Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość gość
kasiaaa90--- napewno bedziesz zadowolona i orbitreka bo ja jestem bardzo no i mozna powiedziec ze sie w nim zakochalam :) jestem leniem nigdy nielubialam cwiczyc a tu popatrz jaka odmiana jedynie to na kijki chodzilam :) trzymam kciuki i zagladaj tu do nas :) ja dzisiaj wskakuje na 120 minut i zobaczymy jak mi pojdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkwiatuszek
Witajcie zakochane w orbitreku;-);-);-)cudowna :-)kaska222 mialas racje z kazdym dniem jest coooooraz lepiej, dzisiaj dalam rade cala godzinke i jestem baaardzo zadowolona:-) ale non stop pelna podziwu dla Ciebie, powiedz mi jak dajesz rade dwie godzinki??? Pozdrawiam pa...pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkwiatuszek--- no wkoncu jestes :) brawo brawo brawo :) godzina wow patrz jak szybko dalas rade juz 15 minut wiecej :) gratulacje :) oczywiscie jestem z ciebie bardzo dumna :) pokonalam to Kkwiatuszku pokonalam 120 minut przejechalam 39,22 km wedlug mojego orbitreka spalilam 894 kcal a wedlug sporttestera spalilam jakis 1050kcal jadac tak do 20 km/h buziaki kochana :) oj szalejemy szalejemy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Gratuluje wam baaardzo. Naprawde świetnie Wam idzie, jeszcze troche i do was dołącze. :-) Jestem z was dumna. Pamietajcie o poniedziałku. ;-) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Gratuluje wam baaardzo. Naprawde świetnie Wam idzie, jeszcze troche i do was dołącze. :-) Jestem z was dumna. Pamietajcie o poniedziałku. ;-) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotis15-- dziekuje za dobre slowo :) zakupilas juz jakis orbitrek albo zdecydowalas sie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkwiatuszek
Witajcie dziewczyny:-)kaska222 :-):-):-)brawo...brawo...po prostu szok!!! Brak mi slow, kochana jak Ty to robisz??? ja po 60minutach ledwo zylam...Dziewczyny ale wiem jedno, ze nasze wspolne mobilizowanie pozwoli nam jeszcze nie jedna minutke pokonac;-);-);-) tak...tak...waga ale tyyyyyyylko w poniedzialek:-) buuuuuuuuziaki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaa90
A dziewczyny mam do Was pytanie, jakie macie modele orbitrekow? I ile za nie zaplacilyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkwiatuszku -- ja juz moze minut nie bede dodawac heheh :) od jutra przez tydzien 60 minut i weekend wolny taki mam plan na przyszly tydzien :) a wy jak tam ?? :) jutro waga wiec bede od rana krzyczec :) kasiaaa90-- ja mam kettlera ale udalo mi sie nowke od szwagra odkupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze mi ktos podac jak ma orbitreka z programami jak wyglada program fat burning :) bo tam sie obciazenia zmniejsza :) prosze o odpowiedz :) a niemoge znalezc na necie opisu fat burning :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaa90
kaska222 a jaki dokladnie masz model kettlera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkwiatuszek
No...no...dziewczyny ale mnie moblizujecie musze moja instrukcje jeszcze raz przeczytac...ale chyba moja droga kaska222 nie mam takiego programu na moim orbitreku, kasiaaa90 moj model to hammer crosslife i jest suuuuper:-) hej kaska222 ja tez uwazam ze 120 minut to mega wynik-);-);-);-);-);-);-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiaaa90- kettler alpha 609 Kkwiatuszku --- aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa waga spadla o 1.10 kg ale za dwa trzy dni mam dostac okres :) oj ty moj kochany kkwiatuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Kurcze ale jestem dziśiaj szczęśliwa. U mnie UWAGA -2,3kg (razem juz 5,5 kg przez pierwsze 2 tygodnie). Kaska222 świetnie Ci idzie. Kurcze fajnie tak zacząć kolejny tydzień. :-) jestem z nas dumna ze ho ho ho. Kwiatuszku dawaj teraz Ty ile poszło tego tłuszczyku ;-) na 50% zdecydowałam się na Orbitreka firmy Hammer Ellyptech Ct6 ma koło 12kg gratis w ofercie jest ab roller. Kolejne 50% zostawiam wam zebyscie dziewczeta mi uswiadomiły ze to dobry wybór. Pozdrawiam kochane, życze wspaniałego tygodnia. :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ole86
Witam, Gratuluję :) Wow! Jak Wy to robicie, ze Wam kg tak lecą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkwiatuszek
