Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łabądek

Ginekolog - Lublin

Polecane posty

Gość i.k
Nie orientujecie się ile kosztuje wizyta prywatna u doktor Haliny Proll ? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małaaaaaamiiiiimiiiiiiiiiii
może ktoś polecić jakąś Panią doktor (prywatnie) idealną na "pierwszą wizytę" miło by było gdyby od razu był podany koszt takiej najzwyklejszej wizyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i.k
byłam na swojej pierwszej wizycie u doktor Haliny Proll i naprawdę serdecznie polecam! byłam bardzo bardzo zestresowana ale pani doktor mi wszystko spokojnie tłumaczyła i była bardzo miła . wizyta kosztuje 80 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yukki
dr Rózga na Chopina ok 50 zł było jakiś czas temu, albo dr Łopucka na JUnoszy z NFZ, a jak mężczyzna to dr Robak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaaaaaaaaaaaaaalaaaaaaaaaaa
dzięki za odpowiedzi :) wybiorę się może do dr Rózgi :) bo mam zamiar zacząć brać tabletki :) w sumie to czas najwyższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mbk;-)
Byłam dzisiaj u pani dr Kaczmarczyk w Provivo, bardzo wyluzowana atmosfera, zero stresu, rozmowa jak z przyjaciółką ;-) polecam dziewczynom na pierwszą wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacjentka11123
Polecam dr Andrzeja Kalisza naprawdę bardzo doświadczony specjalista nietylko w ginekologii ale równierz w ginekologii operacyjnej i położnictwie. Jestem jego wierną i zadowoloną pacjentką. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ;) czy orientujecie się moze czy Pani Kaczmarczyk bez problemowo wypisze tabletki antykoncepcyjne? spotkalam sie z wieloma lekarzami ktorzy mi odmowili wypisania tabletek;/ wrrrr ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ;) czy orientujecie się moze czy Pani Kaczmarczyk bez problemowo wypisze tabletki antykoncepcyjne? spotkalam sie z wieloma lekarzami ktorzy mi odmowili wypisania tabletek;/ wrrrr ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo, dr kaczmarczyk z pewnoscią- przecież ona jest taka fantastyczna- szkoda tylko, że sama musi robic sobie reklame, a raczej antyreklamę. A ktrzy lekarze i z jakiego powodu odmowili ci wypisania tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Gość
Gościu jeśli chodzi o tabletki to indywidualna sprawa etyczna każdego lekarza, jedni ci napiszą inni nie. Jedni ci nie napiszą, inni nie zbadają i napiszą, a inni najpierw zbadają i napiszą. jeśli chodzi dr Kaczmarczyk to znam ją osobiście i raczej nie wymaga reklamy. Na forum łatwo kogoś oczernić szczególnie incognito, co innego w życiu, jeśli chodzi o twoje zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia1993
Witam. Chciałabym zapytać, gdzie w Lublinie znajdę BEZPŁATNIE ginekolog KOBIETĘ ? Ktoś coś gdzieś coś poleca? :) Chodzi mi tylko o wypisanie tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam dr. Jacka Tomaszewskiego przyjmuje w szpitalu na Jaczewskiego oraz w luxmedzie ul.Zwycięska i Radziwiłłowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacjentka dr Proll
Co do dr Haliny Proll to byłam narazie tylko raz więc nie wiem jakim jest lekarzem. Ale po pierwszej wizycie mogę stwierdzić, że to "baba z jajami". Siedziałam u Niej 40 minut w gabinecie... Opowiadałam o całym swoim życiu, o chorobach na jakie kiedykolwiek zachorowałam, o objawach, samopoczuciu i szczerze mówiąc byłam zmęczona odpowiadaniem na takie szczegółowe pytania-wywiad męczący ale konkretny... Na fotelu przesiedziałam z 10 minut- gadała o jakości śluzu, pokazywała gdzie umieścić lek-jak daleko ma być... Na leżance też polezałam jak Pani dr macała mój brzuch. Bardzo skrupulatna. Diagnozę wstępną postawiła po rozmowie a potem potwierdziła badaniem ale dała również szereg skierowań na badania diagnostyczne i wymieniła miejsca gdzie można je zrobić bezpłatnie. Fajna babka. Ma ostry żart tak jak ja więc też trochę pożartowałyśmy. Trzeba być ottwartym i mieć duże poczucie humoru a wtedy dr Proll jest dobrym opiekunem naszej macicy. Pod jej okiem planuję zajść w ciążę. Już mam jedno dziecko i miałam wielu lekarzy więc wiem jak ważne jest aby rodzić przy kimś zaufanym. U tej dr czułam się trochę jak podopieczna lub córka. Dała mi poczucie bezpieczeństwa. Poprzedni lekarze widzieli tylko zarobek. Rechbergera nigdy nie byłam dłużej niż 5 minut-nigdy też nie badał, sprawdzał tylko puls. Z przychodni studenckiej ginekolożki należy omijać szerokim łukiem- dziecko bym straciła przez nie. Surmacz ma wszystko w d... Krzyżanowski nawet nie słucha co się mówi. Chołubek nie ma nigdy czasu. A dr Proll zrobiła jak narazie dobre wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenkaEnka
