Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość big-mama
witam! a ja jestem wsciekła , kupiłam na allegro olprana, kase wplacilam w czwartek, jest wtorek a ja sprzętu nie mam! nie wiem o co chodzi!ile mam jeszcze czekać????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tak bym chciała już poćwiczyć, zrobić coś ze swoją tuszą,przy wzroscie 168 waże 60 kg, wygladam jak klucha!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big-mama
słuchAJCIE no może ktoś z was też dlugo czekał?ile maksymalnie czeka się na sprzet z allegro?moze niepotrzebnie sie denerwuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do big-mama
ja mam takie same wymiary jak Ty - waga, wzrost i wcale nie wygladam jak klucha;) moze przesadzasz???;) powodzonka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Olenka23
Oleńko a jaki masz orbitrek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big-mama
hej, dzwoniłam do "sprzedającego"wiec on wysłał go dopiero dzis , najpozniej w czwartek zacznę ćwiczyć!a co do kluchy to moze dla kogos to jest przesada, ale ja ważyłam 50 kg, a teraz nie moge się przyzwyczaic, do swojego wyglądu,otłuszczonego brzucha ud, i bioder!!!!!!!!!!!!a buzia jaka pyzata!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas_26
Hej Dzudinka! Ja mam orbitreka od kilku dni i też się zastanawiałem jak ćwiczyć. Więc z moich odczuć mogę powiedzieć że nie odrywając stóp intensywnie ćwiczysz mięśnie ud, po oderwaniu, siła rozkłada się bardziej na mięśnie łydek, taki sposób ćwiczenia bardziej przypomina bieg. Myślę że ten drugi jest lepszy ponieważ wydaje mi się że ruchy ciała są bardziej energiczne. Poza tym piszesz że ćwiczysz po kilka minut, czy to aby nie za mało ?? Gdzieś wyczytałem w intenecie, że aby spalić tkankę tłuszczową należy ćwiczyć 30-40min, bo dopiero po ok. 20min ciało zaczyna pobierać energię z tkanki tłuszczowej, wcześniej sięga po energię najłatwiej dostępną czyli spalasz to co aktualnie zjadłaś. Poza tym ważne jest aby ćwiczyć z odpowiednią intensywnością aby Twój puls wahał się pomiędzy 60-80%. Oblicza się to bardzo prosto - od 220 odejmujesz swój wiek i wychodzi Ci Twoje 100%, później liczysz swoje 60% i 80% i najlepiej ćwiczyć w tym przedziale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Od paru dni chcę kupić orbitrek,tylko mam problem bo gdzie bym zajechała to mówią mi inaczej (np.że mechaniczny jest lepszy od magnetycznego i na odwrót).Miałam już mętlik w głowie,ale przeczytałam Wasze wypowiedzi i wiem juz na 100% że kupię mechaniczny tylko jeszcze nie wiem jaki( nie mam pojęcia jakiej wagi ma byc koło itp.) Proszę doradzcie mi!Ważę 46 kg i mam 160 cm wzrostu.Chcę stracic tkankę tłuszczową na brzuchu,udach i pośladkach.Proszę doradzcie mi jak mam ćwiczyć i na jakim obciążeniu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas_26
Czytam niektóre wypowiedzi i własnym oczom nie wierzę!!! big-mama twierdzi że wygląda jak klucha, ale jeszcze lepsza jest nagel82 - kobieto Ty masz niedowagę. Nie przesadzajcie , tutaj macie kalkulator BMI http://www.poradnikzdrowie.pl/site/760_837.htm a tutaj obliczcie swoją idealną wagę: http://www.poradnikzdrowie.pl/site/760_831.htm P.S. Z okazji Dnia Kobiet życzę wszystkiego najlepszego, oraz oby zbędnych kilogramów jak najmniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Thomas_26 wcale nie mam niedowagi jak na mój wzrost ta waga jest ok i wcale nie chce tracic kilogramów tylko poprawic sylwetkę aby zawsze wyglądała świetnie.Uwierz mi nawet takie osoby które z reguły wyglądaja dobrze moga mieć tkanke tłuszczową.A ja tylko proszę o to abyście mi doradzili.Czy to aż tak dużo?! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big-mama