Moje kochane dziewczyny jestem w szoku ale wiedziałam jedno, że będziemy krzyczeć;-):-):-)!!! z radości kaska222 najzdrowszy najbardziej prawidłowy spadek aby nie było efektu jojo to 1kg na tydzień oczywiście mogą być minimalne wahania i wiadomo że jeżeli troszkę wiecej no to krzyczymy jeszcze głośniej;-) Gotis15 u Ciebie też suuuper wynik, trzymaj tak dalej;-) aha z mojego hammerka jestem baaaardzo zadowolona po prostu mocny sprzęt, z ciekawości zobaczę jak wygląda ten o którym piszesz no....a teraz ja 0,5kg mniej jestem sama zaskoczona, że znów się udało;-) Pozdrawiam pa...pa..i aż chce się powiedzieć SUUUPER PONIEDZIAŁEK;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i poniedzialek zaliczony 90 minut interwalu 3 minuty na 4/8 obciazen i 3 minuty na 1/8 obciazen :) zaliczone 29.07km wedlug orbitreka 663 kcal a sporttester jakies 800 kcal :) w srode powtorka z rozrywki :) Kkwiatuszku -- oj chce sie krzyczec super poniedzialek :) chyba jak nigdy pokocham poniedzialek :) gratuluje spadku wagi :) oj jakie my tu szczesliwe jestesmy :) niewiem czy bez ciebie dala bym rady i dziewczyn :) bo troche ich tu dolaczylo :) im nas wiecej tym lepiej i wieksza motywacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ole86--- poprostu MŻ co 3 godziny jem i orbiiii nasz kochany orbiiii :):) Gotis15--- dziekuje :) a cos ty zrobila ze 2.3 kg przyznaj sie tutaj heheh :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ole86
Dziewczynki Kochane :) w niedziele wskoczyłam na 30 minut na orbitrek a wczoraj i dziś ledwo chodzę :( więc zastanawiam się jak Wy dajecie radę po 90 minut. Szacuuuuuun Ja mam 168 cm i ważę 69 kg chce zgubić minimum 4 kg na początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chciałabym do Was dołączyć, bo w grupie latwiej o motywację której niestety mi brakło :( Swoją przygodę z orbitrekiem zaczęłam ponad rok temu, efekt - 17 kg mniej w pół roku :) (z 83kg na 66kg) chciałabym schudnac jeszcze z 8-10 kg bo jestem niska. Ja cwicze 60min z rana przed śniadaniem, w tamtym roku jeszcze meczylam mojego orbitka 45min po południu (i wtedy były lepsze efekty) ale teraz nie zawsze mi na to pozwoli moja dwuletnia córeczka... i chęci... :( Mam nadzieję że z Wami motywacja mi wróci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mojego orbitreka kupił mi mąż za 150zl używany z niemiec i jestem mega zadowolona z niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ole86
Olcia 27 wooooow! W pol roku -17 Ja nie wiem jak wy to robicie. Rarno nie mam czasu bo do pracy. Jak czytam o Waszych super efektach to mam nadzieje,ze jak bede co drugi dzien smigala to moze i u mnie bedzoe sladek. Ale godziny to nie dam rady xhyba :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdroszcze wam ja nie mam takiej motywacji a przydało by się zrzucić 10 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaa90
Dziewczyny, mam do Was pytanie. Wazy z Was ktoras 90 kg i wiecej? Boje sie, ze ten orbitrek kupiony nawet za 2 tys. rozwali sie pode mna. Jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiaaa90-- ja na dzien dzisiejszy waze 95 :) i smigam jak talala a orbitrek wytrzymuje do 120 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ole86 ja też na początku nie smigalam godziny, zaczęłam od 15min i byłam zasapana jak nie wiem... Ale kondycja z czasem sie poprawiła :) ja na początku nie wiedziałam też jak dokladnie biegać, raz robiłam to szybko raz wolno, aż poczytalam trochę na temat ćwiczeń aerobowych, kupilam sobie pulsometr (taki zakładany koło serca) i smigam zeby wysiłek był w miarę stały (w sensie stała prędkość i puls w granicach 55%-65% bo ponoć tak najefektywniej spala sie tkankę tluszczowa) i u mnie działało to na 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i na początek najmniejsze obciążenie a jak organizm sie przyzwyczai (widać to po tętnie) to stopniowo zwiększać obciążenie i efekty murowane :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) coraz wiecej nas chyba :):) dzisiaj przedemna znowu maraton 1.5 h interwal :) dostalam dzisiaj okres ale nie odpuszcze :) jak cwiczyc to cwiczyc :):) juz nie dlugo poniedzialek hahah :) a jak tam wam idzie ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkwiatuszek
Uf...udalo sie 60minut za mna i jedno wiem na pewno gdyby nie kaska222 nie dalabym rady po prostu bym sie obijala a tak pelna mobilizacja i jestem teraz z siebie baaaaaardzo zadowolona WIELKIE DZIEKI:-):-):-)tak sobie mysle, ze za miesiac doloze nastepne 10minutek;-) pozdrawiam pa...pa:-) aha prosze nie forsuj sie kaska ale wiem jedno z Twoim powerem to i te nasze dni moga sie schowac;-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkwiatuszek ---- brawo :) brawo :) brawo :) kochana a niemowilam ze dasz rade :) jestem z ciebie bardzo ale to bardzo dumna :) ja wczoraj 90 minut zaliczone 28.77 km zaliczone:) dzisiaj wolne jutro kolejny maraton :) dalej kochana cwiczyc co drugi dzien ?? bo mi sie tak cwiczy o niebo lepiej :) a na kolejny miesiac to napewno bedziesz juz smigac nastepne 10 minutek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×