polecam dr Styka, przyjmuje na Weteranów 46, świetny lekarz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem pacjentką pani dr M. Kaczmarczyk, jeżeli chodzi o atmosferę i ogólny odbiór to bardzo pozytywny. Leczę niepłodność więc o skuteczności metod pani doktor nie mogę jeszcze wiele powiedzieć, na pewno to że szybko wychwyciła prawdopodobne przyczyny zlecając odpowiednie badania, co dalej zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od kilku lat leczę się u dr Styka i nie zamieniłabym go na żadnego innego :) jest bardzo dobrym specjalistą a do tego sympatycznym człowiekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5tyhynhjumj
a jakas lek. kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie ta Pani Kaczmarczyk odbiera porody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Kaczmarczyk Marlena pracuje w szpitalu na Kraśnickich w Lublinie. Porody odbierają położne, nie lekarze ;] lekarz wykonuje c.c lub ocenia łożysko po porodzie. Reszta należy do położnych. Pani dr jest osobą sympatyczną i naprawdę dobrym lekarzem. Zresztą w tym szpitalu jest dużo `ludzkich` lekarzy- dr T.Mazurek, dr P. Błażukiewicz, dr Szafranek, dr Taczała, A.Rutkowski itp. Każdy posiada dużą wiedzę specjalistyczną. Kwestia wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stanowczo odradzam Szafrańską - Kocuń. Chodziłam do niej w ramach nfz do 5 miesiąca ciąży. Według mnie nie nadaje się do prowadzenia ciąży, oszczędza na badaniach do tego stopnia że przez 3,5 miesiąca nie zlecała mi badania morfologii bo "dziecko jeszcze mało ciągnie ze mnie". Informowałam ja że nawet bez ciąży miałam problemy z anemią. Na badanie na HIV wysyła do fundacji bo tam zrobią to za darmo. Zmieniłam lekarza na innego (również w ramach nfz) i się babka za głowę złapała że z tak zaniedbaną ciążą przyszłam. Wyszłam od niej ze skierowaniem na 8 badań zaległych i jedno (glukoza) bieżące. W zaległych badaniach oczywiście wyszła mi anemia ale i bardzo groźna dla dziecka niedoczynność tarczycy, którą dzięki pani Kocuń nie leczyłam do 5 miesiąca ciąży, żyłam w nieświadomości. Jakie skutki to przyniesie? Dowiem się dopiero po porodzie. Gdybym nie zmieniła lekarza pewnie do końca ciąży by mi tego nie wykryła bo taka ta Pani oszczędna. A ja nadal w napięciu czekam czy urodzę zdrową córkę. OMIJAJCIE JĄ SZEROKIM ŁUKIEM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzubuję adresu ginekologa, który przyjmie bezpłatnie, chodzi mi tylko o receptę na tabletki antykoncepcyjne, bo niestety zapomniałam załatwić tego u siebie a nie zdążę już wrócić do domu : <

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuję adresu ginekologa, który przyjmie bezpłatnie, chodzi mi tylko o receptę na tabletki antykoncepcyjne, bo niestety zapomniałam załatwić tego u siebie a nie zdążę już wrócić do domu :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dr Marlena Kaczmarczyk przyjmuje gdzieś na NFZ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piroxeni
Polecam dr Gąsiora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piroxeni
Pani dr Kaczmarczyk musi cierpieć na deficyd pacjentek, skoro tak namiętnie się reklamuje w tym temacie, co powinno dać do myślenia.Z pewnością nie odwiedziłabym jej, mimo że SIĘ tak bardzo zachwala zmieniając tylko nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz zostaniesz zjechana że śmiesz wysnuwać takie wnioski ;), mam podobne zdanie na temat marnej reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piroxeni
A niech jedzie sobie, ta autopromocja jest żenująca. Już lepiej by było, jakby się ujawniła i osobiście zaprosiła do swojeego gabinetu, a nie tandetne cyrki wywija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kogo na nfz możecie polecić na pierwszą wizytę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piroxeni
Już napisałam, polecam dr Gąsiora-przyjmuje w przychodni na Lubartowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×