Witam, ja doskonale Ciebie rozumiem!!!!!!!!!!!!!!mamy podobny problem, w koncu dostałam swój orbitrek, jest zaje....fajny,ćwiczyłam juz na nim i jest super, spociłam się jak mysz, mam nadzieję ze spale tkanke tłuszczową z brzucha bo tu największy wałek -to po dzidziusiu, przed ciążą ważyłam 50 kg/168cm, dlatego odbieram siebie jako "kluchę"!!!!!!!!!!!chcę zrzucić chociaż 5 kg, ale w głownej mierze poprawić wygląd!!!!!!!!!Pozdrawiam!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj big-mamo Dziekuję za poparcie,bo w końcu najważniejsze jest to jak się czujemy we własnej skórze.Mam pytanko czy może wiesz jak już najlepiej ćwiczyć aby osiągnąć to co chcemy? Pozdrowionka!!!!!!!!!!!!!!!!!! Do Thomas_26 ten kalkulator wagi BMI jest beznadziejny,bo ja się dobrze czuję z moją wagą!!!!!!!!!!!!! I jeżeli uważam,że mam za dużo tłuszczyku i chcę to poprawić to tylko moja sprawa.I nie ładnie z Twojej strony,że tak napisałeś,bo w końcu Ty też miałeś jakieś wątpliwości i dlatego tu pisałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kercik
dziewczynyon m troche racji wy przy takiej wadze robicie z tego wielkie alo a inni maja do stracenia po 15 kg to jest dopiero cos... on chcial wam tylko powiedziec ze nie wygladacie napewno zle a wy na to piszecie ze jest beznadziejny... tak sie chyba nie pisze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big-mama
do angel82 witam,wiesz co aniołku, nie mam pomysłu, ale czytałam duzo na forach i ludzie piszą różnie, najważniejsze jest to żeby ćwiczyć na najmniejszym obciążeniu skoro chodzi nam o tłuszcz, bo w innym razie zbudujemy sobie mięsnie a nie chcemy przeciez wyglądać jak RAMBO!!!!!!!!!!!ja sobie przyjełam,że przez pierwszy tydzień będęćwiczyć 2x30 min rano i wieczorkiem oprócz tego dietka tzn, zero czekolady, tylko białe mięso, i warzywka i woda-to podstawa!zobaczymy czy to cos da, w każdym bądź razie np dziś ćwiczyłam przez 30 min i komputer mi wskazał ze spaliłam 214 kcal?czy to moze byc prawda?sama nie wiem-fakt spocona jestem jak cholera!wiesz nie znam się na tym ale wydaje mi się to rozsądne!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big-mama
do kercik, hej żadna z nas nie napisała że Thomas jest beznadziejny-bo tak zrozumiałam Twoją wypowiedź?angel pisze o BMI!!!! i nikt z niczego nie robi halo!co z tego że wyglądam szczupło jak mój brzuch jest rozciągnięty i chcę się tego pozbyć,ja mam przed sobą zrzucenie ok 10 kg, bardzo chciałabym wrócić do swojej wagi, ale czy to się uda?nie wiem!chcęby moje ciało naprało sprężystości i jędrności- przede mną duże wyzwanie 10 kg! każdy kto tutaj pisze źle czuje się we własnej skórze, jedni mają ogromną walkę przed sobą inni trochę mniej muszą się pomęczyć, Naszym wspólnym celem tak mi się wydaje jest dzielenie się osiągami, róznego rodzaju radami jak ćiwczyć jaki sprzęt jest dobry, którego raczej się wystrzegać a nie licytowanie się kto jest grubszy!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzudinka
Do Thomas_26: Dziekuje Ci za rady i za życzenia na dzien Kobiet. Ćwicze jak narazie po 5 nimut kilka razy dziennie. Bo tak odrazu 30-40 min. to ja nie dam rady (poprostu tyle nie wytrzymam bo bola mnie nogi). Mysle że za jakis czas to bede mogła ćwiczyc po 20min. Dziekuje Ci że odpisałeś. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domelek
witam was wszystkich. mam pytanie do Laury Diaz. Powiedz mi czy ten orbitrek który kupiłaś na allegro: http://www.allegro.pl/item173990923_orbitrack_magnetyczny_z_pulsem_yk_ct54_orbitrek.html dalej dobrze sie sprawuje bo mam zamiar kupic orbitreka tylko ze mam wątpliwosci czy ten bedzie wytrzymały? może ktoś inny może mi pomóc w wyborze orbitreka.biore jeszcze pod uwage te orbitreki: http://www.allegro.pl/item170463291_orbitrek_magnetyczny_k5900_wysylka_gratis_.html http://www.allegro.pl/item174039490_orbitrek_magnetyczny_do_150kg_f_ra_gwar_serwis.html http://www.allegro.pl/item171817017_orbitrek_magnetyczny_profesjonalny_nie_ma_lepszego.html http://www.allegro.pl/item173990923_orbitrack_magnetyczny_z_pulsem_yk_ct54_orbitrek.html bardzo prosze o opinie i z góry dziekuje. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domelek, Orbitrek nadal dobrze się sprawuje. Ostatnio miałam trochę przerwy bo się nabawiłam małej kontuzji na nartach, ale po tygodniu zaczęłam ćwiczyć i jest OK. Ja wiem że oczywiście na pewno lepiej jest kupić taki za 1000 zł, firmowy itd buhahaha:) Ja kupiłam za 400 zł i jakoś udało mi się schudnąć i żadnych kontuzji w trakcie ćwiczeń się nie nabawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas_26
