Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łabądek

Ginekolog - Lublin

Polecane posty

Gość joluta
ja polecams zczerze i wszystkim pana dr Robaka! W LuxMedzie, naprawde jest kompetentny i zastanowi sie 2 razy przed podjeciem powazniej decyzji jak bylo w moim przypadku; liczy sie dla niego jakosc a nie ilosc. Przedtem przez 3 lata leczylam sie u roznych lekarzy i bez skutkow, bylam lekko zalamana, a teraz od pol roku wszystko zaskakujaco wrocilo do normy!! POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phalenopsis
Joluta A leczył Ci dr Robak jakieś stany zapalne? muszę się podleczyć no i jeszcze ta nadżerka, nie wiesz jak on podchodzi do tych spraw? zapisuje leki, robi posiewy czy proponuje wymrażanie itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebecca123
Kobietki, błagam, pomozcie nowicjuszce! Nigdy nie byłam jeszcze u ginekologa, a wydaje mi się,ze mam opryszczkę. Zalezy mi wiec na czasie,jednak zeby dostac sie do wiekszosci lekarzy trzeba czekac po 2 tygodnie. Jak mogę w miarę szybko umowić się na wizytę do dobrego ginekologa?? Pomozcie! Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mak666
a czy ktoś słyszał może coś o Hannie Caban przyjmuje na hipotecznej, zastanawiam się czy warto do niej pójść, czy szukać kogoś innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka 22
Dr Robak wykonuje zarówno wymaz jak i daje skierowanie na posiew- w Lux medzie, bo nie wiem czy przyjmuje jeszcze gdzieś poza lux-medem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandraaaaa
Dr Robak jest naprawdę profesjonalistą, więc bez obaw bym się do niego wybrała! Zrobi wstępny wywiad, skieruje na badania krwi, testy watrobowe jesli nie były robione aby zobaczyc wyniki przy nastepnej wizycie! Jesli nie była robiona cytologia, albo robiona dawno równiez ją wykona! W razie jakis dolegliwości zaleci leczenie (nie przepisuje lekow z kosmosu tylko w racjonalnych cenach)! wykonana takze badanie piersi-ale to juz jak sie chce, ale warto. No i przede wszytskim bardzo mily czlowiek wiec nie ma sie czego bac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam Dr Dawidowicz. Przyjmuje w przychodni studenckiej i mam do niej 100% zaufania. Bardzo miła kobieta i konkretna. Ewentualnie jak ktos ma problem z nadżerka to polecam dr. Teresińską, ona się tym zajmuje. Jednak ma jeden minus wszystko trzeba z niej wyciagać nic sama nie powie, trzeba o wszystko pytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość summerka86
ile kosztuje badanie ginekologiczne w tym luxmedzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szynusia
ja polecam dr Kozdrę - przyjmuje na Księżycowej (a przynajmniej 2 lata temu tak było)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ___
a jednak nie, wiec proponuje wybrac specialność "ginekologia" a następnie pokaż terminy i pojawi sie lista lekarzy wraz z cenami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam pania dr opolska z centrum medycznego na chodźki,wizyta kosztuje 60 zł, bardzo mila atmosfera, mozna o wszystko zapytac, chetnie wyjasni i odpowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evaaaaaaa22
a ja NIE POLECAM dr. Ireneusza Zycha. To oszust i kanciarz! Naciąga kobiety na kasę. Mnie też próbował oszukać i wmówić mi ,że jestem chora ,ale na szczęście odwiedziłam innych lekarzy , którzy wyprowadzili mnie z błędu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tak saamo
podrzuce temat, jakis ginekolog facet ale tylko na nfz, niestety prywatnie mnie nie stac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fleurek
Znacie może lekarza który przyjmuje w soboty i można u niego wykonać zabieg wymrażania nadżerki? Szukam, dzwonie i nie mogę na takiego trafić ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczyny hej
owiedzcie mi cosa wiecej o tym dr robaku z lux medu. potrzebny mi dr do badan, (zadne tam prowadzenie ciazy czy jakies takie. ) czy w luxmedzie maja jakies parawany/fartuch, czy wymagam za duzo ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra21
Ja NIE polecam dr Wójtowicz z Lux medu.Byłam na pierwszej wizycie i czułam się tak jakby tylko na czasie jej zależało a byłam prywatnie. Przepisała mi tabletki i mnie spławiła, NIE WARTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuniaa89
Hej znacie moze jakiegos ginekologa najlepiej kobietę w lublinie i najlepiej zeby wizyta była bezpłatna bo chodzi mi tylko o taletki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dores
Potrzebuje wszelkich informacji na tema t dr Krzysztofa Kota. Wcześniej przyjnował w Sanitasie na Hempla ale obecnie zawiesił grafik. Proszę o jakieś informacje kiedy i gdzie teraz przyjmuje. Z góry wielkie dzieki To dla mnie bardzo ważne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablotin
Hej...a czy znacie jakąś PANIĄ ginekolog w miare dobra z lbn ktora przyjmuje panstwowo? koncza mi sie tabletki i do konca listopada musze sie dostać do kogos po recepte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgosia_85
Polecam dr Skorupskiego w Novicie na Jana Sawy. Z tego co wiem, przyjmuje zarówno na NFZ jak i prywatnie. Ja byłam prywatnie. 100% gentleman, zanim zapisał mi tabletki dokładnie mnie zbadał i zrobił solidny wywiad. Lekarz godny zaufania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokturn
Dr Barczentewicz jest b. dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie oni dokładnie przyjmują i jak jest z przyjęciem? Wiecie ile się czeka na termin wizyty? chodzi mi o prywatną wizyte :) przez NFZ nie ma co czekać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokturn
dr Barczentewicz Macierzyństwo i Życie" Gabinet Położniczo-Ginekologiczny woj. lubelskie · Lublin 20-423, ul. Leśna 37, tel. (81) 5343104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgosia_85
Dr Skorupski na Jana Sawy, tam za biedronką jest nowy budynek i tam są gabinety Novita. Prywatnie dostaniesz się szybko. Numer do rejestracji 81 4761807

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selllen
polecam dr Małg. Sobstyl z Luxmedu, miła, otwarta, rzeczowa, wizyta nie trwa 5 min :P wszystko wyjasni i porozmawia, dopytuje, pilnuje badań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetooo
polecam Małg. Sobstyl z Luxmedu, miła rzeczowa, otwarta, wizyta nie trwa 5 min :P -wyjaśni porozmawia, dopyta, pilnuje badań, naprawde fajna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha oki dzięki :) a pytanko: była któraś może u prof. Henryka Wiktora z Luxmedu? bo własnie zauważyłam, że to gościo, z którym miałam zajęcia na uczelni... :D no i taki spoko nawet był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikk27
odradzam wizytę u dr. Goldiszewicza- potraktował mnie jak gówniarę . Mam problem z nadmiernym owłosieniem i trądzikiem więc chciałam badania i leczenie. Badań mi nie zrobił bo stwierdził że on nic nie widzi i ja chyba jeszcze hirsutyzmu nie widziałam. Wypisał mi receptę na tabletki antykoncepcyjne twierdząc że to żadne hormony! mimo iż wyraźnie zaznaczyłam że już brałam i nie było żadnych efektów ( 2 lata leczenia) i że brać nie będę bo mam problemy z krążeniem i tabletki są dla mnie nie wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×