Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość meg13
Naolala-dzięki za wsparcie trzymaj się i ćwicz aż osiągniesz swój cel Dawajcie dziewczyny ćwiczcie aby mieć zajebiste ciałka jak nie na te lato to przyszłe będziemy królować na plaży!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa2123
Naolala to fajnie ze ci sie podoba i jakos pomoże ;) ja zawsze jestem od 50-100 Kcl powyżej ;) ale to jest takie plus/minus więc jakoś specjalnie sie nie martwię Meg witaj mam nadzieje ze damy radę i będziemy laski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaa2123- najważniejsze pytanie to czy odejmujesz ćwiczenia od tego co zjesz w tym programie,czy po prostu zjadasz te 1200 kcal,a cwiczenia swja droga?Jak wpisałam cwiczenie na orbim to wyszło mi 200kcal wiecej do zjedzenia ;-P meg13- dokładnie, wbrew pozorom odchudzanie zawsze wychdziło mi w zimie lepiej niz o tej porze roku hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa2123
Ja odejmuje ale w głowie ;) nie wpisywalam tam żadnych ćwiczeń jeszcze ;) a ciwicze codziennie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa2123
Noalala poszukaj mnie na myfitnesspal capowa ;) będziemy walczyć razem tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaa no to walczymy razem :-)))) To powiedz mi odejmujesz w glowie ale od tych 1200 kcal zjedzonyc?? Czyli w sumie zjadasz 1000 cwiczac godzine???czy 1200 kcal masz po odjeciu cwiczen??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa2123
Naolala Ogólnie to odejmuje trening od ilości zjedzonych Kcl ale ... To tez zależy jak trening to był jeżeli zjem 1200 w ciagu dnia a np. Na Orbim spale 600 Kcl wtedy dokladam sobie Kcl jeżeli trening był lekki typu 30 min jakiś tam brzuszkow, etc wtedy nie wszystko zależy ile Moj organizm potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FR
witam zaczęłam ćwiczyć na orbitreku niewiele ale jednak, sprzęt zakupiony dla mamy, ale korzystając z wakacji i dużej ilości wolnego czasu zaczęłam ćwiczyć ze względu głównie na brak aktywności i przybieranie na wadze. ćwiczyłam dziś 25 minut na orbitreku z ustawionym programem orbitrek przeliczył 6 km i jedynie 155 kalorii spalonych czy być może on źle liczy? macie tyle samo po takim czasie? zależy mi też na udach, niewiele waże ale mam na nich celulit i często trudno wbić mi się w rozmiar 36 czy 38 właśnie przez uda i większe kości biodrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa2123
Co do kalorii spalonych na orbi to średnio zależy od natężenia treningu i prędkości 1 min 1 cal czyli 250 Kcl po 25 min +/-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaa2123- ja na 2 obciazeniu w ciagu godziny mam 200 kcal,jak Ty wyciagasz 600 kcal?? ćwiczysz na większym obciążeniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa2123
Tak po 1 godz i tepie średnio 17.7 km/h spalam 600 Kcl obciążenie 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
ja po 60 min na orbitku 550 kal na pulsometrze 460kal po 60 min na 1 obciążeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To widze,ze co obritrek to inaczej.Ja na moim gdybym wykrecila 17 km/h to chyba bym zeszla z tego swiata,a tu chodzi o wolniejsze krecenie,by spalic tluszcz.U mnie pokazuje 8-8,5 km i w godzine 200 kcal tez na 2 :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa2123
Chciałabym poprawić błąd jaki sie wdal w mojej wypowiedzi ; Co do kalorii spalonych na orbi to średnio zależy od natężenia treningu i prędkości 1 min 1 cal czyli 250 Kcl po 25 min +/- Mianowicie +/- 1 min to okolo 10 kcl a nie jak wczesniej napisalam 1 ;) Naolala tempo ustalasz według swojego samopoczucia i predyspozycji ja sie czuje dobrze na 17 czasem daje 20 ale wtedy 30 min i jestem mokra jak szczur + nie mam siły na nogach stać ;) właśnie dziś dałam sobie popalic i ustawilam tempo 20 czas trasy 30 min przebieglam 9 km i spalilam 330 Kcl Dziś tylko pól treningu bo wieczorem zuuuuuuuuuumbaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie orbitomaniaczki:). Chciałbym dołączyć do Waszego zacnego grona. Orbiego mam od miesiąca, ćwiczyłam na nim regularnie przez tydzień, ale potem przyjechał mój szanowny M. na kilka dni i sobie odpuściłam, i tak zeszło aż do dzisiaj... Dziś zaczęłam znowu, tym razem z mocnym postanowieniem nieprzerywania treningów. Mam nadzieję, że dzięki Wam wzrośnie moja motywacja, bo nic tak nie dopinguje mnie do działania, jak sukcesy innych:). Najgorszy był pierwszy dzień biegania na orbim, po 30minutach pot lał się ze mnie strumieniami. Po kolejnch dwóch dniach śmigałam już po godzinie i więcej, bez zadyszek, ale też nieźle spocona. Dziś jestem po 68minutach orbitowania, dystans 14km, kcal orientacyjnie 480. Podziwiam osiągi niektórych z Was, jeśli idzie o prędkość, bo ja gnając, a i to krótką chwilkę dobijam do 16-17km/h, zwykle mój licznik w orbitreku wskazuje od 9 do 13,5km. Pewnie dużo zależy od modelu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa2123
Witaj tu napewno ktoś odpisze mam nadzieje ze wytrwasz A ja chyba za zajezdzilam orbiego ;( wszystko piszczy skrzeczy tragedia jakaś ;) muszę jutro instrukcji poszukać moze trzeba go jakoś posmarowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Jaaa2123 W pierwszej kolejności sprawdź te osłonięte plastikiem elementy, które z przodu orbitreka łączą "pedały" z "rączkami", mam nadzieję, że wiesz o co chodzi...:) może tylko poluzowały się śruby i wystarczy dokręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina18115
czesc wam. Dawno nie pisalam ale czytalam wasze wypowiedzi. Ja od 5 dni dieta i cwiczenia na orbim zero slodyczy zero obrzarstwa i dosc dobrze mi idzie i wierze ze zrzuce te cholerne kilogramy. Pozdrawiam i zycze milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amatorka..