Widzę że straszne poruszenie wywołałem na tym forum. Przepraszam jeżeli kogoś uraziłem, nie miałem takiego zamiaru. Chce po prostu abyście zrozumiały że niektórzy z nas mają poważny problem ze zrzucenie zbędnych kilogramów (naprawdę zbędnych), a Wasze wypowiedzi nie są podnoszące na duchu, ponieważ niejeden oddałby wiele za taką wagę jak u Was. Rozumię też że można mieć odpowiednią wagę i np. zwisający brzuch. Mnie jak na razie idzie całkiem nieźle, waga na dzisiaj to 87kg :), jak utrzymam tępo to w czerwcu powinno być OK. Pozrawiam Wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoacha
Mój orbitrek okropnie skrzypi. Czy macie pomysł co z tym zrobić. Ktoś pisał o dokręceniu śrub i nasmarowaniu - czym się takie coś smaruje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big-mama
hej a ja ćwicze już trezci dzień!i jak na razie to poprawiło mi się samopoczucie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anenia
Mam pytanie do Thomas_26: Jak sprawuje sie Twój orbitrek, czy nadal jesteś z niego zadowolony i czy cicho chodzi. Chce sobie kupić taki sam dlatego bedę Ci bardzo wdzięczna za opinie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas_26
do Anenia: A więc nadal jestem zadowolony. Orbitrek jest niesłyszalny, nic nie skrzypi, piszczy itp. mam go od 2 tyg. i używam go codziennie po 40min i jak narazie jest super. Może trochę niewygodny jest pomiar pulsu, ale z tego co widziałem to większość orbitreków tak ma. Niedawno sprawdzałem czy nie poluźniły się jakieś śruby, bo wiele użytkowników tych tanich orbitreków na to narzeka, a u mnie nic!! Nawet jak dla mnie - faceta - jest on wystarczający. Myślałem że obciążenie będzie za małe, ale w zupełności wystarczy. Pozdrawiam wszytskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anenia
Thomas bardzo dziękuje za pomoc. Chyba też sie na niego skuszę, znalazłam w internecie przedstawiciela firmy OLPRAN i u nich kosztuje 530 zł. Serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Mam pytanie do WŁAŚCICIELEK ORBITREKA FIRMY YORK (bo chyba taki chce sobie kupić), mianowicie czy są z niego zadowolone (wady zalety)? Czy wszystkie mają model YORK X 720?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzudinka
Do wszystkich: Prosze mi odpowiedziec bo zastanawiam sie nad cwiczeniami na orbitreku czy mam ćwiczyc codziennie czy trzy razy w tygodniu? Ćwicze codziennie ale raz mi sie zdarzyło ze jeden dzien opusciłam, po takim jednym dniu odpoczynku na drugoi dzien ćwiczyło mi sie super.Czekam na odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzabelK
Hej :) Ja mam orbitreka od wtorku i jest na razie świetnie...ćwiczę na najmniejszym obciążeniu ale za to 45 minut a jutro spróbuję godzinę :) jak myślicie, czy po ćwiczeniach trwających 60 minut 6 razy w tygodniu wymodeluję sobie sylwetkę do czerwca? Bo bardzo mi na tym zależy... Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam takie pytanie a w zasadzie dwa: czy cwiczenia na orbitreku wyprostują mi nogi? I czy przybędzie mi masy mięśniowej? bo mój problem polega na tym że mam okropnie chude i krzywe nogi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkamaa
Przymierzam się do zakupu.Nie myślałam że to taki drogi strzęt.Chciałam przeznaczyć na niego 300zł., ale po przeczytaniu waszych opini nie wiem co zrobić.Dwa lata temu chodziłam na step schudłam,zostało mi jednak kilka nadprogramowych kilasów.Teraz chodzę na zajęcia w Fitness klubie,ale czegoś mi brakuje.Stąd mój pomysł o zakupie orbitreka.Teraz jestem załamana.Skąd wezmę tak duż kasy.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się. Dużo jest dziewczyn, które kupiły tańcze orbitreki i są bardzo zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkamaa
też tak pomyślałam,ale wydać 300 a póżniej ciągle reklamacje bo bedzie się często psuł? Może mi ktoś podpowiedzieć jaki orbitrek lepszy mechaniczny czy magnetyczny.Czy warto wydac kasę na tani sprzęt. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×