ja oczywiscie przerwalam cwiczenia ale znow sie motywuje wczoraj wpadlam na swietna strone z poradami dietami zdjeciami kobiet ktore sie odchudzaja i jak sobie radza switna strona polecam trzeba sie oczywiscie tam zarejstrowac. www.diety.wp.pl pamietniki polecam bardzo ja sie wczoraj zarejstrowalam login mam taki sam jak tu pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomektomektomek
"w moim przypadku kurczak co się dowiedziałam ostatnio spowalnia metabolizm" jaja sobie robisz kobieto? Glupota na maksa. Te Wasze pseudo diety 1000-1200 kcal wam ten metabolizm spowalniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaa2123- dzięki za cenne informacje,ściagnełam sobie ten program i jeszcze program "my diet coach" he he nawet nie wiedziałam,że takie rzeczy sa na świecie!!! Ten my diet coach jest podobno motywujący i pomocny przy prowadzeniu diety :-) ewelina18115- stronka tez ciekawa :-) Ja sobie tez oglądam programy na tvn style "sexy dieta" itp. ,uwielbiam je ,dobre do jazdy na orbitku,bo motywują :-))) Tymczasem dalej kłuje i dokucza przy krzyżu...:-/ Jutro ide po plastry rozgrzewające,chyba moge przy karmieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
Cześć dziewczyny bardzo Wam wszystkim dziękuje za porady z kręgosupem naraźie nie boli i ćwicze cały czas 60 min !!!!!!!!!!!!!!! Też mam córeczkę tylko już dużą bo ma 2 latka i 9 miesięcy.I jak śpi popoudniu wtedy ćwicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaa2123- ten programik MyFitnessPal to na prawde superowy,juz dzis swietnie mi szło tylko,ze na koniec dnia oczywiscie limit przekorczyłam :-/ na mnie to chyba nie ma sposobu :-D ale nic ...jutro probuje od nowa,bo to na prawdę wciagające i fajne :-) do tego ten drugi program My Diet Coach - ustawiasz sobie i ci pokazuje Twoje zdjecia motywujące w ciagu dnia,czyli ja sobie ustawiłam takie gdzie byłam super laska :-D no jaja normalnie :-D ale programy bardzo fajne pomagaja przy diecie jak nic :-) meg13- nasza kolejna mamuska :-) bardzo się cieszę,że kregosłup juz cię nie boli i możesz nadal ćwiczyć ;-) Dziewczyny nie poddawajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×