Witam. Cwicze codziennie 3 serie po 25 min co mnie cieszy cala rodzinka wziela sie za siebie, dieta MZ bardzo zdrowa, ruch, orbitrek, hula hup, brzuszki itp. ale.....MASARKA!!!!!!!!!! moj orbi tak zaczyna skrzypiec ze nie da sie tego wytrzymac:(:(:( wszystkie sruby na nowo poprzykrecalismy wczesniej potraktowane VD40 i nic:(:(:( prosze powiedzcie mi jakie orbi kupic zeby bylo jakosciowo bardzo dobre ja mam taki..kupilam go nie znajac sie w ogole na sprzecie:(:( no ale to tez jakis czas temu bylo,,stal boroczek samotnie az wkoncu zaczelismy go intensywnie uzywac i nie wytrzymuje chyba:( http://xarchiwum.pl/orbitrek-reebok-edge-cross-trainer-czarny-polecam-i1726371226.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
Witam wszystkie nowe dziewczyny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 do eweliny wkońcu!!!!!!!!!!!!!!! gratuluje i jestem z tobą trzymaj się z tym postanowieniem a te kilogramy zgubisz Ja też ćwicze teraz te upały to 45min wytrzymuje ale codziennie pozdrawiam was trzymajcie się i ćwiczcie dziewczyny odezwe się za jakiś czas ale będe cały czas ćwiczyć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halooo kobitki!żyjecie??? osz przegapiłam ciąg dalszy gdzie jestes? jaaa123 halooo?? ja dzis 3 dzien z rzedu 90 min :/ do celu! ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaaaaa
ja w taki skwar nie daje rady cwiczyc ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
do Naolala cześć żyje gratulacje bo ja niestety 2 dni przerwy wczoraj wypociłam 45 min nie mogłam dłużej bo takie upały byłam cała mokra dziś sprubuje 60 min pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa2123
Witam wszystkie dziewczyny Naolala jestem jestem ostatnio troszkę zabiegana byłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz przegapilam ciag dalszy
Hej Dziewczyny!! Naolala - jestem, zyje :D mialam tydzien przerwy od orbiego i w ogole cwiczen, bo jak przychodzilam z pracy to juz sie czulam jakbym byla po cwiczeniach!! Moj mezczyzna tez jakis padniety byl i ktoregos dnia poszedl spac o 20.30, a ja o 21.00! haha jeszcze widno bylo! Ale wczoraj sie zebrala i zrobilam 40 min na orbim, po 10 min an roznych obciazeniach, potem 100 brzuszkow i jeszcze pokrecilam hula hop :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa2123
Osz przegapilam ciąg dalszy co daje hula hop te ciężkie ? Noalala widzę ze dajesz równo;) Super oby tak dalej a waga sama zleci ;) Ja narazie przerwa na Orbim na 3 dni ;( niestety pierwsze dni cyklu nie daje rady tylko nospa mnie ratuje ale zaraz po tem wracam do treningów ;) Bym zapomniała zbilam 7 kg na chwile obecna yupuiiiiii jeszcze tylko 13 do końca ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz przegapilam ciag dalszy
to duze HH dobrze masuje brzuch i boki :) troche mi sie obija po kregoslupie, ale daje rade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa2123
Osz przegapilam ciąg dalszy ja właśnie sie zastanawiam nad zakupem tego HH boki wartalo by ugniesc tu i ówdzie lol dzięki za podpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za nowe dziewczynki i starych wyjadaczy. Dacie rade efekty są naprawdę fajne , warto wytrwać i nie-poddawać się choć sama wiem jakie ciężkie chwile nadchodzą ,ze nic się nie rusza. Trzymam kciuki mocna ja na dzień dzisiejszy śmigam rowerem codziennie 15 km wiec orbitrek sobie stoi. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×